صفحه 2 از 5 اولین 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 44

موضوع: Under temperature مودم ADSL یا پایین آوردن دما!

1. عضو ممتاز Architect آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط opera
    دوست عزیز

البته در این روش هم نباید انتظار معجزه داشت چرا که از طرف isp برای شما سرعت خاصی تعریف شده و هر کاری هم انجام دهید سرعت از آن بالاتر نخواهد رفت اما این روش فکر کنم دو مزیت دارد :

1- زمانی که مودم adsl داغ می شود سرعت افت می کند و حتی گاهی کاملا از کار می افتد خوب با این کار مودم هیچ گاه از کار نیفتاده و بدون مشکل کار می کند.

2- در این روش به دلیل این که adsl بازده صددرصد خواهد داشت بنابراین از حداکثر پهنای باند خود استفاده خواهید کرد و سرعت اینترنت تان هدر نمی رود.
    راستش رو بخواهید من که با این روش توی سرعت Send یا همون Upload نتیجه 60 کیلو رو گرفتم حالا نمی دونم شما یک دفعه امتحان کنید تاثیر دارد
    نمایش امضاء

2. نمایش تشکر

3. عضو ممتاز
    نمایش اطلاعات

ایا این فن مخصوص مودم هست یا فن های معمولی و مشکل بعد اینه که ایا بعدش میشه درب مودم رو بست و برقش رو چجوری تعمین کنیم با تشکر مجدد از شما اقای Hsp به دلیل پست خوبتون
    نمایش امضاء

4. نمایش تشکر

5. عضو ممتاز Architect آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط mehran34
    ایا این فن مخصوص مودم هست یا فن های معمولی و مشکل بعد اینه که ایا بعدش میشه درب مودم رو بست و برقش رو چجوری تعمین کنیم با تشکر مجدد از شما اقای Hsp به دلیل پست خوبتون
    نه این فن های رَک هستش چیزی که توش سرورو میبندن!خوب برای اون میشه از فن های معمولی یا مینی استفاده کرد!

برقش رو باید از کیس تامین کنید اگر PC دارید اگر Lop Top دارید می تونید با آداپتور برقش رو تامین کنید !

خیر نمیشه درب مودم رو بست اگر هم بشه نباید ببندید که هوا رد و بدل بشه و تحویه مناسب انجام بشه!
    نمایش امضاء

6. نمایش تشکر

7. عضو ثابت Ramedan آواتار ها
    نمایش اطلاعات

دوستانی که این کار رو انجام دادن این کار شدنی هستش یعنی میشه یک 5 6 کیلوبایت به سرعتمون اضافه بشه؟

8. نمایش تشکر

9. عضو ممتاز Architect آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط ramedan
    دوستانی که این کار رو انجام دادن این کار شدنی هستش یعنی میشه یک 5 6 کیلوبایت به سرعتمون اضافه بشه؟
    منظورتون چیه عملی هستش ؟ بعدش برای چی 5 یا 6 کیلوبایت مگر شما از اینترنت 64 کیلو ی مخابرات مشهد استفاده می کنید که محتاج 5 6 کیلو باشید بله دوست عزیز بالا می بره خیلی بیشتر از اونچه که فکر می کنید!
    نمایش امضاء

10. نمایش تشکر

11. عضو ثابت Ramedan آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط hsp
    منظورتون چیه عملی هستش ؟ بعدش برای چی 5 یا 6 کیلوبایت مگر شما از اینترنت 64 کیلو ی مخابرات مشهد استفاده می کنید که محتاج 5 6 کیلو باشید بله دوست عزیز بالا می بره خیلی بیشتر از اونچه که فکر می کنید!

خیر من از اینترنت شاتل استفاده می کنم فقط می خواستم ببینم تاثیر دارد یا خیر!

راستی بقیه دوستان نظری در این باره ندارند !اصلا کسی تست کرده است ببیند کار می کند یا خیر؟

در صورت دانستن لطفا جواب دهید!

12. نمایش تشکر

13. ناظم ارشد opera آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط Ramedan
    خیر من از اینترنت شاتل استفاده می کنم فقط می خواستم ببینم تاثیر دارد یا خیر!

راستی بقیه دوستان نظری در این باره ندارند !اصلا کسی تست کرده است ببیند کار می کند یا خیر؟

در صورت دانستن لطفا جواب دهید!
    دوست عزیز

اینجانب تاکنون این روش را تست نکرده ام و فکر هم نمی کنم بتونم تستش کنم اما با تجربه ای که در استفاده از کامپیوتر و اینترنت دارم به نظرم علاوه بر این که این روش خطرناک محسوب می شود و می تواند به adsl شما آسیب وارد کند نمی تواند سرعت شما را آنچنان افزایش دهد که شما راضی به انجام چنین ریسکی شوید.

14. نمایش تشکر

15. عضو ممتاز
    نمایش اطلاعات

چرا خطرناک محسوب میشه؟ و به مودم آسیب میرسونه ؟
    نمایش امضاء

16. نمایش تشکر

17. عضو ممتاز Architect آواتار ها
    نمایش اطلاعات

چه خطرناکی مودم شما را تهدید می کند اگر در استفاده از فن باشد علاوه بر اینکه به مودم آسیب نمی رساند می تواند در افزایش عمر بقیه قطعات مودم نیز کمک کند زیرا با دمای بالا قطعات عمرشان کمتر می شود !
    نمایش امضاء

18. نمایش تشکر

19. عضو ممتاز
    نمایش اطلاعات

خوب بعد این چیز مقوایی رو که درست کردیم بعدش با چست بچسوبنیمش؟
    نمایش امضاء

صفحه 2 از 5 اولین 1234 ... آخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •