سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 6 از 7 اولیناولین ... 4567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 از مجموع 68

موضوع: دانلود و مباحث مرتبط با DirectX

عضو انجمن
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    362
    تشکر تشکر شده 
    1,453
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran34 نمایش پست ها
    یعنی واسه ویندوز 7 باید directx11 رو دانلود کنیم تا توی بازی کیفیت بالا بره؟
    راستش رو بخواهی دوست عزیز این خبر رو من در تمامی مجلات و سایت های بازی نیوز خوندم که بعد از انتشار دایرکت 11 به قول معروف همه اون کسایی که pc داشتن به خودشون مینازیدن و میگفتن بازم pc ولی برای کنسول دار ها چنین افزایش کیفیتی رخ نداد به دلیل این که اونها از این نرم افزار پیروی نمی کردند!اگر شما کمی جستجو کنید میتونید این قضیه رو در سال های گزشته پیگیری کنید و ببینید که در همه سایت های بازی از جمله گیم ایمگ و بازی نیوز هم این خبر ذکر و تایید شده است!

دانلود آپدیت Crysis 2 v1.9 incl DX11 Ultra & HiRes Texture Packs این همون چیزی هستش که باعث تحول در بازی کرایسیس 2 شد و برای PC دار ها افزایش کیفیت بالایی رو با خودش به ارمغان آورد
    ویرایش توسط Architect : 10-09-2012 در ساعت 14:58
    The Best or nothing

2. تشکرها از این نوشته :

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,271
    تشکر تشکر شده 
    10,966
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran34 نمایش پست ها
    یعنی واسه ویندوز 7 باید directX11 رو دانلود کنیم تا توی بازی کیفیت بالا بره؟
    دوست عزیز

ظاهرا ویندوز 7 خودش DirectX 11 رو دارد و نیازی به دانلود و نصب آن نیست البته اگر هم بخواهید نمی توانید آن را از سایت مایکروسافت دانلود و نصب کنید چرا که آن را برای دانلود مستقل ارایه نداده است.

بنابراین بهتر است همان DirectX 9 رو دانلود و نصب کنید تا مشکلی نداشته باشید در ضمن DirectX 11 هم که در ویندوز 7 به صورت پیش فرض وجود دارد پس نیازی به نصب مجدد آن نیست.

البته شاید برای بالا بردن کیفیت در ویندوز xp نیاز به نصب DirectX 11 (نسخه ای که توسط هکرها ساخته شده باشد) وجود داشته باشد اما همان طور که گفته شد توصیه نمی شود و هیچ تضمینی هم برای بالا رفتن کیفیت بازی ها در ویندوز xp با نصب DirectX 11 وجود ندارد چرا که در این صورت خود مایکروسافت آن را برای دانلود قرار می داد.

البته یک احتمال دیگری هم وجود دارد این که مایکروسافت برای اجبار کاربران به ارتقای ویندوزشان از ارایه DirectX 11 به صورت مستقل خودداری می کند چرا که نرم افزار هایی مانند IE9 و IE10 و Windows Media Player 12 رو هم برای نصب بر روی ویندوز xp قرار نداده است و امکان نصب این نرم افزار ها بر روی ویندوز xp وجود ندارد.
    ویرایش توسط opera : 10-09-2012 در ساعت 15:29

4. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ehy7 نمایش پست ها
    سلام.

یعنی در ویندوز 7 دیگه نیازی نیست دایرکت اکس رو نصب کنیم؟ چون ورژنش بالاتره دیگه!
    سلام.
    چرا دوست عزیز نیاز هست چونکه هر از گاهی آپدیت ها با تکنولوژی های جدیدتری به آن اضافه میشه که برای راه اندازی تمامی چیزها در ویندوز لازمه! مخصوصا گیم و برنامه ها!

همونطور که دوستان هم اشاره کردند و بنده هم عرض کردم قبلا دایرکت اکس 11 روی ویندوز 7 نصب هست خودش منتهی نسخه ی ابتدایی و بروز نشده ممکنه باشه و بنا به نسخه ای از ویندوز که نصب میکنید (که آپدیت شده ممکنه باشه و نسخ مختلف ویندوز 7) این ورژن دایرکت اکس هم ارتقاء پیدا میکنه در بعضی از آپدیتهای ویندوزها که ارائه میشوند.

Raise Yourself To Help Mankind

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

https://youtu.be/tdXlYXZaHoI

6. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط architect نمایش پست ها
    راستش رو بخواهی دوست عزیز این خبر رو من در تمامی مجلات و سایت های بازی نیوز خوندم که بعد از انتشار دایرکت 11 به قول معروف همه اون کسایی که pc داشتن به خودشون مینازیدن و میگفتن بازم pc ولی برای کنسول دار ها چنین افزایش کیفیتی رخ نداد به دلیل این که اونها از این نرم افزار پیروی نمی کردند!اگر شما کمی جستجو کنید میتونید این قضیه رو در سال های گزشته پیگیری کنید و ببینید که در همه سایت های بازی از جمله گیم ایمگ و بازی نیوز هم این خبر ذکر و تایید شده است!

دانلود آپدیت crysis 2 v1.9 incl dx11 ultra & hires texture packs این همون چیزی هستش که باعث تحول در بازی کرایسیس 2 شد و برای pc دار ها افزایش کیفیت بالایی رو با خودش به ارمغان آورد
    ------------------------------------------------------------------------------------

نقل قول نوشته اصلی توسط opera نمایش پست ها
    دوست عزیز

ظاهرا ویندوز 7 خودش directx 11 رو دارد و نیازی به دانلود و نصب آن نیست البته اگر هم بخواهید نمی توانید آن را از سایت مایکروسافت دانلود و نصب کنید چرا که آن را برای دانلود مستقل ارایه نداده است.

بنابراین بهتر است همان directx 9 رو دانلود و نصب کنید تا مشکلی نداشته باشید در ضمن directx 11 هم که در ویندوز 7 به صورت پیش فرض وجود دارد پس نیازی به نصب مجدد آن نیست.

البته شاید برای بالا بردن کیفیت در ویندوز xp نیاز به نصب directx 11 (نسخه ای که توسط هکرها ساخته شده باشد) وجود داشته باشد اما همان طور که گفته شد توصیه نمی شود و هیچ تضمینی هم برای بالا رفتن کیفیت بازی ها در ویندوز xp با نصب directx 11 وجود ندارد چرا که در این صورت خود مایکروسافت آن را برای دانلود قرار می داد.

البته یک احتمال دیگری هم وجود دارد این که مایکروسافت برای اجبار کاربران به ارتقای ویندوزشان از ارایه directx 11 به صورت مستقل خودداری می کند چرا که نرم افزار هایی مانند ie9 و ie10 و windows media player 12 رو هم برای نصب بر روی ویندوز xp قرار نداده است و امکان نصب این نرم افزار ها بر روی ویندوز xp وجود ندارد.

بله همینطور هست . ولی عرض کردم با برنامه ها و مخصوصا بازیها! حتما گاهی نسخه ای از دایرکت اکس میاد و بروز رسانی شده هست که اگر حتی اون رو نصب نکنید بازی یا اصلا اجرا نمیشه و یا دچار نقص گرافیکی و یا کندی و امثال اینها خواهد شد..
    عرض کردم همراه با نصب این دایرکت اکس که فلان بازی فرضا میاد و پیشنهاد میشه حتما نصبش کنید ، باعث میشه که یه سری تکنولوژی ها و راه اندازهای گرافیکی و صوتی و .. با اون بروز و نصب بشند که برای اون بازی حیاتیه!

Raise Yourself To Help Mankind

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

https://youtu.be/tdXlYXZaHoI

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

سلام.

پس ما برای اینکه آخرین نسخه دایرکت اکس رو داشته باشیم،نسخه سافت گذر رو نصب کنیم کافیه دیگه؟!

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    macOS Sierra
    تشکر تشکر کرده 
    1,256
    تشکر تشکر شده 
    5,148
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ehy7 نمایش پست ها
    سلام.

پس ما برای اینکه آخرین نسخه دایرکت اکس رو داشته باشیم،نسخه سافت گذر رو نصب کنیم کافیه دیگه؟!
    بله کافیست.
    اگر هم بازی ای به نسخه ی مخصوصی احتیاج داشته باشد، معمولاً همراه پکیج نصب بازی قرار می گیرد.

10. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Cyrus برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    347
    تشکر تشکر شده 
    438
    اعتبار کاربر
    1

دوستان من directx9 رو دارم سیستمم هم قدیمیه میخوام نصب کنم اکسترکت میشه کلی فایل ایجاد میشه اینا چیه اصلا قضیه چیه میشه کلا توضیح بدبد من مبتدی هستم ممنون
    هرگاه با در بسته ای روبرو شدی که قفل بزرگی به ان زده شده نا امید نشو چون اگه قراربود اون در باز نشه جاش دیوار میساختن

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    macOS Sierra
    تشکر تشکر کرده 
    1,256
    تشکر تشکر شده 
    5,148
    اعتبار کاربر
    1

پس از اکسترکت کردن، در بین فایل های ایجاد شده به دنبال یک فایل اجرایی با پسوند exe. بگردید و آن را اجرا و نصب کنید.

13. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Cyrus برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    347
    تشکر تشکر شده 
    438
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrus نمایش پست ها
    پس از اکسترکت کردن، در بین فایل های ایجاد شده به دنبال یک فایل اجرایی با پسوند exe. بگردید و آن را اجرا و نصب کنید.
    سیستمم قدیمیه میتونم ورژن اخرو نصب کنم ؟
    هرگاه با در بسته ای روبرو شدی که قفل بزرگی به ان زده شده نا امید نشو چون اگه قراربود اون در باز نشه جاش دیوار میساختن

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    2,505
    تشکر تشکر شده 
    4,295
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط imanforooghi نمایش پست ها
    دوستان من directx9 رو دارم سیستمم هم قدیمیه میخوام نصب کنم اکسترکت میشه کلی فایل ایجاد میشه اینا چیه اصلا قضیه چیه میشه کلا توضیح بدبد من مبتدی هستم ممنون
    من میام نصب کنم فقط یه دونه ستاپ داره کلی فایل وجود نداره
    نقل قول نوشته اصلی توسط imanforooghi نمایش پست ها
    سیستمم قدیمیه میتونم ورژن اخرو نصب کنم ؟
    وقتی خودتون میگید سیستم قدیمیه چه نیازی هست آخرین نسخه رو داشته باشید

صفحه 6 از 7 اولیناولین ... 4567 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)