سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: نبود کرک 32 بیتی در نسخه سافت گذر (10 مهر93) Foxit PhantomPDF Business Edition 6.2.1

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    5
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض نبود کرک 32 بیتی در نسخه سافت گذر (10 مهر93) Foxit PhantomPDF Business Edition 6.2.1

در این نسخه فعلی که در تاریخ امروز دهم مهرماه 1393 در سایت سافت گذر وجود دارد یعنی نسخه
    Foxit PhantomPDF Business Edition 6.2.1.0618 x86/x64کرکی برای نسخه 32 بیتی وجود ندارد (قبلاً وجود داشت ولی الان نیست) و وقتی روی کامپیوترهای 32 بیتی نصب می کنیم ، کرک که برای نسخه های 64 بیتی است فایل مربوط به نسخه 64 بیتی را روی کامپیوتر پیدا نمی کند و قادر به کرک نیست و پچ کرک 64 بیتی پیغام می دهد فایل مربوط به نسخه 64 بیتی نرم افزار را پیدا نمی کند (متن دقیق پیغام این است که فایل ««phc64.dll»»» در فلدرهای نرم افزار Foxit PhantomPDF Business Edition 6.2.1.0618 x86/x64 پیدا نشد و در نتیجه عمل کرک ناموفق بود)

از کاربران کسی کرک مربوط به نسخه 32 بیتی را ندارد
    اصولاً در سایت سافت گذر تنها یک نرم افزار برای دانلود قرار گرفته است با حجم سیصد مگابایت با عنوان

Foxit PhantomPDF Business Edition 6.2.1.0618 x86/x64

این نرم افزار شامل هر دو نسخه 32 و 64 بیت است؟ یعنی وقتی فایل زیپ را باز می کنیم فقط یک نرم افزار وجود دارد این نرم افزار 32 بیت است یا 64 بیت؟
    ویرایش توسط swat : 02-10-2014 در ساعت 15:09

ناظم بخش سیستم عامل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    4,814
    تشکر تشکر شده 
    11,026
    اعتبار کاربر
    1

swat@

باسلام

دوست عزیزاکثرنرم افزارهایی که درسایت برای دانلودقرارداده می شوند تست شده ودارای کرک وکیجن هستند،ینی درکنارنرم افزار(چه 64بیتی وچه32بیتی )کرک مربوط به همان نسخه هم گذاشته میشه.

اگرغیرازاین موارد باشه میتونید موارد رو به قسمت پشتیبانی سایت اطلاع دهیدتادراسرع وقت رسیدگی کنند.

موفق باشید.

📌 دوستان گرامی لطفا سوالات خودتان را در انجمن مطرح کنید.

3. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Microtel برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    5
    اعتبار کاربر
    1

برای این نرم افزار فقط یک پچ ارائه شده است و دو نسخه کرک 32 و 64 ندارد
    خود نرم افزار هم بعد از باز کردن زیپ فقط یک فایل اجرائی دارد و دو نسخه 32 و 64 بیت ندارد و فقط هم یک پج کرک دارد که آنهم پیغام می دهد که فایل ««phc64.dll»»» را پیدا نمی کند

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط swat نمایش پست ها
    برای این نرم افزار فقط یک پچ ارائه شده است و دو نسخه کرک 32 و 64 ندارد
    خود نرم افزار هم بعد از باز کردن زیپ فقط یک فایل اجرائی دارد و دو نسخه 32 و 64 بیت ندارد و فقط هم یک پج کرک دارد که آنهم پیغام می دهد که فایل با پسوند 64 بیت را پیدا نمی کند

سلام.
    بله این نرم افزار نسخه 32 بیتی و 64 بیتی در یه فایل ستاپِ حدود 300 مگابایتی قرار گرفته و برای کرک هم یه فایل Patch قرار گرفته.

شما باید این پچ رو در مسیر نصب برنامه کپی کنید و از طریق
    Run as Administrator اجراش کنید؛آیا این کار رو میکنید؟

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

6. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    5
    اعتبار کاربر
    1

بله من یک لپ تاپ 64 بیتی و یک کامپیوتر دسک تاپ 32 بیتی دارم
    روی هر دو سیستم من ورژن های قبلی همین نرم افزار که از سافت گذر دانلود کرده بودم نصب و کرک شده بود که از روی هر دو سیستم آن اینستال و فلدر مربوطه را هم پاک کردم تا جدیدترین نسخه را نصب کنم بدون مشکل روی لپ تاب که64 بیتی هست نصب و کرک شد
    ولی روی کامپیوتر دسک تاپ 32 بیتی من نرم افزار نصب شد ولی کرک آن پیغام داد نمی تواند عمل کرک را انجام دهد و پیغام داد که فایل «phc64.dll» زا پیدا نمی کند لذا کرک انجام نشده است
    بخاطر عدد مندرج در پیغام فکر می کنم با نسخه32 بیتی مشکل دارد زیرا در متن پیغام آمده که فایل ««phc64.dll»»» در نرم افزار نصب شده یافت نشد

8. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط swat نمایش پست ها
    بله من یک لپ تاپ 64 بیتی و یک کامپیوتر دسک تاپ 32 بیتی دارم
    روی هر دو سیستم من ورژن های قبلی همین نرم افزار که از سافت گذر دانلود کرده بودم نصب و کرک شده بود که از روی هر دو سیستم آن اینستال و فلدر مربوطه را هم پاک کردم تا جدیدترین نسخه را نصب کنم بدون مشکل روی لپ تاب که64 بیتی هست نصب و کرک شد
    ولی روی کامپیوتر دسک تاپ 32 بیتی من نرم افزار نصب شد ولی کرک آن پیغام داد نمی تواند عمل کرک را انجام دهد و پیغام داد که فایل «phc64.dll» زا پیدا نمی کند لذا کرک انجام نشده است
    بخاطر عدد مندرج در پیغام فکر می کنم با نسخه32 بیتی مشکل دارد زیرا در متن پیغام آمده که فایل ««phc64.dll»»» در نرم افزار نصب شده یافت نشد
    بله شما درست میفرمایید،اما با یه ترفند ساده بنده تونستم کرکش کنم!

مراحل:

1- کپی کردن پچ در مسیر نصب برنامه یعنی اینجا: C:\Program Files\Foxit Software\Foxit PhantomPDF

2- اجرای پچ از طریق Run as admin

3- کلیک روی دکمه پچ

4- بعد از کلیک کردن روی پچ یه ارور میده به این صورت:
    1.png

شما باید روی Yes کلیک کنید.

5- بعدش شما رو به این عکس منتقل میکنه تا فایل phc64.dll رو بهش معرفی کنید تا پچ کنه:
    2.png

شما باید در اینجا اون زبانه رو روی All Files قرار بدید تا فایلی به نام
    phc.dll ظاهر بشه و سپس انتخاب و Openش کنید:
    3.png

در آخر خواهید دید که ادامه مراحل پچ انجام میشه و کار تمومه و برنامه کرک میشه؛میتونید در About برنامه کرک شدن برنامه رو ببینید:

4.png

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

10. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

12. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)