نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: جایگزین مناسب برای Windows Photo Viewer ؟

1. نمایش اطلاعات

Question جایگزین مناسب برای Windows Photo Viewer ؟

سلام.لطفا نرم افزاري معرفي كنيد كه بتوان از ان به جاي image viewer در ويندوز xp استفاده كرد.

با سپاس

2. نمایش تشکر

3. عضو حرفه ای
    نمایش اطلاعات

شما دقیقاً بفرمایید دوست دارید چه امکاناتی داشته بشاه تا راهنماییتون کنیم. چون نرم افزارهای زیادی مثل Picasa و ACDSee و ... وجود دارند.

4. نمایش تشکر

5. عضو حرفه ای صهبا آواتار ها
    نمایش اطلاعات

سلام
    اگر ممکنه برای بزرگنمایی تصاویر برنامه ای غیر از فوتو ویور ویندوز معرفی کنید که کاهش کیفیتش تا حد امکان حداقل باشه ممنون.
    نمایش امضاء

6. نمایش تشکر

7. عضو حرفه ای NimaLP آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط صهبا
    سلام
    اگر ممکنه برای بزرگنمایی تصاویر برنامه ای غیر از فوتو ویور ویندوز معرفی کنید که کاهش کیفیتش تا حد امکان حداقل باشه ممنون.
    فکر میکنم چند وقت پیش از نرم افزار Photo Zoom (فکر کنم نامش همین باشه) استفاده میکردم خیلی عالی بود.

8. نمایش تشکر

9. عضو متخصص M-AUDIO آواتار ها
    نمایش اطلاعات

با سلام.
    اگر بخواهیم به سوال شروع کننده تاپیک پاسخ بدیم نرم افزارهای زیر همگی خوب هستند.
    نسخه free از acdsee که 13 مگابایت حجمشه کلا
    XnView
    Nexus Image
    Picasa
    IrfanView
    و FastStone image viewer
    می تونید همه شان رو در ویندوز مجازی تست کنید و در صورتی که خوشتان آمد جایگزین windows photo viewer کنید.

10. نمایش تشکر

11. عضو ثابت Reza-R2 آواتار ها
    نمایش اطلاعات

سلام دوستان من یه مشکلی دارم نمیدونم ویندوز عوض کردم پست زمینه این چرا زرده وقتی بزرگش میکنم رنگش عادی میشه کسی نیست کمک کنه

http://d8a.ir/upload/Screenshot (6).383.png
    نمایش امضاء

12. نمایش تشکر

13. مدیر کل S!RUS آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط Reza-R2
    سلام دوستان من یه مشکلی دارم نمیدونم ویندوز عوض کردم پست زمینه این چرا زرده وقتی بزرگش میکنم رنگش عادی میشه کسی نیست کمک کنه

http://d8a.ir/upload/Screenshot (6).383.png
    در قسمت جستجوی منوی استارت بنویسید color management و پس از لیست شدن همین گزینه را انتخاب کنید و مثل تصویر عمل کنید و اگه در کادر پایین موردی بود انرا حذف کنید و سپس سیستم را ریستارت کنید , اکه تغییر نکرد باید از طریق ریجستری رنگ کد مورد نظر خودتون را وارد کنید . ضمنا جهت لود سریع صفحات از سایز تصاویر کوچک استفاده کنید .

color.jpg
    نمایش امضاء

14. نمایش تشکر

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •