سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: آموزش ساختن Apple ID در iTunes

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    598
    تشکر تشکر شده 
    3,067
    اعتبار کاربر
    1

Lightbulb آموزش ساختن Apple ID در iTunes

در این تاپیک میخوام آموزش صحیح ساختن اپل آیدی رو به شما آموزش بدم. سعی می کنم ابتدایی ترین موارد رو هم توضیح بدم که کسایی که کار با iTunes رو بلد نیستن بتونن استفاده کنن.
    لازم به ذکر هست که بگم سرور های اپل قابل پیش بینی نیستند و خیلی مواقع با IP ایران مشکل دارند. پس باید برای شروع، از یک ف*ی*ل*ت*ر شکن درست حسابی استفاده کنید و ترجیحاً با IP آمریکا وصل بشید.
    برای شروع ابتدا نرم افزار iTunes رو باز کنید. (برای دانلود iTunes ، اینجا کلیک کنید)
    بنده از ورژن 12.1.1.4 دارم برای آموزش استفاده می کنم که تا تاریخ امروز یعنی 22 اسفند 1393 به روز ترین نسخه ست.
    قبل از هر چیز، منوی اصلی iTunes رو باید اضافه کنید. برای این کار مطابق شکل عمل کنید یا از کلید ترکیبی Ctrl + B استفاده کنید.

نرم افزار iTunes شامل دو بخش میشه، یک بخش Library داره و یک بخش مربوط به دستگاه شماست. در بخش Library بخش بندی هایی صورت گرفته که شامل Music، Books، Apps، Movies و ... هست. این بخش در واقعا شامل اپلیکیشن ها و کتاب ها و فایل هایی میشه که شما یا از iTunes Store دانلود کردید، یا از کامپیوتر خودتون باید Drag کنید و در این Category ها قرار بدید. پس این بخش فقط برای اینه که مدیریت کنید این فایل ها رو تا بعداً داخل دستگاهتون بریزید.

برای اینکه Apple ID بسازیم، مطابق شکل ابتدا Category مربوط به Apps رو انتخاب می کنیم، و سپس گزینه ی App Store رو انتخاب می کنیم.

سپس یک اپلیکیشن Free رو در نظر میگیریم و اقدام به دانلود می کنیم، یک Box مطابق شکل ظاهر میشه و از شما می خواد Apple ID و Password رو بزنید. امّا ما چون هنوز Apple ID نداریم، گزینه ی Create Apple ID رو انتخاب می کنیم.

نوشته هایی واستون میاد که مقررات و قوانین رو نشون میده، بعد از پذیرفتن قوانین، صفحه ای ظاهر میشه که باید مشخصاتتون رو وارد کنید.

Email: در این کادر مهم و حیاتی، ایمیلی رو وارد می کنید که باهاش سر و کار داریدو بهش دسترسی دارید، چون ایمیل شما یعنی Apple ID شما! پس در انتخابش دقت کنید.
    Password: رمز عبوری باید تعیین کنید، رمز عبورتون باید شامل یک حرف بزرگ (Capital Letter) در ابتدای اون باشه و شامل عدد باشه، مثلاً Softgozar12345
    Verify Password: رمز عبور رو مجدداً باید وارد کنید.

در کادر بعدی، Security Info قرار داره که خیلی مهمه و سؤال هایی رو باید تعیین کنید و جوابی رو براشون در نظر بگیرید که همیشه یادتون بمونه! چون Apple بعد ها به احتمال زیاد به دلایل امنیتی پاسخ این سؤالات رو ازتون میخواد! پس در انتخاب سؤالات و جوابشون دقت کنید و به خاطر بسپارید. در شکل من به عنوان نمونه پر کردم چند مورد رو.

در قسمت بعدی Optional Rescue Email وجود داره و می تونید یک ایمیل دیگه رو وارد کنید تا اگه در مورد پاسخ دادن به سؤالات امنیتی مشکل پیدا کردید، این ایمیل بتونه نجاتتون بده! پر کردن این مورد الزامی نیست ولی به نظر من حتماً ایمیل دیگه ای در نظر بگیرید.

در قسمت بعدی Enter your date of birth وجود داره که باید تاریخ تولدتون رو وارد کنید.

بعد از پر کردن این موارد، Continue رو در پایین صفحه انتخاب کنید تا وارد قسمت بعدی بشید.

در صفحه ی بعدی مشخصات رو مانند تصویر پر کنید.

Payment Type حتماً باید روی None باشه مگر اینکه Credit Card داشته باشید. (در توضیحات گفتم که برای ساختن Apple ID باید اول یک اپلیکیشن Free دانلود کنید، دلیلش این بود که اگه از جای دیگه ای اقدام به ساخت Apple ID کنید، گزینه ی None وجود نداره و مجبورید یک Credit Card داشته باشید)

قسمت بعدی To redeem a code or gift certificate, enter it here هست. این قسمت برای زمانیه که شما یک Gift Card خریدید، در این جا کد Gift Card رو وارد می کنید تا حسابتون شارژ بشه. برای خرید اپلیکیشن لازمه که Gift Card بخرید.
    می تونید از این سایت اقدام به خرید انواع Gift Card به صورت آنلاین کنید.

در قسمت بعدی Billing Address وجود داره.
    شما باید نام و نام خانوادگی خودتون رو درست وارد کنید.
    ولی در مورد آدرس یه کم دردرسر وجود داره! باید اطلاعات مربوط به کشور آمریکا رو وارد کنید وگرنه در مورد Gift Cardها و موارد دیگه به مشکل بر می خورید!
    برای این که یک آدرس مربوط به آمریکا Generate کنید ، از سایت Fake Name Generator می تونید استفاده کنید. من نمونه ای رو در تصویر پر کردم.

بعد از پر کردن این موارد، Create Apple ID رو انتخاب کنید.

ایمیلی برای شما فرستاده میشه که از شما می خواد Apple ID رو تأیید کنید.
    کار تمومه و اپل آیدی ساخته شده.

حالا در گزینه های منوی iTunes، گزینه ی Store رو انتخاب کنید و Sign In رو انتخاب کنید و Apple ID و Password رو وارد کنید.

نکته 1: ایمیل رو اگه درست وارد نکنید، اکانت ساخته شده رو نمی تونید تأیید کنید.

نکته 2: Apple ID شما همه چیز شماست! تمامی اطلاعات شما مثل اطلاعات خرید اپلیکیشن و موسیقی و ... در Apple ID شما تا ابد میمونه و شما فقط کافیه یک بار یک اپلیکیشن رو بخرید، تا ابد اون اپلیکیشن برای شماست و تمامی آپدیت ها رو به صورت رایگان انجام میدید و حتی اگه اپلیکیشن پاک شد، می تونید رایگان دانلود کنید.

نکته 3: اگه اپل اطلاعاتتون رو تأیید نکرد و ارور داد، باید موقع دیگه ای و با مشخصات دیگه امتحان کنید. دقت کنید که نام و نام واقعی خودتون رو وارد کنید و فقط اطلاعات مربوط به آدرس رو باید جعلی و برای کشور آمریکا قرار بدید.

در هیچ انجمنی این آموزش تا حالا به این دقت و روشنی قرار نگرفته، لطفاً به حقوق معنوی اعتقاد داشته باشید و اگه جایی از این مطلب استفاده کردید، منبع رو انجمن تخصصی سافت گذر اعلام کنید!

2. کاربران : 10 تشکر کرده اند از شما Amirkia برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    111
    تشکر تشکر شده 
    542
    اعتبار کاربر
    1

ایا مشخصات داده شده سایت Fake Name Generator برای ایجاد اپل ای دی معتبره ؟ من جایی دیدم که گفته بود تازگی ها رو این مشخصات حساسیت داده شده و قبول نمی کنه .

4. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما nejati برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    598
    تشکر تشکر شده 
    3,067
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط nejati نمایش پست ها
    ایا مشخصات داده شده سایت Fake Name Generator برای ایجاد اپل ای دی معتبره ؟ من جایی دیدم که گفته بود تازگی ها رو این مشخصات حساسیت داده شده و قبول نمی کنه .
    بله بعضی وقتا گیر میده، اگه موقع ثبت نام قبول کرد که هیچ؛ اگه نکرد با سرچ در اینترنت می تونید مشخصات جعلی دیگه پیدا کنید.
    جای تأسف هم داره که برای استفاده از بهترین برند دنیا مجبوریم همه چیز رو دور بزنیم و کلی دردسر داشته باشیم.

6. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما Amirkia برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    111
    تشکر تشکر شده 
    542
    اعتبار کاربر
    1

نمی دونم واسه اموزش بدرد بخوره یا خیر ولی من از روش جستجوی ادرس ها و تلفن کد و ... از گوگل مپ استفاده کردم . ادرس و مشخصات رستوران ها و فروشگاه ها . البته موفق نشدم تا حالا ثبت نام کنم . ولی برای ادرس و مشخصات خوبه .

8. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما nejati برای ارسال این پست سودمند:

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)