سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: کدک 265

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض کدک 265

سلام دوستان عزیز خسته نباشید . خواهشا تا اخر بخونین ممنون .

من چند وقتیه به یه مشکلی خوردم اونم اینه وقتی میخام فیلم با فرمت 265 نگاه کنم میزنه کدک معتبر نمیباشد ، میخام تلویزیونمو اپدیت کنم تا بتونم پخش کنمش داخل تی وی ممنون میشم اگه لینگ دانلود اپدیت این مدل تلویزیون UA46J6360AM برام بزارین تا بتونم اپدیت کنم . تلویزیونم جدید ولی سری 4k نیست که خودش بتونه پخش کنه . ممنون بی صبرانه منتظر کمکتون هستم خدا خیرتون بده دوستان عزیز . مدل کدشم UA46J6360AMSHD

اینم بگم من جدیدترین و اخرین مدلای 3 بعدی سینمای خانوادرم خریدم اونم کدک 265 پشتیبانی نمیکنه مدل دقیق سینمای خانوادم هستش ، این زیرم مدل سینمای خانوادمو میزارم جفتشون پخش نمیکنن یکیو اپدیت کنم تا بتونم نگاه کنم کدک 265 تشکر

samsung HT -H5556RK HOME THEATER

الان من موندم دقیق مدل 265 با چه برنامه تبدیلش کنم به 264 که راحت باشه کار کردن با برنامش و بدون افت کیفیت راحت 264 بشه و حجمشم زیاد نشه . من یه برنامه دانلود کردم 264 میکنه ولی حجم راحت 900 مگ زیاد میکنه ولی کیفیتش یکیه .

خواهشا اگه راه حلی بلدین به منم بگین تا راحت بتونم کاری کنم یا تی وی درست کنم یا فرمت فیلملارو تبدیل کنم بتونم راحت ببینم تو تی وی تشکر .

ناظم بخش موبایل و تبلت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    2,349
    تشکر تشکر شده 
    2,566
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط baty نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز خسته نباشید . خواهشا تا اخر بخونین ممنون .

من چند وقتیه به یه مشکلی خوردم اونم اینه وقتی میخام فیلم با فرمت 265 نگاه کنم میزنه کدک معتبر نمیباشد ، میخام تلویزیونمو اپدیت کنم تا بتونم پخش کنمش داخل تی وی ممنون میشم اگه لینگ دانلود اپدیت این مدل تلویزیون UA46J6360AM برام بزارین تا بتونم اپدیت کنم . تلویزیونم جدید ولی سری 4k نیست که خودش بتونه پخش کنه . ممنون بی صبرانه منتظر کمکتون هستم خدا خیرتون بده دوستان عزیز . مدل کدشم UA46J6360AMSHD

اینم بگم من جدیدترین و اخرین مدلای 3 بعدی سینمای خانوادرم خریدم اونم کدک 265 پشتیبانی نمیکنه مدل دقیق سینمای خانوادم هستش ، این زیرم مدل سینمای خانوادمو میزارم جفتشون پخش نمیکنن یکیو اپدیت کنم تا بتونم نگاه کنم کدک 265 تشکر

samsung HT -H5556RK HOME THEATER

الان من موندم دقیق مدل 265 با چه برنامه تبدیلش کنم به 264 که راحت باشه کار کردن با برنامش و بدون افت کیفیت راحت 264 بشه و حجمشم زیاد نشه . من یه برنامه دانلود کردم 264 میکنه ولی حجم راحت 900 مگ زیاد میکنه ولی کیفیتش یکیه .

خواهشا اگه راه حلی بلدین به منم بگین تا راحت بتونم کاری کنم یا تی وی درست کنم یا فرمت فیلملارو تبدیل کنم بتونم راحت ببینم تو تی وی تشکر .

سلام

تاپیک زیر رو مطالعه کنید ، در ضمن منتظر پاسخ دیگر دوستان هم باشید :
    عنوان: تاپیک

-----------------------------------------------------------

مدل دقیق تلویزیون رو هم از پشتش کامل وارد سایت کنید مانند تصویر زیر ببینید چیزی پیدا میکنه یا نه ؟

Capture.PNG Captureل.PNG

عنوان: لینک سایت رسمی سامسونگ

3. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما reza_best74 برای ارسال این پست سودمند:

عضو متخصص
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9,558
    تشکر تشکر شده 
    11,803
    اعتبار کاربر
    1

@baty
    سلام
    فقط به پست آقا رضای عزیز اضافه می کنم که روند و توضیح اقتصادی (یا هر چیزی که اسم دقیقش هست) معمولا اینطوری نیست که بیان با یه آپدیت یه فرمت جدید رو به دستگاه پخش کننده سخت افزاری (تلویزیون، بلوری یا هرچی) اضافه کنن. شاید مشکل فرمتی که قبلا قول پخششو دادن رو برطرف کنن اما فرمت جدید بعیده.
    چرا که اولا: دیکد شدن یه فرمت تصویری توی یه پخش کننده سخت افزاری توسط چیپ های سخت افزاری انجام میشه. پس برای پشتیبانی فرمت های جدیدتر سخت افزار دستگاه باید ارتقا پیدا کنه که اینکارو با دادن مدل های جدیدتر تو بازار انجام می دن.
    دوما: باید بهانه هایی داشته باشن تا تولیدات جدیدترشون رو بفروشن یا نه، که اینکارو با مانور روی پخش فرمت های جدیدتر و امکانات جدیدتر انجام می دن (بغیر از مانورشون روی رنگ و زاویه دید و اندازه و باریکی و غیره).

پس {1} یا باید از اول تو اینترنت دنبال نسخه h264 فیلماتون باشید (که هزینه حجم دانلودتون بالا میره)، {2} یا باید h265 دانلود کنید و به h264 تبدیل کنید (که زیاد گزینه جالبی نیست چون استهلاک کامپیوترتون و مصرف برق و وقت و ایناشم باید درنظر بگیرید). و {3} راه سوم که به ذهنم میرسه اینه که یکم راجب روش پخش تصویر کامپیوترتون روی صفحه تلویزینتون تحقیق کنید. چیزایی مثل HDMI و تکنولوژی های بیسیم و دقیق نمی دونم چیزایی مثل DLNA. خلاصه یه تحقیق جامع بکنید راجبشون چون فکر می کنم به صرفه تر از بقیه باشه. {4} البته راه چهارمی هم است که اونم خریدن سینمای خانگی یا تلویزیون جدیدتره که فکر نمی کنم علاقه ای بهش داشته باشید.
    اینام دوزاری من بودن...
    :)

5. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما M-AUDIO برای ارسال این پست سودمند:

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •