سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9

موضوع: جایگزین برای بابلون

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض جایگزین برای بابلون

سلام دوستان.
    بابیلون یکی از بهترین دیکشنریهاست که تاحالا دیدم. ولی یه سری مشکلاتی هم داره. سرعته سیستمو پایین میاره. مرورگرو دستکاری میکنه. مدام به سرورش وصل میشه. شایعه ی جاسوس بودنش هم که بماند.
    من دنبال یه جایگزین براش میگردم. یه چیزی که با کلیک کردن روی لغات ترجمش کنه. اکسپایر هم نشه.
    کسی چیزی سراغ داره؟؟

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

نرم افزار Lingoes مناسب است
    علامت ماوس را رو کلمه ای که میخوای نگه دار .سپس کلید CTRL را نگه دار کلیک راست کن ونگه دار. میبینی که معنی به صورت toltip نمایش داده میشود

3. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما king_of_chaf برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    23
    اعتبار کاربر
    1

Thumbs up

نقل قول نوشته اصلی توسط c:\>Atoosa نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    بابیلون یکی از بهترین دیکشنریهاست که تاحالا دیدم. ولی یه سری مشکلاتی هم داره. سرعته سیستمو پایین میاره. مرورگرو دستکاری میکنه. مدام به سرورش وصل میشه. شایعه ی جاسوس بودنش هم که بماند.
    من دنبال یه جایگزین براش میگردم. یه چیزی که با کلیک کردن روی لغات ترجمش کنه. اکسپایر هم نشه.
    کسی چیزی سراغ داره؟؟
    من برنامه‌ی Lingoes رو دارم واز سافت گذر دانلود کردم و خیلی هم ازش راضی هستم و قابلیت های زیادی هم دارد ولی نمی تواند مثل بابیلون با کلیک کردن روی لغات ترجمش کنه و باید کلمه را کپی و در داخل آن پیست کنی

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza نمایش پست ها
    من برنامه‌ی lingoes رو دارم واز سافت گذر دانلود کردم و خیلی هم ازش راضی هستم و قابلیت های زیادی هم دارد ولی نمی تواند مثل بابیلون با کلیک کردن روی لغات ترجمش کنه و باید کلمه را کپی و در داخل آن پیست کنی
    مرتضی جان تو پست قبلی نوشتم چطور با بردن اشاره گر ماوس رو کلمه آن را معنی کند.

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    53
    تشکر تشکر شده 
    62
    اعتبار کاربر
    1

اتفاقا لینگوس این قابلیت روهم داره.برای این کار نرم افزار رو باز کنین وبه قسمت configurationبرویدوبرروی سربرگ text capture کلیک کنید ودرقسمت mouse activation modeگزینه middle mouse button انتخاب کنید ودرجلوی ان تیک ctrlیاهرتیکی که زده رو بردارین .اینجوری وقتی روی یک کلمه دکمه وسط موس رو بزنید معنیش میکنه.
    اگه توهمون برگه به قسمت translate text selectionبرین ودوگزینه پایینشان را تیک بزنین وقتی که متنی رو انتخاب میکننین براتون ترجمه میکنه.بازهم اگه بخواین انوبراتون بخونه کافیه به سربرگ speech برین ودرپایین صفحه تیک گزینه while translating select text روبزنید

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    5
    اعتبار کاربر
    1

با سلام
    دیکشنری رایگان پایش:
    همه دیکشنری های بابیلون رو میشه بهش اضافه کرد
    امکان جدیدش پیدا کردن اصطلاحات در متن بصورت هوشمند هست.
    برای مثال در متن اگه باشه give mahdi a leg up براش اصطلاح "give someone a leg up" رو پیشنهاد میده.
    لینک دانلود: پايش صنعت
    سایت payesh.com

Data King
    مهمان

دیکشنری Pardic ایرانی ، پر لغت ، عالی ، ساپورت موزیلا ، کروم و... ، حدود 8,000 تومن ( مفت )

Data King
    مهمان

نقل قول نوشته اصلی توسط Data King نمایش پست ها
    دیکشنری Pardic ایرانی ، پر لغت ، عالی ، ساپورت موزیلا ، کروم و... ، حدود 8,000 تومن ( مفت )
    همچنین بابیلون چون توی ورژن های جدید Online Setup هستش جاسوس هستش همچنین محصول اسرائیل هستش اگه اشتباه نکنم.

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,118
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Data King نمایش پست ها
    اون هم يه جوريايي تقليدي از babylon هست.
    شركت هاي ايراني نتونستن ديكشنري طراحي كنن بومي باشه بعضي از شركت ها ديگه يا از كد اي برنامه نويسي تقليد مي كنن يا مبلغي مي دن به شركت سازننده براشون طراحي مي كنند .
    تو ايران چند شركت هست تو مترجمي و ديكشنري با طراحي خودشان كار مي كنند مثل پارس
    ویرایش توسط ali68124 : 11-08-2012 در ساعت 18:42

11. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •