سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 21

موضوع: کپی دی وی دی بر روی هارد

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    46
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض کپی دی وی دی بر روی هارد

سلام. دوستان من چند تا دی وی دی دارم که کاملا سالم هستند و هیچ خشی ندارن. اما الان قسمت های انتهایی دی وی دی رو نمیتونم روی هارد کپی کنم. شما چه روشی رو پیشنهاد میکنید؟ با کلون سی دی هم تست کردم بعد از چند ساعت بالاخره ایمج رو کامل گرفت ولی همون تیکه آخر خراب کپی شده، یعنی اصلا قابل مشاهده نیست! یه فیلمه که کلا با قطع و وصل شدن و خش نشون میده!

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Iranian برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    محصول امنیتی
    BitDefender
    تشکر تشکر کرده 
    2,289
    تشکر تشکر شده 
    1,894
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    آیا dvdهای شما قفل ندارند؟ یعنی dvdها قفل نیستند؟

پیامبر اعظم(ص):

دو گروه از دوزخیان را دیدم که در این زمان هنوز نیامده اند...زنانی که پوشیده ولی برهنه اند. سرهایشان را همچون کوهان شتر برجسته می کنند.اینان به بهشت نمی روند و بوی بهشت را که از فاصله ای بسیار زیاد به مشام می رسد استشمام نمی کنند.

-------------------------------------------------------------------------

​به دلیل آغاز مدارس کمتر میام

4. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما menace برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط iranian نمایش پست ها
    سلام. دوستان من چند تا دی وی دی دارم که کاملا سالم هستند و هیچ خشی ندارن. اما الان قسمت های انتهایی دی وی دی رو نمیتونم روی هارد کپی کنم. شما چه روشی رو پیشنهاد میکنید؟ با کلون سی دی هم تست کردم بعد از چند ساعت بالاخره ایمج رو کامل گرفت ولی همون تیکه آخر خراب کپی شده، یعنی اصلا قابل مشاهده نیست! یه فیلمه که کلا با قطع و وصل شدن و خش نشون میده!

سلام.

میدونید برای چی خش داره؟ چون فایلی که رایت شده از قبل خش دار بوده و وقتی دوباره روی dvd نو زده شده به صورت خش دار رایت شده!یعنی اصل فایل مشکل داره و ربطی به dvdتون نداره!

فکر کنم آسیب به فایل خیلی جدیه که حتی کپی هم نمیشه و فکر نمیکنم بتونید سالم استخراجش کنید!

اما منتظر راهنمایی های دیگر دوستان عزیز باشید.

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

6. کاربران : 11 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,118
    اعتبار کاربر
    1

شما پشت دی وی دی را نگاه کنید ببینید دون دون آبی رنگ داره یا خط آبی کم رنگ می بینید
    وقتی رایت می کنید یکی از دلیلاش اینکه همانطور دوتان گفتن چون فایل از روی دیسک خش دار ریخته شده و شما می خواهید رایت کنیدآمده پایین اگر دارید یه بار با سرعت 16 رایت کنید

8. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Avast
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    36
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Iranian نمایش پست ها
    باز با تمام این اوصاف نرم افزار Alcohol 120% بهترین گزینه برای این مواقع هست یک بار با این نرم افزار ایمیج بگیرید

10. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما A N G L E برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    46
    اعتبار کاربر
    1

دوستان دی وی دی نه قفل داره و نه دون دون آبی! خود فایل هم خش نداشت چون خودم از اینترنت دانلود کردم و بعد هم تماشاش کردم. کاملا سالم بود منتهی الان که میخوام دوباره روی هارد کپی کنم ارور میده!

12. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Iranian برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    3,786
    تشکر تشکر شده 
    3,923
    اعتبار کاربر
    1

دوستان دی وی دی نه قفل داره و نه دون دون آبی! خود فایل هم خش نداشت چون خودم از اینترنت دانلود کردم و بعد هم تماشاش کردم. کاملا سالم بود منتهی الان که میخوام دوباره روی هارد کپی کنم ارور میده!
    سلام
    اونچه که من متوجه شدم اینه که شما فیلمی رو از نت گرفتید تماشا هم کردید تا آخر و مشکلی هم نداشته.
    بعد اون رو روی دی وی دی رایت کردید ولی الان که می خواهید باز روی هارد بریزید قسمت آخر درست نمایش داده نمیشه؛درسته؟
    خب دوست عزیز شما با یقین نمی تونید بگید دی وی دی آسیب ندیده.چون دی وی دی کلا حساسه مخصوصا اگه فیلم روش رایت شده باشه.و درضمن لازم نیست خش ها اونقد بزرگ بشند که به راحتی دیده بشند
    اگه اشتباه نکنم دلیل اینکه ایمیج هام درست جواب نمی دند به خاطر همون قسمت آسیب دیده هست(البته در صورتی که فیلم درست و با سرعت مناسب با سرعت رایتر و دی وی دی رایت شده باشه)
    کنار الکل که دوستمون راهنمایی کردند به شما نرم افزار isobuster رو پیشنهاد می دم. خودم یه بار یه دی وی دی داغون رو با همین نرم افزار روی هارد کپی کردم(دی وی دی ازبس خراب بود خونده نمی شد)
    راه غیر نرم افزاری هم اینکه سعی کنید فیلم رو با روش معمولی روی هارد بریزید و اگه آخراش ارور داد به محض رسیدن ارور سیستم رو ریست سخت افزاری کنید(بدون هیچ مکثی واگرنه فایده نداره؛این کار یکم ریسک نیاز داره چون یه دفعه سیستم رو ریست می کنید)شاید اینطوری قسمت آسیب دیده کپی بشه

رم -------------- مرورگرکروم

14. کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما صهبا برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,118
    اعتبار کاربر
    1

هارد خود را یه باز chek disk کنید

16. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

احتمال این هم وجود داره که DVD-Rom تون مشکل داره و نمیتونه درست اطلاعات رو بخونه!

لطفاً همین DVDرو روی یه سیستم دیگه هم امتحان کنید!

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

18. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    423
    تشکر تشکر شده 
    358
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط صهبا نمایش پست ها
    راه غیر نرم افزاری هم اینکه سعی کنید فیلم رو با روش معمولی روی هارد بریزید و اگه آخراش ارور داد به محض رسیدن ارور سیستم رو ریست سخت افزاری کنید(بدون هیچ مکثی واگرنه فایده نداره؛این کار یکم ریسک نیاز داره چون یه دفعه سیستم رو ریست می کنید)شاید اینطوری قسمت آسیب دیده کپی بشه
    سلام
    چه راههای خطرناکی پیشنهاد می کنید!!!
    همین کاری که شما می گید رو میشه به صورت نرم افزاری انجام داد و نیازی هم به ریست سخت افزاری نیست.
    میشه وقتی مقداری از فیلم مورد نظر کپی شد با نرم افزاری مثل pot player فیلم رو اجرا کنید که فیلم در حال استفاده باشه که وقتی ارور داد فیلم خود به خود پاک نشه دیگه هم لازم نیست سیستم رو ریست کنیم.
    یه راه دیگه هم اینکه می تونیم اون فایل رو در ویندوز xp از منوی sen to > briefcase از حذف شدن محافظت کنیم.
    توی ویندوز سون هم می تونیم یه دونه New Briefcase از منوی راست کلیک و New > Briefcase بسازیم و فایل رو باز کنیم و فایل مورد نظر رو از سی دی به داخل این فایل درگ کنیم با این راه هم فایل دیگه حذف نمیشه...

20. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما hamidsr برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •