سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: Hear،نرم افزاری فوق العاده برای افزایش کیفیت صدای سیستم

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    293
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض Hear،نرم افزاری فوق العاده برای افزایش کیفیت صدای سیستم

سلام
    نرم افزاری که امروز اینجا گذاشتم چیزیه که خودم مدتها دنبالش بودم و تعداد زیادی از برنامه ها رو هم تست کردم.ولی هیچکدوم نمیتونستن تاثیر زیادی روی کیفیت صدا بزارن.تا اینکه با این برنامه آشناشدم.
    آپشن های مختلفی داره ولی اگه مثل من زیاد از تنظیمات صدا سر در نمیارین همون حالت پیشفرضش هم کافیه تا کلی صدا رو بهتر کنه.
    نیازی نیست بیشتر از این تعریف کنم.کافیه نصبش کنید تا بفهمید که حالتی که این برنامه روشنه با حالت خاموشش چقدر صدا متفاوته.
    دوستانی که نصب میکنند لطفا نظراتتونو هم بگین بلکه چیزی یاد بگیریم.
    قابلیت های کلیدی نرم افزارHear:
    - امکان تنظیم میزان صدای سیستم برای کاربردهای مختلف
    - دارای Mixer
    - دارای اکولایزر
    - بکارگیری تنظیمات کلی bass, dewoofer, fidelity
    - استفاده از اغلب افکت های صوتی در پخش
    - پخش صدا به صورت سه بعدی، مناسب برای پخش سخنرانی ها
    - پشتیبانی از تکنولوژی های BW و FX
    - گسترش محدوده فرکانس سیستم بلندگوی (و یا هدفون) خود
    - تصحیح فاز خروجی
    - گسترش فرکانس باس مانند یک subwoofer
    - و ...

دانلود
    من غلام قمرم غیر قمر هیچ مگو....

2. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوست عزیز
    حالا که یه همچین برنامه ی خوبی رو معرفی کردی بهتر بود کمی بیشتر در موردش توضیح میدادی.این برنامه برای چه سیستمی هست؟منظور شما سیستمهای صوتیست یا کامپیوتر و یا غیره؟اگر این برنامه صدای ویندوز رو مخصوص 7 افزایش میده واقعا ممنون میشم چون دنبالش بودم خودم!
    در ضمن دوست عزیز این لینکی که شما دادی واسه دانلود، آنتی وایروس نورتون که به عنوان سایت مخرب و Malware , malicious شناسایی کرد این هم عکس :
    http://forum.softgozar.com/attachmen...1&d=1330414419
    نورتون الکی سایت یا چیزی رو بلوکه نمیکنه

نرم افزار نصب و تست شد .برنامه ی خیلی خوبی هست و تنظیمات بسیار عالیی هم داره حالتهای Preset مختلفی هم گذاشته که با انتخابشون مطابق سلیقه ی خودتون میتونید برای کارهای مختلف تنظیمش کنید مثل برنامه های مالتیمیدیا
    این نکته رو هم عرض کنم که بنده حس کردم صدای باس یا بِیس (ساب وُفر)دچار نقص میشه و مثل همیشه کیفیت صدای عالی و مطلوبشو نمیداد.میشه تنظیمات رو درست کرد ولی به نظر من خود تنظیمات ویندوز و صدای معمول و استاندارد باندها بهترین و با کیفیت ترین صدا هست برای سیستم عامل!چون هرچی باشه این برنامه ها دارن سعی میکنن صدایی بیش از صدای استاندارد ارائه بدهند که باعث افت صدا میشه!منظورم کیفیت هست نه کمیت.
    Hear،نرم افزاری  فوق العاده برای افزایش کیفیت صدای سیستم تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg 12ss.jpg (192.8 کیلو بایت, 12 نمایش)
    ویرایش توسط Apollo11 : 28-02-2012 در ساعت 22:55

Raise Yourself To Help Mankind

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

https://youtu.be/tdXlYXZaHoI

4. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Apollo11 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    اعتبار کاربر
    1

من قبلا از دو نرم افزار برای بالابردن کیفیت خروجی صدا استفاده کرده بودم.یکی srs audio sandbox بود و دیگری dfx بود..اولی رو ویندوز سون کار نمیکرد و دومی فقط برای برنامه های خاصی میشد ازش استفاده کرد..ولی این نرم افزار همین رو ویندوز سون عالی کار میکنه و همین مخصوص پلیر خاصی نیست کیفیت صدا رو هم خیلی خوب میکنه.

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    293
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط apolo11engage نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    حالا که یه همچین برنامه ی خوبی رو معرفی کردی بهتر بود کمی بیشتر در موردش توضیح میدادی.این برنامه برای چه سیستمی هست؟منظور شما سیستمهای صوتیست یا کامپیوتر و یا غیره؟اگر این برنامه صدای ویندوز رو مخصوص 7 افزایش میده واقعا ممنون میشم چون دنبالش بودم خودم!
    در ضمن دوست عزیز این لینکی که شما دادی واسه دانلود، آنتی وایروس نورتون که به عنوان سایت مخرب و malware , malicious شناسایی کرد این هم عکس :
    http://forum.softgozar.com/attachmen...1&d=1330414419
    نورتون الکی سایت یا چیزی رو بلوکه نمیکنه

نرم افزار نصب و تست شد .برنامه ی خیلی خوبی هست و تنظیمات بسیار عالیی هم داره حالتهای preset مختلفی هم گذاشته که با انتخابشون مطابق سلیقه ی خودتون میتونید برای کارهای مختلف تنظیمش کنید مثل برنامه های مالتیمیدیا
    این نکته رو هم عرض کنم که بنده حس کردم صدای باس (ساب وُفر)دچار نقص میشه و مثل همیشه کیفیت صدای عالی و مطلوبشو نمیداد.میشه تنظیمات رو درست کرد ولی به نظر من خود تنظیمات ویندوز و صدای معمول و استاندارد باندها بهترین و با کیفیت ترین صدا هست برای سیستم عامل!چون هرچی باشه این برنامه ها دارن سعی میکنن صدایی بیش از صدای استاندارد ارائه بدهند که باعث افت صدا میشه!منظورم کیفیت هست نه کمیت.
    سلام دوست عزیز.اولا تشکر میکنم که نصب کردی و نظرتو گفتی.
    1.این برنامه بر روی همه ویندوز ها قابل نصبه
    2.من خودم نورتون اینترنت سکوریتی 2012 دارم تست کردم نه فایل رو ویروس تشخیص داد و نه لینک رو.
    من غلام قمرم غیر قمر هیچ مگو....

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    خواهش میکنم.
    والا بنده هم همین نسخه ی آنتی وایروس رو دارم و خودتون دیدی که چگونه شناسایی کرده بود.عکسشو گذاشتم.

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

این قبیل ارتقاء در کیفیت معمولا به صورت نرم افزاری و البته با توجه به توان و کیفیت سخت افزار صورت میگیرد.البته شاید قیاس کاملا درستی نباشد اما اگر بخواهم یک ذهنیت ایجاد کنم این نرم افزار با توجه به قابلیت سخت افزار مربوطه درست کاری مشابه اورکلاک پردازنده عمل میکند.لذا همانطور که دوست عزیزمان گفتند نرم افزار استاندارد کارت صدا بر اساس توان سخت افزار از آن استفاده میکند و این قبیل نرم افزارها بیش از تونا از قطعات کار میکشند که البته این میتواند به سخت افزار سیستم آسیب برساند.
    البته برخی از نرم افزارها هم بدون در نظر گرفتن سخت افزار به صورت نرم افزاری تغییراتی را ایجا میکنند که البته کیفیت آن نسبتا پایین میباشد.درست مثل حالت زوم اپتیکال و دیجیتال در دوربین عکاسی که در حالت اپتیکال زوم ایجاد شده با حفظ نسبی کیفیت همراه است در حالیکه در زوم دیجیتال ما افت محسوسی در کیفیت مشاهده میکنیم.

9. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ahmadkhalaj برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

بله دوست عزیز احمد جان درست میفرمایند.ملاک افراد مختلف از برنامه ها و حالا هر چیزی در هر زمینه ای گاهی اوقات چیزهای بخصوص و ویژه ایست.مثلا در مورد صدا و یا تصویر مخصوصا همیشه عادت داریم مطابق همان پیشوند آن بگوییم "کیفیت صدا و یا کیفیت تصویر" الان هم به همین صورت هست .بنده کیفیت کار برام بسیار حائز اهمیت هست تا کمیت چیزی! بلندی صدا یک چیز است و کیفیت داشتن آن چیز دیگر. درست مثل همان برنامه ی K-lite در مقابل KM player که چند وقت پیش در یکی از تاپیک ها بحثش بود.بنده عرض کردم از لحاظ بلندی صدا KM از K-Lite بیشتر است بطوری که کاملا قابل تشخیص است اما!! شما اگر بسیار حساس باشید بر روی کیفیت صدا و تصویر میتوانید تفاوت کیفیت صدا و تصویر را در این دو برنامه به خوبی مشاهده کنید!

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

11. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •