سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 22

موضوع: درخواست فونت

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    اعتبار کاربر
    1

Thumbs up درخواست فونت

با سلام خدمت برو بچ سافت گذري:heart:

من يه كارت تي وي گرفتم كه تلتكست فارسي رو بد نشون ميده ...فكر كنم بخاطر نبود فونت فارسي در نرم افزاره كه البته در ساير فروم ها هم بحث سر همين بود تصميم گرفتم كه چنتا فروم رو بهم متصل كنم چون بد جوري نظر تو نظر شده بود.. فكر كنم صدا و سيما از فونت خاصي براي ارائه تلتكست فارسي استفاده ميكنه

حالا اگه دوستان خواستند بيان كمك ...يــا عــــــــلي
    لينك فونت سالم ، سايت داراي فونت مذكور كه فيلتر نشده باشه ، تست شده شده خريداريم!!!
    با تشكر از همه
    :exclamation:در ضمن نخواستم اين رو در تايپيك هاي غير از اين موضوع مطرح كنم ، اخلاقا هم درست نيست وباعث در همريختگي مطالب و زحمت مديران سايت ميشود

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    5
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: درخواست فونت

با سلام

(( چگونگی استفاده از قابلیت تلتکست در تی.وی کارت))

برای این منظور ابتدا باید مطمئن شوید که تی.وی کارت شما از قابلیت تلتکست پشتیبانی میکند . برای این کار

میتوانید به دفترچه کارتتون یا جعبه اون یا Manual اون واقع در سی.دی برنامه مراجعه کنید

پس از اطمینان و نصب صحیح درایور تی.وی کارت و نرم افزار مربوطه ، بافشردن دکمه TELETEXT / TELE / TXT /...

و یا موارد مشابه به تلتکست دسترسی پیدا کنید.... ( این دکمه عموما روی ریموت کنترل یا نرم افزار برنامه موجود هست)... البته رعایت چندین نکته ضروری است :

1. حتما از یک آنتن قوی و نیرومند برای دریافت تلتکست از تی.وی کارت استفاده کنید.پیشنهاد میکنم آنتن شما

دارای یک بوستر باشد.

2. تصاویر شبکه های دو و سه ( که در ایران تلتکست برروی آنها پخش میشود) باید بدون پس زمینه. پارازیت.سایه

برفک و ... باشد.

3. اگر در تنظیمات تی.وی کارتتون کشور را ایران انتخاب کردید و مشاهده کردید که تلتکست را به خوبی دریافت

نمی کنید،پیشنهاد میکنم که تنظیمات کشور را روی سنگاپور یا افغانستان یا اندونزی قرار بدهید.

( نام کشورها به ترتیب اولویت بیان شده است)

4. برای دریافت تلتکست روی شبکه 3 به زبان فارسی حتما می بایست فونت مربوطه را از سایت شبکه پیام نما یا

همون تلتکست دانلود کنید برای این منظور میتوانید به نشانی زیر مراجعه فرمایید :

www.teletext.irib.ir

5. به این نکته توجه کنید که تلتکست انگلیسی مستقیما از سایت شبکه پیام نما به آدرس فوق قابل دریافت است

6. توجه کنید که همه تی.وی کارت ها دارای تلتکست فارسی نیستند و ممکن است شما در عین حالی که تلتکست

انگلیسی رو بر روی شبکه 2 به خوبی در یافت میکنید ، تلتکست فارسی رو با حروفی نامفهوم و بهم ریخته ببینید

(حتی با دانلود کردن فونت مربوطه از سایت شبکه و قرار دادن آن در فولدر فونت ها)

این مسئله بدلیل نداشتن ENCODER فارسی در تی.وی کارت هست

7. گاهی اوقات تی.وی کارتها دارای تلتکست فارسی نیستند ولی دارای تلتکست عربی می باشند که در این صورت

ممکن است شما تلتکست فارسی رو به خوبی دریافت کنید اما حروف (( گ ، پ ، ژ ، چ )) ناخوانا یا نامفهوم باشند
    8. باز هم توصیه میکنم از یک آنتن قوی و تصاویری بدون برفک و نو یز و ... برخوردار باشید وگرنه شما فاقد تلتکست

با کیفیت خوب خواهید بود.
    9-شما میتوانستید با رفتن به این لینک فونت فارسی رو دریافت کنید منتها من هرکاری میکنم چند وقتیه این لینک هم از کار افتاده ولی بهرحال براتون گذاشتم

ضمنا کاراکترهای فونت تلتکست فارسی نیز وقتی آنها را Unzip میکنی کاملا مشخص است

http://teletext.irib.ir/Font.zip

با حجم حدود 13 کیلوبایت

ضمنا دوستان عزیز برخی از تی.وی کارتها هستند که برای شناساندن فونت فارسی می بایستی از یک نرم افزار خاص استفاده

شود... مثلا در مورد کارت MSI @NY WHERE نرم افزار خاصی وجود دارد که وقتی من رفتم دانلود کنم در صفحه مربوطه این پیغام

درج شده بود :

This file is disabled and not available for download
    Sorry, the file is no longer available

نمی دونم چرا این طور شده است و چرا دانلود آنرا غیر فعال کرده اند

خودتون می تونید برید ببینید :
    http://www.gamearena.com.au/files/details/html/6188

همچنین شما اگر بوسیله نرم افزار WinDVR3.0 از تی.وی کارت خود استفاده میکنید و مشکل تلتکست دارید به لینک زیر مراجعه کنند

انشالله که مشکلتون حل میشه ...

http://i4.tinypic.com/16j4inr.gif

نکته:

اگر تی.وی کارت شما ( که مدلش رو نگفته بودید ) دارای Encoder فارسی باشد ، به احتمال زیاد بعد از نصب فونت شما می توانید

تلتکست فارسی رو بدون هیچ گونه مشکل دریافت کنید . اما اگر تی.وی کارت شما فارسی را ساپورت نکنه باعث بهم ریختگی و

نامفهوم بودن حروف فارسی میشه ( همون طور که در مورد ششم اشاره شد )

البته می توانی امتحان کنی .... یعنی فونت رو نصب کنی بعدش ببینی که آیا فارسی رو نشون میده یا نــه ؟ امتحانش که ضرر

نداره . . . !

امتحانش کن بعدش هم ما رو هم بی خبر نگذار

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,794
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز برای ارائه لینک دانلود و صفحه از دکمه های مربوطه استفاده نمایید (توضیحات بیشتر)

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    5
    اعتبار کاربر
    1

من سرعتم پایینه با نت موبایل هستم و لینک تصاویر رو هم بستم بنابراین نمیتونم اونو بزارم اگر مشکلی هست دیگه لینک نمیزارم اصلا
    موفق باشید

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,794
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط reza noryan' pid='12882' dateline='1318148677
    من سرعتم پایینه با نت موبایل هستم و لینک تصاویر رو هم بستم بنابراین نمیتونم اونو بزارم اگر مشکلی هست دیگه لینک نمیزارم اصلا
    موفق باشید
    مشکلی نیست فعلا به همین منوال ادامه دهید بنده پست های شما را اصلاح خواهم کرد
    تا اطلاع ثانوی....

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط reza noryan' pid='12879' dateline='1318143009
    با سلام

(( چگونگی استفاده از قابلیت تلتکست در تی.وی کارت))

برای این منظور ابتدا باید مطمئن شوید که تی.وی کارت شما از قابلیت تلتکست پشتیبانی میکند . برای این کار

میتوانید به دفترچه کارتتون یا جعبه اون یا Manual اون واقع در سی.دی برنامه مراجعه کنید

....

با سلام خدمت شما دوست گرامي
    ضمن تشكر و قدر داني از شما دوست گرامي Reza Royan ، در واقع مشكلي كه هست اين نوشته ها رو تو انجمن هاي ديگه هم ميتوني پيدا كني!!! كه هيچ كدوم از لينك ها براي دريافت فونت مورد نظر كار نمي كنه و تنها راهش اينه كه يه بنده خدايي بياد و لطف كنه فونت رو در سايت هاي آپلودي برا دانلود بزار مثل رپيدشر يا همين سايت سافت گذر عزيز كه تا حجم دو مگابايت فايل با پسوند زيپ براي اشترك و پيوست مطالب در نظر ميگره.
    بازم ممنون ولي هركي ميتونه بگه چرا سايت تلتكست كار نمي كنه؟ و چگونه ميتوان تلتكست هاي صدا و سيما رو دانلود كرد + لينك صحيح

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    تشکر تشکر کرده 
    278
    تشکر تشکر شده 
    260
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    من یک بازی را از مغازه خریدم ولی فونت ستاپش بهمریخته است . نمی دانم چگونه باید درستش کنم . اینهم عکسش . ممنون میشم راهنمایی کنید .
    درخواست فونت تصاویر پیوست شده

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,523
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط nabipoor نمایش پست ها
    سلام
    من یک بازی را از مغازه خریدم ولی فونت ستاپش بهمریخته است . نمی دانم چگونه باید درستش کنم . اینهم عکسش . ممنون میشم راهنمایی کنید .
    سلام.

به Control Panel>Region برید و طبق عکس عمل کنید ببینید درست میشه:

Untitled.png

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

9. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

عضو متخصص
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9,558
    تشکر تشکر شده 
    11,798
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط nabipoor نمایش پست ها
    سلام
    با سلام

عنوان: فیلم آموزش نصب صحیح زبان فارسی در ویندوز XP-Vista-7-8

در ضمن این ستاپ ها اکثرا به یک شکل هستند و مشخص هست Next و Back و Cancel و Browse کدام هستند و حتی بدون تغییر زبان سیستم هم می شود تشخیص داد و نصب کرد. همچنین این موضوع بهتر بود در تالار بازی مطرح می شد. موفق باشید.
    :)

11. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما M-AUDIO برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    تشکر تشکر کرده 
    278
    تشکر تشکر شده 
    260
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    نه برای من هم همینطور هست .
    درخواست فونت تصاویر پیوست شده

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •