سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 22

موضوع: مقایسه aimp با winamp ؟

عضو انجمن
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    362
    تشکر تشکر شده 
    1,453
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط the king نمایش پست ها
    تو فیلم های hd اسپپلاشپرو ، بعدش مثل اینکه پوت ، بعدش کا ام ، بین وی ال سی و مدیا پلیر کلاسیک شک دارم.
    نه بابا شما مثل اینکه از همون فیلم های 720 غیر اصلی استفاده می کنید و الا توی اصلی هاش به نظر من Media Player Clasic از همه سر تره! حالا شما اون آخر بین این پلیر قدرتمند و وی ال سی شک دارین؟
    The Best or nothing

Data King
    مهمان

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_1389 نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان می خواهم بپرسم بین این دو موزیک پلیر کدام یک کیفیت پخش واماکانات بهتری دارند ؟از دوستانی خواهمر این بخش شرکت کنند

aimp بهتره یا winamp یا jetaudo
    بنده نظر شخصی خودمو عرض میکنم.
    ببین مجید رتبه اول رو از نظر من Winamp داره که عالیه چند روزه دارم استفاده میکنم از نظر امکانات عالیه ، کانورتر و...
    رتبه دوم رو JetAudio به خودش اختصاص داده ( نظر شخصی خودم ) که این هم کامله و کانورتر هم توی امکاناتش هست.
    رتبه سوم هم Aimp که زیاد امکانات نداره و امکاناتش تقریبا از Win Media Player بیشتره.

سلام

توی کیفیت پخش تصویر کدام بهتر است ؟

کا ام پلیر

پوت پلیر

اسپلاش پرو

مدیا پلیر کلاسیک

وی ال سی
    کیفیت پخش فیلم های HD و MKV HD کلا PotPlayer در صدره. بعدش Media Player Classic دارای رتبه دوم هستش. بعدش KMPlayer سوم هستش. VLC هم که بیشتر برای گیرنده ها خوبه. متاسفانه Splash رو تست نکردم ببینم چه جور جونوریه

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    777
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط data king نمایش پست ها
    ببین مجید رتبه اول رو از نظر من winamp داره که عالیه چند روزه دارم استفاده میکنم از نظر امکانات عالیه ، کانورتر و...
    رتبه دوم رو jetaudio به خودش اختصاص داده ( نظر شخصی خودم ) که این هم کامله و کانورتر هم توی امکاناتش هست.
    رتبه سوم هم aimp که زیاد امکانات نداره و امکاناتش تقریبا از win media player بیشتره.

کیفیت پخش فیلم های hd و mkv hd کلا potplayer در صدره. بعدش media player classic دارای رتبه دوم هستش. بعدش kmplayer سوم هستش. Vlc هم که بیشتر برای گیرنده ها خوبه. متاسفانه splash رو تست نکردم ببینم چه جور جونوریه
    سلام
    اشتباه کردی اسپلاش را تست نکردی کیفیت واقعا معرکه است کیفیت رنگش دو قسمت اولش را فعال کن کیفیت عین اینه است

4. تشکرها از این نوشته :

Data King
    مهمان

سلام
    اشتباه کردی اسپلاش را تست نکردی کیفیت واقعا معرکه است کیفیت رنگش دو قسمت اولش را فعال کن کیفیت عین اینه است
    مجید من میگم تست نکردمش و طبیعتا باهاش آشنا نیستم دیگه! خب؟ اونوقت شما می فرمایید کیفیت رنگ دو قسمت اولش رو فعال کن؟ چطوری؟ خب اول شما یه آموزش بزارید شبیه جناب abbasghamary برای ما تازه به Splash رسیده ها

6. تشکرها از این نوشته :

Data King
    مهمان

آقا میخوام Splash رو دانلود کنم دو نسخه هست:
    Mirillis Splash PRO EX Player

Mirillis Splash PRO HD Player
    کدومو دانلود کنم؟

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    777
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkia نمایش پست ها
    پات پلیر واقعاً بیخوده به نظرم! KM Player در نسخه های جدیدش پیشرفت کرده و واقعاً کمتر اذیت میکنه.

سلام
    با نظر شما صدرصد مخالفم پات پلیر بی خوده توط ظاهر ساده اش نگاه کردی می گی بی خوده پوت پلیر حرف نداره

خداییش من فرمتهای سنگین تصویری خودم رو با km ورژن جدیدامتحان کردم خیلی کند و بی کیفیت ولی با pot خیلی سریع و با کیفیت اجرا شد من صرفا خواستم یه مقایسه بین دو محصول با نام های متفاوت از یک شرکت سازنده یکسان انجام بدم...شما این همه تفاوت بین این دو ببینید چه نظری می دید

برخلاف kmplayer که هنگ میکنه سرعت بالای forward کردن این پلیر دیونه وار عالیه و از هنگ خبری نیست

این pot player شما میگید بی خوده بهترین در نوع خودش است جالبش اینجاست که از شتاب دهنده گرافیکی استفاده می کند برای پخش فرمتهای h264,avcهم در ویندوز xpو 7.
    غیر از این player ،نسخه اصلی mpcنیز از شتاب دهنده استفاده می کند اما خیلی از گرافیک کار می کشه
    kmplayerاصلا این فناوری رو ندارد.

ظرم بیشتر کاربرا دنبال کیفیت عالی در عین سادگی هستن که pot با تیزهوشی زیاد این امکانو فراهم کرده .

بهترین پلیر که در حال حاضر در جهان وجود داره pot player هستش همه جوره
    هم صدا هم تصویر و هم سرعت و هم قدرت فرمت شناسی

شما برید سایت سایت جهانی سافت پدیا نمره داده است به پوت واسپلاش نمره 4.6 از 5 داده است از لحاظ محبوبیت وکیفیت تصویر

کاام 4.3 و وی ال سی ومدیا پلیر کلاسیک 4.5

صفحه اول پلیر ها :

صفحه سوم پلیر ها :

ویرایش توسط king_of_chaf : 09-08-2012 در ساعت 14:46

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    777
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Data King نمایش پست ها

کدومو دانلود کنم؟

سلام

بهترین نسخه اش نسخه کاملش است

راجع به best quality 1080p ، باز هم در همان عکسها که گذاشته بودم خواهید دید که تمام اون گرینه ها تیک دار هستند. این گزینه برای بیشتر فیلم های 1080p یعنی full HDهست و همچنین برای بالا بردن سطح کیفی تمام فیلم ها با فرمتهای مختلف هم هست.کلا گزینه های مربوط به تنظیمات picture به توان 2 که میبینید در همون playback opt برای فیلم و بهترین کیفیت رو برای تصاویر HD به کار میبره چون اصلا برنامش بیشتر برای همین کار طراحی شده.

قسمت motion که میگید، برای روان کردن فیلم مثل پخش حالت HD هست یعنی واقعا این گزینه هست که شما رو به حیرت میندازه! یه فیلم معمولی رو باهاش پخش کن این تیک رو یزن و تا آخر یا هر چقدر دوست داری اندازه خطشو کم و زیاد کن تاثیرشو میبینی.
    و اما detail boost ، این گزینه برای نمایان کردن جزییات کامل تصویر به بهترین شکل ممکن هست! یعنی از چمن گرفته تا پوست آدم تا آبجکتهای توی تصویر اصلا تمام چیزها !همه رو جزییاتشون رو میبره بالا! دقیقا مثل تنظیمات بازیهای خفن کامپیوتری که گزینه ی anti aliasing و anisotropic details دارند .دیدید چه جزییاتی به بازی میده؟اینم همونطوره.

Light boost هم که برای کیفیت نور هست و جزییات دقیقی برای نور اعمال میکنه که باز هم تمامی این تنظیمات و گزینه ها که دارم عرض میکنم همگی میتونید کم و زیادشون کنید تا به کیفیت مطلوب مورد نظرتوی برسید.!

demo mode رو هم که گفتم در همین پست (باز گویی : برای برداشتم وگذاشتن خط تفکیک کیفیت و معمولی هست تا شما متوجه آن بشوید)

در مورد سوالتون که گفتید درجه شفافیت و کنتراست یاید روی چند باشه ،باید عرض کنم که اصلا دست به اونها نزنید! ولی باز هم میل خودتون چون بنده کاری به اونها نداشتم و از کیفیت تصویرم لذت میبرم موقع پخش فیلم!

ار سایت اصلی اش دانلود کن در این قسمت گذاشتم

البته نا گفته نمونه که اگه سیستم قوی دارید (مخصوصا گرافیک NVIDIA بالا و مدلش شرطه!) و یه
    فیلم مثلا HD باهاش نگاه کنید و گزینه های مخصوص CUDA انویدیا رو روشن کنید به قدری تصویر زیبا میشه و امکاناتی بهتون میده که به حیرت میمونید.

دو تا اولی گزینه را فعال کنید تیک بزنید

ویرایش توسط king_of_chaf : 09-08-2012 در ساعت 14:40

10. تشکرها از این نوشته :

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    777
    اعتبار کاربر
    1

مجید من میگم تست نکردمش و طبیعتا باهاش آشنا نیستم دیگه! خب؟ اونوقت شما می فرمایید کیفیت رنگ دو قسمت اولش رو فعال کن؟ چطوری؟ خب اول شما یه آموزش بزارید شبیه جناب abbasghamary برای ما تازه به Splash رسیده ها
    سلام
    اموزشش در لینک زیر گذاشته شده است

Mirillis Splash PRO EX Player 1.12.2 یک پلیر با کیفیت بالا برای فیلم های HD

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    18,057
    تشکر تشکر شده 
    11,900
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    اموزشش در لینک زیر گذاشته شده است

mirillis splash pro ex player 1.12.2 یک پلیر با کیفیت بالا برای فیلم های hd
    خوب شما کرکش رو بزار دوستمون وقتی داره از سایت اصلی دانلود میکنه بعدا به مشکل کرک بر نخوره.
    .

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

کدومو دانلود کنم؟
    Mirillis Splash PRO EX Player بی شک بهتر و کامل تره . منتها باید سیستمتون قوی باشه . این نسخه برای cpu های cori3 , cori5 , cori7 طراحی شده (طبق اطلاعات م.جود در سایت سازنده).
    اگر از سخت افزار پایین تری استفاده میکنید از نسخه Mirillis Splash PRO HD Player استفاده کنید بهتره .

14. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما king_of_chaf برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •