سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: چند سوال مهم در مورد اپدیت درایور ها

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    156
    تشکر تشکر شده 
    238
    اعتبار کاربر
    1

Arrow چند سوال مهم در مورد اپدیت درایور ها

سلام دوستان

من یه لپ تاپ دارم که توی اپدیت کارت گرافیکش مشکل واسم پیش اومده میخواستم بدونم واسه دانلود اخرین نسخه از درایور حتمی باید به سایت اصلی سازنده لب تاپ مراجعه کرد ؟؟؟ چون من همیشه اپدیت هامو از سایت اصلی شرکت AMD دریافت میکردم و مشکلی واسم به وجود نمیومد ولی الان که یک بازی فوق العاده گرافیک بالا خریدم مشکل واسم به وجود اومده !

کارت گرافیکم هم از چند نفر سوال کردم میگفتن قویه و هر بازی رو راحت اجرا میکنه مدلش هم AMD Radeon 8730M اما الان توی اپدیت کردنش موندم به سایت Dell هم که میرم واسه دانلود اخرین اپدیت مال سال 2013 هستش در صورتی که توی سایت Amd اخرین اپدیتش 2015 همین ماهه !! الان توی بازی گاهی اوقات لگ دارم گاهی اوقات که بازی رو اجرا میکنم اصلا هیچ لگی نداره و با فریم بالا میتونم بازی کنم حتی رو تنظیمات Ultra !

ممنون میشم یه راهنمایی کنید دیگه گیج شدم
    رفیق چپ رو اسب راست سرباز ها حرکت و جنگ هم دراز

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    598
    تشکر تشکر شده 
    3,067
    اعتبار کاربر
    1

برخی مدل های لپ تاپ نیاز به این دارند که حتماً از شرکت سازنده آپدیت بشن، اگه آپدیت کردید و به مشکل خوردید می تونید درایور رو Roll Back کنید تا به قبل از آپدیت برگرده.
    برای آپدیت کارت گرافیک از Driver Pack Solution هم استفاده کنید.
    البته لگ بازی رو می تونید با پایین آوردن رزولوشن برطرف کنید. معمولاً هم به CPU و RAM هم می تونه مربوط باشه یا حتی به سورس بازی.

3. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Amirkia برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    156
    تشکر تشکر شده 
    238
    اعتبار کاربر
    1

اتفاقا وقتی که اپدیت شرکت اصلی سازنده رو نصب میکنم تو بازی ها مشکل دارم ولی وقتی از اخرین نسخه سایت اصلی AMD اپدیت میکنم سرعت اجرای بازی ها بالاست و هیچ لگی ندارم ولی این موقتیه به محض اینکه سه چهار بار لب تاپ رو خاموش کنم و بعد روشن کنم دوباره تو بازی ها لگ دارم انگار که اصلا قاطی داره و پایدار نیست . !
    شما خودتون سیستم منو مشخصاتش رو ببینید مثلا من با این مشخصات تو بازی Skyrim گاهی اوقات افت فریم شدیدی دارم گاهی اوقات هم نه !

s1.PNGgpus.gif
    رفیق چپ رو اسب راست سرباز ها حرکت و جنگ هم دراز

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    598
    تشکر تشکر شده 
    3,067
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.xn نمایش پست ها
    اتفاقا وقتی که اپدیت شرکت اصلی سازنده رو نصب میکنم تو بازی ها مشکل دارم ولی وقتی از اخرین نسخه سایت اصلی AMD اپدیت میکنم سرعت اجرای بازی ها بالاست و هیچ لگی ندارم ولی این موقتیه به محض اینکه سه چهار بار لب تاپ رو خاموش کنم و بعد روشن کنم دوباره تو بازی ها لگ دارم انگار که اصلا قاطی داره و پایدار نیست . !
    شما خودتون سیستم منو مشخصاتش رو ببینید مثلا من با این مشخصات تو بازی Skyrim گاهی اوقات افت فریم شدیدی دارم گاهی اوقات هم نه !

s1.PNGgpus.gif

کارت گرافیک خوبه امّا از لپ تاپ کلاً توقع زیادی نداشته باشید، بهترین لپ تاپ هم که داشته باشید بازم به پای PC نمیرسه به چندین دلیل. تنها چاره ای که دارید اینه که یا با Driver Pack Solution آپدیت کنید یا رزولوشن بازی رو کم کنید.

6. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Amirkia برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,189
    تشکر تشکر شده 
    1,427
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوستان
    .چرا جدید ترین ورژنو از همین سایت سافت گذر دانلود نمیکنی؟یا از برنامه Iobit driver booster استفاده کن.
    البته در مورد سخت افزارتم بگم ک cpu لپتاپت از سری ulv یا کم مصرف هستش قدرت پایینی داره.درکل با بعضی لپتاپ ها ک یکمی بازی میکنی دماشون میره بالا بازی افت فریم پیدا میکنند مثلا من خودم با hp probook 4520 بازی splinter cell رو ک بازی میکردم اولش خوب اجرا میشد ولی همین ک چند دقیقه بازی میکردی لگ میزد.
    قال الصادق عليه ‏السلام :

مَن تَعَلَّمَ العِلمَ و َعَمِلَ بِهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ دُعِىَ فى مَلَكُوتِ السَّماواتِ عَظيما فَقيلَ: تَعَلَّمَ لِلّهِ و َعَمِلَ لِلّهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ؛

هر كس براى خدا دانش بياموزد و به آن عمل كند و به ديگران آموزش دهد، در ملكوت آسمانها به بزرگى ياد شود و گويند: براى خدا آموخت و براى خدا عمل كرد و براى خدا آموزش داد.

8. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما M A H D I برای ارسال این پست سودمند:

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •