سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: ساختن دیسک بلوری با فیلم ریماکس و زیرنویس sup

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    0

پیش فرض ساختن دیسک بلوری با فیلم ریماکس و زیرنویس sup

سلام
    من یه روشی که انجام میدم میام فیلم های ریماکس رو زیرنویس ساپ درست میکنم و با برنامه ts muxer فایل بلوری میگیرم
    برنامه ts muxer یکم باگ داره مثلا نمیشه چنتا فایلو که زیرنویس خودشونو دارن باهم تبدیل کرد به بلوری،خرجی یه سری ویدو پشت سر هم با زیرنویس پشت سر هم هست
    حالا میخواستم بدونم برنامه دیگه بجای ts muxer هست که همون کارو کنه؟ یا اصلا روشه دیگه ای برای درست کردن فیلم بلوری(بدون انکود کردن فیلم) هست؟
    ممنون

2. تشکرها از این نوشته :

ناظم بخش مولتی مدیا
    تشکر تشکر کرده 
    296
    تشکر تشکر شده 
    121
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad0611 نمایش پست ها
    سلام
    من یه روشی که انجام میدم میام فیلم های ریماکس رو زیرنویس ساپ درست میکنم و با برنامه ts muxer فایل بلوری میگیرم
    برنامه ts muxer یکم باگ داره مثلا نمیشه چنتا فایلو که زیرنویس خودشونو دارن باهم تبدیل کرد به بلوری،خرجی یه سری ویدو پشت سر هم با زیرنویس پشت سر هم هست
    حالا میخواستم بدونم برنامه دیگه بجای ts muxer هست که همون کارو کنه؟ یا اصلا روشه دیگه ای برای درست کردن فیلم بلوری(بدون انکود کردن فیلم) هست؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز :)

با اجازتون قبل از اینکه جوابی داده بشه میخواستم سوالی ازتون بپرسم تا اینکه متوجه بشم منظورتون رو درست فهمیدم یا نه.

شما یک فیلم با ساختار بلوری داشتید که ریماکس کردید به mkv یا هر فرمتی دیگه...
    و زیرنویسش رو هم با فرمت sup تهیه کرده اید حالا میخواهید این فیلم رو دوباره بدون تبدیل فرمت به ساختار بلوری دربیارید؟

یعنی پوشه های مثل stream, bdmw و... که داخلش فایل هایی با فرمت m2ts هست؟

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •