سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 7 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 62

موضوع: عدم نصب شدن درایور مربوط به کارت گرافیک

عضو حرفه ای
    تشکر تشکر کرده 
    1,650
    تشکر تشکر شده 
    1,623
    اعتبار کاربر
    1

در مورد اررور مشکل اینه که احتمالا Solution pack نسخه قدیمی درایور رو نصب کرده و کاتالیست کنترل سنتر (برنامه ای که باهاش تنظیمات مخصوص کارت گرافیکهای amd انجام میشه رو کنترل میکنه) با اون ورژن درایور همخونی نداره

سوال یکتون رو تقریبا متوجه نشدم ولی حدسم اینه که شما باید اون SFEP رو نصب کنید تا کلید های مولتی مدیا و فانکشنال کار کنند

سوال دومتون هم همه ی لپتاپ های 15.6 اینچی رزولشن مخصوصشون 1366*768 هستش و شما باید حتما روی این رزولشن ست کنید چون استاندرد این هستش و 1024 هم خیلی وقت هست که بکار نمیره و در مونیتور های crt و 4:3 کاربرد داشت
    We was young and we was dumb, but we had heart
    In the dark, will we survive through the bad parts

2. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما MoRe برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    1,042
    تشکر تشکر شده 
    2,726
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط attaghi نمایش پست ها
    من درايور كارت گرافيك رو يونيستال كردم بعدش سيستم رو ريست كردم وقتي اومد بالا خودش درايور رو شناخت و نصب كرد اتوماتيك و الان ديگه در اون قسمت درايورها اون علامت ناشناخته مثلث زرد از روي درايور كارت گرافيك برداشته شد ولي بعد 2دقيقه كه ويندوز اومد بالا يه پيغام هم اومد كه فكر كنم درست حسابي نصب نشده :

1- الان دو تا مشكل دارم يكي اينكه دكمه fn روي صفحه كليد رو كه ميزنم بعدش با دكمه هاي 5و6 افقي بالاي كيبور نور صفحه نمايش كم و زياد ميشه همچنين با 3و4 هم صدا كم و زياد ميشه وي الان كار نميكنه .

2-مورد بعدي اينكه چون صفحه نمايش اين لپ تاپ فول hd هست فقط در اين رزوليشن صفحه نمايش كامل هست . من ميخواهم روي 1024*768 باشه ولي وقتي روي اين سايز ميزارم صفحه نمايش ار حالت عريضي در مياد و بقل هاي دو طرفش خالي و سياه ميشه و صفحه اصلي ويندوز ميشه وسط صفحه نمايش . اينو چه جوري بايد درست كنم ؟
    در مورد مشکل اول که همان‌طور که گفتم اول برید تو Uninstall or change a program و درایور AMD ناقص نصب‌شده را پاک کنید و پس از یه ریستارت، درایور جدید را بگیرید و کامل نصب کنید.

در مورد مشکل با کلید Fn هم، همان‌طور که گفتم باید Driver و Application مربوطه را نصب کنید تا موقع کم و زیاد کردن صدا و نور و کار‌های دیگه، علامت‌هاش روی صفحه‌ی نمایش بیاد!
    [ ← اون درایور‌هایی که گفتم را نصب کنید درست می‌شه]

و در مورد رزولوشن هم باید بدونید که امروزه لپ‌تاپ‌ها اکثراً Wide هستند پس بهتره همون رزولوشنی که پر رنگ جلوش نوشته Recommended را انتخاب کنید که اگه اون براتون زیاده (آیکن‌ها خیلی کوچکن) می‌تونید رزولوشن 768 × 1360 (یا 768 × 1366) را انتخاب کنید.
    (جالبه! همه دوست دارن رزولوشن صفحه‌شون را بیشتر کنند، ولی شما می‌خواین کم‌تر کنید!!)
    Mo.Re.Za
    رفتی و آدمکا رو جا گذاشتی
    قانون جنگلو زیر پا گذاشتی

این‌جا قهرن سینه‌ها با مهربونی
    تو تو جنگل نمی‌تونستی بمونی

4. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما Mo.Re.Za برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    37
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط MoRe نمایش پست ها
    در مورد اررور مشکل اینه که احتمالا Solution pack نسخه قدیمی درایور رو نصب کرده و کاتالیست کنترل سنتر (برنامه ای که باهاش تنظیمات مخصوص کارت گرافیکهای amd انجام میشه رو کنترل میکنه) با اون ورژن درایور همخونی نداره

سوال یکتون رو تقریبا متوجه نشدم ولی حدسم اینه که شما باید اون SFEP رو نصب کنید تا کلید های مولتی مدیا و فانکشنال کار کنند

سوال دومتون هم همه ی لپتاپ های 15.6 اینچی رزولشن مخصوصشون 1366*768 هستش و شما باید حتما روی این رزولشن ست کنید چون استاندرد این هستش و 1024 هم خیلی وقت هست که بکار نمیره و در مونیتور های crt و 4:3 کاربرد داشت
    خيلي ممنون
    در مورد كارت گرافيك و ارور الان من بايد چه كاري انجام بدم ؟

در مورد اون كليد ها بله حدستون درست بود براي تنظيم نور صفحه نمايش و كم و زياد كردن صدا به كار ميره اون درايوري كه شما ضميمه كرديد رو نصب كردم و اون درايور ناشناخته نصب شد و درست شد اما هنوز نميتونم با كليد fn كه نگه ميدارم و بعدش با زدن كليد شماره 3و4 كه براي كم و زياد كردن نور هست كار كنم يعني وقتي ميزنم هيچ اتفاقي نميفته .

در مورد رزوليشن هم بله درست گفتيد من اصلا حواسم نبود .

عضو حرفه ای
    تشکر تشکر کرده 
    1,650
    تشکر تشکر شده 
    1,623
    اعتبار کاربر
    1

خيلي ممنون
    در مورد كارت گرافيك و ارور الان من بايد چه كاري انجام بدم ؟

در مورد اون كليد ها بله حدستون درست بود براي تنظيم نور صفحه نمايش و كم و زياد كردن صدا به كار ميره اون درايوري كه شما ضميمه كرديد رو نصب كردم و اون درايور ناشناخته نصب شد و درست شد اما هنوز نميتونم با كليد fn كه نگه ميدارم و بعدش با زدن كليد شماره 3و4 كه براي كم و زياد كردن نور هست كار كنم يعني وقتي ميزنم هيچ اتفاقي نميفته .

در مورد رزوليشن هم بله درست گفتيد من اصلا حواسم نبود .
    باید همونطور که استاد گفتند همه چیز هایی که به کارت گرافیک مربوط میشه و اسم ati یا amd خورده رو پاک کنید و همون درایوری که صفحات قبل دادم بهتون رو نصب کنید

در مورد سوال دومتون:

احتمالا اون نرم افزار تنظیماتی داره که باید انجامش بدید من متاسفانه با این ورژن لپتاپ کار نکردم ماله خودمم دله ولی بدون نرم افزار کار میکنه کلیداش دیگه اطلاعاتی بیشتر ازین ندارم شرمنده

7. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما MoRe برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,119
    اعتبار کاربر
    1

من درايور كارت گرافيك رو يونيستال كردم بعدش سيستم رو ريست كردم وقتي اومد بالا خودش درايور رو شناخت و نصب كرد اتوماتيك و الان ديگه در اون قسمت درايورها اون علامت ناشناخته مثلث زرد از روي درايور كارت گرافيك برداشته شد ولي بعد 2دقيقه كه ويندوز اومد بالا يه پيغام هم اومد كه فكر كنم درست حسابي نصب نشده :

فایل پیوست 5102

1- الان دو تا مشكل دارم يكي اينكه دكمه fn روي صفحه كليد رو كه ميزنم بعدش با دكمه هاي 5و6 افقي بالاي كيبور نور صفحه نمايش كم و زياد ميشه همچنين با 3و4 هم صدا كم و زياد ميشه وي الان كار نميكنه .

2-مورد بعدي اينكه چون صفحه نمايش اين لپ تاپ فول hd هست فقط در اين رزوليشن صفحه نمايش كامل هست . من ميخواهم روي 1024*768 باشه ولي وقتي روي اين سايز ميزارم صفحه نمايش ار حالت عريضي در مياد و بقل هاي دو طرفش خالي و سياه ميشه و صفحه اصلي ويندوز ميشه وسط صفحه نمايش . اينو چه جوري بايد درست كنم ؟
    من پیشنهاد می کنم از Solution pack استفاده نکنید
    اگر دراویر ها شو دارید یک بار نصب کنید اگر می خواهید دکه FN با زدن دکمه ها درست شود یه بار اینبرنامه دانلود و نصب کنید
    Touchpad Driver
    :Download Link:
    اگر نشد اذیت می کند یه بار ویندوز را نصب کنید و درایور ها شو نصب کنید اگر هم دی وی دی ریکاوری ویندوز دارید چه بهتر

9. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    37
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Mo.Re.Za نمایش پست ها
    در مورد مشکل اول که همان‌طور که گفتم اول برید تو Uninstall or change a program و درایور AMD ناقص نصب‌شده را پاک کنید و پس از یه ریستارت، درایور جدید را بگیرید و کامل نصب کنید.

در مورد مشکل با کلید Fn هم، همان‌طور که گفتم باید Driver و Application مربوطه را نصب کنید تا موقع کم و زیاد کردن صدا و نور و کار‌های دیگه، علامت‌هاش روی صفحه‌ی نمایش بیاد!
    [ ← اون درایور‌هایی که گفتم را نصب کنید درست می‌شه]

و در مورد رزولوشن هم باید بدونید که امروزه لپ‌تاپ‌ها اکثراً Wide هستند پس بهتره همون رزولوشنی که پر رنگ جلوش نوشته Recommended را انتخاب کنید که اگه اون براتون زیاده (آیکن‌ها خیلی کوچکن) می‌تونید رزولوشن 768 × 1360 (یا 768 × 1366) را انتخاب کنید.
    (جالبه! همه دوست دارن رزولوشن صفحه‌شون را بیشتر کنند، ولی شما می‌خواین کم‌تر کنید!!)
    خيلي ممنون
    ميشه بفرماييد توي عكس زير من دقيقا كدوم برنامه هارو پاك كنم ؟
    23.jpg

در مورد سوال اولم هم ميشه بگيد كدوم درايور تو اين پست كه معرفي كرديد 2607 براي دكمه fn رو بايد دانلود و نصب كنم و همچين كدوم Application رو بايد نصب كنم تا اين قابليت فعال بشه ؟
    (تمام درايورها الان نصبه و هيچ درايوري علامت ناشناخته اي نداره در ديوايس منيجر پس چرا اين درايور مربوط به اين كليد تركيبي fn نصب نشده و كار نميكنه ولي هيچ علامت ناشناختن در اون قسمت براش نيست ؟

11. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما attaghi برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    تشکر تشکر کرده 
    1,650
    تشکر تشکر شده 
    1,623
    اعتبار کاربر
    1

خيلي ممنون
    ميشه بفرماييد توي عكس زير من دقيقا كدوم برنامه هارو پاك كنم ؟
    23.jpg

در مورد سوال اولم هم ميشه بگيد كدوم درايور تو اين پست كه معرفي كرديد 2607 براي دكمه fn رو بايد دانلود و نصب كنم و همچين كدوم Application رو بايد نصب كنم تا اين قابليت فعال بشه ؟
    (تمام درايورها الان نصبه و هيچ درايوري علامت ناشناخته اي نداره در ديوايس منيجر پس چرا اين درايور مربوط به اين كليد تركيبي fn نصب نشده و كار نميكنه ولي هيچ علامت ناشناختن در اون قسمت براش نيست ؟
    در اینجا همون Ati catalyst رو پاک کنید و اون درایوری که لینکش رو دادم خدمتتون از سایت amd دریافت و نصب کنید

در مورد اون کلید های fn هم نرم افزارش نصب شده که همون sfep بوده و احتمالا الان اشکال از تنظیمات برنامه هستش

13. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما MoRe برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    37
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط MoRe نمایش پست ها
    در اینجا همون Ati catalyst رو پاک کنید و اون درایوری که لینکش رو دادم خدمتتون از سایت amd دریافت و نصب کنید

در مورد اون کلید های fn هم نرم افزارش نصب شده که همون sfep بوده و احتمالا الان اشکال از تنظیمات برنامه هستش
    آخرش نه درايور كارت گرافيك درست نصب شد نه اون كليدا كار كرد . بايد ويندوز عوض كنيم چون ديگه خستم كرده اصلا نميشه . اون پك درايور رو نصب كردم همه چي رو خراب كرده .
    ويندوز 7 ورژني داره كه وقتي نصب ميشه مثل ويندوز 8 همه درايور ها رو هم خودش اتومات همراه با نصب ويندوز نصب كنه ؟

15. تشکرها از این نوشته :

ناظم بخش سیستم عامل
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    2,413
    تشکر تشکر شده 
    2,426
    اعتبار کاربر
    1

آخرش نه درايور كارت گرافيك درست نصب شد نه اون كليدا كار كرد . بايد ويندوز عوض كنيم چون ديگه خستم كرده اصلا نميشه . اون پك درايور رو نصب كردم همه چي رو خراب كرده .
    ويندوز 7 ورژني داره كه وقتي نصب ميشه مثل ويندوز 8 همه درايور ها رو هم خودش اتومات همراه با نصب ويندوز نصب كنه ؟
    سلام منظور از اینکه مثل ویندوز 8 تمام درایو ها رو نصب کنه چی هست؟
    با این حال اگر شما یک نسخه آپدیت شده ویندوز 7که سایت سافتگذر هم همیشه نسخه جدید قرار میدن امکان اینکه بیشتر سخت افزار های سیستم رو شناسای نصب کنه بیشتر هست
    باز باید بدونید که چون شما لپ تاپ دارید مجبورید که درایو های مهم سیستمتون رو حتما از سایت سازنده ها یا سایت های که درایور های به روز لپ تاپ شما رو دارند دانلود نصب کنید
    دوستانم که درایور های لپ تاپ شما رو معرفی کردند شما بهتره بعد از نصب ویندوز درایو هاتون رو دانلود و نصب کنید

موفق باشید

17. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Mahdinim برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    12,776
    تشکر تشکر شده 
    8,385
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز به شما پیشنهاد میکنم پس از نصب ویندوز درایور چیپست رو از همون driver pack solution نصب کنید و بعدش اقدام به نصب بقیه درایور ها نمایید الا کارت گرافیک و تاچ پد و usb3 اگه کارت گرافیکتون انویدیا بودش ابتدا درایور کارت گرافیک اینتل سپس انویدیا رو از همون درایور پک سولوشن میشه و موردی نداره ولی اگه از کارت گرافیک amd استفاده میکنید ابتدا درایورش رو از سایت سازنده لپتاپ تاکید میکنم سایت سازنده لپ تاپ دانلود کنید بعدش با خیال راحت نصب کنید و اگه خیلی اهل بازی هستید میتونید اخرین نسخه درایور کارت گرافیکتون رو از شرکت amd دانلود کنید و نصب کنید (اینطوری مشکلی پیش نمیاد)
    این راهی رو که به شما گفتم تا به حال دروغ نگم رو 15 تا لپ تاپ(با فرض تکراری بودنشون)انجام دادم و هیچ مشکلی نبوده
    درایور mass storage رو هم حتما نصب کنید چون تا به حال دیدم لپ تاپی رو که مشکل safe کردن فلش و ... داشتن
    یا اینکه لپ تابشون رایت نمیکرده

درایور تاچ پد و usb3 رو هم از سایت سازنده لپ تاپ بگیرین
    برای کارکردن دکمه های fn هم تو سایت سازنده چندتا نرم افزار کوچیک حتما هستش جوینده یابنده است
    البته فکر کنم دکمه ها برای شما کار میکنه و فقط شکلش رو صفحه نمایش ظاهر نمیشه
    من از روییدن خار بر سر دیوار دانستم که ناکَس،کَسْ نمیگردد بدین بالانشینی‌ها

رفع مشکل نصب نشدن درایور کارت گرافیک های AMD لپ تاپ

19. کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما player برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 3 از 7 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •