سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8

موضوع: مباحث مرتبط با نصب و فعالسازی آفیس 2007

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    2,437
    تشکر تشکر شده 
    1,299
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مباحث مرتبط با نصب و فعالسازی آفیس 2007

سلام. به نظر شما چیجوری میشه که برنامه ی ms office 2007 هنگام نصب روی یک کامپیوتر شامل onenote هم باشه اما همین برنامه موقع نصب روی یه کامپیوتر دیگه onenote نداشته باشه؟! :huh: (مجموعه ی آفیس روی کامپیوتر دوم قابل نصب هست، اما برنامه ی وان نت برای انتخاب جهت نصب وجود نداره و با نصب کامل برنامه هم باز onenote نصب نمیشه برعکس کامپیوتر اول. ) :exclamation:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    2,437
    تشکر تشکر شده 
    1,299
    اعتبار کاربر
    1

Exclamation RE: مباحث Microsoft Office

کسی جواب ما رو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یکی بگه که چیجور میشه برنامه ی ms office 2007 هنگام نصب روی یک کامپیوتر شامل onenote هم باشه اما همین برنامه موقع نصب روی یه کامپیوتر دیگه onenote نداشته باشه؟! (مجموعه ی آفیس روی کامپیوتر دوم قابل نصب هست، اما برنامه ی وان نت برای انتخاب جهت نصب وجود نداره و با نصب کامل برنامه هم باز onenote نصب نمیشه برعکس کامپیوتر اول. )
    من که دیگه سر در نمیارم!!!!!!!!!:huh:

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,795
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: مباحث Microsoft Office

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.t' pid='11548' dateline='1315585748
    یکی بگه که چیجور میشه برنامه ی ms office 2007 هنگام نصب روی یک کامپیوتر شامل onenote هم باشه اما همین برنامه موقع نصب روی یه کامپیوتر دیگه onenote نداشته باشه؟! (مجموعه ی آفیس روی کامپیوتر دوم قابل نصب هست، اما برنامه ی وان نت برای انتخاب جهت نصب وجود نداره و با نصب کامل برنامه هم باز onenote نصب نمیشه برعکس کامپیوتر اول. )
    شما یک دفعه از طریق Custom اقدام به نصب کنید
    ضمنا شما میگویید که پیغام خطا میدهد خوب دوست عزیز پیغام خطای انرا یا ذکر کنید یا اسکرین شات قرار دهید تا دوستان بتوانند راحت تر شما را راهنمایی کنند

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    2,437
    تشکر تشکر شده 
    1,299
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Moralist!' pid='11553' dateline='1315594994
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.t' pid='11548' dateline='1315585748
    شما یک دفعه از طریق Custom اقدام به نصب کنید
    ضمنا شما میگویید که پیغام خطا میدهد خوب دوست عزیز پیغام خطای انرا یا ذکر کنید یا اسکرین شات قرار دهید تا دوستان بتوانند راحت تر شما را راهنمایی کنند
    سلام. بحث سر اینه که: همونطور که عرض کردم برنامه به طور کامل و بدون هیچ مشکل و یا پیغام خطایی نصب میشه (چه از طریق انتخاب custom و چه از طریق انتخاب full install ) فقط اینکه بعد از نصب روی یه کامپیوتر دیگه میبینم که onenote نصب نشده. موقع نصب office در حالت custom هم همه ی برنامه ها برای انتخاب وجود دارن الا onenote . ولی روی کامپیوتر خودم همین برنامه کامل (همراه برنامه onenote ) نصب میشه و موقع نصب برنامه در حالت custom هم گزینه ی onenote برای انتخاب وجود داره. دیگه بیشتر از این نمیدونم چیجور توضیح بدم. عکس موقع نصب برنامه روی کامپیوتر خودم رو براتون میذارم. فرقش با اون یکی کامپیوتر اینه که تو اون یکی onenote رو که تو عکس میبینید نداره.[attachment=191]

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    411
    تشکر تشکر شده 
    252
    اعتبار کاربر
    1

سلام به همه
    ویندوز من XP sp3
    میخوام برنامه آفیس 2007 رو نصب کنم ...میخوام بدونم فرق آفیس یکپارچه شده با سرویس پک 2 و یا 3 چیه ؟؟ و با توجه به سیستم من فرقی میکنه که کدوم رو نصب کنم ؟؟
    در ضمن من فقط به برنامه های اصلی آفیس نیاز دارم ...کسی میدونه از کجا میشه آفیس 2007 (( فقط چهار برنامه اصلی )) رو دانلود کرد ؟؟ توی سایت فقط یکپارچه شده با سرویس پک 2 رو پیدا کردم

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,264
    تشکر تشکر شده 
    10,965
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط feelgood نمایش پست ها
    سلام به همه
    ویندوز من XP sp3
    میخوام برنامه آفیس 2007 رو نصب کنم ...میخوام بدونم فرق آفیس یکپارچه شده با سرویس پک 2 و یا 3 چیه ؟؟ و با توجه به سیستم من فرقی میکنه که کدوم رو نصب کنم ؟؟
    در ضمن من فقط به برنامه های اصلی آفیس نیاز دارم ...کسی میدونه از کجا میشه آفیس 2007 (( فقط چهار برنامه اصلی )) رو دانلود کرد ؟؟ توی سایت فقط یکپارچه شده با سرویس پک 2 رو پیدا کردم
    معمولا سرویس پک ها علاوه بر این که از نظر امنیتی حفره های امنیتی رو پر می کنند که این امر مانع از هک شدن سیستم می شود قابلیت های جدیدی هم به نرم افزار اضافه می کنند مثلا اگر سرویس پک 2 را نصب نکنید نمی توانید فایل های آفیس رو به صورت pdf ذخیره کنید.
    اگر توی گوگل جستجو کنی می تونی به راحتی نسخه مورد نظرت رو پیدا کنی توصیه من این هست که یه سر به سایت تبیان بزنی اونجا Office2007 Blue Edition With Sp2 وجود دارد که مزیت نسخه Blue Edition این هستش که از قبل کرک شده و لازم به واردکردن سریال در حین نصب نیست و در ضمن سرویس پک دو هم به صورت مجزا هستش و اگه دوست نداشتی می تونی نصبش نکنی اما متاسفانه این دو را با هم یکجا فشرده کرده اند و باید همه پارت ها را رو دانلود کنی.

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مباحث مرتبط با نصب و فعالسازی آفیس 2007

با سلام

ممنون ميشم سريال برا نصب نرم افزار Microsoft.Office.Project.2007 براي من ارسال كنيد

با تشكر

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    18,057
    تشکر تشکر شده 
    11,900
    اعتبار کاربر
    1

بفرمائید دوست عزیز،سریال ها رو به صورت پیوست قرار دادم. ( ابتدا در سریال های توصیه شده رو تست کنید )
    مباحث مرتبط با نصب و فعالسازی آفیس 2007 فایل های پیوست شده
    .

9. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما The king برای ارسال این پست سودمند:

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •