سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: مباحث مرتبط با آپدیت آفیس 2013

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

Exclamation آپدیتهای آفیس 2013

باسلام و خسته نباشید خدمت دوستان و ادمین های فروم
    دوستان من ویندوزلپتاپم سون اورجینال هست و همیشه آپدیتهای میکروسافت رو دانلود و نصب میکنم از اپدیتهای خود ویندوز تا درایورها و...من چند روزی که آفیس 2013 رو نصب کردم از همین سایت سافتگذر گرفتم و دیروز متوجه شدم که 32 آپدیت جدید از مایکروسافت رو گرفته به حجم 280مگابایت ...که مربوط به آفیس هست و کلیه مجموعه آفیسی که رو لپتاپم نصبه...
    اما من اجازه دانلود ندادم چون فکر میکردم چون این افیس که استفاده میکنم چون اورجینال نیست و کرک شه هست ممکنه بعد از آپدیت کردن دیگه اجرا نشه.....میخواستم بپرسم آیا حدسم درسته یا اینکه میتونم آپدیتها رو دریافت و نصب کنم.....؟؟؟؟
    و دوستان از کدوم قسمت آفیس میشه ورژنشو فهمید یعنی همینی که میگنRetailیا Volume ؟
    من این مجموعه رو نصب کردم Microsoft Office 2013 x86 x64 Complete
    من کرکش رو گرفتم اما نمیدونم چجوری میشه فعالش کرد....مبحث انجمن ها رو هم خوندم سر در نوردم....
    کسی میتونه به من کمک کنه که دقیقا باید چیکار کنم ممنون میشه ...

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheh65 نمایش پست ها
    باسلام و خسته نباشید خدمت دوستان و ادمین های فروم
    دوستان من ویندوزلپتاپم سون اورجینال هست و همیشه آپدیتهای میکروسافت رو دانلود و نصب میکنم از اپدیتهای خود ویندوز تا درایورها و...من چند روزی که آفیس 2013 رو نصب کردم از همین سایت سافتگذر گرفتم و دیروز متوجه شدم که 32 آپدیت جدید از مایکروسافت رو گرفته به حجم 280مگابایت ...که مربوط به آفیس هست و کلیه مجموعه آفیسی که رو لپتاپم نصبه...
    اما من اجازه دانلود ندادم چون فکر میکردم چون این افیس که استفاده میکنم چون اورجینال نیست و کرک شه هست ممکنه بعد از آپدیت کردن دیگه اجرا نشه.....میخواستم بپرسم آیا حدسم درسته یا اینکه میتونم آپدیتها رو دریافت و نصب کنم.....؟؟؟؟
    و دوستان از کدوم قسمت آفیس میشه ورژنشو فهمید یعنی همینی که میگنRetailیا Volume ؟
    من این مجموعه رو نصب کردم Microsoft Office 2013 x86 x64 Complete
    من کرکش رو گرفتم اما نمیدونم چجوری میشه فعالش کرد....مبحث انجمن ها رو هم خوندم سر در نوردم....
    کسی میتونه به من کمک کنه که دقیقا باید چیکار کنم ممنون میشه ...
    سلام.

بهتر بود سوالتون رو در مباحث Microsoft Office بیان میکردید و تاپیک جدید نمیزدید!

1- در مورد آپدیت،هیچ مشکلی پیش نمیاد و شما میتونید آپدیتش کنید؛اگر هم احیاناً کرکش پرید،میتونید دوباره کرک کنید! بنده خودم همیشه آپدیت میکنم و هیچ مشکلی هم نبوده تا حالا!

2- در مورد Retail و یا Volume بودنش هم نمیدونم چه جوری میشه فهمید!! منتظر نظر دیگر دوستان باشید.

3-در مورد کرک کردن هم،شما میتونید از KMSnano و یا KMSpico استفاده کنید که بنده به شما توصیه میکنم از KMSpico که هم حجم کمتری داره و هم سریعتر کرک میکنه استفاده کنید.

نحوه کرک کردن:بعد از اینکه KMSpico رو نصب کردید،روی فایل اجرایی نصب شده اش کلیک راست کنید و Run as administrator رو بزنید و دو سه دقیقه منتظر بمونید تا کرک انجام بشه.

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

3. کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض غیر فعال کردن آپدیت افیس 2013

باسلام چطوری میشه این حالت آپدیت و آپلود آفیس2013 را که در عکس مبینید برای همیشه غیرفعال کرد00058.png

5. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    18,057
    تشکر تشکر شده 
    11,900
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mmzz91 نمایش پست ها
    باسلام چطوری میشه این حالت آپدیت و آپلود آفیس2013 را که در عکس مبینید برای همیشه غیرفعال کرد00058.png
    دوست عزیز ، شما برای این کار تیک استارت آپ این برنامه رو از taskmanager قسمت startup در ویندوز 8 و در ویندوز 7 از طریق msconfig قسمت startup بردارید ، اگر این ها جواب نداد که برای من هم همینطور بود میبایست یک فایلی رو باید از محل خاصی پاک کنید که الان بنده چون این فایل رو پاک کردم نمیدونم ادرسش کجا بود ، اگر کمی صبر کنید تا من دوباره برنامه رو نصب کنم ، خدمتتون عرض میکنم .
    .

7. کاربران : 10 تشکر کرده اند از شما The king برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    18,057
    تشکر تشکر شده 
    11,900
    اعتبار کاربر
    1

برای این که Upload Center 2013 رو برای همیشه از استارت آپ بردارید به آدرس زیر برید و فایل MSOSYNC.EXE رو حذف کنید :

کد:
    C:\Program Files\Microsoft Office\Office15
    .

9. کاربران : 14 تشکر کرده اند از شما The king برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مباحث مرتبط با آپدیت آفیس 2013

سلام
    چطور میشه فایل های آپدیت آفیس 2013 را مانند نصب فایل های آپدیت ویندوز با یک کلیک نصب کرد؟
    با تشکر

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •