صفحه 3 از 5 اولین 12345 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 44

موضوع: Under temperature مودم ADSL یا پایین آوردن دما!

1. عضو ممتاز Architect آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط mehran34
    خوب بعد این چیز مقوایی رو که درست کردیم بعدش با چست بچسوبنیمش؟
    دوست عزیز دقت نکردی دیگه! من گفتم در صورتی قالب بسازی که می خواهید ماده سرد کننده بریزید توش البته می شه برای فن هم از مقوا استفاده کردش!خوب شما مقوا رو ساختی با هیچی نچسبونیش چون اگر با چسب و از اینجور چیز ها بخواهی بچسبونیش داغ تر میشه بعد شاید چسب ها آب بشن کلا مودم بسوزه!

شما الان مقوا رو بزار کنار مدل مودمت رو به من بگو تا بهت بگم چطور کارش بزای!
    نمایش امضاء

2. عضو ممتاز
    نمایش اطلاعات

هنوز نه فن خریدم و نه ماده سرد کننده
    کدوم بگیرم بهتره بگم فن واسه مودم میخواهم؟
    نمایش امضاء

3. نمایش تشکر

4. عضو ممتاز Architect آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط mehran34
    هنوز نه فن خریدم و نه ماده سرد کننده
    کدوم بگیرم بهتره بگم فن واسه مودم میخواهم؟
    دوست عزیز به نظر من فن کارتونو راحت تر میکنه علاوه بر اینکه نیاز به برسی نیز ندارد یعنی هی نباید نگاه کنی ببینی ماده تموم شده باید دوباره بریزی کلا روش فن مقرون به صرفه تر است! حالا شما گر می خواهید می توانید از مواد سرد کننده بریزید اولا باید این موارد رو گیر بیارید از یک جایی بعد قیمتش هم البته خوبه زیاد نیست!ولی در کل فن رو من پیشنهاد می کنم!
    نمایش امضاء

5. نمایش تشکر

6. عضو ثابت Ramedan آواتار ها
    نمایش اطلاعات

با سلام خدمت همه دوستان عزیز و سافت گذری ها!

من این روش را تست کرده و از صحت و کارکرد آن مطمئن شدم و حال نیز دارم با افزایش سرعت 40 کیلوبایت در ثاینه هم در دانلود و هم در آپلود لذت می برم و اینکار را نیز فقط و فقط با یک فن 3 تومنی انجام دادم از دوستانی که منتظر تست بودند کس دیگری فکر نکنم تست کرده باشد ولی به هر حال روش موثری است و با تشکر از جناب hsp به خاطر معرفی این روش !

7. نمایش تشکر

8. عضو ممتاز Architect آواتار ها
    نمایش اطلاعات

با تشکر از رمضان عزیز بایت تست این روش دوستان عزیز کس دیگری این روش را تست نکرده است؟
    نمایش امضاء

9. نمایش تشکر

10. عضو حرفه ای Mahdinim آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط architect
    با تشکر از رمضان عزیز بایت تست این روش دوستان عزیز کس دیگری این روش را تست نکرده است؟
    سلام به همه دوستان منم این روش رو تست کردم عالی بود سرعت بالا رفته و افت سرعت ندارم ولی قید گارانتی موودم رو زدم دیگه ولی روش تست شده و عملیه

11. نمایش تشکر

12. ناظم ارشد opera آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط ramedan
    با سلام خدمت همه دوستان عزیز و سافت گذری ها!

من این روش را تست کرده و از صحت و کارکرد آن مطمئن شدم و حال نیز دارم با افزایش سرعت 40 کیلوبایت در ثاینه هم در دانلود و هم در آپلود لذت می برم و اینکار را نیز فقط و فقط با یک فن 3 تومنی انجام دادم از دوستانی که منتظر تست بودند کس دیگری فکر نکنم تست کرده باشد ولی به هر حال روش موثری است و با تشکر از جناب hsp به خاطر معرفی این روش !
    نوشته اصلی توسط mahdinim
    سلام به همه دوستان منم این روش رو تست کردم عالی بود سرعت بالا رفته و افت سرعت ندارم ولی قید گارانتی موودم رو زدم دیگه ولی روش تست شده و عملیه
    دوستان عزیز

افزایش سرعت اینترنت با این روش به طور تئوری غیر ممکن است اما در هر حال اینجانب تا زمانی که به چشم نبینم باور نمی کنم.

موفق باشید.

13. نمایش تشکر

14. عضو متخصص Cyrus آواتار ها
    نمایش اطلاعات

اپرای عزیز ظاهراً این تاپیک را با یک تاپیک دیگر اشتباه گرفتید.
    این بحث خنک سازی مودم با فن است نه استفاده از ماشین مجازی و... .
    من از فن استفاده نکردم اما مودم رو بالاتر از سطح زمین قرار دادم سرعت بهتر شد. مودم هم داغ می کرد دیگه داغ نمی کنه.

15. نمایش تشکر

16. عضو ممتاز Architect آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط opera
    دوستان عزیز

افزایش سرعت اینترنت با این روش به طور تئوری غیر ممکن است اما در هر حال اینجانب تا زمانی که به چشم نبینم باور نمی کنم.

موفق باشید.
    دوست عزیز این بحث و گفت و گو زمانی ادامه پیدا کرد که فقط بنده اظهار داشتم که این روش عملی است و امتحانش هم زیاد گرون نیست!ولی حال که افراد و کاربران دیگری دارند امتحان می کنند و به نتیجه می رسند آیا باز هم برای شما باورش مبحم است؟؟؟

راستی اینکه می گویید من باور نمی کنم تا با چشمانم نبینم نوعی بی احترامی و از دید دیگر تحمت دروغ به کاربران است!زیرا کاربر mahdinim و mahdinim عزیز این روش را تست کرده و به نتیجه رسیده اند حال اینکه بگوییم این درست نیست یعنی داریم روی حرف این عزیزان حرف می زنیم و این که شما تست نکرده اید و آنها تست کرده اند دلیل خوبی برای اثبات حرفشان است!
    نمایش امضاء

17. نمایش تشکر

18. ناظم ارشد opera آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط Cyrus
    اپرای عزیز ظاهراً این تاپیک را با یک تاپیک دیگر اشتباه گرفتید.
    این بحث خنک سازی مودم با فن است نه استفاده از ماشین مجازی و... .
    من از فن استفاده نکردم اما مودم رو بالاتر از سطح زمین قرار دادم سرعت بهتر شد. مودم هم داغ می کرد دیگه داغ نمی کنه.
    نوشته اصلی توسط Architect
    دوست عزیز این بحث و گفت و گو زمانی ادامه پیدا کرد که فقط بنده اظهار داشتم که این روش عملی است و امتحانش هم زیاد گرون نیست!ولی حال که افراد و کاربران دیگری دارند امتحان می کنند و به نتیجه می رسند آیا باز هم برای شما باورش مبحم است؟؟؟

راستی اینکه می گویید من باور نمی کنم تا با چشمانم نبینم نوعی بی احترامی و از دید دیگر تحمت دروغ به کاربران است!زیرا کاربر mahdinim و mahdinim عزیز این روش را تست کرده و به نتیجه رسیده اند حال اینکه بگوییم این درست نیست یعنی داریم روی حرف این عزیزان حرف می زنیم و این که شما تست نکرده اید و آنها تست کرده اند دلیل خوبی برای اثبات حرفشان است!

دوستان عزیز

اینجانب کاربران دیگر رو به دروغگویی متهم نمی کنم بلکه به اعتقادم این دوستان دچار اشتباه محاسباتی شده اند.

همان طور که قبلا هم گفته شد مثلا شما یک سرویس نامحدود 128 کیلو بیت بر ثانیه از یک isp تهیه کرده اید بنابراین سرعت دانلود شما در بهترین حالت باید 16 کیلوبایت بر ثانیه باشد البته بعضی از isp ها برای جذب مشتری کمی سرعت بیش تری از سرعت توافق شده به مشتری ارایه می دهند.

بنابراین این سرعت برای شما از طرف isp به عنوان حداکثر سرعت تعیین می شود و دریافت بیش تر از این سرعت برای شما از طرف isp غیر قابل دسترسی می باشد.

نتیجه این که گرم شدن مودم شاید موجب افت سرعت استاندارد شما شود اما خنک کردن آن نمی تواند سرعت استاندارد شما را افزایش دهد.

مگر این که سرویس شما از نوع محدود و از نوع متغییر باشد به طوری که سرعت دانلود شما دارای افت و خیز زیادی باشد که در این حالت شاید بتوانید از حداکثر پهنای باند استفاده کنید و تصور کنید که سرعت اینترنت شما افزایش یافته است.

در هر حال اینجانب به طور کلی این حرف شما و دیگر دوستان رو رد نمی کنم بلکه منظور من این است در حالت تئوری چنین چیزی غیر ممکن به نظر می رسد حالا شاید در عمل طور دیگری باشد.

19. نمایش تشکر

صفحه 3 از 5 اولین 12345 آخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •