صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 21

موضوع: مباحث DAEMON Tools

1. نمایش اطلاعات

پیش فرض Daemon tools Pro Advance

با تشکر از سایت خوبتان لطفا مرا راهنمایی کنید که چیکار کنم که این نرم افزار را کرک کنم چون همه کارهایی که در سایت اومده شامل کپی کرک را نیز انجام دادم ولی همچنان حالت تریال میماند و وقتی کرک را کپی میکنم پیغام میدهد که فایل dll کپی شده توسط برنامه دیکری درحال استفاده است در صورتیکه من تمام پنجره های مربوطه را بسته ام و اینترنت را قطع کردم و آنتی ویروس Nod32 را هم خاموش کرده ام لطفا بصورت کامل و جزء به جزء مراحل را به من بگویید چون اعصاب برایم نگذاشته. پیشاپیش از راهنماییتان تشکر میکنم.

2. عضو متخصص Moralist! آواتار ها
    نمایش اطلاعات

پیش فرض RE: Daemon tools Pro Advance

نام فایل Dll موجود را بدست اورید و از طریق تسک منیجر انرا ببندید و یا متوایند از طریق محیط Safe Mode اقدام به کرک کردن نرم افزار نمایید

3. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

پیش فرض مشکل در نصب DAEMON Tools را به صورت Advance

با سلام
    زمانی که می خواهم DAEMON Tools را به صورت Advanced نصب کنم آن را روی حالت Trial میگذارم بعد نرم افزار به صورت اتوماتیک به اینترنت وصل میشود سپس با پیغام
    Please purchase full DAEMON Tools Pro license to continue program usage
    مواجه میشوم سپس تنها حالت Paid فعال میماند که آن هم سریال میخواهد.
    علت را هم میدانم علتش این است که یکبار قبلا این برنامه را بدون کرک نصب کرده بودم و Trial License آن به اتمام رسیده است . و وقتی دوباره میخواهم آن را نصب کنم ایطوری میشه
    حالا چه کارکنم ؟

4. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

پیش فرض RE: مشکل در نصب DAEMON Tools را به صورت Advance

دوستان سافت گذر گفته بودند :
    "دوست عزیز اگر چنین مشکلی دارید از نسخه Lite استفاده کنید."
    ولي من مي خواهم در ايميجها تغييرات انجام بدهم كه اين در نسخه Lite امكان پذير نيست.

5. عضو حرفه ای Soroush آواتار ها
    نمایش اطلاعات

پیش فرض RE: مشکل در نصب DAEMON Tools را به صورت Advance

دوست عزیز معمولا وقتی تاریخ استفاده یک برنامه بر روی سیستم به پایان می رسد اطلاعاتی رو در رجیستری شما اضافه می کند که معمولا سافتن آهنا بسیار وقا گیر می باشد و در مواردی حتی امکان پذیر نمی باشد به همین دلیل معمولا سراغ اون نرم افزار نمی رن
    به هر حال من به شما یه برنامه جایگزین به اسم ULTRA ISO رو معرفی می کنم که هم سبکتر هست و هم کار باش راحت تر و هر تغییری رو هم نیاز داشته باشین روی ایمیج می توانید اعمال کنید، لینک دانلودش هم تو سایت هست، حتما امتحان بفرمایید و نتیجه رو نیز اعلام نمایید.
    موفق باشید
    نمایش امضاء

6. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

پیش فرض درخواست راهنمایی در نصب نرم افزار DAEMON Tools Pro Advanced

با سلام خدمت شما
    لطف کنید مراحل نصب نرم افزار DAEMON Tools Pro Advanced رو برای من توضیح دهید. هر کاری کردم به صفحه Buy Now میرفت .
    با سپاس

7. عضو متخصص Moralist! آواتار ها
    نمایش اطلاعات

پیش فرض RE: درخواست راهنمایی در نصب نرم افزار DAEMON Tools Pro Advanced

دوست عزیز به گمانم شما مراحل کرک را بدرستی انجام نمیدهید به اینصورت که هنگام کپی فایلهای کرک نرم افزار به صورت کامل بسته نشده است

چون در توضیحات کرک امده است [LEFT]Make sure DTPro, DTAgent or DTShellHlp isn't running

اگر اطمینان ندارید که نرم افزار به صورت کامل بسته است یا نه ، کرک کردن را در حالت Safemode انجام دهید

8. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

از همون ابتدای نصب به صفحه Buy Now رفت بدون اینکه نصب بشه . هنوز هم به کرک کردن برنامه نرسیده بودم. اگه میشه لطف کنید یه راهنمایی کلی در مورد مراحل نصب این نرم افزار بکنید.

9. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

با سلام

آیا شما این نرم افزار رو یکبار نصب کرده بودید یا نه ؟؟؟

10. ناظم ارشد opera آواتار ها
    نمایش اطلاعات

پیش فرض مباحث DAEMON Tools

توضیحات نرم افزار DAEMON Tools Pro Advanced 4.41.0315.02620 / 5.0.0316.0317 + Lite 4.45.3.0297
    دانلود بهترین برنامه برای ساخت درایو مجازی CD/DVD

بسیاری از بازی‌هایی که در سافت گذر یا در سایت‌های دیگر و یا در بازار وجود دارند، به صورت یک فایل Image از سی‌دی یا دی‌وی‌دی هستند و برای اجرا یا باید آن‌ها را رایت کرد و همیشه از لوح آن استفاده کرد یا این‌که به‌وسیله‌ی درایو مجازی آن‌ها را اجرا نمود. این برنامه، یک ابزار قدرتمند برای ساخت CD/DVD Drive مجازی است. این نرم‌افزار برای شبیه‌سازی قفل‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری قوی نیز کاربرد دارد. برای اجرای اکثر بازی‌های جدید و پیشرفته نیاز به نصب این برنامه دارید. حتی می‌توانید با ایجاد چند درایو مجازی چند بازی یا چند نرم‌افزار را به آسانی اجرا کنید.

این نرم‌افزار از فرمت‌های زیر پشتیبانی می‌کند:

CUE/BIN, ISO, CCD (CloneCD), BWT (Blindwrite), MDS (Media Descriptor File), CDI (Disjuggler), NRG (Nero - must have ImageDrive installed), PDI (Instant CD/DVD), B5T/B6T/BWT (BlindWrite)

امکانات نرم‌افزار:

- امکان ساخت ایمیج از سی‌دی و دی‌وی‌دی با فرمت‌های ISO و MDS

- امکان ساخت 4 درایو مجازی سی‌دی یا دی‌وی‌دی و استفاده از آن‌ها به شکل همزمان

- قابلیت فشرده‌سازی و پسوردگذاری ایمیج‌ها‌

- امکان شبیه‌سازی قفل‌های ایجادشده بر روی نرم‌افزارها یا بازی‌ها مانند SafeDisc, SecuRom, LaserLock, RMPS

-قابل استفاده در تمام نسخه‌های ویندوز
    و...

اگر با کرک نسخه 5 ویرایش Pro Advanced مشکل داشتید از نسخه 4 استفاده کنید.

منبع : سافت گذر

دانلود DAEMON Tools Lite 4.45.4 از سایت نرم افزار :

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)