سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: آموزش تغییر بوت انیمیشن اندروید

ناظم بخش موبایل و تبلت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1,742
    تشکر تشکر شده 
    2,139
    اعتبار کاربر
    1

Cool آموزش تغییر بوت انیمیشن اندروید

به نام یزدان پاک

با سلام و درود خدمت شما عزیزان سافت گذری

نمیدونم تاحالا به انیمیشن یا عکسی که قبل از ورود به فضای اندرود به نمایش در میاد توجه کردید یا نه.بله منظورم همون بوت انیمیشنی هست که در هنگام بوت به نمایش در میاد. اما آیا از این تصویر خسته نشدید؟ و تکراری نشده براتون؟ اگر جوابتون بله هست با من همراه باشد تا بوت انیمیشن دلخواهتون رو در گوشی استفاده کنید. اگر هم جوابتون خیر هست بازم با من همراه باشید.
    مواد لازم برای تهیه ی بوت انیمیشن دلخواه (!):

• گوشی به مقدار لازم
    • بوت انیمیشن مورد پسند شما
    • نرم افزار جهت کار با فایل های سیستمی

نمونه ای از بوت انیمیشن که مربوط به اندروید 5 یا همون آبنبات چوبی :

Animation-Boot-Logo-AniGif_2.gif

نکته:فایل های مورد نیاز در پایین همین پست قرار داده خواهند شد.
    نکته:جهت تغییر بوت انیمیشن گوشی شما باید روت باشه.

خب بریم سراغ راه و رسم این کار.ما برای تغییر بوت انیمیشن دو تا راه داریم: روش اول از طریق کاستوم ریکاوری و روش دوم بصورت مستقیم.محور بحث ما به روش مستقیم هست.

نکته: لطفا قبل از انجام هر کدوم از روش ها از فایل bootanimation.zip واقع در مسیر system / app / media بک آپ تهیه کنید تا اگر خواستید بتونید به حالت اولیه برگردونید گوشی رو

در روش اول: شما کافیه که فایل zip بوت انیمیشن رو فلش بزنید ( کاستوم ریکاوری این امکان رو به شما میده که مد ها و کاستوم راهی مورد نظرتون رو فلش بزنید.بدون واسطه،(pc) خود کاستوم ریکاوری بحث طولانی داره که فعلا درموردش حرفی به میون نمیار م تا بعد انشالله تاپیکی با این عنوان ایجاد کنم)

در روش دوم: (ویدیوی آموزشی روش دوم در پایان پست) شما بایستی فایل بوت انیمیشن مورد نظر رو جایگزین فایل بوت انیمیشن سیستم کنید،اما چطور؟ شما بایستی نرم افزار root explorer رو داشته باشید. سپس فایل بوت انیمیشن (bootanimation.zip) را copy کرده و در مسیر system / app / media قرار بدید(و جایگزین bootanimation.zip سیستم کنید).حالا روی فایل بوت انیمیشن با نگه داشتن انگشت یک لیست باز میشه. در میان گزینه ها بدنبال permission بگردید، روش کلیک کنید.تعدادی تیک مشاهده میکنید که سه در سه هستند. ردیف اول باید r باشه،ردیف دوم هم همینطور. ردیف سوم باید r و w باشه.ok کنید و گوشی رو ری استارت کنید .خواهید دید که با بوت شدن گوشی بوت انیمیشن شما تغییر پیدا کرده.

نکته:دوستان توجه کنن بوت انیمیشن رو با لوگوی بوتلودر اشتباه نگیرن،مثال عرض میکنم؛اگه گوشی سونی باشه اول لوگوی سونی میاد(که مربوط به بوتلودره گوشیه و ما هیچ کاری باهاش نداریم و هیچ ربطی به مبحث ما نداره) سپس بوت انیمیشن که بعد از آرم سونی میاد یعنی لوگوی اکسپریا نمایان میشه که این همون بوت انیمیشن ما هست.در سامسونگ و سایر برند ها هم همین طور.

بنده فعلا یک بوت انیمیشن رو قرار میدم که مربوط به اندروید L هستش تا دستامون گرم شه تا بعد که هم بنده براتون بوت انیمیشن قرار میدم هم خودتون میتونید قرار بدید.سری بعد بوت انیمیشن ها در پست دوم همین تاپیک قرار داده میشن

از دوستان سافت گذری که با بوت انیمیشن جالبی برخورد کردند لطفا اون رو در این تاپیک به اشتراکش قرار بدند.پیشنمایش بوت انیمیشن ها با فرمت gif قراز داده میشن.

تذکر :دوستان در استفاده از root explorer دقت کنن که اشتباهی نزنن فایل های سیستمی رو بپوکونن، لطفا توجه کنن که آموزش چه چیزی گفته و طبق اون جلو برن.

براتون یک ویدیوی آموزشی هم تدارک دیدم که اگر دوست عزیز ی با مشکل مواجه شد به ویدیو رجوع کنه.

پیشنمایش بوت انیمیشن ها با فرمت gif قراز داده میشن.

عنوان: برنامه ویرایش فایل های سیستمی Root Explorer

[DLBUTTON][/DLBUTTON]
    عنوان: ویدیوی آموزشی برای روش دوم

پسورد، آدرس انجمن : forum.softgozar.com
    عنوان: بوت انیمیشن اندروید L

اگر مفید واقع شد این دکمه تشکر رو یک لمسی بنمایید کمی دلگرم شویم ،

موفق و پیروز باشد، در پناه حق.
    PC یه چیزِ دیگست :-)

2. کاربران : 23 تشکر کرده اند از شما arefgh96 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    13
    اعتبار کاربر
    1

سلام یه گوشی چینی به نام الفون p4000 دارم البته کلون نیست بلکه اصل شرکت : elephone هست با اندرویید 5.1 ولی اصلا تو این مسیر system / app / media پوشه مدیا وجود نداره ! از طریق کاستوم ریکاوری هم هر کاری کردم وسط نصب پیغام : Aborted رو میده !

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    13
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط saberkhan نمایش پست ها
    سلام یه گوشی چینی به نام الفون p4000 دارم البته کلون نیست بلکه اصل شرکت : elephone هست با اندرویید 5.1 ولی اصلا تو این مسیر system / app / media پوشه مدیا وجود نداره ! از طریق کاستوم ریکاوری هم هر کاری کردم وسط نصب پیغام : Aborted رو میده !
    کسی جواب نداد منم رفتم دنبال حل مشکل و بلاخره جواب داد :
    دوستانی که مشکل منو دارن میتونن این فایل زیپ رو با کاستوم ریکاوری که از قبل بر روی گوشی خودشون نصب کردن : install zip کنن راحت جواب میده و بوت انیمیشن زیبای اندروید 6 میاد رو گوشیشون .
    البته این برا گوشی های دارای رزولیشن 1280*720 میباشد :

دانلود

5. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)