سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 از مجموع 12

موضوع: مشکل در تبدیل استریو به مونو

عضو متخصص
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9,558
    تشکر تشکر شده 
    11,810
    اعتبار کاربر
    1

خواهش می کنم sambkalah عزیز
    نقل قول نوشته اصلی توسط sambkalah نمایش پست ها
    پس ترتیبش اینه: اول channel converter بعد compressor و در آخر هم normalize ... درست گفتم؟
    پس حالا اگه بخوام کل فایلها رو تغییر بدم باید به همین ترتیب انجام بدم.
    1+
    البته توی پست ابتدایی هم به همین ترتیب بود اگه دقت می کردید:)
    ولی گفتم چون روی این یک فایل درست انجام نشده، پس خوم رو به زحمت نندازم و همه فایلها رو تست کنم!!
    خب این حرکت اشتباهه
    ببینید نمونه برداری رو که دیگه باید بلد باشید. وقتی می خواهند تراکم یک چیز رو در یک منطقه اندازه بگیرن که نمی رن دانه دانه بشمرن. و برای اندازه گیری وضعیت یا کیفیت یک چیز هم که یک دونه بر نمی دارند. تعدادی بر می دارند که نماینده کل باشه. الان شما اگه می خواهی به توضیحات پست های قبل توجه کنی و یک میانگین خوب دربیاری باید تعدادی امتحان کنی. نه اینکه بدترین مورد رو بیاری و امتحان کنی;)
    اسم نرم افزارهای دیگه رو هم آوردم تا شاید اونها امکاناتی داشته باشن که SounForge نداشته باشه! یا دقتشون بالاتر باشه.
    ببینید نرم افزارهایی که از حالت batch پشتیبانی کنند زیاد نیستن. مثلا بغیر از soundforge یکی دیگه سراغ دارم. منتهی هر نرم افزاری یک محدودیتی دارد و اون نرم افزار *شاید از لحاظ کیفیت بهتر بتواند جواب دهد اما محدودیت اون هم این هست که id3 tag ها می پرند.
    میشه این افکتهایی که اعمال میکنیم (با تغییراتشون) با یک اسمی ذخیره کنیم تا هر بار لازم شد ازشون استفاده کنیم؟
    بله. در قسمت batch به اینصورته که اول قسمت batch converter رو باز می کنید بعد *بدون اینکه هیچ فایلی رو وارد کنید* فیلتر هارو همونطوری که باعکس توضیح دادم و با همان ترتیب اضافه می کند. بعد هم تنظیمات تب save رو مثل همان عکس ها و توضیحات قبلی تاپیک انجام بدید (قرار دادن id3 روی unicode فرماوش نشود). خب حال کافیه در تولبار بالایی این کادر روی آیکون فلاپی کلیک کنید و با اسم دلخواه ذخیره کنید. با استفاده از آیکون پوشه که کنارش هست هم می تونید تنظیمات ذخیره شده رو فراخوانی کنید.
    :)

2. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما M-AUDIO برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط M-AUDIO نمایش پست ها
    بله. در قسمت batch به اینصورته که اول قسمت batch converter رو باز می کنید بعد *بدون اینکه هیچ فایلی رو وارد کنید* فیلتر هارو همونطوری که باعکس توضیح دادم و با همان ترتیب اضافه می کند. بعد هم تنظیمات تب save رو مثل همان عکس ها و توضیحات قبلی تاپیک انجام بدید (قرار دادن id3 روی unicode فرماوش نشود). خب حال کافیه در تولبار بالایی این کادر روی آیکون فلاپی کلیک کنید و با اسم دلخواه ذخیره کنید. با استفاده از آیکون پوشه که کنارش هست هم می تونید تنظیمات ذخیره شده رو فراخوانی کنید.
    سلام
    خوب ، حالا اگه امکان داره میتونید یک دانه از توضیحات بالا که گفتید رو بزارید دانلود کنم

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •