سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8

موضوع: معرفی پلیری کم حجم و سریع

ناظم بخش موبایل و تبلت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1,742
    تشکر تشکر شده 
    2,139
    اعتبار کاربر
    1

Question معرفی پلیری کم حجم و سریع

درود فراوان

دوستان لطف کنند پلیری سبک معرفی کنن جهت پخش فایل های mp3 ، منظورم از سبک بودن همراه با سریع بودن است ، یعنی بهد از انتخاب موزیک برای پخش بلافاصله موزیک پخش شود ، و یک مورد دیگر آنکه نیازی به گرافیکی بودن نرم افزار نیست .

سبک ، سریع ، کم حجم

متشکّرم
    PC یه چیزِ دیگست :-)

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما arefgh96 برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    3,786
    تشکر تشکر شده 
    3,914
    اعتبار کاربر
    1

می تونید foobar2000 رو تست کنید.حجم ورژنی که من دارم: 3.22مگ.رنگ پس زمینه هم قابل ست کردن هست.در ضمن منظورتون از پخش سریع چیه؟برای من سریعترین حالت پخش انتخاب موزیک ها و زدن اینتر هست.
    foobar_player_.jpg

ویرایش:این برنامه رو میشه هم به صورت عادی و هم به صورت پرتابل نصب کرد.
    ویرایش توسط صهبا : 02-06-2014 در ساعت 22:18 دلیل: >>

رم -------------- مرورگرکروم

4. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما صهبا برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,189
    تشکر تشکر شده 
    1,427
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوست عزیز.
    بنظرم media player ویندوز از پلیر های دیگه سبک تر باشه ولی میتونید از media player classic استفاده کنید ظاهر کاملا ساده ای داره خیلی هم سبکه .با نصب KLite codec pack این نرم افزار نصب میشه و میتونید codec هاشو برای player های دیگه نصب کنید.
    عنوان: klite codec pack
    قال الصادق عليه ‏السلام :

مَن تَعَلَّمَ العِلمَ و َعَمِلَ بِهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ دُعِىَ فى مَلَكُوتِ السَّماواتِ عَظيما فَقيلَ: تَعَلَّمَ لِلّهِ و َعَمِلَ لِلّهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ؛

هر كس براى خدا دانش بياموزد و به آن عمل كند و به ديگران آموزش دهد، در ملكوت آسمانها به بزرگى ياد شود و گويند: براى خدا آموخت و براى خدا عمل كرد و براى خدا آموزش داد.

6. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما M A H D I برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش موبایل و تبلت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1,742
    تشکر تشکر شده 
    2,139
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط صهبا نمایش پست ها
    می تونید foobar2000 رو تست کنید.حجم ورژنی که من دارم: 3.22مگ.رنگ پس زمینه هم قابل ست کردن هست.در ضمن منظورتون از پخش سریع چیه؟برای من سریعترین حالت پخش انتخاب موزیک ها و زدن اینتر هست.

ویرایش:این برنامه رو میشه هم به صورت عادی و هم به صورت پرتابل نصب کرد.
    منظورم از پخش سریع ، بازه ی زمانی ای هست که لود کردن موزیک و پخشش طول میکشه. از فوبار هم قبلا در تیم اسپیک استفاده میکردم در هر صورت ممنون یاد آوری کردید .

سلام دوست عزیز.
    بنظرم media player ویندوز از پلیر های دیگه سبک تر باشه ولی میتونید از media player classic استفاده کنید ظاهر کاملا ساده ای داره خیلی هم سبکه .با نصب KLite codec pack این نرم افزار نصب میشه و میتونید codec هاشو برای player های دیگه نصب کنید.
    درود مهدی جان
    بنده هم اکنون از مدیاپلیر ویندوز استفاده میکنم ، مدیا پلیر کلسیک هم تست کردم ولی در لود موزیک فرق چندانی با موزیک پلیر ویندوز در سرعت پخش نداره شاید یکم فرق داشته باشه
    PC یه چیزِ دیگست :-)

8. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما arefgh96 برای ارسال این پست سودمند:

عضو متخصص
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9,558
    تشکر تشکر شده 
    11,809
    اعتبار کاربر
    1

با سلام و تبریک ایام ولادت های فرخنده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط M A H D I نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    بنظرم media player ویندوز از پلیر های دیگه سبک تر باشه
    اما به نظر من بدترین performance رو در بین پلیرهایی که برای صوت استفاده می شوند همین مدیاپلیر خود ویندوز دارد. موقع باز شدن همه چیز را چک می کند. یو اس بی، سی دی، اینترنت و غیره. به همه چیز چنگ می اندازد. هیچوقت قابل اتکا نبوده برایم و گاهی اوقات گیر ها و کند باز شدن های راندم از خودش نشان می داد برای من که حس بدی نسبت به آن دارم. این ترجربه ای هست که در همه ویندوزهایم باهاش داشتم (بغیر از ایکس پی که انصافا خوب بود).

نقل قول نوشته اصلی توسط arefgh96 نمایش پست ها
    منظورم از پخش سریع ، بازه ی زمانی ای هست که لود کردن موزیک و پخشش طول میکشه. از فوبار هم قبلا در تیم اسپیک استفاده میکردم در هر صورت ممنون یاد آوری کردید .
    aimp رو که کاملا تجربه کرده ام و می دانم واقعا سریع باز می شود و همچنین تا جایی که یادمه وینمپ معروف هم سریع باز می شد (نسخه لایت آن). اگر اینها هم در سیستم شما کند باز می شوند دو حالت هست یکی مشکل از ویندوزتون هست یکی مشکل از خودتون یعنی زیادی سریع هستید. GOM music رو هم می تونید امتحان کنید، به نظر سبک می آید.
    :)

10. کاربران : 10 تشکر کرده اند از شما M-AUDIO برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    Avast
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    3
    اعتبار کاربر
    1

راستش شاید صحبتم اول منطقی به نظر نرسه ولی وقتی اجراش کنید میبینید خیلی کارتون راحت میشه : یک پلیر سبک و به قول خودتون بدون رابط گرافیکی رو همیشه باز بگذارید ، اگر رابط گرافیکی نداشته باشه موقع پخش 1 درصد هم از cpu استفاده نمیکنه چه برسه که در درحال اجرا ولی بدون پخش باشه.ماکزیمم مموری هم که میگیره 10-20 مگ بیشتر نیست ولی اینجوری دیگه راحت موزیکهاتون رو مکشید روی پلیر و بلافاصله پخش میشه.من خودم winamp با پوسته glass رو همیشه در حال اجرا دارم که کلا 15 مگ حجم گرفته. تازه من در مورد potplayer هم همین کار رو کردم.

12. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما aramrahgozar برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    508
    تشکر تشکر شده 
    1,176
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط arefgh96 نمایش پست ها
    درود فراوان

دوستان لطف کنند پلیری سبک معرفی کنن جهت پخش فایل های mp3 ، منظورم از سبک بودن همراه با سریع بودن است ، یعنی بهد از انتخاب موزیک برای پخش بلافاصله موزیک پخش شود ، و یک مورد دیگر آنکه نیازی به گرافیکی بودن نرم افزار نیست .

سبک ، سریع ، کم حجم

متشکّرم

جناب arefgh96
    با سلام ، من یک پلیر کوچولو براتون ساختم که هم فایلهای MP3 و هم انواع فایلهای صوتی تصویری را میتونین باهاش پخش کنین ، حجمش هم فقط 30 کیلو بایته ، البته میشه یک پلیر بصورت کنسولی (و بدون هیچگونه GUI ) ساخت که از این هم سریعتر و سبک تر باشه .

غیر از ظاهر کوچولوی گرافیکی که این برنامه داره میتونین برای پخش فایل با استفاده از بچ فایل و نیز خط فرمان بهش دستور بدین که فایل دلخواهتون را پخش کنه.
    به اینصورت :
    SimplePlayer.exe yourFileName.mp3
    امیدوارم بدردتون بخوره ، ضمنا اگه بدرد خورد و تغییری لازم بود بفرمائید تا تغییرش بدم.

عنوان: SampleMediaPlayer
    معرفی پلیری کم حجم و سریع فایل های پیوست شده
    با تمام خردمندان و صنعت گران و سیاست مداران بحث و گفتگو کردم ، همه گمان می کردند که دانایند ، اما هیچ چیز نمی دانستند و جاهلی بیش نبودند ، و دانستم که هر که میگوید چیزی بلدم مطمئنن دیگر نمی تواند آنرا فرا بگیرد ، اما بعد از عمری جهالت با مطالعه و جستجو و پرس و جو و تجربه مطمئن شدم که خودم یک چیز را می دانم و در آن شکی ندارم اینکه
    می دانم که هیچ نمی دانم
    سقراط حکیم

14. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما Media Stream برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

دوستان عزیز من چند ساله که از وینمپ به عنوان پلیرم استفاده میکنم. یک ماهه اخیر آپشن auto-tag وینمپم از کار افتاده و تا الان نتونستم درستش کنم. اگه راهنماییم کنین ممنون میشم. ضمنن اگه نرم افزار دیگه ای میشناسین که این آپشن رو داشته باشه بهم معرفی کنین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •