سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 20

موضوع: درخواست معرفی نرم افزار تبدیل و برش فیلم های ذخیره شده از tv cart

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,258
    تشکر تشکر شده 
    4,258
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض درخواست معرفی نرم افزار تبدیل و برش فیلم های ذخیره شده از tv cart

سلام
    میخوام فیلم های ذخیره شده از tv cart رو برش بدم و تبدیل کنم . پسوند فایل های ذخیره شده mpg و کدک شون هم h.264 هه
    میخوام به پسوند mp4 و کدک h.264 تبدیل کنم
    من با PowerDirector تبدیل میکنم ولی مشکل اینجاست که اگه فیلمم موقع ضبط ، پارازیت داشت (بر اثر گیرندگی ضعیف) ولو حتی 1 ثانیه ، بعد از تبدیل ، از کل قسمت پارازیت به بعد ، صدا و تصویرش همزمان نمیشدن و مشکل تاخیر بوجود میاد

حالا نرم افزار (کانورتور یا هر چی دیگه) میخوام که اولا به فرمت mp4 و کدک h.264 بتونه تبدیل کنه و دوما توی قسمت مدیریت برش دست آدم رو خوب باز بذاره و مهم ترین اینکه مشکلی با پارازیت های توی فیلم نداشته باشه و بعدش تاخیر صدا و تصویر رو بوجود نیاره
    ممنون
    دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی Visual Studio C#.NET
    فیلم آموزش کامل Autoplay Media Studio

وقتی انسان ، حیوان هست ، پس قیمت میتونی براش بذاری ولی وقتی انسان حَیّ متاله هست که قیمت نداره ، بها داره. "دکتر حسن عباسی"

عضو متخصص
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9,558
    تشکر تشکر شده 
    11,803
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    بنظرم اول با یه نرم افزار تبدیل کنید و از شر ناهماهنگی های زمانی خلاص بشید بعد با یک نرم افزار دیگه که بدون تبدیل مجدد برش می زنه ببرید.
    مثلا HandBrake یا XMediaRecode برای تبدیل به mp4(h264+aac) و SolveigMM Video Splitter برای برش. بدون داشتن نمونه /پارازیت دار\ کسی نمی تونه راهنمایی دقیقی بکنه در هر صورت.
    :)

3. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما M-AUDIO برای ارسال این پست سودمند:

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,258
    تشکر تشکر شده 
    4,258
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط M-AUDIO نمایش پست ها
    سلام
    بنظرم اول با یه نرم افزار تبدیل کنید و از شر ناهماهنگی های زمانی خلاص بشید بعد با یک نرم افزار دیگه که بدون تبدیل مجدد برش می زنه ببرید.
    مثلا HandBrake یا XMediaRecode برای تبدیل به mp4(h264+aac) و SolveigMM Video Splitter برای برش. بدون داشتن نمونه /پارازیت دار\ کسی نمی تونه راهنمایی دقیقی بکنه در هر صورت.

سلام
    ممنون
    HandBrake ازش خوشم نمیاد . در نگاه اول ، پیچیده هست . XMediaRecode میتونه وقتی پارازیت داره ، خوب خروجی بگیره؟ بدون تاخیر؟
    SolveigMM Video Splitter بعد از برش ، نیاز به رندر نداره؟!! من منظورم این نیست که برش بدم توی 2 فایل متفاوت بریزم . برش بدم و تیکه ای از فیلم (پیام بازرگانی و ...) رو حذف کنم

وقتی انسان ، حیوان هست ، پس قیمت میتونی براش بذاری ولی وقتی انسان حَیّ متاله هست که قیمت نداره ، بها داره. "دکتر حسن عباسی"

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,258
    تشکر تشکر شده 
    4,258
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    با XMedia الان تبدیل کردم . نصف فیلم تبدیل شده رو فقط یک فریم عکس (ثابت) رندر گرفت!!

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,348
    تشکر تشکر شده 
    15,436
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjadKhati نمایش پست ها
    سلام
    با XMedia الان تبدیل کردم . نصف فیلم تبدیل شده رو فقط یک فریم عکس (ثابت) رندر گرفت!!
    سلام .
    اگر منظورتون اینه که تبدیل و ... نشه در این پست توضیحات لازم داده شده .
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

7. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,258
    تشکر تشکر شده 
    4,258
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط S!RUS نمایش پست ها
    سلام .
    اگر منظورتون اینه که تبدیل و ... نشه در این پست توضیحات لازم داده شده .

سلام
    ممنون
    تبدیل شدن یا نشدن ؛ حالا من تبدیل کردم (convert) ولی نصف فیلم با یک فریم تبدیل شد . تبدیل هم اگه نکنم ، میتونم با همین نرم افزار یه تیکه رو برش بدم و موقع پارازیت هم تاخیر نندازه؟

9. تشکرها از این نوشته :

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,348
    تشکر تشکر شده 
    15,436
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    ممنون
    تبدیل شدن یا نشدن ؛ حالا من تبدیل کردم (convert) ولی نصف فیلم با یک فریم تبدیل شد . تبدیل هم اگه نکنم ، میتونم با همین نرم افزار یه تیکه رو برش بدم و موقع پارازیت هم تاخیر نندازه؟

سلام .
    خواهش میکنم ..
    در خصوص تاخیر در موقع پارازیت دقیقا اطلاع ندارم و باید تست شود .
    البته منتظر دوستانیکه در این خصوص تجربه دارند باشید .
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

11. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,258
    تشکر تشکر شده 
    4,258
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    ممنون آقا سیروس و آقا محمدرضا

نقل قول نوشته اصلی توسط S!RUS نمایش پست ها
    سلام .
    خواهش میکنم ..
    در خصوص تاخیر در موقع پارازیت دقیقا اطلاع ندارم و باید تست شود .
    البته منتظر دوستانیکه در این خصوص تجربه دارند باشید .

توی هندبریک ، نمیشه تیکه ای رو برش داد و رندر گرفت؟ یا برای برش دادن ، باید با نرم افزارهای دیگه ای کار کنیم؟
    بعد اینکه هندبریک رایگان هه؟
    بعد هم اینکه من تازه باهاش بصورت رسمی و جدی (به عنوان کانورتور اصلی ام) آشنا شدم و خیلی چیزاشو نمیدونم . شما گزینه ی مهم ای که توی سرعت یا کیفیت رندر تاثیر بذاره رو میدونین؟ مثلا گزینه ی "Fast Decode" در سربرگ Video برای چی هست و ...؟

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,258
    تشکر تشکر شده 
    4,258
    اعتبار کاربر
    1

میگم فیلمم 25 فریم هه.
    موقع تبدیل با hand break ، به قسمت های پرتحرک فیلم که میرسه ، یه کم ریپ و سو سو میزنه . توی پاور دایرکتور که این اتفاق میافتاد ، با اونکه فیلم مبدا ام 25 فریم بود ولی توی پاور دایرکتور 30 فریم که رندر میگرفتم ، درست میشد ولی توی هندبریک با رندر 30 فریم هم درست نمیشه . روشی دیگه ای برای درست کردنش نیست؟
    توی پاور دایرکتور ، وقتی 30 فریم رندر میگرفتم ، حجمش بیشتر از 25 فریم میشد ولی توی هندبریک ، 25 فریم با 30 فریم ، دقیق هم حجم درمیان

عضو متخصص
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9,558
    تشکر تشکر شده 
    11,803
    اعتبار کاربر
    1

سلام و درود.

SolveigMM Video Splitter بعد از برش ، نیاز به رندر نداره؟!! من منظورم این نیست که برش بدم توی 2 فایل متفاوت بریزم . برش بدم و تیکه ای از فیلم (پیام بازرگانی و ...) رو حذف کنم
    دقیقا خروجیش یک فایله حتی اگه 10 قسمت هم از وسط فیلم حذف کنید.
    خخخخ
    وقتی کی فریم اول قابل دیکد شدن نباشه اکثر نرم افزارها اولین فریمی رو که دیکد میشه به درستی، همینجوری تکرار می کنن تا برسه به خودش.
    برخی نرم افزارا کلاً کات می کنن تیکه اول رو.
    برخی نرم افزارا هم ممکنه شانسی یه فایل خاص رو بین 10 تا نمونه مشابه که از منابع مختلف هستن به درستی دیکد کنن. باید تک تک نرم افزارها رو روی فایلتون امتحان کنید تا شاید شانس بیارید.
    توی هندبریک ، نمیشه تیکه ای رو برش داد و رندر گرفت؟ یا برای برش دادن ، باید با نرم افزارهای دیگه ای کار کنیم؟
    بعد اینکه هندبریک رایگان هه؟
    بعد هم اینکه من تازه باهاش بصورت رسمی و جدی (به عنوان کانورتور اصلی ام) آشنا شدم و خیلی چیزاشو نمیدونم . شما گزینه ی مهم ای که توی سرعت یا کیفیت رندر تاثیر بذاره رو میدونین؟ مثلا گزینه ی "Fast Decode" در سربرگ Video برای چی هست و ...؟
    متاسفانه هندبریک و اکس مدیا ریکد (حداقل تا تاریخ این پست) فقط می تونند یک بازه برش بدن. یعنی یه بازه مشخص می کنید بینش هر چی که هست تو فایل خروجی قرار می گیره.
    Fast Decode و اینا در آموزش کامل هندبریک (در بخش آموزش های انجمن) گفته شده. اما لارم نیست در حالت عادی بدونید چیه. پروفایل روی high باشه، لِوِل روی auto باشه. می مونن دو عامل مهم، یکی preset که هرچی کندتر باشه (به سمت veryslow)، افت کیفیت کمتره (و حجم فایل خروجی هم کمتر). و crf که هرچی به صفر نزدیک تر باشه افت کیفیت کمتره (و حجم فایل خروجی هم بیشتر). تموم.
    میگم فیلمم 25 فریم هه.
    موقع تبدیل با hand break ، به قسمت های پرتحرک فیلم که میرسه ، یه کم ریپ و سو سو میزنه . توی پاور دایرکتور که این اتفاق میافتاد ، با اونکه فیلم مبدا ام 25 فریم بود ولی توی پاور دایرکتور 30 فریم که رندر میگرفتم ، درست میشد ولی توی هندبریک با رندر 30 فریم هم درست نمیشه . روشی دیگه ای برای درست کردنش نیست؟
    توی پاور دایرکتور ، وقتی 30 فریم رندر میگرفتم ، حجمش بیشتر از 25 فریم میشد ولی توی هندبریک ، 25 فریم با 30 فریم ، دقیق هم حجم درمیان
    تو هندبریک تب فیلترها گزینه ای هست به اسم deinterlace احتمالا اگه بذارید روی bob و نرخ فریمتون رو هم بذارید روی 30 ثابت مشکل پَرش که اشاره می کنید تا حد زیادی برطرف بشه.
    :)

15. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما M-AUDIO برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •