سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 14 اولیناولین 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 136

موضوع: مباحث Babylon

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    36
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: نرم افزاربابيلون

سلام
    باتوجه به پیشرفت روز افزون اصلا جای شکی نیست که جاسوس باشه انچنان که گوشی ساتیو دارای نرم افزارهای شنود وجاسوسی هست
    اکثر این نرم افزارها بهترین وسیله برای جاسوسی توسط سرویس های اطلاعاتی کشورها میباشند
    Babylon Ltdیک شرکت اسراییلی زیر مجموعه کمپانی Formulaاست که در سال 1997 میلادی شروع به کار کرد و کار خود را با ارائه دیکشنری بابیلون، نسخه آزمایشی (بدون محدودیت) شروع کرد و تا سال 2001 میلادی، این نرمافزار را به صورت رایگان عرضه میکرد و از آن پس اقدام به ارائه و فروش نسخه تجاری کرد. البته در نظر داشته باشید، هیچکس این دیکشنری را نمی خرد، ولی همه از آن استفاده میکنند. این از بذل و بخشش سرمایه دارهای صهیونیست است این برنامه به خاطر ارائه دیکشنری های مختلف به تمام زبانهای زنده دنیا در مدت کوتاهی بین کاربران اینترنت جای خودش را باز کرد و به عنوان یک شرکت امریکایی معروف شد. تا جایی که بیش از سی میلیون کاربر رسمی و یک دنیا کاربر غیر رسمی پیدا کرد، ولی هیچکس به این فکر نکرد، این برنامه که حالا سلطان همیشه فعال رایانههاست، چه جاسوس قهاری است.بابیلون با برنامه کم حجمی که به طور مخفیانه با خود دارد و روی رایانهها نصب میشود، قادر است به راحتی اطلاعات و برنامه و اعداد و ارقام دستگاه و بسیاری از اطلاعات کاربر را ضبط کند و در هنگام اتصال به اینترنت برای مسیر اینترنتی مشخص شده، برنامه بفرستد. فرض کنید شما معاون وزیر یک کشور اسلامی هستید و اطلاعات بسیاری روی لپ تاپ خود دارید. حالا کافی است بابیلون را روی سیستم خود داشته باشید و به اینترنت وصل شوید
    موضوع جاسوسی بابیلون را اولین بار یک کارشناس برنامه نویسی و شبکه های اینترنتی افشا کرد. او میگوید در هنگام تحقیق و کار روی برنامه مترجم چند زبانه بابیلون متوجه مسئله مشکوکی در این برنامه رایانه ای شده است. او میگوید: با تحقیق و موشکافی در برنامه و با به کار بردن یک فایر وال غیرصهیونیستی متوجه شدم که این برنامه اطلاعات پاکتهای تی سی پی را به سروری با دامین منتهی به سی او ای ال (دامنههای اینترنتی متعلق به اسراییل) میفرستد. با علم به اینکه این دامنه (دومین) متعلق به سرورهای سایتهای اسراییلی است، اطمینان پیدا کردم این یک شرکت یهودی با برنامهنویسان یهودی است که هر چند به امریکا یا کشوری دیگر مهاجرت کرده است، اما سیاستهای صهیونیستی را دنبال می کند.

بعدها با تحقیقات بیشتر این اطمینان آنقدر قوت گرفت که کارشناسان متوجه شدند بابیلون تنها برنامه ای نیست که نقش جاسوس اسراییل را بازی می کند. موساد همکاری بسیار نزدیکی با سایت اینترنتی یاهو داشته و نرمافزارهای طراحی شده توسط این شرکت توسط سرویس اطلاعات رژیم صهیونیستی تحت کنترل قرار دارد و یاهو مسنجر از جمله این نرمافزارهای پیشرفته است که قابلیت جاسوسی دقیق برای موساد را داراست
    حتماً میدانید بزرگترین شرکتهای سازنده گوشیهای همراه زیر سیطره صهیونیستها قرار دارند. تصور کنید یک گوشی نوکیا نقش یک جاسوس را برای اسراییل ایفا کند

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض نرم افزار بابيلون

نرم افزار بابيلون رو نصب كردم ولي كار نمي كنه مشكل چيه؟

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,795
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: نرم افزار بابيلون

کاربر گرامی....
    در ایجاد تاپیک های خود دقت بیشتری داشته باشید اگر نگاهی بیندازید مشاهده میکنید که تاپیکی با عنوان "نرم افزار بابیلون " ایجاد شده است سوال خود را در ان تاپیک مطرح نمایید

ضمنا سوالات شما خیلی کلی است باید به صورت واضح تر سوال خود را مطرح نمایید تا کاربران بتوانند بدرستی شما را راهنمایی کنند

موفق باشید

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

درود بی پایان
    ببینید/دو حالت وجود داره.
    حالت اول: نیست(ک چ بهتر)
    حالت دوم:هست(که اونم باز دو حالت داره ک در ادامه. . .)
    برنامه جاسوسی مخاطب خودشو داره. دنباله اطلاعاتی میگرده و اونارو ب سرورش سند مینه ک ب دردشون بوخوره. مثه امار و ارقام خاص، اطلاعات علمی و نظامی و اقتصادی و.../حالا ما اگه 0.001 درصد هم احتمال بدیم ک بابلون جاسوسه، استفاده کردنش رو سیستمای ادارات و و ارگانها و کلن هر جایی ک اهمیت امنیت اطلاعاتی داره عاقلانه نیس/ ولی ما اگه اطلاعات محرمانه ای روسیستممون نداشته باشیم(عکسای خانوادگی جزو اطلاعات محرمانه ب حساب میاد؟) چرا باید بترسیم/ البته تشخیص اینکه چه چ داده هایی اهمیت امنیت اطلاعاتی داره باز خودش ی بحث جدا میطلبه.

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    176
    اعتبار کاربر
    1

دوستان دامن زدن به شایعه کار خیلی بدیه.من که بهتر از این برنامه ندیدم و در هر صورتی ازش استفاده میکنم.درضمن فکر نکنم 7میلیارد دشمن روی کره زمین داشته باشیم که گوگل.یاهو هر سایت خارجی میشه دشمن و جاسوس.به نظر بنده هم این ها همش دروغه تا مردم به طرف اینترنت ملی(اینترانت ملی) روی بیارند که عمرا" کسی بخواد خودشو زندونی کنه

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    423
    تشکر تشکر شده 
    358
    اعتبار کاربر
    1

دوستان شمامی تونید توسط فایروالتون اتصال بابیلون رو به اینترنت قطع کنید.

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    18,057
    تشکر تشکر شده 
    11,900
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidsr نمایش پست ها
    دوستان شمامی تونید توسط فایروالتون اتصال بابیلون رو به اینترنت قطع کنید.
    کاملا حق با hamidsr است. یه کار راحت اینکه تو فایروال سیستم بزارین یا اینکه تو eset smart یا هر چیزی که فایر وال داره بزارید ، اگه هم میخوایین ببینین واقعا بابیلون داره جاسوسی میکنه وقتی به اینترنت وصل میشین ببینین (از طریق firewall ) داره با جایی ارتیاط بر قرار میکنه یا نه ، من که با eset smart دیدم داشت یه کارایی میکرد ،بعدش گذاشتم تو فایروال خیالم راحته.
    .

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مشکل پس از نصب بابیلون

با سلام خدمت دوستان
    من از بابیلون استفاده می کنم، چند وقت پیش وقتی ویندوزم رو عوض کردم و اونو دوباره نصب کردم بصورت شکسته بالا اومد(تصویر واضحی نداشت)، یکی از دوستام گفت که مشکل از DireceX هست و یه نسخه بالاترش رو نصب کن و این کار رو کردم ولی باز هم مشکل رفع نشده. یکی هم گفت از رزولوشن هست و... بازم نشد
    بابیلونم ورژن Babylon 9.0.2.2 هست(از دی وی دی های لرد نصبش کردم) دارای کرک هم می باشد و نرم افزار بعد نصب کرک هم می شود.

عکس ها را بعد هر مرحله برایتان گذاشته ام

لطفا راهنمایی کنید
    مباحث Babylon تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg babylon.jpg (16.2 کیلو بایت, 3 نمایش)
    • نوع فایل: jpg License.jpg (51.2 کیلو بایت, 2 نمایش)
    • نوع فایل: jpg XP.jpg (46.9 کیلو بایت, 2 نمایش)
    • نوع فایل: jpg Rezolation.jpg (70.1 کیلو بایت, 2 نمایش)
    • نوع فایل: jpg ghabl.jpg (81.3 کیلو بایت, 3 نمایش)
    • نوع فایل: jpg Baad.jpg (68.8 کیلو بایت, 2 نمایش)
    ویرایش توسط amin0181 : 03-07-2012 در ساعت 16:18 دلیل: اطلاعات جامع تر

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,118
    اعتبار کاربر
    1

با سلام دوست عزيز شما برنامه babylone پاك كنيد با استفاده از برنامه your unistaller
    برنامه NET Framework نصب كنيد نسخه 3 و 4 و دايريكس نصب كنيد سيستم ريست كنيد و برنامه از اول نصب كنيد و كرك و برنامه را در فايروال دسترسي بلوك كنيد تا وقتي كه به اينترنت متصل مي شويد كرك برنامه تون غير فعال نشود
    اگر ديدي نشد به خاطر سرويس پك ويندوز تان هست
    شما آخرين نسخه ويندوز نصب كنيد مي توانيد آخرين نسخه سيستم عامل كيفيت خوب از اين جا دانلود كنيد
    ویرایش توسط ali68124 : 03-07-2012 در ساعت 16:46

10. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط amin0181 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من از بابیلون استفاده می کنم، چند وقت پیش وقتی ویندوزم رو عوض کردم و اونو دوباره نصب کردم بصورت شکسته بالا اومد(تصویر واضحی نداشت)، یکی از دوستام گفت که مشکل از DireceX هست و یه نسخه بالاترش رو نصب کن و این کار رو کردم ولی باز هم مشکل رفع نشده. یکی هم گفت از رزولوشن هست و... بازم نشد
    بابیلونم ورژن Babylon 9.0.2.2 هست(از دی وی دی های لرد نصبش کردم) دارای کرک هم می باشد و نرم افزار بعد نصب کرک هم می شود.

عکس ها را بعد هر مرحله برایتان گذاشته ام

لطفا راهنمایی کنید
    علاوه بر گفته های دوست عزیزم ali68124 به موارد زیر توجه کنید .
    تا جایی که امکان دارد از نسخه آخر استفاده کنید .
    نسخه جدید این نرم افزار دارای Setup انلاین است که بهتره اینجوری به صورت آنلاین نصب بشه .
    نسخه ای که در فایل ضمیمه هست رو دانلود و نصب کنید . بنده تستش کردم .
    بعد از نصب فایل patch رو در مسیر نصب برنامه کپی کنید و اجراش کنید . (در ویندوز 7 به صورت Run as administrator اجرا کنید )

اگر اکتیو نشد از سریال استفاده کنید .
    مباحث Babylon فایل های پیوست شده

12. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما king_of_chaf برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 3 از 14 اولیناولین 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •