سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 77

موضوع: دانلود و مباحث Microsoft .NET Framework

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,270
    تشکر تشکر شده 
    10,966
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض Microsoft .NET Framework

آدرس دانلود Microsoft .NET Framework 4.0.3 از سایت مایکروسافت :

Download x86/x64 upgrade to version 4.0.3 (67.11 MB):

http://download.microsoft.com/downlo...11-x86-x64.exe
    ویرایش توسط M-AUDIO : 23-03-2014 در ساعت 12:11

2. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    293
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض دانلود و مباحث Microsoft .NET Framework

سلام
    چرا حجم ورژن 305 این برنامه که در سایت سافتگذر است از نسخه 4 آن بیشتر است؟
    من میخوام کامل ترین نسخشو داشته باشم.کدومو نصب کنم؟
    من غلام قمرم غیر قمر هیچ مگو....

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,270
    تشکر تشکر شده 
    10,966
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

البته به عنوان مثال قابلیتی که با نصب Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 به ویندوز اضافه می شود با نصب Microsoft .NET Framework 4.0 اضافه نمی شود نمونه ای در این زمینه پشتبانی از فایل های xps در ویندوز XP sp3 می باشد که با نصب Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 یک پرینتر مجازی در ویندوز XP sp3 به وجود می آید که با این پرینتر مجازی می توان صفحات رو با فرمت xps ذخیره و با Internet Explorer مشاهده کرد که در ویندوز 7 با نرم افزارxpsViewer که به صورت پیش فرض در ویندوز 7 موجود هست می توان مشاهده کرد این فرمت در واقع رقیب فرمت pdf شرکت adobe می باشد که مایکروسافت ارایه کرده است اما در عین حال با نصب تنها Microsoft .NET Framework 4.0 این قابلیت به ویندوز XP sp3 اضافه نمی شود.
    به همین دلیل بهتر است همه نسخه های Microsoft .NET Framework در ویندوز نصب شود به خصوص Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 و Microsoft .NET Framework 4.0.

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

بنده هنوز آپدیت ویندوزم روی نسخه ی 3.5.1 framework مونده و همچنان ارور میده هنگام دانلود آپدیتش.
    ولی آپدیتهای دیگری آمدند و رفتند و دانلود شدند شکر خدا مشکلی نداشتن اما همین 14 مگابایتی framework سر جاشه و دانلود نمیشه.منم بیخیالش شدم و میگم انقدر ارور بده تا ... !

Raise Yourself To Help Mankind

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

https://youtu.be/tdXlYXZaHoI

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    دوست عزیز Apolo !!!
    یه بار net fremwork رو با یه نرم افزار مثل your unistaller به صورت کامل پاک کنید . بعد وارد Installed Update بشید و آپدیت های مربوط به اون رو نیز کامل پاک کنید .
    وارد C:\Windows\SoftwareDistribution\Download شوید و آپدیت های دانلود شده رو پاک کنید . سیستم رو راه اندازی مجدد کنید . نرم افزار net framework رو از مایکروسافت دانلود و نصب کنید و سیستم را Restart کنید . حالا Check for Update کنید و آپدیت های لیست شده رو نصب کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه .
    اگر درست نشد ویندوز شما دچار یه نقص شده که معلوم نیست از کجاشه میمونه راه حل آخر .

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

سلام کینگ عزیز متشکرم از راهنمایی شما.ولی یه نکته ی دیگه اینکه در ویژوال استودیو این برنامه ها مثل framework همنیاز ویژوال هستند و با نصب کامل اون یه سری آپدیت ها به لیستم اضاف شده اند و در حال حاضر هم مشغول دانلود آپدیت هست ویندوز..
    انشاالله اگر آن آپدیت هم دانلود و نصب شد اطلاع خواهم داد..

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

بله امروز ویندوزم رو به صورت کامل آپدیت کردم . آپدیت های ویژال استودیو و دات نت هم به صورت کامل نصب شدن . هیچ مشکلی نداشتن.

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

کینگ عزیز همچنان ارور باقیه تمام کارهای شما رو هم انجام دادم اما بازم هیچ!
    حتی قبلا هم که دوست عزیز Roya-s راه هایی رو پیشنهاد دادند و انجام دادم هم درست نشد .با نصب ویژوال استودیو 2010! بصورت کامل و آپدیت شده و آپدیتهای امنیتیش توسط ویندوز امیدوار بودم که این آپدیت framework3.5.1 هم دیگه شرش کم شه اما دیدم نه همچنان ول نمیکنه.. جالب اینه که آخه برنامه ای مثل ویژوال استودیو خودش نسخه های کامل این framework ها رو نصب میکنه و توی خود برنامش هم ازشون استفاده میکنه برای پایگاه دادش و گرنه اصلا نقص دارن برنامه نویسیاش!و همینطور برنامه های مختلف ویندوز به frameworkها نیازمندند و طبیعتا باید من تو ویندوز دچار نقصی توی برنامه ها یا گیم ها و .. میشدم اما میکم هیچگونه مشکلی تو ویندوز تو هیچی ندارم.و این آپدیت فکسنی فقط مونده توی لیست آپدیت و مدام ارور میده.به صورت دستی هم که دانلودش کرده بودم و نصبش میخوام کنم باز هم ارور "برخی برنامه ها نصب نیستند"میده.یعنی نیازمند به اونها هست که دانلود نمیشه ،حالا چی هستن و چرا ویندوز هنوز درستش نکرده معلوم نیست!

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    6,736
    تشکر تشکر شده 
    5,281
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط apolo11engage نمایش پست ها
    حتی قبلا هم که دوست عزیز roya-s راه هایی رو پیشنهاد دادند و انجام دادم هم درست نشد .با نصب ویژوال استودیو 2010! بصورت کامل و آپدیت شده و آپدیتهای امنیتیش توسط ویندوز امیدوار بودم که این آپدیت framework3.5.1 هم دیگه شرش کم شه اما دیدم نه همچنان ول نمیکنه.. جالب اینه که آخه برنامه ای مثل ویژوال استودیو خودش نسخه های کامل این framework ها رو نصب میکنه و توی خود برنامش هم ازشون استفاده میکنه برای پایگاه دادش و گرنه اصلا نقص دارن برنامه نویسیاش!و همینطور برنامه های مختلف ویندوز به frameworkها نیازمندند و طبیعتا باید من تو ویندوز دچار نقصی توی برنامه ها یا گیم ها و .. میشدم اما میکم هیچگونه مشکلی تو ویندوز تو هیچی ندارم.و این آپدیت فکسنی فقط مونده توی لیست آپدیت و مدام ارور میده.به صورت دستی هم که دانلودش کرده بودم و نصبش میخوام کنم باز هم ارور "برخی برنامه ها نصب نیستند"میده.یعنی نیازمند به اونها هست که دانلود نمیشه ،حالا چی هستن و چرا ویندوز هنوز درستش نکرده معلوم نیست!
    سلام به همه دوستان مخصوصاً آپلوی عزیز،
    آپلو جان چون بنده تازه ویندوزم رو عوض کردم.و تازه هم آپدیتش کردم.ترتیب نصب همه آپدیت های فریم ورک 3.5 و 4 رو اینجا قرار میدم. بعد از نصب ویندوز اول فریم ورک 4 رو نصب کردم و شروع کردم به آپدیت.شاید بتونه کمکت کنه.
    دانلود و مباحث  Microsoft .NET Framework تصاویر پیوست شده

ZOTAC GeForce GTX 970 AMP! Extreme Core Edition

11. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط apolo11engage نمایش پست ها
    حتی قبلا هم که دوست عزیز Roya-s راه هایی رو پیشنهاد دادند و انجام دادم هم درست نشد .با نصب ویژوال استودیو 2010! بصورت کامل و آپدیت شده و آپدیتهای امنیتیش توسط ویندوز امیدوار بودم که این آپدیت framework3.5.1 هم دیگه شرش کم شه اما دیدم نه همچنان ول نمیکنه.. جالب اینه که آخه برنامه ای مثل ویژوال استودیو خودش نسخه های کامل این framework ها رو نصب میکنه و توی خود برنامش هم ازشون استفاده میکنه برای پایگاه دادش و گرنه اصلا نقص دارن برنامه نویسیاش!و همینطور برنامه های مختلف ویندوز به frameworkها نیازمندند و طبیعتا باید من تو ویندوز دچار نقصی توی برنامه ها یا گیم ها و .. میشدم اما میکم هیچگونه مشکلی تو ویندوز تو هیچی ندارم.و این آپدیت فکسنی فقط مونده توی لیست آپدیت و مدام ارور میده.به صورت دستی هم که دانلودش کرده بودم و نصبش میخوام کنم باز هم ارور "برخی برنامه ها نصب نیستند"میده.یعنی نیازمند به اونها هست که دانلود نمیشه ،حالا چی هستن و چرا ویندوز هنوز درستش نکرده معلوم نیست!
    دوست عزیزم به احتمال %99 ویندوز شما با اون آپدیت مشکل داره .یه جورایی روش گیر کرد. اما ویندوز شما سالمه
    آپدیت های Framework اکثرا امنیتی هستند . چون خیلی برنامه هایه امروز از توابع کتابخانه Framework برای اجرا استفاده در نتیجه نباید اجرای کد باعٍث ایجاد حفره امنیتی در ویندوز شه .در نتیجه یکی از دلایل این آپدیت ها همین است که دارای اهمیت میباشد .
    ویرایش توسط king_of_chaf : 07-03-2012 در ساعت 21:07

13. تشکرها از این نوشته :

صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)