سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 26

موضوع: تبدیل و ویرایش pdf فارسی

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

خب به نظر من برنامه ای که مخصوص فلان کار مثلا ساخته میشه باید حداقل همچین نیازی رو در حد عالی یا حداقل قابل قبولی رفع کنه.آخه یه همچین کاری که تمام صفحات که همش متن هست اگه نتونه یه تبدیل انجام بده(که این قابلیت جزو امتیازات اون هست دیگه!)پس به چه دردی میخوره ببخشید؟؟کینگ عزیز مثال شما هم همچین به این موضوع مربوط نمیشه زیاد ببخشیدا..
    در مورد یه صفحه ی وب با قوانین و کدنویسیهای خودش برای پیاده کردنش روی یه فایل بصورت متنی شاید بشه این حرف شما رو تصدیق کرد ولی در مورد یه برنامه ای که این اصلا جزو امتیازاتش محصوب میشه و مخصوص کانورت هست اگه نتونه این کارو به خوبی انجام بده به درد نمیخوره که!
    ویرایش توسط Apollo11 : 04-04-2012 در ساعت 22:06

Raise Yourself To Help Mankind

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

https://youtu.be/tdXlYXZaHoI

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط apolo11engage نمایش پست ها
    بله در سایتها خیلی چیزها مثل قابلیت برنامه ها و امکانات مختلف و .. نوشته میشه اما باید دید موقع عمل به چه صورته و واقعا اون کارایی لازم رو داره یا نه.کینگ عزیز شما که میگی بستگی به فایل pdf داره ; بستگی به چه چیزیش داره؟ و آیا برنامه ای که قابلیت این کار را داشته باشه و به نحو احسنت انجامش بده (مثلا!) پس چه دلیلی داره که تعداد صفحات مثلا فلان قدر باشه؟

دوست عزیز شما منظور منو بد متوجه شدین . من صفخات نگفتم . من صفات گفتم ( به معنی خصوصیت ).

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    تشکر تشکر کرده 
    279
    تشکر تشکر شده 
    262
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    من همین جا از مدیریت سایت پوزش می خواهم که این مطلب را در اینجا گذاشتم چون هر چه گشتم جایی برای مطرح کردنش پیدا نکردم کلا ببخشید .

اما مشکل من :
    دوستان من می خواهم صفحات انگلیسی و فارسی سایت ها را با کیفت خوب با فرمت pdf سیو کنم از بیشتر افزونه های فایر فاکس استفاده کردم ولی هر کدامش یک مشکلی داشت والا دیگر مستعسل شدم می شود یکی بزرگواری کند درست و حسابی راهنماییم کند . ممنون
    در آخر تشکر ویژه از کل سایت و تمام کسانی که در سایت هستن دارم دمتون گرم گرم گرم .

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    1,456
    تشکر تشکر شده 
    591
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط nabipoor نمایش پست ها
    سلام
    من همین جا از مدیریت سایت پوزش می خواهم که این مطلب را در اینجا گذاشتم چون هر چه گشتم جایی برای مطرح کردنش پیدا نکردم کلا ببخشید .

اما مشکل من :
    دوستان من می خواهم صفحات انگلیسی و فارسی سایت ها را با کیفت خوب با فرمت pdf سیو کنم از بیشتر افزونه های فایر فاکس استفاده کردم ولی هر کدامش یک مشکلی داشت والا دیگر مستعسل شدم می شود یکی بزرگواری کند درست و حسابی راهنماییم کند . ممنون
    در آخر تشکر ویژه از کل سایت و تمام کسانی که در سایت هستن دارم دمتون گرم گرم گرم .
    http://forum.softgozar.com/forum287/thread6286.html

5. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما aboozar728 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,271
    تشکر تشکر شده 
    10,966
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

سلام

اما مشکل من :

دوست عزیز

اگر در گوگل عبارت html to pdf و همچنین html to pdf converter رو جستجو کنید نتیجه دلخواه رو به دست می آورید.

بعضی از سایت های به صورت آنلاین این کار رو برای شما انجام می دهند کافی است آدرس سایت یا صفحه مورد نظر رو بدهید تا لینک دانلود فایل pdf مربوطه را به شما بدهد.

و یا نرم افزار های موجود در این زمینه را پیدا می کنید.

7. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    تشکر تشکر کرده 
    279
    تشکر تشکر شده 
    262
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط opera نمایش پست ها
    دوست عزیز

اگر در گوگل عبارت html to pdf و همچنین html to pdf converter رو جستجو کنید نتیجه دلخواه رو به دست می آورید.

بعضی از سایت های به صورت آنلاین این کار رو برای شما انجام می دهند کافی است آدرس سایت یا صفحه مورد نظر رو بدهید تا لینک دانلود فایل pdf مربوطه را به شما بدهد.

و یا نرم افزار های موجود در این زمینه را پیدا می کنید.
    --------------------------------------------------------------------------------

ممنون از راهنماییتان ولی هیچکدام راضیم نکرد چون . اصلا خودتان ببینید چطور صفحه انگلیسی را تبدیل می کند وایبهال صفحه فارسی بدتر از اینه .

این هم لینک صفحه ای که مثلا می خواهم تبدیلش کنم با تمام عکسها :

Pop-up blocker settings, exceptions and troubleshooting | Firefox Help

و اینهم ترجمه اش :

ترجمه Google
    تبدیل و ویرایش pdf فارسی تصاویر پیوست شده
    تبدیل و ویرایش pdf فارسی فایل های پیوست شده

9. تشکرها از این نوشته :

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,271
    تشکر تشکر شده 
    10,966
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

--------------------------------------------------------------------------------

ممنون از راهنماییتان ولی هیچکدام راضیم نکرد چون . اصلا خودتان ببینید چطور صفحه انگلیسی را تبدیل می کند وایبهال صفحه فارسی بدتر از اینه .

این هم لینک صفحه ای که مثلا می خواهم تبدیلش کنم با تمام عکسها :

Pop-up blocker settings, exceptions and troubleshooting | Firefox Help

و اینهم ترجمه اش :

ترجمه Google
    دوست عزیز

به نظرم برای این کار از نرم افزار Snagit استفاده کنید.

به این ترتیب که :

1- صفحه مورد نظر رو باز کنید و منتظر بمانید تا صفحه به صورت کامل لود شود (تصاویر مربوطه به طور کامل لود شوند)

2- سپس با استفاده از نرم افزار Snagit اقدام به تهیه تصویر از صفحه مورد نظر به طور کامل نمایید. (با استفاد از گزینه Scrolling Region)

آموزش تصویری این کار رو در آدرس زیر مشاهده کنید :

Capturing a Scrolling Region

سپس تصویر مورد نظر رو به راحتی به pdf تبدیل کنید.

موفق باشید.

11. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    تشکر تشکر کرده 
    279
    تشکر تشکر شده 
    262
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط opera نمایش پست ها
    دوست عزیز

به نظرم برای این کار از نرم افزار Snagit استفاده کنید.

به این ترتیب که :

1- صفحه مورد نظر رو باز کنید و منتظر بمانید تا صفحه به صورت کامل لود شود (تصاویر مربوطه به طور کامل لود شوند)

2- سپس با استفاده از نرم افزار Snagit اقدام به تهیه تصویر از صفحه مورد نظر به طور کامل نمایید. (با استفاد از گزینه Scrolling Region)

آموزش تصویری این کار رو در آدرس زیر مشاهده کنید :

Capturing a Scrolling Region

سپس تصویر مورد نظر رو به راحتی به pdf تبدیل کنید.

موفق باشید.
    ممنونم دوست گلم opera ناظم انجمن : واقعا نجاتم دادی . خدا خیرت دهد . همیشه موفق و سالم باشی عزیز .
    ممنون از این انجمن که باعث شده کسانی که چیزهایی بلدن به آنهایی که بلد نیستن یاد دهند . معلمی شغل انبیاست و با این روش چه شود . هم این دنیا و هم آن دنیا انشا الله برای تک تکتان آباد آباد آباد است . من که همیشه دعایتان می کنم . موفق باشید .

13. کاربران : 9 تشکر کرده اند از شما nabipoor برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    AVG
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    11
    اعتبار کاربر
    1

سلام

اما مشکل من :
    دوست عزیز برای اینکا راحت ترین کار استفاده از مرورگر کروم میباشد
    برای تبدیل کنترل + پ را بزن در قسمت انتخاب نوع پرینتر پی دی اف را انتخاب کن این کار خیلی راحته
    یا حق

15. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما کویر برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض تبدیل pdf فارسی

سلام ، می خواستم یه pdfفارسی رو صفحه هاشو تبدیل به ورد کنم که تو پاورپوینت ازش استفاده کنم ، میشه بگین بهترین برنامه و روش کودومه ؟ چون هر کاری که می کنم نمیشه و به هم میریزه کلمات یا کلا شکلک نشون میده . مرسی

17. تشکرها از این نوشته :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •