سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: روش ساده برای روت کردن اکثر گوشی های اندروید

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    4,550
    تشکر تشکر شده 
    3,371
    اعتبار کاربر
    1

Cool روش ساده برای روت کردن اکثر گوشی های اندروید

«بسم الله الرحمن الرحيم»

با سلام

این روش بصورت بوت لودر بسته انجام خواهد شد. ممکن است این روش بر روی برخی کرنل های جدید جواب ندهد.

توجه: این روش در خیلی از سایت ها و از جمله توسط خود بنده تست شده، بنابراین بنده هیچ مسئولیتی در قبال خرابی گوشی شما نخواهم داشت.

برنامه Towel Root را از اینجا دانلود و نصب کنید. برای دانلود کافی است بر روی این علامت که در وسط سایت می باشد، کلیک کنید.
    توجه: ممکن است این نرم افزار توسط آنتی ویروس شما بعنوان ویروس شناسایی شود. بنابراین نگران نباشید چون بعد از اتمام کار می توانید این نرم افزار را حذف کنید.
    برنامه را اجرا کرده و طبق تصویر زیر گزینه make it ra1n را انتخاب کنید. حالا گوشی شما بعد از 15 ثانیه ری استارت خواهد شد. تمام.. به همین راحتی

بعد از روشن شدن می توانید برنامه Towel Root را حذف کنید.
    برای اینکه بدانید گوشی شما روت شده یا خیر، برنامه Check Root را که پیوست کردم دانلود و نصب کنید.
    طبق تصویر زیر:

برای مدیریت و استفاده کامل از قابلیت روت باید برنامه Supersu را نصب کنید. این برنامه بر روی گوشی های روت شده نصب خواهد شد.

موفق باشید.
    روش ساده برای روت کردن اکثر گوشی های اندروید تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: png Untitled-2.png (2.4 کیلو بایت, 94 نمایش)
    • نوع فایل: jpg 1.jpg (13.3 کیلو بایت, 7 نمایش)
    • نوع فایل: jpg 2.jpg (15.8 کیلو بایت, 9 نمایش)
    روش ساده برای روت کردن اکثر گوشی های اندروید فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط M-AUDIO : 13-09-2014 در ساعت 03:52
    جز آن ساعت که با یاد تو بگذشت.. مرا در زندگانی حاصلی نیست. **ترجمه فارسی صوتی دعای کمیل - بسیار نفیس**

ای اهل زمین
    بدانید که:
    روزهای تشویق به پایان می رسد!
    نشانه های افتخار خاک می گیرند!
    برندگان بزودی فراموش می شوند!
    غم و اندوه بزودی به پایان خواهد رسید!

پس بنگرید که:
    امروز برای خدا چه کردی؟؟!!

2. کاربران : 13 تشکر کرده اند از شما 7sky برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    6,687
    تشکر تشکر شده 
    4,659
    اعتبار کاربر
    1

Up

تشکر میکنم از آقا رضای عزیز (7sky).

چون این پست ، روش جدیدی برای روت کردن هست ، یک کپی از پست اصلی از این تاپیک تهیه و به موضوع جدید منتقل شد ...

با تشکر ARTHUR

4. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما ARTHUR برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    144
    تشکر تشکر شده 
    172
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    من روی سونی زدآر (Sony xperia zr) تست کردم نشد! و گفت گوشی شما روت نمی باشد. اندرویدم 4.4.2 هستش.

6. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    156
    تشکر تشکر شده 
    310
    اعتبار کاربر
    1

من این روش رو برای اکسپریا مینی تست کردم جواب نداد

ناظم بخش موبایل و تبلت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1,742
    تشکر تشکر شده 
    2,139
    اعتبار کاربر
    1

من روی سونی زدآر (Sony xperia zr) تست کردم نشد! و گفت گوشی شما روت نمی باشد. اندرویدم 4.4.2 هستش.
    درود ، این روش توصیه نمیشه چون هر چه هست داخل گوشیه و اگر مشکلی پیش بیاد چیزی ضمانت سلامت دوباره گوشی رو تایید نمیکنه.در رام های جدید که نوع کرنل ها هم متفاوت اند این روش جواب نمیده روی xperia sp 4.1 & 4.3 تست شد جواب نداد .
    PC یه چیزِ دیگست :-)

9. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما arefgh96 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    4,550
    تشکر تشکر شده 
    3,371
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط arefgh96 نمایش پست ها
    درود ، این روش توصیه نمیشه چون هر چه هست داخل گوشیه و اگر مشکلی پیش بیاد چیزی ضمانت سلامت دوباره گوشی رو تایید نمیکنه.در رام های جدید که نوع کرنل ها هم متفاوت اند این روش جواب نمیده روی xperia sp 4.1 & 4.3 تست شد جواب نداد .
    با سلام
    دوست عزیز مگه راهی هست که بشه باهاش روت کرد و تغییراتی در رام گوشی انجام نشه؟؟!!! با استفاده از روش های دیگه هم ضمانتی بر سلامت گوشی شما نیست!! آیا شما تضمین میکنید که با روش های دیگر هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد؟؟!!!
    مثلا فلش کردن گوشی های اکسپریا اگر خراب انجام شود، گوشی شما دقیقا به یک تکه آجر تبدیل خواهد شد. و حالا باید بگردی دنبال متخصص..
    این برنامه تا جایی که من در اکثر سایت ها دیدم، یا روت با موفقیت انجام میشه و یا روت انجام نمیشه!! از این دو حالت خارج نبوده (نمیگم نیست!! چون مطمئن نیستم)..
    حالا به نظر شما تست یه برنامه کوچولو و راحت بجای این همه روش های طولانی که وجود دارد، نمی ارزد؟؟!!!
    در ضمن در همان پست اول خدمتتون عرض کردم که بر روی کرنل های جدید جواب نخواهد داد!! نام تاپیک هم "اکثر گوشی ها" می باشد نه همه گوشی ها!!

پست اول ویرایش خواهد شد. لینک دانلود ورژن جدید برنامه towelroot گذاشته خواهد شد و ممکن است مشکل کرنل های جدید حل شده باشد. عنوان تاپیک هم اصلاح خواهد شد.

جز آن ساعت که با یاد تو بگذشت.. مرا در زندگانی حاصلی نیست. **ترجمه فارسی صوتی دعای کمیل - بسیار نفیس**

ای اهل زمین
    بدانید که:
    روزهای تشویق به پایان می رسد!
    نشانه های افتخار خاک می گیرند!
    برندگان بزودی فراموش می شوند!
    غم و اندوه بزودی به پایان خواهد رسید!

پس بنگرید که:
    امروز برای خدا چه کردی؟؟!!

11. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما 7sky برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش موبایل و تبلت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1,742
    تشکر تشکر شده 
    2,139
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط 7sky نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز مگه راهی هست که بشه باهاش روت کرد و تغییراتی در رام گوشی انجام نشه؟؟!!! با استفاده از روش های دیگه هم ضمانتی بر سلامت گوشی شما نیست!! آیا شما تضمین میکنید که با روش های دیگر هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد؟؟!!!
    مثلا فلش کردن گوشی های اکسپریا اگر خراب انجام شود، گوشی شما دقیقا به یک تکه آجر تبدیل خواهد شد. و حالا باید بگردی دنبال متخصص..
    این برنامه تا جایی که من در اکثر سایت ها دیدم، یا روت با موفقیت انجام میشه و یا روت انجام نمیشه!! از این دو حالت خارج نبوده (نمیگم نیست!! چون مطمئن نیستم)..
    حالا به نظر شما تست یه برنامه کوچولو و راحت بجای این همه روش های طولانی که وجود دارد، نمی ارزد؟؟!!!
    در ضمن در همان پست اول خدمتتون عرض کردم که بر روی کرنل های جدید جواب نخواهد داد!! نام تاپیک هم "اکثر گوشی ها" می باشد نه همه گوشی ها!!

پست اول ویرایش خواهد شد. لینک دانلود ورژن جدید برنامه towelroot گذاشته خواهد شد و ممکن است مشکل کرنل های جدید حل شده باشد. عنوان تاپیک هم اصلاح خواهد شد.

دروود ، خب نه ولی ضریب خطر کمتر خواهد بود اگر از نرم افزار خارجی استفاده شود.
    PC یه چیزِ دیگست :-)

13. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما arefgh96 برای ارسال این پست سودمند:

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •