سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 51

موضوع: همه چیز درباره کنترل از راه دور و روش های remote Desktop

مدیریت سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    2,116
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض همه چیز درباره کنترل از راه دور و روش های remote Desktop

[align=JUSTIFY]به مدد او

Remote Desktop
    این دو کلمه اندازه 2000 صفحه مطلب داره و انقدر در بعضی جاها پیچیده و کارآمد می شه که بعضی موقع ها آدم میگه اگه ریموت نبود چی جوری زندگی می کردم ؟!
    من در این موضوع می خوام تا اونجا که می تونم در مورد کاربرد هاش و روش های اون صحبت کنم فقط از دوستانی که در این زمینه تجربه و یا سوالاتی دارند خواهش می کنم در بحث شرکت کنند و طوری نشه که من متکلم وحده بشم این جوری منم از اطلاعات شما استفاده می کنم.

به دلیل گستردگی این بحث نمی دونم از کجاش باید شروع کنم ولی فعلا یه مقدمه تعریفی چند خطی می گم تا یواش یواش وارد مطلب بشیم

کنترل از راه دور وسیله‌ای الکترونیکی است برای کنترل عملیات اجرایی یک دستگاه . واژه کنترل از راه دور به انگلیسی(remote control) گفته می‌شود. همچنین با نام‌های فراوان دیگری نیز خطاب می‌شود. به طور معمول دستگاه‌های کنترل از را دور برای صدور فرمان از فاصله دور برای تلویزیون و یا دیگر وسایل مصرفی الکترونیکی مانند سیستم‌های استریو(stereo system) و دی وی دی پلیرها (DVD player) استفاده می‌شود. برای این قبیل وسایل دستگاه‌های کنترل از راه دور معمولاً از وسیله‌ای دستی همراه با کلیدهایی منظم برای تنظیم ساختارهای مختلف مانند شبکه‌های تلویزیون، شماره مسیر و صدا تشکیل شده است. در حقیقت برای اکثریت دستگاه‌های مدرن که چنین کنترل هایی برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود، دستگاه کنترل از را دور دستی، دارای عملکردهای اجرایی بسیار وسیع تری نسبت به عملکردهای اولیه‌ای است که بروی خود دستگاه کنترل شونده تعبیه شده است. بسیاری از این دستگاه‌های کنترل از راه دور برای برقرای ارتباط از سیگنال‌های اینفرارد(infrared (IR) signals) و تعداد معدودی نیز از سیگنال‌های رادیویی (radio signals) استفاده می‌کنند.

ولی
    منظور ما این نیست من این توضیحات رو دادم تا با مفهوم ریموت به مقدار آشنا شیم ولی منظور ما هیچ بک از این مباجث بالا نیست بلکه با پیشرفت علم و تکنولوژی و ورود اینترنت و همگانی شدن شبکه های کامپیوتری ریموت در کامپیوتر معنا پیدا کرد و REMOTE DESKTOP به وجود اومد که از لحاظ مفهومی مثل تعاریف بالاست ولی با کاربرد های فراوان تر و از لحاظ فنی کاملا متفاوت عمل می کند که در آینده به توضیح اونها می پردازیم.
    برای عضویت در انجمن تخصصی سافت گذر کلیک نمایید.

2. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Soroush برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    29
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: همه چیز درباره کنترل از راه دور و روش های remote Desktop

ممنونم سروش جان اگر به همین صورت کمکم ادامه دهی هم ما درست متوجه میشویم و هم روش آن را یاد میگیریم ....

4. تشکرها از این نوشته :

مدیریت سابق انجمن
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    2,116
    اعتبار کاربر
    1

به دلیل عدم اطمینان به نحوه عملکرد انجمن من تا اطلاع ثانوی پاسخی نمی دهم چون می ترسم وقت بگذارم و جواب شما رو بدهم دو ساعت بعد بیام ببینم تمام پاسخ هام پاک شده....
    ولی در صورت حل مشکل تمامی تجربیات ناچیز خودم رو در اختیارتون قرار می دم

6. تشکرها از این نوشته :

mtj

مدیریت سابق انجمن
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    2,116
    اعتبار کاربر
    1

[align=JUSTIFY]به مدد او
    با سلام مجدد خدمت دوستان
    اومدم که به ادامه بحثمون بپردازم
    [CENTER]
    شکل شماره 1

خوب قبل از شروع بحث از دوستان تقاضا دارم حتما در بحث شرکت کنند اینجوری من هم سعی می کنم کامل تر و بی عیب و نقص تر به مبحث ادامه بدم، اینو هم بگم این مبحث خیلی می تونه مفید و به درد بخور باشه و انقدر میتونه توی زندگی دیجیتال شما تاثیر بزاره که حتی یه روز هم بدون اون نتونید طاقت بیارید به دلیل این قدرت و تاثیرش در مراحل بالا خیلی پیچیده میشه ( پیچیده نه به منظور غیر قابل فهم بلکه به منظور شرایطی که شما می تونید این ارتباط رو داشته باشین حتی از طریق گوشی های موبایلتوم و .... )
    پس هر کدام از دوستان سوالی در ذهنش اومد حتما بپرسه ( اگه جوابش همون جا بود که من می دم اگه نه سوالشو زود پرسیده بود من در DB خودم ذخیره میکنم و بهش که رسیدم جواب می دم ،پس در هر مرحله هر سوالی داشتین دریغ نکنید و بپرسید )

خوب در پست قبل نسبتا با مفهوم ریموت آشنا شدیم، تو این پست یه مقدار کامپیوتری ترش می کنیم و سعی می کنیم پیش نیاز هاشو هم بگیم ( من اعتقاد دارم اکثر مشکلاتی که برای دوستان به وجود میاد در کلیه امود به دلیل مطلع نبودن از حاشیه های اون موضوعه، بعضی اوقات میبینی طرف کامل خود موضوع رو بلده ها ولی قادر به انجامش نیست، این به خاطر اینه که مشکلاتش توی حاشیه های اون موضوع نهفتش که کاملا ازش بی اطلاعه )
    می خوام ذهنتونو آماده کنم

سوال اول : ارتباط Remote Desktop چیست ؟

همانطور که در شکل پایین ملاحظه می فرمایین،Remote Desktop =RD یک تکنولوژیه که از طریق اون شما میتونید پشت دستگاه خود بنشینید ( بهش می گن Client )و از راه دور به یه کامپیوتر دیگه ( بهش می گن Host ) طبق استاندارد ها و اصول مشخص وصل بشید و اون کامپیوتر رو از دور کنترل کرده و از منابع اون استفاده نمایید.
    [CENTER]
    شکل شماره 2

سوال دوم : اینی که تو سوال 1 گفتم چی جوری کار می کنه ؟

اصل جریان تو این سواله، ( واسه اینکه مطلب یهو سنگین نشه من حالت ظاهریشو می گم و بعدا وارد اصل جریان میشیم )
    خوب به این شکل کار می کنه که ( با توجه به شکل شماره 2 ) کامپیوتر 1 یه کپی از تصاویری که در کامپیوتر 2 داره پخش میشه رو دریافت میکنه و نشون میده ( حالا خود این جربان داره ) لازم به توضیحه که این تصویر در یه بازه زمانی مثلا هر 3 ثانیه 1 بار به روز میشه، یا اینکه می تونی تنطیم کنی به محض اینکه تغییری تو صفحه ایجاد شد مثلا موس تکون خورد این تصویر به روز بشه
    خوب قاعدتا این ارتباط از طریق یه نرم افزار خاصی برقرار میشه دیگه،پس بعدش نرم افزار تمامی فعالیت هایی که روی دستگاه 1 با موس و کیبرد انجام میشه منتقل میکنه به کامپیوتر 2 ( پس شد تصویر از کامپیوتر 2 و کنترل و مار از کامپیوتر 1 ) این اتفاق طوری می افته که انگار کاربر کامپیوتر یک پشت کامیوتر 2 نشسته .

سوال سوم : خوب اصلا این کجاها کاربرد داره؟

کاربرد های این بیشماره من به چند تاش اشاره میکنم
    =مثلا شما در محل کارتون کامپیوترتون رو آماده این ارتباط می کنید و بعدش میاید خونه و از خونه به محل کارتون وصل میشید و کار بیرون رو توی خونه از راه دور انجام میدین ( بهش میگن TELE WORKING )
    =یا مثلا شما چند تا کامپیوتر اصطلاحا بی سر و پا ( یعنی مانیتور و موس و کیبرد ندارن ) دارین و می خواین همشون تحت کنترل خودتون باشن و با یه مانیتور و وسایل ورودی تمامی سیستم های بی سروپاتون رو کنترل کنید بهش میگن (Remote administration )
    =یا اینکه مثلا شما پشتیبان فنی یه شرکت هستین اون شرکت کارمندانش از همه چی کامپیوتر سر در نمیارن و فقط بلدن مثلا با برنامه مالیشون کار کنند، حالا امکان داره حین استفاده به یه مشکل برخورد کنن و نتونن حلش کنند، امکان اینکه شما هم حضور فیزیکی در اونجا داشته باشین نیست پس از دور وصل میشید و راهنمایش می کنید ومشکلش حل میشه ( بهش می گن remote assistance )
    و...

سوال چهارم: اون اصول و استاندارد هایی که گفتی چیه جریانش ؟

یک استاندارد بین المللی هستش به اسم ITU-T که همون اتحادیه بین المللی مخابرات - بخش استاندارد سازی ارتباطات دور و مخابرات ( International Telecommunication Union - Telecommunication Standardization Sector ) هستش

[CENTER]
    شکل شماره 3

این بر میگرده به آژانس تخصصی سازمان ملل متحد ( سال 1947) و کمیته مشورتی تلفن و تلگراف بین المللی (CCITT) سال 1956 که در سال 1993 به اسم ITU تغییر نام پیدا کرد.
    که این اومده یه سری پیشنهادی معرفی کرده به اسم سری T-120 که توصیف مجموعه ای از پروتکل های ارتباطی و نرم افزار و خدماتی که ارائه پشتیبانی به صورت بلادرنگ رو انجام میده.
    با توجه به مطالب فوق کمپانی مایکروسافت اومد پروتکل Remote desktop Protocol (RDP) رو معرفی کرد که گسترش یافته ITU-TT.128 هستش. این یه پروتکل خصوصی برای مایکروسافت هستش که بر روی ارائه رابط گرافیکی به کاربر تمرکز نموده است.( حالا اینو فعلا اینجا نگه میدارم .. این قسمت مطلب خیلی جای بحث داره از جمله اینکه مایکروسافت اومد نرمافزار ارائه کرد و ورژن های مختلف داد و اینا )
    حالا یه سوال دیگه پیش میاد

سوال پنجم : یعنی چی مایکروسافت روی رابط گرافیکی تمرکز کرد مگه ما ریموت بدون محیط گرافیکی هم داریم؟

بله که داریم اون یه مقدار جنبه حرفه ای تر داره و نمی خوام واردش بشم ولی میشه گفت مثل تل نت و ssh و غیره که حالا اگه واردش بشیم قاطی می کنیم

سوال ششم : خوب ما که دیگه اصول و اینا رو میدونیم بریم سراغ خود جریان، باشه؟

منم مثل شما دوست دارم واردش بشم ( می دونی چرا؟ مثل لی ساحل می مونه که هی میخوای بپری تو آب شنا کنی، ولی مگه نباید قبل شنا وسایل شنا رو برداری؟ هنوز همه وسایل تموم نشده )
    یه چیز دیگه مونده اونم اینکه برای این ارتباط باید حتما تو حالت کلی شبکه باشی،حالا یا شبکه جهانی یا همون اینترنت ( که اگه این باشه کلی بند و بساط داریم و اینا ) یا شبکه داخلی یا همون اینترانت ( این زیاد دردسر نداره و در آینده مطلبمون رو از این شروع می کنیم )

خوب حدودا حاشیه های مطلب رو یه اشاره کردیم و شما هم باید نسبتا یه چیزایی دستگیرتون شده باشه
    برای پست بعدی و ادامه ماجرا من یه پست توی لینک زیر دادم، در مورد Ip ها هستش، دوستان اونو مطالعه کنن که آماده باشن

چگونگی تخصیص دادن IP

8. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Soroush برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    29
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوست عزیز
    تشکر میکنم به خاطر توضیح کامل و مفیدی که برای این تکنولوژی در اختیار کاربران قرار دادید بسیار آموزنده و مفید قرار گرفت ....
    واما سوال :
    یک فرد به چه ابزاری نیازمند هست که به رایانه من وصل بشه یعنی اگه دلش بخواد و دوست داشته باشه و ماهر باشه میتونه کامپیوتر من رو کنترل کنه یا به راحتی این کار رومیکنه یا طی مراحل امنیتی باید این کار صورت بگیرد و مراحل خاصی داره ....

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

سلام وقت بخیر
    من موضوع مقالم درباره ریموت کامپیوتر هست و خیلی در باره این مطالبی که نوشتید گستم اما متاسفانه چیز به درد بخوری پیدا نکردم
    ازتون خواهش میکنم کمک کنید و اگاه میشه مطالب بیشتری در این مورد و انواع روشهای ریموت کامپیوتر بزارید و در صورت امکان ایمیل کنید برام.
    من فقط 2هفته برای تحویل و ارائه مقالم فرصت دارم.
    ممنون میشم.
    با آرزوی موفقیت برای شما

مدیریت سابق انجمن
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    2,116
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز من هدفم ارائه مطلبی در مورد مقاله شما ننوشتم که بخواین شما توش بگردین و چیز به درد بخوری توش پیدا کنین
    صرفا من در این مکان بستری رو سعی کردم ایجاد کنم تا دوستان بیایند و مطالب خود را به اشتراک بگذارند،
    ضمنا من نمیدونم منظورتون از چیز به دردبخور چیه، اگه واقعا از آخزین پست من چیز به درد بخوری پیدا نکردین،متاسفانه در ادامه هم من نمیتونم کمکی بهتون بکنم
    در ضمن من اگه روزی یه مطلب هم بیام در مورد ریموت بگم ، باز مطلب ریموت در دو هفته زمانی که شما برای ما مشخص کردین به پایان نمیرسه
    نهایتا هم باید عرض کنم که تمامی مطالبی که بنده عرض کردم تالیفی بوده و به هیچ عنوان کپی/پیست نمی باشد که بتونم در این زمان کم تمامی مطالب را در انجمن قرار دهم
    حدودا مطالبی که من قرار خواهم داد در این مکان هقته ای یکبار می باشد.چون در قسمت های دیگر این انجمن هم فعالیت دارم و تالیف یه مطلب هم زمان بر هستش
    مظمئن باشید اگه کاری از دستم بر میومد دریغ نمی کردم دوست عزیز

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    49
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط abedsmp' pid='4868' dateline='1304576387
    سلام دوست عزیز
    تشکر میکنم به خاطر توضیح کامل و مفیدی که برای این تکنولوژی در اختیار کاربران قرار دادید بسیار آموزنده و مفید قرار گرفت ....
    واما سوال :
    یک فرد به چه ابزاری نیازمند هست که به رایانه من وصل بشه یعنی اگه دلش بخواد و دوست داشته باشه و ماهر باشه میتونه کامپیوتر من رو کنترل کنه یا به راحتی این کار رومیکنه یا طی مراحل امنیتی باید این کار صورت بگیرد و مراحل خاصی داره ....
    سلام .
    - ابزارش remote Desktop connection هست که تو تمامی ویندوز ها موجود است .
    start/accessories
    - در مورد امنیت هم شما باید دسترسی از قبل بهش بدید تا بتونه وصل شه .
    control panel/system/remote
    *البته فکر میکنم که از اینترنت نیاز به آیپی اختصاصی داره .
    *تو کامپیوترهای تحت شبکه به راحتی امکان پذیر هست.

- ولی بهترین ابزار برای استفاده ریموت ، نرم افزار team viewer هست .
    این نر افزار رو دوتا سیستم نصب میشه . و با یک یوزر پسورد به هم متصل میشن از طریق اینترنت .

تا این جایی که میدونستم کمک کردم حالا خود سروش جان میاد کاملش میکنه .
    ما بدون امضاء هم معتبریم

13. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Soheil برای ارسال این پست سودمند:

مدیریت سابق انجمن
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    2,116
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض همه چیز درباره کنترل از راه دور و روش های remote Desktop

[align=JUSTIFY]به مدد او
    با سلام محدد خدمت دوستان
    حدودا 1 هفته شد و من دوباره رسیدم خدمتتون
    [CENTER]یه چیزی که تو تجربه به من اثبات شده اینه که شما تو هر کاری با علم و شناخت کامل نسبت به اون موضوع وارد بشی توی اون کار موفق تری.

در مورد ریموت هم چون این کار یک دانش شبکه بالا می خواد ( که مسلما آموزش آن از حوصله ای بحث خارجه ) من سغی کردم خیلی تیتر وار و خلاصه صرقه یه سری پیش نیاز ها و اصطلاحات ریموت رو بگم تا اگه در آینده تو یکی از برنامه های ریموت با آنها برخورد کردیم دچار مشکل و اشتباه نشویم،البته سعی می کنم این پستم آخرین پستی باشه که در مورد پیش نیاز ها صحبت می کنم و انشاالله از پست بعدی وارد مقوله اصلی و عملی خواهیم شد.

[CENTER]
    خوب بریم سر بحث خودمون
    امروز یه گذری بر روی پروتکل های ریموت و انواع ریموت انجام میدیم :

همونطور که گفتیم Remote Desktop Protocol (RDP با دو استاندارد بین المللی مطرح شده بود و ارائه دهنده این پروتکل شرکت مایکروسافت بود.
    امروزه مایکروسافت به نرم افزار های سرور RDP رسمی خود Remote desktop Services می گوید که همان Terminal Services قدیم می باشد و به نرم افزار client رسمی خودش remote desktop Connection می گوید که همان Terminal Services Client قدیم میباشد.

از زمان ویندوز XP به بعد به صورت پیش فرض بر روی ویندوز نرم افزار Remote Desktop Connection (RDC) یا همان "Terminal Services") client نصب شده بود. و از طریق اجرای دستور mstsc.exe قابل دسترسی می باشد که ورژن این نرم افزار بر اساس نوع ویندوز و سرویس پک نصب شده بر آن معین میشود.

Terminal Services server به عنوان یه نرم افزار رسمی و یک قابلیت شناخته شده در وینوز های
    Windows NT 4.0 Terminal Server Edition و
    Windows 2000 Server
    و تمامی نسخه های ویندوز XP و به جز home edition و Windows Server 2003, Windows Home Server و Windows Vista Ultimate, Enterprise and Business editions و Windows Server 2008 و Windows Server 2008 R2 و Windows 7 Professional و بالاتر وجود دارد.

[CENTER]
    ورژن های مختلف RDP

Version 4.0 :
    بر اساس
    ITU-T
    T.128 بوده که با عنوان T.share شناخته می شود. اولین نسخه RDP میباشد که مایکروسافت آن را با عنوان terminal services معرفی نمود و در وینوز NT 4 خود قرار داد.که با تکنولوژِِی Citrix's MultiWin کار می کرد.
    که البته از Citrix WinFrame در ویندوز های قبل تر از جمله NT V 3.5.1 نیز استفاده شده بود.

Version 5.0
    در ویندوز 2000 سرور معرفی شد، و تعدادی از قابلیت های زیر به آن اضافه گردید.
    - ارسال دستور پرینت به local printers
    - بهینه کردن اسفاده از پهنای باند bandwidth در شبکه

Version 5.1
    در ویندوز xp معرفی شد و قابلیت پشتیبانی از رنگ 24 بیت و صدا در این نسخه اضافه گردید. نسخه client آن برای سایر ویندوز های مثل Windows 2000, Windows 9x, Windows NT 4.0 نیز قابل دسترس بود.
    از این نسخه به بعد اسم Terminal Services Client به Remote Desktop Connection تغییر نام پیدا کرد.

[CENTER]
    Version 5.2
    در ویندوز سرور 2003 یه یعد مورد استفاده قرار گرفت . و از اونجایی که platform ویندوز XP X64

با ویندوز سرور 2003 یکی میباشد در نتیجه در این ویندوز هم به صورت از پیش نصب شده وحود دارد و دارای قابلیت های زیر می باشد.
    - پشتیبانی از console mode connections
    - session directory
    - نگاشت منابع داخلی local resource mapping
    - معرفی Transport Layer Security (TLS) به عنوان روشی برای احراز هویت سرور و همچنین encrypt کردن ارتباطات

Version 6.0
    در ویندوز ویستا برای اولین بار معرفی شد و قابلیت های زیر در آن گنجانده شد.
    - نرم افزار هایی که پایه و اساس آنها پرزنت کردن باشد یا همان Windows Presentation Foundation
    - احراز هویت در سطح شبکه
    - پشتیبانی از دسکتاپ های بزرک و پوشش multi-monitor
    - پشتیبانی از TLS 1.0 connections

[CENTER]
    Version 6.1
    در سال 2008 با ویندوز سرور 2008 و سرویس پک 1 ویستا معرفی شد. و قابلیت های زیر را اضافه نمود.
    -ارتباط مستیقم ریموت به یک نرم افزار مستقل
    - درایور جدید Terminal Services Easy Print
    - قابلیت انتقال دستورات پرینت به سیستم داخلی بدون احتباج به نصب درایور پرینتر
    و...

Version 7.0
    در سال 2009 با ویندوز 7 و همچنین نسحه R2 ویندوز سرور 2008 معرفی شد.
    در این ویندوز حتی اسم سرورTerminal services یه Remote Desktop Services.تغییر نام پیدا کرد و قابلیت های زیر را به آن اضافه نمودند.
    - قابلیت صدای دو طرفه
    - redirect کردن Windows Media Player
    - پشتیبانی true multimonitor
    - پشتیبانی Aero glass
    - افزایش سرعت انتفال bitmap
    - و redirect کردن Easy Print
    - Language Bar docking

این نسخه دیگر terminal Service که بر روی ویندوز 2000 می باشد رو پشتیبانی نمی کند.

[CENTER]
    سایر قابلیت ها :
    - پشتیبانی رنگ 32-bit و همچنین سایر رنگ ها 8-, 15-, 16-, و 24-bit
    - انجام encrypt با 128-bit
    - قابلیت Audio Redirection که فایل در ریموت اجرا و صدا در اینجا شنیده بشود.
    - File System Redirection
    - Printer Redirection
    - Port Redirection
    - حافظه موقت یا همان clipboard می تواند در هر دو طرف مورد استفاده قرار گیرد.
    - ویندوز یک پارچه
    - و نهایتا RemoteFX که شما از می توانید قدرت های GPU رو به شاتراک بگذارید.

نرم افزار های
    Non-Microsoft

خوب همه این هایی که گفتیم مربوط به پروتکل RDP هستش ولی تمامی این نسخه بر اساس Remote desktop ( teminal services مایکروسافت بود. در حالی که بسیاری از نرم افزار ها از همین پروتکل RDP که توسط مایکرو سافت اراده داده استفاده می کنند ولی سیستمشون NON - Microsoft هستش، به عنوان مثال نرم افزار open source به نام rdesktop می باشد که برای سیستم عامل های Linux/Unix میباشد ( در ضمن این نرم افزار فاقد محیط GUI می باشد و command line base هستش )

بعضی از نرم افزار های دارای محیط GUI ولی non-microsoft وجود دارند از جمله TSclient و KRDC می باشد.

نرم افزار های فوق همگی clinet side هستندو در مورد server Side می توان XRDP رو معرفی نمود.

[CENTER]
    البته نرم افزار های فوق همگی به عنوان مثال هستند و در آینده با لیست کاملی از این نرم افزار ها در خدمتتان خواهم بود.

خوب می تونم بگم نسبتا مباحث تئوری تموم شد. مطلب دفعه بعد در مورد راه های استفاده از ریموت و معرفی نرم افزار های مربوطه می باشد. ( الان دارن لیستشون رو آماده می کنم ) احتمالا تو این هفته 2 تا مطلب بتونم برایتان بزارم.

15. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Soroush برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    29
    اعتبار کاربر
    1

سلام به دوستان
    دوستان مطلب گفته شده. بالاتر از توان یک استاد هست و من خیلی خوشحالم که دوستان این چنینی در فروم سافت گذر وجود دارند که استادانه اطلاعات خود را برای استفاده از کاربران فروم سافت گذر در اختیار قرار میدهند و برای پیشرفت و بهتر شدن اطلاعات کاربران این نکات باارزش را در سایت قرار میدهند ...
    تشکری بود از زحمات این دوست عزیز و بزرگوار ...

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)