سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: تبدیل فیلم‌های DVD بدون کاهش کیفیت

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    11
    اعتبار کاربر
    0

Question تبدیل فیلم‌های DVD بدون کاهش کیفیت

سلام. همانطور که اطلاع دارید، فیلم‌های DVD شامل دو دایرکتوری AUDIO و VIDEO هستند و فیلم در فولدر VIDEO، به چند قسمت تقسیم شده که همین موضوع برای من مشکل ایجاد می‌کنه. علتش هم اینه که بنده فیلم‌های DVD و بر روی فلش کپی و به تلویزیون متصل می‌کنم تا تماشا کنم. اما به دلیل اینکه فیلم در چند قسمت تقسیم بندی شده و در داخل فولدر VIDEO قرار گرفته شده، در بین فیلم وقتی قسمت اول تموم میشه و می‌خواد قسمت دوم و نشون بده، یه قطعی کوتاهی داره که خب خیلی خوب نیست!!! به همین دلیل بنده تصمیم گرفتم که DVD و به یک فرمت دیگه‌ای (مثلا MP4) تبدیل کنم و در آخر یک فایل به دست بیاد. و نکته‌ی مهمی که وجود داره اینه که فایل تبدیل شده، کاهش کیفیت نداشته باشه و دقیقا همون کیفیت اصلی باشه. بنابراین درخواست من از شما این است که نرم افزاری و معرفی کنید که این تبدیل و به خوبی انجام بده. ممنون از شما :)
    «خوشبختی زمانی است که آنچه فکر می‌کنید، آنچه می‌گویید و آنچه عمل می‌کنید، همه هماهنگ باشد»
    ماهاتما گاندی

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,478
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina.Deuxshiri نمایش پست ها
    سلام. همانطور که اطلاع دارید، فیلم‌های DVD شامل دو دایرکتوری AUDIO و VIDEO هستند و فیلم در فولدر VIDEO، به چند قسمت تقسیم شده که همین موضوع برای من مشکل ایجاد می‌کنه. علتش هم اینه که بنده فیلم‌های DVD و بر روی فلش کپی و به تلویزیون متصل می‌کنم تا تماشا کنم. اما به دلیل اینکه فیلم در چند قسمت تقسیم بندی شده و در داخل فولدر VIDEO قرار گرفته شده، در بین فیلم وقتی قسمت اول تموم میشه و می‌خواد قسمت دوم و نشون بده، یه قطعی کوتاهی داره که خب خیلی خوب نیست!!! به همین دلیل بنده تصمیم گرفتم که DVD و به یک فرمت دیگه‌ای (مثلا MP4) تبدیل کنم و در آخر یک فایل به دست بیاد. و نکته‌ی مهمی که وجود داره اینه که فایل تبدیل شده، کاهش کیفیت نداشته باشه و دقیقا همون کیفیت اصلی باشه. بنابراین درخواست من از شما این است که نرم افزاری و معرفی کنید که این تبدیل و به خوبی انجام بده. ممنون از شما :)

سلام .
    اگه قصد دارید که بدون تبدیل و به MP4 داشته باشید , میتونید از برنامه XMedia Recode استفاده کنید .
    دیسک رو در همین برنامه بارگذاری کنید و نهایتا یه فایل یک تکه را به شما تحویل میده .

به این صورت عمل کنید : بعد از قرار دادن دیسک مربوطه در سی دی رام و باز کردن برنامه XMedia Recode از گزینه open disk استفاده کنید و سپس :
    در تب format گزینه profile را Custom و گزینه format را mp4 انتخاب کنید. در قسمت Video و هم در قسمت Audio گزینه Mode را از حالت Convert به گزینه Copy تغییر دهید. سپس محل خروجی را در پائین برنامه تعیین کنید و add to queue را زده و Encode را کلیک کنید.
    تصاویر مربوطه هم در این پست موجود هست .

جهت آشنایی بیشتر به تاپیک مباحث XMedia Recode هم میتونید مراجعه کنید .

البته منتظر نظرات دوستانیکه در این خصوص تجربه ی بیشتری دارند باشید .
    البته در انجمن و در بخش مولتی میدیا >>ویدیو >>تبدیل فیلم , میتونید خیلی مباحث و آموزش ها و تاپیک هایی در این خصوص پیدا و مطالعه کنید .
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

3. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •