نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: ساخت دیسک ویدئویی مولتی فرمت

1. نمایش اطلاعات

پیش فرض ساخت دیسک ویدئویی مولتی فرمت

با سلام دوباره
    جناب M-AUDIO عزیز
    همون طور که فرمودید من یک دیسک مولتی فرمت بسازم ، در DVD خروجی یک فایل mp4 که H264 هست با رزولوشن 1920
    می خوام 2 یا 3 فرمت دیگه کنارش باشه یکی شم همون طور که فرمودید باید avi باشه با 720
    شما که هم علمی هم عملی تواین موارد تجربه دارید فرمت و مشخصات فایل میانی یا فایل های میانی رو معین بفرمایید می خوام با ساخت چند فایل پلیر های متعدد رو جوری پشتیبانی کنم هم انواع پلیر ها اجرا هم بالاترین کیفیت ها برای هر پلیر در دست رس باشه مثلا من یک پلیر دیدم که mkv 1920 که Mpeg2 بود رو اجرا می کرد ولی avi ها رو که فکر کنم 720 بود (کدکش رو نمی دونم) اجرا نمی کرد
    خیلی ممنون می شم اگر شما به علم خودتون چند پریست آماده کنید (دو یا سه تا) که من با همون تنظیمات شما (که بالاترین کیفیت قابل اجرا در پلیر ها رو داره) رندر بگیرم

می بخشید که چند سری زحمتتون دادم

2. نمایش تشکر

3. عضو متخصص M-AUDIO آواتار ها
    نمایش اطلاعات

سلام.
    راستش همونطور که گفتم بنده هیچ تجربه ای از دیسک مولتی فرمت ندارم. فقط می دانم اصلا اینطوری نیست که در هر دستگاهی قرار بدیم دستگاه خودش هوشمندانه تشخیص بده که کدوم رو باید پخش کنه. ممکنه یک دستگاهی همش رو پشتیبانی کنه و خیلی راحت به ترتیب شروع کنه به پخش کردن.
    در مورد فرمت های داخل هم می تونید یک 1080 با فرمت h264 و کانتینر m2ts بذارید برای کامپیوتر و دستگاه های دیگه که پشتبانی می کنند مثل بلوری ها. یک mpeg-2 VOB استاندارد بذارید برای DVD-Playerها. یک 854x480 هم با فرمت h264 و بصورت baseline و کانتینر mp4 بذارید برای موبایل های جدیدتر و تبلیت ها. (نکته: baseline چون به باطری کمتری نیاز داره). AVI DivX از اونجایی که تقریبا تمام DivX پلیرهایی که دیدم در اصل DVD Player بودن با پشتیبانی از DivX خب لازم نیست و همون mpeg-2 VOB کافی هست اما در صورت نیاز از اون پریست توی تاپیک قبلی استفاده کنید. نکته آخر هم اینه مدت زمان فیلم شما هم مهم هست تا بفهمیم که همه اینها باهم روی یه dvd-5 جا میشن یا خیر.

اگر کافیه بگید پروفایل بسازم اما تستش باشه با خودتان. m2ts ممکنه درست دربیاد و ممکنه نه چون بلوری پلیر در دسترس ندارم.

4. نمایش تشکر

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •