سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 24

موضوع: گفت و گو درباره بهینه سازها

عضو متخصص
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9,558
    تشکر تشکر شده 
    11,810
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط player نمایش پست ها
    تا به حال boost speed رو نصب کردین یا پرتابلش رو استفاده کردین به نظر من تنظیماتش خیلی بیشتر و کاربردی تره فکر کنم حکایت pot و km هم داره سر این دو تا میاد
    چه امکاناتی tuneup داره که ولش نمیکنی.
    سلام
    چون نصب و تستش برمیگرده به خیلی وقت پیش عادلانه نیست اگه نظری بدم. ولی اون موقع auslogics boost speed دارای امکانات ساده تری بود نسبت به تیون آپ. تیون آپ از 2003 شروع شده بود و این یکی از 2008.
    در مورد تیون آپ، خب عباس جان همونطور که عرض کردم (احتمالا در یک تاپیک دیگه) مدت هاست که بعنوان تنها بهینه ساز و اونم کلا دوماه یکبار ازش استفاده می کنم و خب فکر نمی کنم زیاد روی انتخاب بهینه ساز باید حساس باشم باتوجه به اینکه سیستمم رو از برنامه های نصبی حفظ کردم تابحال. و صد البته تیون آپ در حدی بوده که رضایتم رو کسب کنه و اگر ساده عرض کنم انگار همه چیز این برنامه سر جای درست خودش هست (جایی که خودم ترجیح می دم باشه). اما اینطور که شما به قضیه PotPlayer و KMPlayer اشاره داری شاید یک نگاهی به نسخه جدیدش بندازم بد نباشه;) دوستان دیگه هم اگه نظری دارن اضافه کنند.
    :)

2. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما M-AUDIO برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض پیشنهاد

سلام با توجه به زیاد بودن برنامه ها تو این زمینه ، بهترین برنامه برای بهینه سازی و پاک کردن فایل های اضافی و افزایش سرعت و کند نشدن برنامه ها که سیستم رو هم کند نکنه واسه ویندوز سون 64 بیتی کودوم برنامه یا برنامه هاست که مکمل هم باشن ، برنامه اضافه بر سازمان دیگه نصب نکنم . ممنون میشم راهنمایی بکنین .
    هر کس تجربیاتشو بیاد بگه لطفا ، چون تا حالا از اینجور برنامه ها استفاده نکردم ، مرسی

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    18,057
    تشکر تشکر شده 
    11,900
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ata-gh نمایش پست ها
    سلام با توجه به زیاد بودن برنامه ها تو این زمینه ، بهترین برنامه برای بهینه سازی و پاک کردن فایل های اضافی و افزایش سرعت و کند نشدن برنامه ها که سیستم رو هم کند نکنه واسه ویندوز سون 64 بیتی کودوم برنامه یا برنامه هاست که مکمل هم باشن ، برنامه اضافه بر سازمان دیگه نصب نکنم . ممنون میشم راهنمایی بکنین .
    هر کس تجربیاتشو بیاد بگه لطفا ، چون تا حالا از اینجور برنامه ها استفاده نکردم ، مرسی
    سلام . بنده قبلا درمرود بهینه ساز ها به کاربر Gem عزیز توضیح دادم و جوابم هم این بود :

سلام .

آقا علیرضا نگاه کنید ، بین بهینه ساز ها اختلاف زیادی وجود نداره و بیشتر نحوه انتخاب اون ها سلیقه ای است . من خودم خیلی وقته دارم از Advance System استفاده میکنم ، از TuneUp هم مدت زیادی استفاده کردم ولی خوب به نظرم AC دقیق تره و در مجموع بهتره ولی واقعیت اینه که یک سری برتری ها TuneUp داره ، یک سری هم AC ، شما باید ببینید که کدوموشون به کارتون میاد .

روش درستش اینه که شما هردو بهینه ساز رو یک مدت استفاده کنید و بعد از تست کردن اون ها و کار کردن باهاشون ، بعد خودتون بینشون انتخاب کنید چون اگر بخواین دنبال نظرات شخصی در این موارد برین هرکی یک نظری میده ، مثلا نظر من اینه که AC بهتره ولی شاید نظر یک عزیز دیگه این باشه که TuneUp بهتره ، خوب این نظرات متضاد هیچ کمکی به شما نمیکنه وبیشتر شما رو به شک مینداره .
    پس بهتره خودتون اون هارو تست کنید و بهترین رو از نظر خودتون انتخاب کنید .

موفق باشید
    البته بگم در نسخه جدید Advance System Care نظرم نسبت به این بهینه ساز برگشته چون برنامه به طور متوالی و در چند ویندوز مختلف باعث خرابی ویندوز شد و درآخر به خاطر کرش های بسیار زیاد مجبور به تعویض ویندوز شدم ، در حال حاظر از AusLogics BoostSpeed استفاده میکنم و انصافا هم دست کمی از اون دو برنامه نداره و برای من قدرتش اثبات شده است .
    .

5. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما The king برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سیستم عامل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    4,814
    تشکر تشکر شده 
    11,025
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ata-gh نمایش پست ها
    باسلام

به نظرمن بهترین برنامه درزمینه Optimize ویندوز برنامه کاربردی Advansed System Optimizer هست که حتی از برنامه Advanced System Care یه سروگردن بالاتره. البته این توضیحات روازروی تستی که ازاین دونرم افزارانجام دادم بیان می کنم.

این نرم افزاربا Clean_Up کردن دقیق فایلهای temporaryوhidden Privacy ودفراگ کردن هارد وخالی نمودن temp فایلها وکش وهیستوری وب بروزرها و...میتونه برنامه بسیارمفیدی جهت افزایش Performance سیستم شماباشه.

📌 دوستان گرامی لطفا سوالات خودتان را در انجمن مطرح کنید.

7. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما Microtel برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,189
    تشکر تشکر شده 
    1,427
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوستان گل انجمن.
    میخوام سرعت ویندوزمو افزایش بدم و برای اینکار باید از نرم افزار های بهینه ساز استفاده کنم ولی حرف و حدیث های درمورد این نرم افزار ها شنیدم که تا الان از استفاده خودداری کردم مثلا اینکه با پاک کردن بعضی از کلید های رجیستری باعث افزایش رخنه های امنیتی میشن یا بعضی هاشون هاردو بدسکتور میکنند یا اینکه ویندوزو خراب میکنند وباعص میشن ویندوز بالا نیاد که قبلا با استفاده از نرم افزار system mechanic pro همچین اتفاقی برام افتاد از طرفی از ویندوز عوض کردن اصلا خوشم نمیاد و معمولا هر 2 سال یکبار ویندوز عوض میکنم .اما بعد یه مدت کار کردن ویندوز خیلی کند میشه چه موقع کار کردن و چه موقع لود شدن ویندوز.دوستان نظرشون راجع به چیزایی گفتم چیه و چه نرم افزاری رو پیشنهاد میکنند تا هیچ کدوم از این مشکلاتو نداشته باشه؟؟؟
    روی سیستم دوستم نرم افزار advanced system care دیدم که از امکاناتش خوشم اومد بنظرتون مشکلاتی که گفتمو داره یا نه ؟ در مقایسه با نرم افزار های مشابه چطوره و از اون بهتر چیه؟
    قال الصادق عليه ‏السلام :

مَن تَعَلَّمَ العِلمَ و َعَمِلَ بِهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ دُعِىَ فى مَلَكُوتِ السَّماواتِ عَظيما فَقيلَ: تَعَلَّمَ لِلّهِ و َعَمِلَ لِلّهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ؛

هر كس براى خدا دانش بياموزد و به آن عمل كند و به ديگران آموزش دهد، در ملكوت آسمانها به بزرگى ياد شود و گويند: براى خدا آموخت و براى خدا عمل كرد و براى خدا آموزش داد.

9. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط M A H D I نمایش پست ها
    سلام دوستان گل انجمن.
    میخوام سرعت ویندوزمو افزایش بدم و برای اینکار باید از نرم افزار های بهینه ساز استفاده کنم ولی حرف و حدیث های درمورد این نرم افزار ها شنیدم که تا الان از استفاده خودداری کردم مثلا اینکه با پاک کردن بعضی از کلید های رجیستری باعث افزایش رخنه های امنیتی میشن یا بعضی هاشون هاردو بدسکتور میکنند یا اینکه ویندوزو خراب میکنند وباعص میشن ویندوز بالا نیاد که قبلا با استفاده از نرم افزار system mechanic pro همچین اتفاقی برام افتاد از طرفی از ویندوز عوض کردن اصلا خوشم نمیاد و معمولا هر 2 سال یکبار ویندوز عوض میکنم .اما بعد یه مدت کار کردن ویندوز خیلی کند میشه چه موقع کار کردن و چه موقع لود شدن ویندوز.دوستان نظرشون راجع به چیزایی گفتم چیه و چه نرم افزاری رو پیشنهاد میکنند تا هیچ کدوم از این مشکلاتو نداشته باشه؟؟؟
    روی سیستم دوستم نرم افزار advanced system care دیدم که از امکاناتش خوشم اومد بنظرتون مشکلاتی که گفتمو داره یا نه ؟ در مقایسه با نرم افزار های مشابه چطوره و از اون بهتر چیه؟
    نرم افزار خیلی خوبیه ولی مشکلاتی من در ویندوز 7 باهاش داشتم.مشکلمم این بود که هم زیاد ریستارت میکرد هم بلو اسکرین میاورد.

به نظرم خوبه امتحانی بکنی.من که فعلا tuneup دارم و کاملا راضی امtuneUP هم بعدا تستی کن.در کل tuneup امکاناتش بسیار بیشتره.

11. تشکرها از این نوشته :

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,189
    تشکر تشکر شده 
    1,427
    اعتبار کاربر
    1

tune up در مقایسه با advanced system optimizer چطوره؟

مَن تَعَلَّمَ العِلمَ و َعَمِلَ بِهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ دُعِىَ فى مَلَكُوتِ السَّماواتِ عَظيما فَقيلَ: تَعَلَّمَ لِلّهِ و َعَمِلَ لِلّهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ؛

هر كس براى خدا دانش بياموزد و به آن عمل كند و به ديگران آموزش دهد، در ملكوت آسمانها به بزرگى ياد شود و گويند: براى خدا آموخت و براى خدا عمل كرد و براى خدا آموزش داد.

13. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

از اینم بهترهدر واقع advanced system optomizer با advanced system care تقریبا در یک سطح هستند.

15. تشکرها از این نوشته :

ناظم بخش سیستم عامل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    4,814
    تشکر تشکر شده 
    11,025
    اعتبار کاربر
    1

فکرنمی کنم این دو باهم قابل قیاس باشند،به نظربنده وباتوجه به تستهای معتبرنرم افزارadvanced System Optimizer یه سروگردن از tun up بالاتره.درضمن قدرت ASO ,Optimization ازTU بالاتروبهتره.

همچنین قدرت Recovery&Repaire ادونسند از Tu بهتره.

سلام دوستان گل انجمن.
    اتفاقا نرم افزار System Machin عملکرد خوبی رادر رفع خطای دیسک باقدرت پاکسازی و ترمیم فایلهای اسیب دیده رودارامی باشد. بنده این نرم افزاررو درسیستمم دارم و میتونم به صراحت بگم که از نرم افزار ASO کارایی و optimazion بالایی داره.وهمانطورکه درSnapShot زیرمشاهده میکنی این نرم افزاردرتست PC System Utilities Software موفق به کسب مدال Gold دربین سایرنرم افزارهاشده

Capture.PNG

📌 دوستان گرامی لطفا سوالات خودتان را در انجمن مطرح کنید.

17. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Microtel برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,189
    تشکر تشکر شده 
    1,427
    اعتبار کاربر
    1

سلام ناصر جان خوبی؟قبلا که از این نرم افزار استفاده میکردم ویندوزم سر 8 ماه دیگه بالا نیومد بنظر شما از کدوم بهینه ساز استفاده کنم؟

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •