سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 32

موضوع: مباحث Hybrid

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    51
    اعتبار کاربر
    1

سلام عزیزان.
    من با این نرم افزار نتونستم چیزی به صورت x265 انکد کنم ، همش ارور میده و یه بار هم که تبدیل کرد فایلش ویدئوییش باز نمیشد ولی با نرم افزار Internet Friendly Media Encoder تونستم. البته عیب این نرم افزار اینه که برای انجام عملیات تبدیل به حجم فضای خالی زیادی در هارد نیازه. از مزایای اون هم اینه که برای مبتدی ها کاملاً مناسبه.

2. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما mehdy.sms برای ارسال این پست سودمند:

عضو متخصص
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9,558
    تشکر تشکر شده 
    11,810
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdy.sms نمایش پست ها
    سلام عزیزان.
    من با این نرم افزار نتونستم چیزی به صورت x265 انکد کنم ، همش ارور میده و یه بار هم که تبدیل کرد فایلش ویدئوییش باز نمیشد ولی با نرم افزار Internet Friendly Media Encoder تونستم. البته عیب این نرم افزار اینه که برای انجام عملیات تبدیل به حجم فضای خالی زیادی در هارد نیازه. از مزایای اون هم اینه که برای مبتدی ها کاملاً مناسبه.
    سلام و احترام
    در مورد اون GUI که نام بردید اینطوری مناسب نیست و دیده نمیشه. پیشنهاد می کنم یه تاپیک مجزا در تالار تبدیل فیلم برایش باز کنید و یه توضیحات مختصری با عکس براش بدید و معرفیش کنید. این لینک سایت برنامه هست و توضیحاتش هم هستند. لینک آموزشش هم هست. در صورت نیاز من هم کمک خواهم کرد.
    همچنین عبارت "چیزی به صورت x265" صحیح نیست و در اصل باید گفته می شد "چیزی با استفاده از x265. موفق باشید
    :)

4. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما M-AUDIO برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    61
    تشکر تشکر شده 
    187
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    به نظر من Hybrid چیزی فراتر از یک GUI ساده است.
    ریزترین تنظیمات را در قالب GUI ارایه کرده و مجموعه کاملی از فیــلترها و اسکریپت ها و پلاگین ها به صورت یکجا از طریق GUI قابل دسترس است،دیگر نیاز نیست پلاگینی دانلود و یا مواظب پیش نیازهای مربوطه باشید،همه در این نرم افزار پیشبینی شده اند
    چنین مجموعه عظیمی مسلما باگ هم زیاد داره ولی خوشبختانه توسعه دهنده فعالی داره و زود به زود آپ دیت میشه.

6. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما D00m برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    3
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    کسی از دوستان می تونه یه کانورتور بهم معرفی کنه که بتونم باهاش ویدئوهای مختلف مثلا mpeg , wmv و... را به 264 h تبدیل کنم البته جوری که حجم بالا نره کیفیت هم زیاد پایین نیاد.

8. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما shamed68 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    508
    تشکر تشکر شده 
    1,178
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط shamed68 نمایش پست ها
    سلام
    کسی از دوستان می تونه یه کانورتور بهم معرفی کنه که بتونم باهاش ویدئوهای مختلف مثلا mpeg , wmv و... را به 264 h تبدیل کنم البته جوری که حجم بالا نره کیفیت هم زیاد پایین نیاد.
    دوست عزیز اگر قصد دارین با راحتی هر چه تمام تر فایلهاتون رو با h264 و کیفیت بالا تبدیل کنین میتونین از مبدل ایرانی پارسان که توی انجمن معرفی و آپلود شده استفاده کنین.
    با این مبدل بدون تنظیمات سخت و براحتی میتونین حتی حجم مورد نظر فایل خروجیتون را خودتون تعیین کنید تا برنامه با آخرین کیفیت ممکن فایل را براتون تبدیل کنه.

ببخشید ربطی به موضوع نداره ولی همینجا یک سئوال از مدیر محترم انجمن و یا دیگر دوستان عزیز دارم :
    چرا گاهی وقتها توی هر پستی که کلمه ی های انگلیسی تایپ میکنم تمام حروفش به حروف کوچک نمایش داده میشه؟ مثلا در همین متن حرف اچ 264 را بزرگ تایپ کردم
    با تمام خردمندان و صنعت گران و سیاست مداران بحث و گفتگو کردم ، همه گمان می کردند که دانایند ، اما هیچ چیز نمی دانستند و جاهلی بیش نبودند ، و دانستم که هر که میگوید چیزی بلدم مطمئنن دیگر نمی تواند آنرا فرا بگیرد ، اما بعد از عمری جهالت با مطالعه و جستجو و پرس و جو و تجربه مطمئن شدم که خودم یک چیز را می دانم و در آن شکی ندارم اینکه
    می دانم که هیچ نمی دانم
    سقراط حکیم

10. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Media Stream برای ارسال این پست سودمند:

عضو متخصص
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9,558
    تشکر تشکر شده 
    11,810
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط D00m نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من Hybrid چیزی فراتر از یک GUI ساده است.
    ریزترین تنظیمات را در قالب GUI ارایه کرده و مجموعه کاملی از فیــلترها و اسکریپت ها و پلاگین ها به صورت یکجا از طریق GUI قابل دسترس است،
    با سلام و عرض خوشامدگویی
    البته خیلی دوستان دیگه هم دقیقا همین نظر رو دارند که سازندگان، همه سوئیچ های بفرض مثال یک کدک خاص رو توی پنل GUI خودشون جا بدن یا اکثر قابلیت های ابزارهای استفاده شده در پس زمینه رو.
    اما من شخصا نظرم این هست که هرچقدر از شلوغی GUI کاسته بشه بهتر و خوشدست تر هست (فقط نظر شخصی). برای مثال، setup کردن یک انکد (اگه زمان تست نمونه رو فاکتور بگیریم) ممکنه با یک GUI نزدیک 5-6 دقیقه طول بکشه و با یک GUI دیگه در 2-3 دقیقه انجام بشه در حالی که کارهایی که می خواهیم در جفتشون بکنیم یکی هست و با جفتشون هم آشنایی داریم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shamed68 نمایش پست ها
    سلام
    سلام. شاید دلتان بخواهد یک نگاهی به HandBrake بندازید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Media Stream نمایش پست ها
    با راحتی هر چه تمام تر فایلهاتون رو به h264 و کیفیت بالا تبدیل کنین
    ببخشید ربطی به موضوع نداره ولی همینجا یک سئوال از مدیر محترم انجمن و یا دیگر دوستان عزیز دارم :
    چرا گاهی وقتها توی هر پستی که کلمه ی های انگلیسی تایپ میکنم تمام حروفش به حروف کوچک نمایش داده میشه؟ مثلا در همین متن حرف اچ 264 را بزرگ تایپ کردم
    سلام و احترام.
    الان دیگه باید اصلاح شده باشد;)
    TEST H.264
    از دوستان بابت کوتاه کردن نقل قول ها عذر می خواهم برای کوتاه نگه داشتن طول پست بنده می باشد.
    :)

12. کاربران : 9 تشکر کرده اند از شما M-AUDIO برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Locker نمایش پست ها
    سلام

یک نرم افزار اینکودر با ساپورت X265. (رایگان)

چند ویدیو باهاش اینکود کردم که به نظرم خوب بود.

لطفا کاربران حرفه ای دانلود کنن و نظرشون رو در مورد این نرم افزار بیان کنن.

آخرین ورژن : Hybrid 2014.03.12

Hybrid 2014.03.12 - VideoHelp Downloads

سایت سازنده :

Welcome to the home of Hybrid | Hybrid
    لطفا آموزش این نرم افزار رو بزارین من هیچی ازش سر در نیاوردم

14. تشکرها از این نوشته :

217

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    0

سلام...میشه لطفا یک آموزش خوب و عالی برای بدست آوردن بهترین کیفیت با کمترین حجم با استفاده از این نرم افزار رو بذارید؟؟

16. تشکرها از این نوشته :

217

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    0

سلام امکانش هست آموزش کامل انکود کردن با کدک x256 در نرم افزار Hybrid رو توضیح بدید. چون یکبار که امتحان کردم دیدم برای یه فیلم 800 مگابایتی با کیفیت 720p سی پی یوی کامپیوترم با توان 100% داشت کار می کرد و بعد از 4 ساعت تنها 15% از فیلم رو انکود کرده بود که منصرف شدم.احتمالا یه جا رو اشتباه کردم!
    شدیدا منتظر آموزش این نرم افزار هستم.
    با تشکر

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    139
    تشکر تشکر شده 
    100
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط 217 نمایش پست ها
    سلام امکانش هست آموزش کامل انکود کردن با کدک x256 در نرم افزار Hybrid رو توضیح بدید. چون یکبار که امتحان کردم دیدم برای یه فیلم 800 مگابایتی با کیفیت 720p سی پی یوی کامپیوترم با توان 100% داشت کار می کرد و بعد از 4 ساعت تنها 15% از فیلم رو انکود کرده بود که منصرف شدم.احتمالا یه جا رو اشتباه کردم!
    شدیدا منتظر آموزش این نرم افزار هستم.
    با تشکر
    دوست عزیز تنظیمات HEVC یا همون x265 فرق زیادی با x264 ندارن شما لطف کنید مشخصات فیلمتون از media info رو بذارید تا من یه پروفایل با یه آموزش مختصر بزارم خدمتتون !
    نوع فیلم هم بگین مثلا بیشتر اکشن هست یا درام و این چیزا !

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)