سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 34

موضوع: مباحث Rosetta Stone

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مباحث Rosetta Stone

سلام. من برنامه آموزش ایتالیایی رزتا استون را از سایت از طریق کاربری ویژه دانلود کردم و تمام شش پارت آن به اضافه دو لینک دیگر که در قسمت دانلود قرار داشت همه را دریافت کردم اما از روی توضیحات سایت متوجه نمی شوم چطور می توانم از آن استفاده کنم. زمانی که هرکدام از فایل ها را از حالت فشرده خارج می کنم پیغامی برای رایت کردن روی سی دی می دهد که البته چیزی هم روی سی دی کپی نمی شود. لطفا راهنمایی بفرمایید چطور باید از این فایل ها استفاده کرد. متشکرم

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Panda
    تشکر تشکر کرده 
    65
    تشکر تشکر شده 
    164
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز فکر کنم از نرم افزار درایو مجازی باید استفاده کنید اگر به همان جایی که دانلود کردید مراجعه کنید حتما توضیحات نوشته.
    ویرایش توسط hamid13 : 21-08-2012 در ساعت 11:15

3. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

ممنون از راهنمایی تون اما متاسفانه چیزی ننوشته. چطور باید استفاده کنم؟

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط zahedeh_a نمایش پست ها
    سلام. من برنامه آموزش ایتالیایی رزتا استون را از سایت از طریق کاربری ویژه دانلود کردم و تمام شش پارت آن به اضافه دو لینک دیگر که در قسمت دانلود قرار داشت همه را دریافت کردم اما از روی توضیحات سایت متوجه نمی شوم چطور می توانم از آن استفاده کنم. زمانی که هرکدام از فایل ها را از حالت فشرده خارج می کنم پیغامی برای رایت کردن روی سی دی می دهد که البته چیزی هم روی سی دی کپی نمی شود. لطفا راهنمایی بفرمایید چطور باید از این فایل ها استفاده کرد. متشکرم
    سلام دوست عزیز میشه اولا اسم برنامه رو به انگلیسیش بنویسید؟ و در ضمن فکر میکنم با توضیحاتی که دادید متوجه شدم که شما بعد از اکسترکت فایلهای فشرده با یک ایمیج مواجه میشوید درسته؟شما عزیز اگر اینطور هست که بنده میگم باید با یک برنامه ی درایو مجازی اون رو بر روی هارد باز کنید و استفاده کنید(حالا یا نصب و یا غیر نصبش) و برای رایت کردنش هم باید باز هم توسط یک برنامه ی رایتر (مثل Ultra ISO) اون ایمیج رو ابتدا به برنامه ی رایت بشناسونید (یعنی باز کنید) و بعد رایتش کنید با سرعت مناسب و پایین.

Raise Yourself To Help Mankind

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

https://youtu.be/tdXlYXZaHoI

6. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

سلام. ممنون از پاسختون. اسم برنامه Rosetta_Stone_Italian_Levels123 است. در مورد برنامه درایو مجازی که دوست قبلی هم فرمودند اطلاعی ندارم یعنی این کارو بلد نیستم. وقتی اکسترکتشون می کنم وارد برنامه ای برای رایت این فایل بر روی سی دی می شه که اگه ادامه بدم و رایت کنم هیچ چیزی روی سی دی نصب نمی شه. گذشته از این اصلا دلیلی نداره بخواد رو سی دی نصب شه. نمی دونم چطوری باید از فایل ها استفاده کنم.
    ویرایش توسط zahedeh_a : 21-08-2012 در ساعت 14:56

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

روش استفاده از این نرم افزارو اینجوری توضیح داده که نمی فهمم:
    از طریق CD نرم افزار، برنامه اصلی را نصب کنید. بعد از نصب محتوای فایل Crack را در محل نصب کپی کنید.
    هر زبانی را که خواستید دانلود و Image آن را در درایو مجازی قرار داده و نرم افزار را اجرا و زبان را اضافه کنید.

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    18,057
    تشکر تشکر شده 
    11,900
    اعتبار کاربر
    1

خوب اینجور که شما در آخرین پست گفتید معلومه که شما یک فایل با پسوند ISO دانلود کردید ، و برای اجرای اون به یک برنامه مثل Alcohol 120% نیاز دارید ، این برنامه رو از خود سافتگذر دانلود و نصب کنید (در صورتی که نمیتونید ، بگید آموزش رو بزارم )بعد از نصب برنامه در My Computer درایور مجازی ایجا میشه (BD_ROM Drive ) روی این دریاو راست کلیک کنید و بعد از آن روی mount image کلیک کنید و در پنجره باز شده محلی که در آنRosetta_Stone_Italian_Levels123 اکسترک کردین بروید و فایلی که پسوند آن.ISO هست رو انتخاب کنید ، در نهایت میتونید پس از ورود به درایور مجازی این برنامه رو نصب کنید
    .

10. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

سلام. ممنون از پاسختون. اسم برنامه Rosetta_Stone_Italian_Levels123 است. در مورد برنامه درایو مجازی که دوست قبلی هم فرمودند اطلاعی ندارم یعنی این کارو بلد نیستم. وقتی اکسترکتشون می کنم وارد برنامه ای برای رایت این فایل بر روی سی دی می شه که اگه ادامه بدم و رایت کنم هیچ چیزی روی سی دی نصب نمی شه. گذشته از این اصلا دلیلی نداره بخواد رو سی دی نصب شه. نمی دونم چطوری باید از فایل ها استفاده کنم.

روش استفاده از این نرم افزارو اینجوری توضیح داده که نمی فهمم:
    از طریق CD نرم افزار، برنامه اصلی را نصب کنید. بعد از نصب محتوای فایل Crack را در محل نصب کپی کنید.
    هر زبانی را که خواستید دانلود و Image آن را در درایو مجازی قرار داده و نرم افزار را اجرا و زبان را اضافه کنید.
    خواهش میکنم.
    ببینید ،شما الان فایلای فشرده رو که دانلود کردید وقتی از فشرده خارج میکنید به صورت یه فایل ISO هست یا فایلهای نصبی؟ دو مقوله ی جدا هستند دوست عزیز .شما در هر صورت اگر برنامه ی رزیتا استون رو نصب کردید ، باید برای اجرای زبانهای مورد علاقه تون هر زبان رو جداگونه که به صورت ایمیج هم هستند دانلود بفرمایید و اونوقت در درایو مجازی هم که دوست عزیز the king و بنده توضیح دادیم دربارش باز بفرمایید و از طریق برنامه ی مربوطه که رزیتا استون باشه باید اون ایمیج مثلا زبان ایتالیایی رو در این برنامه باز کنید تا بتونید استفاده کنید.
    اگر در برنامه ی ایمیج باز کردن مشکل دارید و اطلاع ندارید بگید تا آموزش در اختیارتون قرار بگیره.

Raise Yourself To Help Mankind

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

https://youtu.be/tdXlYXZaHoI

12. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    18,057
    تشکر تشکر شده 
    11,900
    اعتبار کاربر
    1

جناب zahede_a ، در صورتی که برایتان مقدور نیست برنامه های مثلAlcohol 120% دانلود کنید ، میتونید از این درایور مجازی که به صورت جداگانه گذاشتم استفاده کنید (باید نصبش کنید و سیستم رو ریست کنید و بقیه مراحل رو در 2 پست قبلی توضیح دادم خدمتتون )

**درایور مخصوص سیستم عامل های 32 بیت است **
    مباحث Rosetta Stone فایل های پیوست شده
    .

14. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

خیلی ممنون دوستان عزیز. خیلی محبت کردید. ممنون از وقتی که گذاشتید

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •