صفحه 4 از 6 اولین ... 23456 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 52

موضوع: آموزش سانسور (حذف قسمت های دلخواه) فیلم بهمراه زیرنویس ( avi , mkv و mp4 )

1. عضو متخصص M-AUDIO آواتار ها
    نمایش اطلاعات

پیش فرض آموزش سانسور (حذف قسمت های دلخواه) فیلم بهمراه زیرنویس ( avi , mkv و mp4 )

بسم الله الرّحمن الرّحیم

بروز شده در تاریخ 2017-11-25 مصادف با 4 آذر 1396.
    (تقریبا تمام پست های قبلی موجود در این تاپیک با تاریخ قبل از این بروزرسانی مربوط به آموزش قبلی که pdf بود می باشند.)

با عرض سلام و ادب خدمت همه ی خوانندگان عزیز

آموزش سانسور (حذف قسمت های دلخواه) فیلم بهمراه زیرنویس ( AVI , MKV و MP4 )
    خیلی مواقع پیش می آید که قصد داریم قسمتی (هایی) از فیلم مورد نظر (یا دانلود شده ی) خود را به هر دلیلی از آن حذف کنیم. ما در این آموزش های ویدئویی در مجموع یاد می گیریم که چطور بدون هاردساب کردن زیرنویس آنرا بصورت هماهنگ با فیلم سانسور شده و بصورت فایل جداگانه در کنار آن داشته باشیم. روش های مختلف و نرم افزارهای مختلف چه رایگان و چه کرک شده قرار داده شده. هم برای ویندوز و هم برای لینوکس.
    لینک دریافت همه ی ابزار های مورد استفاده در آموزش با یک جست و جوی ساده پیدا خواهد شد.
    عنوان: آموزش سانسور فیلم و زیرنویس با کمک HandBrake (لینوکس و ویندوز)
    مشاهده صفحه

عنوان: آموزش سانسور فیلم با زیرنویس با MKVToolNix (لینوکس و ویندوز)
    مشاهده صفحه

عنوان: آموزش سانسور فیلم با Solveig MultiMedia Video Splitter و زیرنویس با SubzBor (ویندوز)
    مشاهده صفحه

عنوان: آموزش سانسور فیلم با Xilisoft Video Converter Ultimate و زیرنویس با SubzBor (ویندوز)
    مشاهده صفحه

عنوان: آموزش سانسور فیلم و زیرنویس با XMediaRecode (ویندوز)
    مشاهده صفحه

عنوان: آموزش سانسور فیلم AVI و زیرنویس sub|idx با MKVtoolNix با خروجی AVI (ویندوز)
    مشاهده صفحه

عنوان: آموزش سانسور فیلم با OpenShot Video Editor و SubzBor (لینوکس و ویندوز)
    مشاهده صفحه

عنوان: آموزش برش و سانسور فیلم با Vidiot و زیرنویس با سابزبر (ویندوز و لینوکس)
    مشاهده صفحه

عنوان: آموزش برش و سانسور فیلم با حفظ هماهنگی زیرنویس جداگانه بدون هاردساب در adobe premiere pro cc (ویندوز)
    مشاهده صفحه

موفق باشید .
    ویرایش توسط M-AUDIO : 25-11-2017 در ساعت 14:21 دلیل: افزودن آموزش های جدید
    نمایش امضاء

2. نمایش تشکر

3. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط ghamari76
    قابليت ويرايش زيرنويس را نيز دارا ميباشد و خروجي به صورت كامل هماهنگ خواهد بود.
    در ضمن يك سوال : منظورتان از ويرايش همان عمليات جدا كردن و جسباندن است ديگر؟
    و يك نكته شما نسخه ي PDF اموزش را كامل مطالعه كرده ايد ديگر؟
    الان من
    اگه با این نرم افزار یه قسمت از فیلم رو از وسطای فیلم حذف کنم به این طریق که طبق دستور شما سه فایل کنم(با اسپلیتر) و فایل اول و سوم رو جوین کنم(با جوینر)):
    آنگاه
    خروجی مرحله اول که سه فایل است هر کدام از سه فایل شامل زیرنویس هماهنگ با آن قسمت میباشند؟
    خروجی مرحله دوم که فایل اول و سوم را شامل میشود و فیلم سانسور شده اس شامل زیر نویس هماهنگ به عنوان خروجی نهایی می باشد؟

چون من چند نرم افزار استفاده کردم ولی زیرنویس در خروجی وجود نداشت یا هماهنگ نبود.و مجبور بودم زیرنویس رو با نرم افزارهای جداگانه ویرایش(سینک) کنم

-
    بله - میخوام بدون انکود قسمتهایی از فیلم رو حذف - جدا یا بچسبونم (سانسور بدون افت کیفیت) در عین حال زیرنویس هم همراه فیلم ویرایش بشه.
    بله - ولی به دلیل حجم زیاد کامل نخوندم و صورت سوال رو اینجا مطرح کردم
    البته ارائه این آموزش برای افراد مبتدی جای تقدیر داره ولی برای کسی که یه ویرایش ساده بخواد انجام بده حجمش زیاده

با تشکر
    ویرایش توسط Mojtaba0 : 06-01-2015 در ساعت 16:51 دلیل: ساده کردن متن

4. نمایش تشکر

5. ناظم بخش
    نمایش اطلاعات

@Mojtaba0

با سلام وعرض خسته نباشيد دوست عزيز
    جواب سوال هاي شما : بله همونطور كه گفتم زيرنويس از نظر زمان بندي درست و هماهنگ خواهد بود .
    و باز همون گونه كه گفتم بدون انكد مجدد ميتوانيد به صورت lossless. از نرم افزار خروجي بگيريد.
    اگر تست كرديد خوشحال خواهم شد نتيجه را بدانم.
    و همچنان بايد از اقا محمد رضا به خاطر اموزش هاي كامل و قابل فهمشان براي افراد مبتدي مانند من تشكر كرد.
    موفق باشيد.
    ویرایش توسط ghamari76 : 14-09-2016 در ساعت 13:34

6. نمایش تشکر

7. نمایش اطلاعات

ممنون...آموزش عالی بود...فقط یه مشکل در مرحله آخر دارم !
    وقتی که میخوام فایل ویدئویی و صوتی رو با هم merge کنم (فرمت فیلم من mkv هستش.پس در مرحله آخر باید با نرم افزار MKV Merge استفاده کنیم....) اما وقتی که میخوام فایل ویدیویی مورد نظر رو add کنم در نرم افزار این ارور رو میده :

فایل صوتی اروری نمیده....

یعد از زدن start muxing این ارور رو میده :

yes رو زدم...تبدیل کرد ولی مشکل اینجاست که صدا و تصویر هماهنگ نیست !!!!

8. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط ghamari76
    @mojtaba0
    اگر تست كرديد خوشحال خواهم شد نتيجه را بدانم.
    همه مراحل خوب انجام میشه.

فایل خروجی شامل صوت و زیرنویس هماهنگ هم هست و این در نرم افزارهای دیگه نیست و این Boilsoft Video Splitter از این نظر خوبه.

مشکلش فقط در دقتش هست. یعنی چند ثانیه عقب تر یا گاهی جلوتر از زمان انتخابی رو برش میزنه و زمان خطا هم رندوم هست و با آزمون و خطا نمیشه به یه نتیجه درست رسید و گفت مثلا 3 ثانیه همیشه جلوتر باید زد یا... .

9. نمایش تشکر

10. عضو متخصص A (\/) ! Я آواتار ها
    نمایش اطلاعات

سلام دوستان
    یک فیلم به دست من رسید که باید قسمتهایی از اون رو حذف میکردم.زیر نویس هم نداره
    دوتا برنامه مورد نظر رو دانلود کردم.video splitter و video joiner
    1-سوال اول اینکه با برنامه video splitter قسمت هایی از فیلم رو که نیاز داریم باید جدا کنیم.درسته؟(یا قسمتهایی که میخواهیم حذف بشه؟)
    2-بعد که قسمتهای جدا شده رو با برنامه video joiner به هم وصل کردم یه اتفاق بد افتاد.وقتی فیلم نهایی رو باز میکنیم معلومه که قسمتهاییش حذف شده!!!
    عکس رو ببینید.فیلم نهایی رو با PotPlayer اجرا کردم.دلیلش چیه؟
    تصاویر پیوست شده
    • 101010.png (19.9 کیلو بایت, 5 نمایش)
    نمایش امضاء

11. عضو متخصص
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط Д (\/) ! Я
    سلام دوستان
    یک فیلم به دست من رسید که باید قسمتهایی از اون رو حذف میکردم.زیر نویس هم نداره
    دوتا برنامه مورد نظر رو دانلود کردم.video splitter و video joiner
    1-سوال اول اینکه با برنامه video splitter قسمت هایی از فیلم رو که نیاز داریم باید جدا کنیم.درسته؟(یا قسمتهایی که میخواهیم حذف بشه؟)
    2-بعد که قسمتهای جدا شده رو با برنامه video joiner به هم وصل کردم یه اتفاق بد افتاد.وقتی فیلم نهایی رو باز میکنیم معلومه که قسمتهاییش حذف شده!!!
    عکس رو ببینید.فیلم نهایی رو با PotPlayer اجرا کردم.دلیلش چیه؟
    سلام.

امیرجان با این دوتا نرم افزار کار نکردم.

پیشنهاد میکنم از یه نرم افزار دیگه استفاده کن که هردو قابلیت Split و Merge رو یکجا داشته باشه.

Tipard Total Media Converter Platinum رو امتحان کن.

اگه میخوای برش هات دقیق باشه (با دقت یک فریم)، از Adobe Premiere Pro استفاده کن. Split و Merge کردن باهاش اصلاً سخت نیست. موقع خروجی گرفتن هم با Adobe Media Encoder سینک میشه و میتونی مطمئن بشی که کیفیت خروجی افت نمیکنه.

فیلم آموزش هر کدوم از این دوتا رو خواستی بگو برات آماده کنم.

12. نمایش تشکر

13. عضو متخصص A (\/) ! Я آواتار ها
    نمایش اطلاعات

مرسی شاهین جون
    این فیلمی که من دارم حدود 1 ساعته با فرمت mp4.
    باید 6 قسمت ازش حذف کنم.مثلا دقیقه های 2 تا 2:47 و 4 تا 6:16 و... باید حذف بشن.کیفیت فیلم خروجی هم نمیخوام تغییری بکنه.فرمت رو نمیدونم تغییر میکنه یا نه!!!!
    با توضیحاتی که نوشتی فکر کنم نرم افزار دوم کاملتر و دقیقتر باشه.درسته؟
    اگر بله لطفا آموزش همینو بذار
    و لطفا یه توضیحی بده اون قسمتی که گفتی
    "
    موقع خروجی گرفتن هم با Adobe Media Encoder سینک میشه "یعنی چی؟
    نمایش امضاء

14. نمایش تشکر

15. عضو متخصص
    نمایش اطلاعات

مرسی شاهین جون
    این فیلمی که من دارم حدود 1 ساعته با فرمت mp4.
    باید 6 قسمت ازش حذف کنم.مثلا دقیقه های 2 تا 2:47 و 4 تا 6:16 و... باید حذف بشن.کیفیت فیلم خروجی هم نمیخوام تغییری بکنه.فرمت رو نمیدونم تغییر میکنه یا نه!!!!
    با توضیحاتی که نوشتی فکر کنم نرم افزار دوم کاملتر و دقیقتر باشه.درسته؟
    اگر بله لطفا آموزش همینو بذار
    و لطف یه توضیحی بده اون قسمتی که گفتی "
    موقع خروجی گرفتن هم با Adobe Media Encoder سینک میشه "یعنی چی؟
    بله، Premiere Pro خیلی دقیق تر و بهتره. پس آموزش همینو برات آماده میکنم. فرمت خروجی H.264 هست داخل کانتینر MP4.

Adobe Media Encoder یک نرم افزار انکدینگ هست که Adobe درست کرده، و نرم افزارهایی مثل Premiere Pro و After Effects موقع خروجی گرفتن از اون استفاده میکنن. پس باید Adobe Media Encoder رو هم روی سیستم نصب کنی.

منتظر باش آموزش رو آماده کنم بفرستم.

16. نمایش تشکر

17. عضو متخصص A (\/) ! Я آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط wasted
    بله، Premiere Pro خیلی دقیق تر و بهتره. پس آموزش همینو برات آماده میکنم. فرمت خروجی H.264 هست داخل کانتینر MP4.

Adobe Media Encoder یک نرم افزار انکدینگ هست که Adobe درست کرده، و نرم افزارهایی مثل Premiere Pro و After Effects موقع خروجی گرفتن از اون استفاده میکنن. پس باید Adobe Media Encoder رو هم روی سیستم نصب کنی.

منتظر باش آموزش رو آماده کنم بفرستم.
    شرمنده با نرم افزار
    Tipard Total Media Converter Platinum خروجی افت کیفیت داره؟
    نمایش امضاء

18. عضو متخصص
    نمایش اطلاعات

شرمنده با نرم افزار
    Tipard Total Media Converter Platinum خروجی افت کیفیت داره؟
    اگه سورس باکیفیت باشه یه مقدار کمی کیفیت افت میکنه، ولی نه به اون صورت.

ایراد دیگش اینه که برش زدنش دقیق نیست. دقتش یک ثانیه هست.

=============================================

خدمت شما:

عنوان: ویدئوی آموزشی جدا کردن قسمت های اضافی ویدئو در Adobe Premiere Pro
    مشاهده صفحه

ویرایش توسط wasted : 05-04-2015 در ساعت 08:52

19. نمایش تشکر

صفحه 4 از 6 اولین ... 23456 آخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •