سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 11

موضوع: دانلود آفیس 2016

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

Question دانلود آفیس 2016

سلام. در سایت برای دانلود آفیس 2016 نوشته شده که نسخه‌ی
    Pro Plus کاملترین نسخه است. اما در بخش دانلود دو لینک متفاوت برای دانلود است. بنده کدام یکی و دانلود کنم؟

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,271
    تشکر تشکر شده 
    10,966
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط deuxshiri نمایش پست ها
    سلام. در سایت برای دانلود آفیس 2016 نوشته شده که نسخه‌ی
    Pro Plus کاملترین نسخه است. اما در بخش دانلود دو لینک متفاوت برای دانلود است. بنده کدام یکی و دانلود کنم؟
    دوست عزیز

به نظر می رسد یکی نسخه اورجینال و دیگری نسخه آپدیت شده می باشد فرق زیادی ندارند با این که نسخه آپدیت شده بهنر است اما شخصا نسخه اورجینال و دست نخورده رو بیش تر قبول دارم.

موفق باشید.

3. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

Question

نقل قول نوشته اصلی توسط opera نمایش پست ها
    دوست عزیز

به نظر می رسد یکی نسخه اورجینال و دیگری نسخه آپدیت شده می باشد فرق زیادی ندارند با این که نسخه آپدیت شده بهنر است اما شخصا نسخه اورجینال و دست نخورده رو بیش تر قبول دارم.

موفق باشید.
    ابتدا سپاس گذارم برای پاسختون.
    در سایت دو نوع آفیس برای دانلود موجود است. یکی این و دیگری این. از بین این دو کدام یکی و دانلود کنم بهتره؟ من تنها استفاده‌ام از Word و Power Point است. همچنین در بالا فرمودین که نسخه‌ای که اورجینال است بهتره. در گزینه‌ی اول، کدام یکی‌ها نسخه‌ی اورجینال هستن؟ ممنون میشم اگر راهنماییم کنید :)

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    macOS Sierra
    تشکر تشکر کرده 
    1,256
    تشکر تشکر شده 
    5,148
    اعتبار کاربر
    1

در سایت دو نوع آفیس برای دانلود موجود است. یکی این و دیگری این. از بین این دو کدام یکی و دانلود کنم بهتره؟ من تنها استفاده‌ام از Word و Power Point است. همچنین در بالا فرمودین که نسخه‌ای که اورجینال است بهتره. در گزینه‌ی اول، کدام یکی‌ها نسخه‌ی اورجینال هستن؟ ممنون میشم اگر راهنماییم کنید :)
    با سلام خدمت شما
    پیشنهاد من به شما استفاده از این نسخه ست. می تونید نسخه ی RTM رو دانلود کنید و یا میتونید نسخه ی آپدیت شده رو دانلود کنید. البته نسخه ی آپدیت شده هم دستکاری زیادی روش صورت نگرفته.

6. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Cyrus برای ارسال این پست سودمند:

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,271
    تشکر تشکر شده 
    10,966
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

با سلام

با این که دوست مان قبلا راهنمایی لازم رو انجام دادند اما در کل به نظر می رسد در آدرس زیر نسخه RTM یا همان Office 2016 Pro Plus ورژن 16.0.426 برایتان مناسب تر است:

دانلود برنامه Microsoft Office Pro Plus 16.0.4639.1000 (May 2018) / 16.0.4266.1003 RTM / Visio & Project Professional 2016 v16.0.4266.1001 Retail VL x86/x64 - دانلود نرم افزار آفیس 2016 - سافت گذر

توجه: فقط توجه کنید که نسخه 32 بیتی و 64 بیتی مجزا هستند و باید نسخه مطابق با سیستم عامل تان را دانلود نمایید.

موفق باشید.

8. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

با سلام

با این که دوست مان قبلا راهنمایی لازم رو انجام دادند اما در کل به نظر می رسد در آدرس زیر نسخه RTM یا همان Office 2016 Pro Plus ورژن 16.0.426 برایتان مناسب تر است:

دانلود برنامه Microsoft Office Pro Plus 16.0.4639.1000 (May 2018) / 16.0.4266.1003 RTM / Visio & Project Professional 2016 v16.0.4266.1001 Retail VL x86/x64 - دانلود نرم افزار آفیس 2016 - سافت گذر

توجه: فقط توجه کنید که نسخه 32 بیتی و 64 بیتی مجزا هستند و باید نسخه مطابق با سیستم عامل تان را دانلود نمایید.

موفق باشید.
    سلام. من دقیقا همون آفیسی که شما فرمودین و دانلود کردم. یعنی این: دانلود از سافت گذر - Office 2016 Pro Plus نسخه 16.0.426 - 64 بیتی. اما موقع اکسترکت کردن ارور میده.

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,271
    تشکر تشکر شده 
    10,966
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

سلام. من دقیقا همون آفیسی که شما فرمودین و دانلود کردم. یعنی این: دانلود از سافت گذر - Office 2016 Pro Plus نسخه 16.0.426 - 64 بیتی. اما موقع اکسترکت کردن ارور میده.
    با سلام

باید بررسی کنید ببینید چه اروری می دهد تا اقدام به برطرف نمودن آن نمایید.
    ویرایش توسط opera : 03-06-2018 در ساعت 11:17

11. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

با سلام

باید بررسی کنید ببینید چه اروری می دهد تا اقدام به بطرف نمودن آن نمایید.
    کد:
        C:\Users\Cina Deuxshiri\Videos\Microsoft_Office_2016_Pro_Plus_16.0.4266.1003_RTM_Retail_VL_x64_Softgozar.com.exe: Checksum error in the encrypted file Microsoft Office 2016 Pro Plus 16.0.4266.1003 RTM Retail VL x64\SW_DVD5_Office_Professional_Plus_2016_64Bit_English_MLF_X20-42432_Softgozar.com.iso. Corrupt file or wrong password.

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,271
    تشکر تشکر شده 
    10,966
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

کد:
        C:\Users\Cina Deuxshiri\Videos\Microsoft_Office_2016_Pro_Plus_16.0.4266.1003_RTM_Retail_VL_x64_Softgozar.com.exe: Checksum error in the encrypted file Microsoft Office 2016 Pro Plus 16.0.4266.1003 RTM Retail VL x64\SW_DVD5_Office_Professional_Plus_2016_64Bit_English_MLF_X20-42432_Softgozar.com.iso. Corrupt file or wrong password.
    دوست عزیز

توجه نمایید که فایل های دانلود شده از سایت سافت گذر فشرده شده و رمز شده هستند و در حین استخراج از حالت فشرده باید پسورد آن که آدرس اصلی سایت می باشد به صورت صحیح وارد کنید:

کد:
    www.softgozar.com
    در ضمن از طولانی کردن نام فایل ها قبل از استخراج خودداری کنید به طوری که نام فایل هایتان قبل از استخراج و بعد از آن طولانی نباشد و مسیری طولانی در کامپیوتر نداشته باشد مثلا اسم فایل دانلود شده رو به کاراکتر 1 تغییر دهید.

توصیه آخر این که بعد از استخراج فایل فشرده به یک فایل iso می رسید که باید این فایل رو در درایو مجازی اجرا کنید تا محتویات قابل مشاهده باشد یا بر روی دی وی دی رایت نمایید البته در نسخه های جدید نرم افزار winrar این فرمت پشیبانی می شود و می تونید محتویات این فایل رو هم استخراج کنید.

موفق باشید.

14. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز

توجه نمایید که فایل های دانلود شده از سایت سافت گذر فشرده شده و رمز شده هستند و در حین استخراج از حالت فشرده باید پسورد آن که آدرس اصلی سایت می باشد به صورت صحیح وارد کنید:

کد:
    www.softgozar.com
    در ضمن از طولانی کردن نام فایل ها قبل از استخراج خودداری کنید به طوری که نام فایل هایتان قبل از استخراج و بعد از آن طولانی نباشد و مسیری طولانی در کامپیوتر نداشته باشد مثلا اسم فایل دانلود شده رو به کاراکتر 1 تغییر دهید.

توصیه آخر این که بعد از استخراج فایل فشرده به یک فایل iso می رسید که باید این فایل رو در درایو مجازی اجرا کنید تا محتویات قابل مشاهده باشد یا بر روی دی وی دی رایت نمایید البته در نسخه های جدید نرم افزار winrar این فرمت پشیبانی می شود و می تونید محتویات این فایل رو هم استخراج کنید.

موفق باشید.
    سلام. ممنون دوست عزیز از پاسختون. اما من تمام این مراحل و می‌دونم. وقتی رمز و که وارد می‌کنم پیغام خطا میده.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)