سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 از مجموع 14

موضوع: درخواست آموزش sony vegas pro از مقدماتی تا پیشرفته

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    53
    تشکر تشکر شده 
    85
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط S!RUS نمایش پست ها
    @ INTROVERT ,
    درود .
    قبل از هر چیز خواهش میکنم و اصلا سوء تفاهم و ... ی در کار نبود . شما لطف دارید دوست عزیز , امیدوارم که همیشه گامهایی بلند با موفقیت و سرشار از انرژی و با سلامت کامل در پیش و رو داشته باشید و با آرزوی افقهای روشن تری برای شما , دوست بزرگوار .
    خواهش میکنم برادر گلم...
    من متاسفانه کلا بد مینویسم ناراحت نشید...

2. تشکرها از این نوشته :

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,259
    تشکر تشکر شده 
    4,273
    اعتبار کاربر
    1

گلپسر تو با ادیوس کار کردی؟
    خیلی دلم میخاد فضای کلی ادیوس رو بدونم به چه نحوی هست؟ مخصوصا قابلیت های 3 بعدی اش؟
    مثل پاور دایرکتور ، حالت های آماده ی 3 بعدی داره فقط؟ (که قطعا نباید این طور باشه)
    یا مثل افترافکت دوربین و قابلیت ساخت اجسام 3 بعدی و چیزای دیگه ای هم داره؟
    ادیوس شناس انجمن هم اوستا سروش بود که تا حالا نیست!
    دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی Visual Studio C#.NET
    فیلم آموزش کامل Autoplay Media Studio

وقتی انسان ، حیوان هست ، پس قیمت میتونی براش بذاری ولی وقتی انسان حَیّ متاله هست که قیمت نداره ، بها داره. "دکتر حسن عباسی"

4. تشکرها از این نوشته :

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,259
    تشکر تشکر شده 
    4,273
    اعتبار کاربر
    1

اوستا @INTROVERT خواب رفتی؟ :D
    چرا جواب نمیدی؟
    در مورد آموزش پاور دایرکتور منظورم این نبود آموزش نزاریا یا چیزی گفته باشم
    گفتم فقط هست تو انجمن
    به قول تو نوکریم
    دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی Visual Studio C#.NET
    فیلم آموزش کامل Autoplay Media Studio

وقتی انسان ، حیوان هست ، پس قیمت میتونی براش بذاری ولی وقتی انسان حَیّ متاله هست که قیمت نداره ، بها داره. "دکتر حسن عباسی"

6. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    53
    تشکر تشکر شده 
    85
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjadKhati نمایش پست ها
    اوستا @INTROVERT خواب رفتی؟ :D
    چرا جواب نمیدی؟
    در مورد آموزش پاور دایرکتور منظورم این نبود آموزش نزاریا یا چیزی گفته باشم
    گفتم فقط هست تو انجمن
    به قول تو نوکریم
    آره رفتم بخوابم!
    من معتقدم! شب زود ---> صبح سحر زود (البته اهل نماز شب نیستم! فکرنکنی از عرفا هستم!!!)
    نه داداش، به کاربر گرامی گفتم اگر مشکلی باهاش(پاوردای) داشتید سوالاتون رو بپرسید تا جواب بدم.(بعد گفتم یه آموزشی، توی یک شب بارونی(ان شاءالله) در یکی از سایتها آپلود میشه که میتونید ازش بهره ببرید چون توش آموزش پاور هم هست)
    بعد شما گفتید آموزش هاش توی انجمن هست، منم خوشحال شدم گفتم پس خوبه مشکل حل شد که آموزش ها توی انجمن هست پس نیازی به خودآموزی و درگیری با نرم افزار نداره برای این کاربر.
    مورد بعد یه شبهه پیش اومد بین منو مدیریت محترم(برادر سیروس) که آموزش سانسور فیلمه، این مورد توی انجمن نیست، قرارم نبود بذارم، اما بعد فهمیدم که بهتره بذارمش... ان شاءالله .

نه من کلا قرارنبود آموزش بذارم... قرار بود رفع اشکال کوچکی برای این کاربر اگر خواستن انجام بدم... ناراحت نباشید.
    ------------------------------------------------

مورد بعد;
    خب در چه حوزه ای میخواهید کار کنید. مهمه.
    مثلا اغلب افراد حرفه ای فعال در زمینه ادیت حرفه ای و جلوه های ویژه(اینطور که تا حدودی میدونم در اروپا/آمریکا) از سه نرم افزار مکمل ادوبی استفاده میکنند.(البته نوک و یک سری پلاگین ها استفاده میشوند اما اصل ایناهان تا جایی که میدونم)

Adobe AfterEffect
    Adobe Premier
    Adobe Encoder

هرکدوم کاربردی داره، اما بصورت مکمل استفاده میکنند. شما بعنوان حرفه ای باید هر سه رو داشته یاد داشته باشی و بنا به موقعیت از هرکدوم که متناسب باکاربردش هست استفاده کنید.
    دیگه اگر بخواهید دنبال نرم افزارهای دیگه برید بیشتر گیج میشید، بله هرکدوم ویژگیها و امکاناتی داره ولی وقتی این سه نرم افزار جامع هستن و پوشش کاملی روی مباحث دارن بهتره سراغ نرم افزارهای دیگه نریم.
    الان با این سه تا عملا نیاز به نرم افزار دیگه ای(ادیوس یا کورل یا...) نخواهد بود...(البته فوق حرفه ای ها شاید سراغ 3DMAX و مایا هم برن که دیگه من نرفتم توی این زمینه تحقیق/ من اصلا حرفه ی اصلیم ادیت فیلم نیست، اینم که اومدم سراغ آموزش سانسور حرفه ای و فول فیلم و پاور، داستان داره، من برنامه نویس و گرافیستم)

ادیوس تا جایی که فهمیدم شبیه پریمیر و پاور و کورل هست، فرق آنچنانی که نداره(باید نصب کنم تا قطعی بگم)
    اعتقاد من برای کار حرفه ای ایناست:
    Adobe AfterEffect CC
    Cyberlink PowerDirector 13
    Adobe Encoder CC & AVS

مثلا برای سانسور (لباس) فیلم هم تقریبا از همینا بجز افتر استفاده میکنم.البته با افتر میشه ولی چون میخواستم آموزش گیج کننده و حجیم نشه گزینه ی بهتر رو پاور دیدم.
    بی علت هم پافشاری نمیکنم روی پاور،
    امکاناتش کامله، پشتیبانی خوبی داره ، سرعت رندر عالی ترینه(حتی از پریمیر) ، سلامت فیلم در رندر کاملا رعایت میشه، رابط کاربری خوبی داره، سنگینی بیهوده نداره، هنگ و لگ در حد صفر، پشتیبانی از فرمت ها عالی، بصورت بهینه و حساب شده از منابع سخت افزاری میگیره ،زیباست و...
    اما بازهم یک نرم افزار میانه ست، (هرچقدرم خوب باشه، پریمیر و ادیوس و کورل هم همینطور)

دسته بندی اینا مثل گوشیاست، هر کدوم حوزه شون فرق میکنه، پرچمدار/افتر - میان رده/پاور و کورل - پایین ردهپ ای.وی.اس

ادیوس هم حجمش نصفه پاوره، اینقدر که نرم افزار های ادیت، دانلود و نصب کردم تا یه چیزی بهتر از پاور پیدا کنم خسته شدم، اما یک چیز دستم اومد، اونم اینه که، اغلب اونایی که حجمشون کمتره چیز قابل توجهی ندارن، و تمام امکاناتشون در نرم افزارهای حجم بالاتر هست...(اما بدین معنی نیست هر نرم افزار کم حجمی کم امکاناته)
    امیدوارم درمحضر استاد سجاد خوب درس پس داده باشم!!
    شرمنده زیاد شد.
    یاعلی. ;)

8. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما INTROVERT برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)