سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1

موضوع: BeHappy – مبدل اختصاصی صدای فیلم

عضو متخصص
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9,558
    تشکر تشکر شده 
    11,809
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض BeHappy – مبدل اختصاصی صدای فیلم

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام خدمت بازدیدکنندگان محترم

BeHappy – مبدل اختصاصی صدای فیلم

پیش تر در این تاپیک:
    عنوان: چگونه صدای فیلم خود را با یک دوبله دیگر جایگزین کنم ؟

بحث به جایی رسید که قرار شد سرعت پخش صدای فیلم رو تغییر بدهیم (بر اساس اختلاف نرخ فریم فیلم مبدا با مقصد) و اینکار رو با استفاده از نرم افزار حرفه ای ffmpeg بصورت Command Line انجام بدهیم که خب جزئیات لازم کار هم گفته شد اما کار برای کاربران عادی کمی دشوار شد. در نتیجه تصمیم بر معرفی یک نرم افزار تخصصی دیگر اما کمی ساده تر گرفته شد که BeHappy می باشد.

BeHappy یک Transcoderصدا بر پایه ی AviSynth می باشد و توسط یک Developer با نام آقای Dimitry Alexandrov نوشته شده است و البته تعدادی Developer دیگر نیز در توسعه ی آن حضور داشته اند.

برای اجرای این نرم افزار (که یک GUI یا ظاهر گرافیکی هست) به نصب چند نرم افزار نیاز است: اولی خود AviSynth هست، دومی پلاگین های مربوطه برای Decode کردن فرمت های بیشتر توسط AviSynth (مانند NicAudio و BassAudio) و همچنین پلاگین های انجام پردازش های دیگر توسط AviSynth (مانند Sox) که باید در محل پلاگین های AviSynth قرار داده شوند، سومی انکدر های مربوطه (مانند Lame، NeroAac و OggEnc و..) که هرکدام را باید از سایت خودشان دانلود کرد و در محل نصب BeHappy قرار داد. آخری نیز پیش نیاز اجرای خود BeHappy می باشد که آن هم Net Framework. نسخه ی 3.5sp1 (که در ویندوز 7 بصورت پیشفرض نصب هست).

در اینجا من برای راحتی کار خودم و شما همه ی نرم افزارهای بالا رو توی این پرتابل قرار دادم. یعنی AviSynth، پلاگین های مربوطه و Encoder های کاربردی رو توی این پرتابل قرار دادم.

تنها چیزی که برای اجرای این نسخه ی پرتابل لازم هست وجود Net framework می باشد.

عنوان: تاپیک اصلی برنامه در Doom9

عنوان: دانلود BeHappy v0.2.5.30809 Portable M+AUDIO

در نحوه ی استفاده از این نرم افزار نکاتی وجود دارد که حتما توصیه دارم آموزش نرم افزار توسط اینجانب رو مطالعه بفرمائید و فیلم ها رو هم مشاهده نمایید.

عنوان: آموزش نرم افزار BeHappy

...
    ویرایش توسط ghamari76 : 23-09-2016 در ساعت 15:54 دلیل: اپلود مجدد فایل های پیوست
    :)

2. کاربران : 11 تشکر کرده اند از شما M-AUDIO برای ارسال این پست سودمند:

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •