سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 21 اولیناولین 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 206

موضوع: مباحث و مشکلات نرم افزار Nero

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض nero7

سلام وقت تون بخیر می خواستم بگویم در سیستم عامل ویندوز 7 نسخه نروی 7 موجود است و من آن آپدیت کردم اما این فایل خراب شد با نرم افزار ویندوز ریکاوری کردم اما درست نشد و نتوانستم کاری اش کنم بنابراین به صورت اشتباه این فایل را از program files حذف کردم و بعد زمانی که خواستم نروی ورژن بالاتری را نصب کنم پیغام داد که نروی 7 روی سیستم موجود است و زمانی که به add or remove رفتم برای پاک کردن اما نشد . و از ان به بعد نتوانستمنرو را نصب کنم . ممکنه که کمکم کنید تا بتوانم به طور اساسی این نرم افزار را پاک کنم ؟

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    15
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: nero7

سلام
    از طریق system restore تاریخ ویندوز رو به قبل برگردونید

وقتی start رو کلیک میکنید فیلد کوچکی با عنوان سرچ قرار داره .داخلش system restore رو بنویسید تا براتون بیاره
    حالا system restore رو که اجرا کردید تو لیستش هست که ویندوز به کدوم تاریخ و قبل و بعد از نصب کدوم نرم افزار برگردونده بشه

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط dellsamiee' pid='14262' dateline='1320670100
    سلام وقت تون بخیر می خواستم بگویم در سیستم عامل ویندوز 7 نسخه نروی 7 موجود است و من آن آپدیت کردم اما این فایل خراب شد با نرم افزار ویندوز ریکاوری کردم اما درست نشد و نتوانستم کاری اش کنم بنابراین به صورت اشتباه این فایل را از program files حذف کردم و بعد زمانی که خواستم نروی ورژن بالاتری را نصب کنم پیغام داد که نروی 7 روی سیستم موجود است و زمانی که به add or remove رفتم برای پاک کردن اما نشد . و از ان به بعد نتوانستمنرو را نصب کنم . ممکنه که کمکم کنید تا بتوانم به طور اساسی این نرم افزار را پاک کنم ؟
    سلام من این کار رو هم انجام دادم اما متاسفانه موفق نشدم راهی برای حذف نیست ؟

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    15
    اعتبار کاربر
    1

شما وقتی تاریختون رو مثلا به 4 روز قبل برمیگردونید ، میبینید که نرم افزاری که پاک کرده بودید برگشته یا اینکه به زمان قبل از نصب اون برگشتید.
    اگه به زمان نصبش برگشتید حالا وقتشه که از راه متداول و با استفاده از نرم افزارهای آنستالر یا اد ریموو خوده ویندوز نرم افزار مورد نظر رو پاک کنید
    شما وقتی نرم افزاری رو به صورت دستی پاک میکنید ، موارد مربوط بهش تو رجیستری ویندوز همچنان باپرجا خواهند بود و وقتی ورژن جدید اون نرم افزار رو میخواید نصب کنید میره از ریجستری میفهمه که هنوز تو ویندوز شبیه خودش نصبه
    پس راه بهتر اینه شما tune up utility 2011 رو از سافت گذر دانلود کنید و نصب و اکتیو کنید سپس مراحل بهینه سازی رو که در برنامش داره رو دنبال کنید .بعد از اتمام کارش و پاکسازی ریجستری ، خواهید توانست nero رو نصب کنید.ویا به صورت دستی به رجیستری برید و اونجا تو find کلمه ی nero رو سرچ کنید و هر چی اومد پاکش کنید
    راه حل اول رو امتحان کنید اگه هم مشکلتون حل نشه ، این وسط ویندوزتونم کلی بهینه سازی و مرتب میشه

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

سلام ممنونم بهخاطر کمک تون اما با نصب این نرم افزار اجرای فرمانهای ان تغییری در مشکل من حاصل نشد . آیا نمی توان از رجیستری این مشکل را بر طرف کرد ؟

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    15
    اعتبار کاربر
    1

Final Uninstaller رو دانلود و نصب کنید

Final Uninstaller یک راه جدید و بهتر را برای بالا اجرای بهینه و موثر کامپیوتر شما با استفاده از پاک کردن بازمانده فایل ها و مقادیر باقی مانده در رجیستری برای برنامه هایی که از سیستم حذف شده و یا نصفه حذف شده اند. این برنامه با استفاده از پایگاه داده قدرتمند بکه با استفاده از توابع زیادی پیاده سازی شده به اسکن کامپیوتر شما به صورت هوشمندانه پرداخته و پس از تشخیص فایل های پس مانده از برنامه های مختلف ، به وضوح فهرست برنامه های کاربردی که می تواند حذف شود و به طور کامل پاک نشده اند را فقط با یک کلیک میتوان به راحتی حذف نمود!

ویژگی های کلیدی Final Inistaller :

· سیستم پیشرفته اسکن جهت تشخیص فایل های باقی مانده از نرم افزار های حذف شده.
    · تشخیص فایل های جا مانده ، کلید های ناقص رجیستری ، سرویس های ناقص ، و درایور های به جا مانده در طی اسکن.
    · لیست کردن و انتخاب برنامه ها جهت حذف.
    · قابلیت آپدیت به صورت آنلاین.
    · ارائه راهکار جهت حذف برنامه هایی که به صورت دستی باید پاک شوند.
    · و . . .
    ورژن 2.8 اون رو تو گوگل سرچ کنید

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

سلام ممنونم مشکل به طور گامل رفع شد اما نرم افزار پیشنهادی شما کاری از پیش نبرد و من سایت سافت گذر نرم افزار Advanced Uninstaller PRO 10 را دانلود کردم و موفق به حل ان شدم . ولی باز هم از شما متشکرم چون به مشکل بزرگی برخورده بودم .ممنون

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    من يه سري عكس رو كه با نرو 6 ميخوام رايت كنم همين كه دكمه burn رو ميزنم بعد از 5 و 6 ثانيه اين خطا مياد:
    non critical error occured during the operation,which may result in a defective write.do you wish to continue the write anyway?
    بعدش اگه yes بزنم رايت ميشه اما ناقص!
    بايد چيكار كنم؟؟؟

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,271
    تشکر تشکر شده 
    10,966
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط kahkeshan نمایش پست ها
    سلام
    من يه سري عكس رو كه با نرو 6 ميخوام رايت كنم همين كه دكمه burn رو ميزنم بعد از 5 و 6 ثانيه اين خطا مياد:
    Non critical error occured during the operation,which may result in a defective write.do you wish to continue the write anyway?
    بعدش اگه yes بزنم رايت ميشه اما ناقص!
    بايد چيكار كنم؟؟؟

شاید سی دی یا دی وی دی خام شما خش برداشته است لطفا این مورد رو چک کنید و از سالم بودن آن قبل از رایت مطمئن شوید در ضمن قبل از مرحله Add کردن گزینه data را انتخاب کنید.
    ویرایش توسط opera : 10-01-2012 در ساعت 20:37

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط opera نمایش پست ها
    شاید سی دی یا دی وی دی خام شما خش برداشته است لطفا این مورد رو چک کنید و از سالم بودن آن قبل از رایت مطمئن شوید در ضمن قبل از مرحله add کردن گزینه data را انتخاب کنید.
    نه با همون سي دي كه خواستم عكس ها رو رايت كنم فيلم رايت كردم و مشكلي نداشت.
    فقط براي رايت عكس و مطالب خواندني اين خطا مياد!!!:(

صفحه 3 از 21 اولیناولین 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)