صفحه 17 از 24 اولین ... 71516171819 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 از مجموع 236

موضوع: دانلود و مباحث nVIDIA GeForce Desktop & NoteBook Drivers

1. نمایش اطلاعات

سلام . لینک دانلود nVIDIA GeForce Driver 314.07 WHQL

مشکل داره . خودتون بررسی بفرمایید .

2. عضو متخصص The king آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط farshad49
    سلام . لینک دانلود nVIDIA GeForce Driver 314.07 WHQL

مشکل داره . خودتون بررسی بفرمایید .
    دوست عزیز ، لینک ها مشکلی ندارن ، با این حال شما میتونید همین ورژن رو از سافتگذر در لینک زیر دانلود کنید :

:Link Button:

3. نمایش تشکر

4. نمایش اطلاعات

سلام بچه ها من یه مشکل با آپدیت درایور کارت گرافیکم دارم لپ تاپ من سری اف سونیه مدل vpcf12jfx و کارت گرافیکش nvidia geforce 330m هستش، من ورژن جدید درایور از سایت nvidia دانلود کردم وقتی درایور نصب میکنه و بعدش سیستم ریبوت میکنه تصویر صفحه نمایش سیاه میشه و من مجبورم برم تو محیط safe mode و درایور رول بک کنم درایورم درست دانلود کردم ورژن 64 بیتی مدل خودمو انتخاب کردم تو اینترنتم خیلی گشتم یه سری راه امتحان کردم یه بارم اول ورژن قبلی رو uninstall کردم و رقتم تو safe mode با نرمافزار driver sweeper رجیستری فایلهای درایور ورژن قبلی پاک کردم بعد ورژن جدید نصب کردم نتیجه نداد به نظر شما مشکلش چیه؟ممنون میشم که راهنماییم کنید راستی ورژن درایورهایی که برای نصب امتحان کردم و نشد 314.22 و 314.07 بود

5. عضو متخصص E M P E R O R آواتار ها
    نمایش اطلاعات

یکبار هم با نرم افزار Driver.Genius.Professional امتحان کنید
    بزارید خود برنامه ورژن مناسب رو دانلود کنه

6. نمایش تشکر

7. نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط amiry2j
    سلام بچه ها من یه مشکل با آپدیت درایور کارت گرافیکم دارم لپ تاپ من سری اف سونیه مدل vpcf12jfx و کارت گرافیکش nvidia geforce 330m هستش، من ورژن جدید درایور از سایت nvidia دانلود کردم وقتی درایور نصب میکنه و بعدش سیستم ریبوت میکنه تصویر صفحه نمایش سیاه میشه و من مجبورم برم تو محیط safe mode و درایور رول بک کنم درایورم درست دانلود کردم ورژن 64 بیتی مدل خودمو انتخاب کردم تو اینترنتم خیلی گشتم یه سری راه امتحان کردم یه بارم اول ورژن قبلی رو uninstall کردم و رقتم تو safe mode با نرمافزار driver sweeper رجیستری فایلهای درایور ورژن قبلی پاک کردم بعد ورژن جدید نصب کردم نتیجه نداد به نظر شما مشکلش چیه؟ممنون میشم که راهنماییم کنید راستی ورژن درایورهایی که برای نصب امتحان کردم و نشد 314.22 و 314.07 بود
    عزیزم لازم نیست به صورت دستی پاک کنی هنگامی که درایور را اپدیت می کنید به صورت اتوماتیک ورزن قبلی راخودبرنامه پاک می کند .راستی من هم مشکل شمارادارم ودرایوررا اشتباه دانلودنکردید اگر به لب تاب نمی خورد نصب نمی شد.

8. نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط yahyapc
    عزیزم لازم نیست به صورت دستی پاک کنی هنگامی که درایور را اپدیت می کنید به صورت اتوماتیک ورزن قبلی راخودبرنامه پاک می کند .راستی من هم مشکل شمارادارم ودرایوررا اشتباه دانلودنکردید اگر به لب تاب نمی خورد نصب نمی شد.
    من یه سری تو این فروم های سایتnvidia و geforce زدم مثل اینکه حداقل آپدیت این دو ورژن جدید با لپ تاپ های سری اف سونی مشکل داره و خیلی ها مشکل داشتند کسی هم نمیدونست مشکلش چیه، من خودم بعد تعطیلات یه زنگ گاراتی لپ تاپ میزنم احتمالا باید اونا بدونن چیکار کرد.

9. نمایش تشکر

10. عضو حرفه ای NimaLP آواتار ها
    نمایش اطلاعات

دوستان خواهشا کمک کنید.

من کارت گرافیکم
    NVIDIA GeForce 6200 Turbo Cache 512 است. مدتی است که وقتی فایل ویدئویی رو توی هر Player پخش میکنم ویدئو کمی تاریک است و وقتی تو تنظیمات کارت گرافیک Brightness صفحه رو از 50% (Default) به یک درصد دیگه ای تغییر میدم و Apply میکنم و بعدش دوباره به 50% میبرم و Apply میکنم درست میشه. اگه کمک کنید خیلی ممنون میشم.

11. عضو حرفه ای
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط NimaEMO
    دوستان خواهشا کمک کنید.

من کارت گرافیکم
    NVIDIA GeForce 6200 Turbo Cache 512 است. مدتی است که وقتی فایل ویدئویی رو توی هر Player پخش میکنم ویدئو کمی تاریک است و وقتی تو تنظیمات کارت گرافیک Brightness صفحه رو از 50% (Default) به یک درصد دیگه ای تغییر میدم و Apply میکنم و بعدش دوباره به 50% میبرم و Apply میکنم درست میشه. اگه کمک کنید خیلی ممنون میشم.
    سلام دوست من!
    همون لحظه که داره فیلم پخش می‌شه اگه با کلید ترکیبی مربوطه Brightness را زیاد کنید زیاد می‌شه؟! اگه در این حالت فیلم رو ببندین و دوباره باز کنید، شفافیتش کم‌تر شده؟!
    نمایش امضاء

12. نمایش تشکر

13. عضو حرفه ای NimaLP آواتار ها
    نمایش اطلاعات

در مورد سوال اول چندان تغییری نمیکنه و حتی اگر ببندم و دوباره باز کنم بازم همونه.

14. نمایش تشکر

15. ناظم ارشد opera آواتار ها
    نمایش اطلاعات

دوستان عزیز

با توجه به این که سایت nvidia ایران رو از حالت تحریم خارج کرده است از این به بعد می توانید به راحتی با مراجعه به این سایت اقدام به دانلود درایور مورد نظرتان نمایید :

16. نمایش تشکر

صفحه 17 از 24 اولین ... 71516171819 ... آخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)