سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1

موضوع: آموزش ادامه دادن تورنت در سیستم دیگه

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

Cool آموزش ادامه دادن تورنت در سیستم دیگه

خب. حتماً شده یه تورنت سنگین داشته باشین، از اون طرف هم یک جایی (سایت دانشگاه، خونه دوست یا فامیل) اینترنت مفت و مجانی گیرتون بیاد و با خودتون بگین کاش میشد ادامه این تورنت رو میبردم اونجا دانلود میکردم.

یا اینکه مثل من همیشه خدا تورنت نصفه داشته باشید و وقتایی که میخواید ویندوز عوض کنید میبینید تورنت هاتون به باد میره.

اینجا من قصد دارم با یه روش خیلی ساده بهتون نشون بدم که چطوری میشه یه تورنت نصفه رو در سیستم دیگه یا بعد از نصب مجدد سیستم عامل ادامه داد.

این کار رو خودم با لپ تاپ یکی از دوستام (به عنوان سیستم مقصد) امتحان کردم، جواب داد. پس مطمئن باشید درسته.

این آزمایش رو من با BitTorrent انجام دادم. حتماً با برنامه های مشابه برای مدیریت تورنت میتونید همین کارو انجام بدین.

مرحله اول :
    در تصویر زیر مثلاً میخوایم ادامه F1_2012-FLT رو در سیستم دیگه (یا بعد از نصب مجدد ویندوز) ادامه بدیم.

در وهله اول دوتا کار هست که باید انجام بدیم.

1- کپی کردن کل فایل هایی که نصفه دانلود شدن.

2- ذخیره کردن لینک مگنت یا خود فایل تورنت در یک جای مشخص

برای کپی کردن فایل های نصفه باید روی تورنتش راست کلیک کنید و Open containing folder رو انتخاب میکنید.

برنامه شمارو به محل ذخیره شدن تورنت میفرسته. مثل تصویر زیر :

در اینجا باید یک Back بزنیم کل پوشه F1_2012-FLT رو در یک جا کپی کنیم. اگه تورنت شما فقط شامل فایل هست و توی فولدر قرار ندارن، پس باید همون فایل هارو کپی کنید. حالا برای اینکه در سیستم دیگه بدونیم داشتیم کدوم تورنت رو دانلود میکردیم، لازمه فایل .torrent یا یک لینک مگنت ازش داشته باشیم. اگه فایل تورنت رو دارید که هیچ :

اگه پاک شده یا نمیدونین کجا ذخیرش کردین مطابق اسکرین شات زیر عمل کنید.

اول لینک مگنت رو مستقیم از خود برنامه میگیریم :

بعد باید اونو یه جا ذخیره کنید. برای اینکه بعداً راحت با یک کلیک بتونید ازش استفاده کنید، میتونید Word رو اجرا کنید، آدرس رو به صورت لینک درست کرده و به صورت یک فایل Web Page (.htm) ذخبره کنید.

این فایل حاوی لینک خیلی مهمه. این نباشه بعداً به مشکل میخورید. پس یه جای مناسب ذخیرش کنید.

مرحله دوم: فایل های نصفه + فایل تورنت/فایل حاوی لینک مگنت رو به سیستم مقصد منتقل میکنیم.

مهم نیست فایل های نصفه رو کجای هارد دیسک کامپیوتر مقصد ذخیره کنید.

مرحله سوم: در کامپیوتر مقصد باید به ترتیب این کارا رو انجام بدیم.

1- اگه برنامه مدیریت تورنت (اینجا ما از BiTorrent استفاده کردیم) نصب نیست، نصب کنید.

2- اگه خود فایل .torrent رو دارید، روی همون دوبار کلیک کنید، اگه ندارید فایل وب که ساختیم و لینک مگنت توشه رو باز کنید. حالا یکبار روی لینکی که ساختیم کلیک کنید. در هر دو حالت با صفحه ای مثل تصویر زیر رو به رو میشین :

از بخشی که با رنگ بنفش مشخص کردم، محلی که اون فایل های نصفه رو ذخیره کردین رو مشخص کنید. دقت کنید فولدر تورنت نیستا، باید محلی که خود اون فولدر (در اینجا F1_2012-FLT) ذخیره شده رو معرفی کنید. (اینجا من از سیستم خودم اسکرین شات گرفتم، مجبور شدم از یه فایل تورنت دیگه برای این اسکرین شات استفاده کنم. شما فرض کنید اونجا به جای FarCry 3 نوشته F1_2012-FLT)

OK رو که زدید، برنامه به صورت اتوماتیک شروع میکنه به چک کردن :

باید صبر کنید تا Checking تا 100% پر بشه. بعد بلافاصله شروع میکنه از همونجا که مونده بود ادامه اش رو دانلود میکنه.

اگه احیاناً برنامه اتوماتیک عمل Check کردن رو انجام نداد (که احتمالش زیر 0.001 درصده) روی تورنت یکبار راست کلیک کنید و گزینه Force Re-check رو بزنید :

اگر هم احیاناً بعد از Re-check کردن دانلود شروع نشد (که بازم احتمالش زیر 0.001 درصده) روی تورنت یکبار راست کلیک کنید و گزینه Force Start رو بزنید :

موفق باشید.

2. کاربران : 30 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •