سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 24 اولیناولین 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 234

موضوع: مباحث Advanced SystemCare (بهینه سازی زیبا کامل سریع و بسیار پر قدرت)

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    293
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: مباحث Advanced SystemCare 4 (بهینه سازی زیبا کامل و سریع)

دیشب نصبش کردم.واقعا سبک و عالیه.من رو سیستم تون آپ داشتم و طرفدار 2آتشه تون آپ هم بودم ولی این نرم افزار شاهکاره.
    فقط یه بی تجربگی کردم قبل از تنظیم کردنش باهاش اسکن کردم و یه چیزی حدود 100 مگ از کش کرومو پاک کرد.:sigh:
    ولی کلا خیلی باحاله.مخصوصا توربو بوست!
    من غلام قمرم غیر قمر هیچ مگو....

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Kernel' pid='15108' dateline='1321970929
    دیشب نصبش کردم.واقعا سبک و عالیه.من رو سیستم تون آپ داشتم و طرفدار 2آتشه تون آپ هم بودم ولی این نرم افزار شاهکاره.
    فقط یه بی تجربگی کردم قبل از تنظیم کردنش باهاش اسکن کردم و یه چیزی حدود 100 مگ از کش کرومو پاک کرد.:sigh:
    البته بنده همانطور که خدمت دوستان گفتم نرم افزاری را بدون شناخت معرفی نمیکنم.این نرم افزار هم مه اکنون روی سیستمم نصبه و دارم استفاده میکنم.در کمال اینکه ابزارهای بسیار زیادی برای کار داره فوق العاده سبکه.شاید اگر این برنامه نبود من نورتون را توصیه میکردم.
    این برنامه بعد از هر بار ریست کردن دستگاه تمام رد پاهای کاربر قبلی را هم پاک میکنه.به خصوص روی مرورگرهای اینترنت.این برنامه با امکانات و سبکی که داره برای سیستمهای نسبتا ضعیف یک نعمته.
    البته منم هنز به تمام امکانات اون آشنا نیستم.به مرور بد نیست تبادل نظر در مورد کاراییهای این برنامه داشته باشیم.
    در ضمن چند برنامه دیگر از همین شرکت وجود دارد که چنانچه آنها را هم نصب کنید در کنار این برنامه پکیج بسیار کاملی در اختیار خواهید داشت.
    دوستان عزیز شاید بعضی از برنامه ها در مقطعی از زمان به دلیل کیفیت بالا و البته کمبود نرم افزارهای مشابه کاربران زیادی را به سمت خود کشانده باشد به طوریکه امروز اگر برای یک برنامه بهینه ساز از کسی سوال کنیم اغلب برنامه تون آپ را در این زمینه معرفی کنند گوئی که انگار برنامه دیگری وجود ندارد.البته برنامه فوق هم برنامه خوبی است اما دو ضعف دارد یکی اینکه به عنوان یک برنامه بهینه ساز بسیار بسیار سنگین است و دوم اینکه در موقع اجرا به کندی عمل میکند.
    در این راستا بنده شخصا برنامه سیمانتک نورتون یوتیلیتی را تایید میکنم.اما متاسفانه کرک و کیجن مناسبی تا کنون برای این برنامه پیدا نکردم و برنامه به محض اتصال به اینترنت غیر فعال میشه.شخصا اعتقاد دارم یا باید برنامه اورجینال استفاده کنیم که نگران کرک و از کار افتادن نباشیم یا چنانچه از کرک استفاده میکنیم آن کرک باید به اندازه ای خوب باشد که ما را در کوتاه مدت درگیر پیدا کردن کرک نکند.در این میان به این برنامه برخورد کردم که فوق العاده توجه منو به خودش جلب کرد.بعد از تست به کیفیت آن ایمان پیدا کردم.کیجنی هم که داره تا الن به مشکل نخورده.
    فقط کسانیکه قصد استفاده از اونو دارند در هنگام نصب و وارد کردن کیجن باید دسترسی به اینترنت را قطع کنند و بعدش دیگه مشکلی وجود نداره.

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

سلام در مورد نصب چنی برنامه در کنار این بهینه ساز گفتم.صرفا جهت اطلاع دوستان میگم و در صورت تمایل میتونند امتحان کنند.
    این بهینه ساز قابلیت مبارزه و از بین بردن برخی از جاسوس افزارها را داردواما محصول دیگری که از همین شرکت است و البته پولی میباشد که در صورت نیاز باید از کیجن و کرک برای نصبش استفاده کنید.این برنامه بعد از نصب به امکانات این بهینه ساز اضافه میگردد و با آن یکپارچه میگردد.نام این برنامه : IObit Malware Fighter
    از دیگر برنامه ها که از همین شرکت است و البته این نسخه رایگان میباشد Smart Defrag 2 نام دارد که این برنامه هم همانطور که از نامش پیداس برای دیفراگ گیری و یکپارچگی هارد ازش استفاده میشود و این برنامه هم بعد از نصب به امکانات بهینه ساز اضافه میگردد و درون منوی آن مینشیند.
    آخرین برنامه هم که از همین شرکت میباشد و بیشتر به کار گیمرها میآید و البته رایگان است نامش Game Booster 3 است.که در هنگام اجرای گیم سیستم و برنامه های غیر ضروری آنرا به حالت تعلیق در میاورد تا تمام منابع سیستم برای اجرای بهتر گیم در اختیار کاربر باشد.
    مطلب کلی که در مورد این مجموعه قابل ذکر است اینست که این برنامه ها در عین کارائی دارای حجم بسیار کم میباشند و بعد از نصب با توجه به استفاده بسیار اندک از منابع سیستم اصلا حضورشان به چشم نمیاید.

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

مسلما تمامی برنامه های نرم افزاری دارای ویژگیهای خاصی در کارکرد هستند که بعضا بر حسب نیاز ممکن است از نگاه دور بمانند.حال چنانچه دوستان از این برنامه استفاده میکنند چنانچه به نکته و مورد خاصی در عملکرد برنامه برخورد کردنند برای اطلاع کاربران و استفاده عموم قرار دهند.

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    خوشحال میشم حالا که چند روزی از نصب و استفاده از این برنامه میگذرد نظرتان را در موردش بدونم.

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    293
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadkhalaj' pid='15224' dateline='1322157097
    سلام
    خوشحال میشم حالا که چند روزی از نصب و استفاده از این برنامه میگذرد نظرتان را در موردش بدونم.
    اول از احمد عزیز تشکر ویژه میکنم که این برنامه رو اینجا معرفی کرد.:rose:

چیزی که در مورد این برنامه خیلی به چشم میاد سبک بودنشه.
    برای تغییر از حالت عادی به توربو بسیار سریع تر از تون آپ عمل میکنه و قسمت Active boost این برنامه بسیار عالی و قدرتمند به مدیریت فعال پردازش ها و اطلاعات رم میپردازه.
    توانایی شناسایی ارور های رجیستری در این برنامه مخصوصا در حالت deep care فوق العاده ست.
    من در کنارش game booster و smart defrag رو هم نصب کردم.به خوبی با هم کنار میان.
    همونطور که دوستان میدونن توانایی تون آپ در دیفرگ کردن کمی ضعیفه ولی smart defrag عالی این کارو انجام میده.
    قسمت دیگه ای که تو این برنامه خیلی چشمو گرفته توانایی پاک کردن فایل هایی که در چند جا موجود است و پاک کردن پوشه های خالی بود.این دو قسمت واقعا برام جالب بود.
    به مرور چیزهای جالبی که از این نرم افزار ببینمو ایجا میگم.
    از دوستان هم میخوام که تجربیاتشونو انتقال بدن
    من غلام قمرم غیر قمر هیچ مگو....

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    اعتبار کاربر
    1

با تشکر از دوستان عزیز و بالاخص آقای خلج برای معرفی این برنامه بسیار عالی
    من به موجب شغلم با انواع و اقسام برنامه ها برخورد دارم که به جرات میتونم بگم بهترین کاملترین پر قدرترین زیباترین و آسانترین برنامه بهینه ساز البته بعد از نورتون که مشکلات کرک و فعال سازی دارد این برنامه میباشد.
    لذا با توجه باینکه برنامه ها معملا دارای عملکردهای بسیاری هستند از دوستانی که استفاده میکنند خواهش میکنم چنانچه با مطلب جدیدی در خصوص کارایی این برنامه برخورد کردند بقیه را هم مطلع نمایند.

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

یکی از امکاناتی که من در این برنامه دیدم این بود که برای بهینه نمودن سیستم و بالا بردن سرعت سیستم و امکان اجرای برنامه های سنگین و به خصوص گیم با گرافیک بالا مقدار زیادی از حافظه رم را به ناگهان تخلیه میکنه.این کار روی برنامه های غیر ضروری که فضای رم را اشغال کرده اند صورت میگیرد.
    در ضمن این برنامه دارای تنظیمات از پیش تعیین شده کارخانه و البته قابل تغییر است بدین شکل که به صورت اتوماتیک کار بهینه سازی را در دوره های زمانی مشخص انجام میدهد.
    البته همانطور که گفتم امکانات این برنامه بسیار است که در حین استفاده از آن مشخص میشود.

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

سلام با تشکر از دوسته خوبم احمد وسیروس جان گل دوستان لایسنس از کار افتاده لطف کنید لایسنس جدید ممنون میشم
    زندگی مجموعه ای از موفقیت ها وشکست هاست

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز به صورت پیام خصوصی یک سریال برایتان ارسال کردم.لطفا بعد از تست خبر آنرا بدهید.

صفحه 3 از 24 اولیناولین 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)