سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 20

موضوع: مباحث VideoToVideo Converter

عضو متخصص
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9,558
    تشکر تشکر شده 
    11,810
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid007 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام.ضمن تشکر از راهنماییای قبلیتون من دوباره تو کار با این نرم افزار به مشکل خوردم اینکه وقتی تمام مراحلیو که قبلا گفته بودید انجام میدم در اخر حجم فایل خروجیرو معلوم نمی کنه واین ارورو میده At least one output file must be specified برای یاداوری اضافه کنم مشکل من پیدا کردن خروجی مناسب برای ال ای دی سونی بود.ممنون
    سلام و ادب.
    من هم قبلا با این مشکل مواجه شدم. یادمه حلش کردم و ظاهرا یک موضوع ساده هم بود. الان هرچقدر فکر می کنم یادم نمیاد. دوراه برای شما دارم. اولیش تیری در تاریکی هست اما چون فوق العاده سریع انجام می شه امتحانش خالی از لطف نیست. مثل این فیلم عمل کنید و خروجی رو دوباره برای چسبوندن زیرنویس و ... وارد کنید.

راه دوم هم اینه که بعد از مواجه شدن با اون ارور، لوگ رو به این شکل ذخیره کنید و برای من همینجا قرار بدید تا بررسی کنم. پنجره ی لوگ از منوی View فعال می شه. موفق باشید ;-)
    مباحث VideoToVideo Converter تصاویر پیوست شده
    مباحث VideoToVideo Converter فایل های پیوست شده
    :)

2. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما M-AUDIO برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    27
    اعتبار کاربر
    1

m-audio گرامی با تشکر از پاسخهای عالیت. فایل لوگو برات پیوست کردم.ممنون
    مباحث VideoToVideo Converter فایل های پیوست شده

4. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما vahid007 برای ارسال این پست سودمند:

عضو متخصص
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9,558
    تشکر تشکر شده 
    11,810
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid007 نمایش پست ها
    m-audio گرامی با تشکر از پاسخهای عالیت. فایل لوگو برات پیوست کردم.ممنون
    Bingo وحید عزیز
    مشکل اینجاست:
    کد HTML:
    #2672.3: Failed to set value "c:\documents and settings\pc\desktop\طريقه تبديل فيلم براي تلويزيون\presets\libx264-superfast.ffpreset" for option "fpre"
    #2672.2: Invalid argument / Invalid data found when processing input
    یعنی : "طريقه تبديل فيلم براي تلويزيون". نام فارسی توی مسیر هاتون نباشه. الان شبیه سازی کردم و دقیقا با همون ارور مواجه شدم و بعد از تغییر نام فارسی، همه چیز درست شد.

6. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما M-AUDIO برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    27
    اعتبار کاربر
    1

Wow .واقعا چی میشه گفت جز تشکر واینکه چقدر فوق العاده ای. اینقدر راحت بود و من... بازم ممنون.

8. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما vahid007 برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

سلام با تشکر از M-Audio عزیز به جرات میگم 90 درصد از چیزهایی که تو کانورت میدونم رو از M-audio یاد گرفتم همیجا صمیمانه ازش تشکر میکنم
    سوالی که من دارم اینه
    یه فایل ویدیویی 4 ساعته دارم با هر نرم افزاری که کانورت میکنم هماهنگی صدا و تصویرش تقریبا از نصف ویدیو به بعد از بین میره یعنی صدا حدود یک و نیم ثانیه زودتر از تصویر میاد میخواستم بگم چرا نصفش رو درست حسابی کانورت میکنه ولی نصف دیگه ش ناهمانگی پیدا میشه در حالی که در زمان کانورت من هیچ کار دیگه ای با سیستم انجام نمیدم تا سی پی یو فقط درگیر کانورت باشه نه چیز دیگه
    خواستم بپرسم آیا میشه با این نرم افزار جوری کانورتش کرد که این ناهماهنگی تو وسط کار پیش نیاد؟؟؟ ضمنا شما چه نرم افزاری رو واسه ویرایش پیشنهاد میکنید ؟؟ چون میخوام یه لوگو و تکست هم به تصویر اضافه کنم آیا میشه با همین نرم افزار این کار رو کرد ؟؟
    با سپاس

10. تشکرها از این نوشته :

عضو متخصص
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9,558
    تشکر تشکر شده 
    11,810
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط dolma نمایش پست ها
    سلام با تشکر از M-Audio عزیز به جرات میگم 90 درصد از چیزهایی که تو کانورت میدونم رو از M-audio یاد گرفتم همیجا صمیمانه ازش تشکر میکنم
    سوالی که من دارم اینه
    یه فایل ویدیویی 4 ساعته دارم با هر نرم افزاری که کانورت میکنم هماهنگی صدا و تصویرش تقریبا از نصف ویدیو به بعد از بین میره یعنی صدا حدود یک و نیم ثانیه زودتر از تصویر میاد میخواستم بگم چرا نصفش رو درست حسابی کانورت میکنه ولی نصف دیگه ش ناهمانگی پیدا میشه در حالی که در زمان کانورت من هیچ کار دیگه ای با سیستم انجام نمیدم تا سی پی یو فقط درگیر کانورت باشه نه چیز دیگه
    خواستم بپرسم آیا میشه با این نرم افزار جوری کانورتش کرد که این ناهماهنگی تو وسط کار پیش نیاد؟؟؟ ضمنا شما چه نرم افزاری رو واسه ویرایش پیشنهاد میکنید ؟؟ چون میخوام یه لوگو و تکست هم به تصویر اضافه کنم آیا میشه با همین نرم افزار این کار رو کرد ؟؟
    با سپاس
    سلام و احترام. پوزش بابت تاخیر

در مورد لوگو، اگه قرار هست هردو یعنی هم تکست و هم لوگو در یک جا باشند و حالایکی پائین یا بالا یا کنار دیگری، به نظرم بهتره با فتوشاپ هردو رو در یک عکس قرار بدید و بعد با همین مبدل بچسبانید. به اینصورت که از منوی اصلی نرم افزار در بالا، گزینه options و سپس settings رو انتخاب کنید و در تب watermark آدرس فایل مذکور رو بدهید و محل قرارگیریش رو هم تنظیم کنید. البته یادتون باشه که بعد از تبدیل این فایل، غیرفعالش کنید تا روی تبدیل های بعدی نیفتد.

اما در مورد اون فایل، ببینید فیلم ها ممکنه به هر دلیلی آسیب ببینن. دانلود ناقص، نقل و انتقال ناقص و غیره. گاهی اوقات فقط کافیه چند بایت ناقابل از دست بره تا همچین مشکلاتی بوجود بیاد. یعنی این مشکلات بر اثر کار با سیستم در هنگام تبدیل بوجود نمیاد (بر خلاف عملیات کپچر). و مطمئن باشید چون با مبدل هایی گوناگونی تست کردید (که البته اکثرشون هسته شون یکی هست یعنی LibAV/FFmpeg و فقط پوستشون فرق می کنه و نسخه LibAV شون) مشکل از خود فایل هست. چون یک فایل مشابه با فایل شمارو ندارم نمی تونم شبیه سازی کنم شرایط شما رو پس باید با آزمون خطا جلو بریم و بر می گرده به حوصله و همراهی خودتان. البته تست ها رو درصورتی انجام بدید که فایل مذکور در پلیرهای سیستم شما درست پخش میشه و فقط موقع تبدیل خراب می شه.
    نکاتی جهت راحت تر و سریع تر شدن تست ها: اول اینکه نیازی نیست با رزولوشن فول چیزی رو تست کنید. وقتی فایلتون رو وارد می کنید گزینه MP4 خالی رو انتخاب کنید و در قسمت video options پارامتر video size رو روی 320x180 قرار بدید تا تبدیل ها سریع انجام بشه. چون هیچ فرقی نمی کنه. همچنین نیازی نیست کل فیلم رو تبدیل کنید، بخاطر بسپارید که این ناهماهنگی صدای یهویی، از کدام دقیقه بوجود میاد، بعد در هنگام تبدیل به ستون current در کنار ستون outsize نگاه کنید. 7-8 دقیقه که از محل مذکور رد شد عملیات رو استاپ کنید و برید فایل خروجی رو چک کنید.

اما تست ها، در محله اول پارامتر a/v sync رو در قسمت audio options روی yes قرار بدید. تبدیل کنید اگر جواب نداد، در مرحله دوم عبارت vsync 0- رو در قسمت extra params """"همینطوری که می بینید تایپ کنید"""". از اینجا کپی نکنید چون برعکس پیست میشه. تبدیل کنید اگر جواب نداد، در مرحله سوم عبارت copyts- رو در قسمت extra params """"همینطوری که می بینید تایپ کنید"""". از اینجا کپی نکنید چون برعکس پیست میشه. تبدیل کنید اگر جواب نداد، در مرحله چهارم یکبار فایلتون رو با mkvmerge ریماکس کنید. یعنی خیلی ساده بندازیدش داخل mkvmerge و روی start کلیک کنید تا یک فایل کنار فایل شما بسازد. بعد فایل خروجی رو با پلیر محبوبتان پخش کنید اگر سالم بود بندازیدش توی VTV و بصورت MP4 که بالا گفتم تبدیل کنید. چک کنید اگر جواب داد که اعلام کنید اگر نه و اگر بقول معروف "حسّش" رو داشتید بگید تا بریم سراغ استخراج، ویرایش دستی و جایگزینی صدای مربوطه;)
    موفق باشید

12. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما M-AUDIO برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    Avast
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    2
    اعتبار کاربر
    1

سلام

دوستان من مشکلی با برنامه ندارم اما وقتی زیرنویس اضافه میگنم این پیغام را میده
    ParseOptions for output file: -f avi -c:v libx264 -aspect 1.818 -r 23.976 -b:v 768k -level 30 -c:a libmp3lame -ac 2 -ar 44100 -b:a 128k -q 0 -threads 2 -vf "setdar=1.818,scale=640:352"
    '''' is not a valid integer value

عضو متخصص
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9,558
    تشکر تشکر شده 
    11,810
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1359 نمایش پست ها
    سلام

دوستان من مشکلی با برنامه ندارم اما وقتی زیرنویس اضافه میگنم این پیغام را میده
    ParseOptions for output file: -f avi -c:v libx264 -aspect 1.818 -r 23.976 -b:v 768k -level 30 -c:a libmp3lame -ac 2 -ar 44100 -b:a 128k -q 0 -threads 2 -vf "setdar=1.818,scale=640:352"
    '''' is not a valid integer value
    سلام و احترام
    mohammad1359 گرامی این لوگی که قرار دادید کامل نیست. ببینید توی ارور گفته جلوی یکی از دستورها باید Integer قرا داده میشده (توسط خود VideoToVideo) که نشده اما دستورات توی این قسمتی که شما کپی کردی سالم به نظر می رسن. برای همین ازتون می خوام بعد از اینکه زیرنویس رو اضافه کردید و ارور داد تمامی نوشته های داخل پنجره log رو کپی کنید در فایل txt و پیوست کنید در انجمن تا بررسی دقیق تری صورت بگیره. همچنین استفاده از h264 در avi زیاد رایج نیست و هیچ برتری هم به استفاده از h264 در mp4 ندارد.
    موفق باشید;)

15. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما M-AUDIO برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

Question

با سلام
    دوستان من اگه یکی لوگو باشه راحت میشه برداشتش اما اگه توی فیلممون در چند جای مختلف لوگو باشه چطور میشه برداشت؟

عضو متخصص
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9,558
    تشکر تشکر شده 
    11,810
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط fazelit نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من اگه یکی لوگو باشه راحت میشه برداشتش اما اگه توی فیلممون در چند جای مختلف لوگو باشه چطور میشه برداشت؟
    @fazelit
    با سلام و احترام

متاسفانه در اونصورت این نرم افزار خیلی کار رو سخت می کنه چون مجبورید چندبار بصورت خروجی lossless تبدیل کنید و هر بار یکی از لوگو هارو بپوشونید.
    اما در حال حاضر راه بهتر اینه که از مبدلی استفاده کنید که هم همین فیلتر delogo رو داشته باشه و هم اجازه استفاده چندباره به شما بده. من AviDemux رو می دونم که داره به اینصورت:
    (1) فایلتون رو وارد می کنید (2) انکدر تصویر و صوت و همچنین حامل رو انتخاب می کنید مثلا mpeg4 avc(x264 بعلاوه AAC (FDK بعلاوه Mkv Muxer.
    (3) زیر Video Output روی دکمه Filters کلیک می کنید سپس از چپ به راست به ترتیب روی Sharpness سپس MPlayer Delogo2 کلیک می کنید و محل لوگو رو تعیین می کنید. و به تعداد دلخواه اینکارو تکرار می کنید هربار برای یه لوگو. بعد هم close می کنید میاید بیرون و save video رو می زنید تبدیل بشه. (پی نوشت: حالا Delogo چه ربطی به Sharpness داره که زیرمجموعه اون گذاشتنش فقط خدا می دونه و توسعه دهنده هاش!).

18. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما M-AUDIO برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •