سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 24 اولیناولین 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 234

موضوع: مباحث Advanced SystemCare (بهینه سازی زیبا کامل سریع و بسیار پر قدرت)

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    6
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: مباحث Advanced SystemCare 4 (بهینه سازی زیبا کامل و سریع)

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadkhalaj' pid='13212' dateline='1318673864
    از دوست عزییزمان تشکر میکنم.
    صرفا جهت اطلاع عرض میکنم ار آنجاییکه من تعدادی از برنامه های معروف در این حوزه را بررسی کردم باید بگم این برنامه در نوع خود بی نظیر است.محیط کاربری ساده و بسیار زیبا / انجام عملکرد عالی برنامه و بهینه سازی سیستم تنها با چند کلیک و حتی امکان زمانبندیهای دوره ای / سرعت بال / پایین بودن حجم برنامه و عدم کاهش سرعت سیستم و تغییرات محسوس در آ« همه همه تنها گوشه ای از امکانات بی نظیر این برنامه در بهبود عملکرد و سرعت سیستم و بهینه سازی رجیستری میباشد.
    در میان انبوهی از برنامه هایی تحت این عنوان من به جرات این برنامه بسیار عالی را به کاربران عزیز توصیه میکنم.این برنامه برای سیستمهای قدیمی نیز کارایی لازم را دارا میباشد.همچنین برنامه دیگری نیز از همین شرکت سازنده برای کاربرانی که از گیم استفاده میکنند و نیاز به بهره بردن از نهایت توان سیستم را دارند نیز به صورت رایگان وجود دارد که بعد از نصب این برنامه میتوانید آنرا به صورت رایگان از سایت برنامه دانلود کنید.
    سلام
    من تا کنون با نرم افزار های بهینه ساز زیادی همچون ( tunup utilities , Advanced.SystemCare , avg tuneup و....) کار کردم . اما tuneup utilities از همه بهتره.
    این چند روزه دیدم که توی بعضی از سایت از جمله همین softgozar از نرم افزار دیگری به نام Advanced.SystemCare خیلی تعریف میشه و بعضی ها میگن از جمله جناب العلی این بهینه ساز بهتر از tuneup utilities است منم همین دیروز اخرین ورژنشو دانلود و پس از نصب اون پشیمان شدم چون:
    1. بعد از فعال کردن گزینه turbo و سپس غیر فعال کردنش سیستمم به مدت 10 ثانیه هنگ کرد و عملیات غیر فعال شدن turbo درست انجام نشد و هرچه تلاش کردم که تم قبلی ویندوز را فعال کنم موفق نشدم و تم ویندوزم به حالت کلاسیک قفل شده بود. ( عملیات فعال و غیر فعال کردن turbo رو دوباره انجام دادم اما بازم فایده ای نداشت.)

2. سپس گزینه turbo رو بی خیال شدم و سراغ deep care رفتم و گزینه scan and repair رو زدم و پس از انجام عملیات انگار که سیستمم توی گل گیر کرده بود و تمامی history ها و bookmark های بروزر هامو پاک کرده بود

سپس به سرعت این بهینه ساز رو پاک کردم و اخرین ورژن tuneup utilities رو یعنی ورژن 2010 که فعلا در cd داشتم نصب کردم و بعد ( TuneUp 1-Click Maintenance ) رو اجرا کردم پس از انجام عملیات تم سیستمم از حالت کلاسیک در اومد و واقعا این بهینه ساز به سیستمم جان تازه ای بخشید.

تنها مشکلی که tuneup utilities 2011 داره دیر لود شدنشه اما مثل این که این مشکل هم در ورژن 2012 رفع شده و من هم اکنون در حال دانلود اونم

سخن پایانی : لطفا امنیت و پاکسازی سیستمتون رو به عهده هر نرم افزاری ندهید پسرخوب بهترین بهینه ساز شک نکن تون اپ است نسخه 2012 هم خیلی سبک است این نرم افزار ادوانسد سیستم کار اگه خوب بود سافت گذر میزاشت

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز خیلی کامل به صورت پیام خصوصی براتون توضیح دادم.اما به طور کلی بگم معمولا نصب برنامه های مشابه روی یک ویندوز حتی با پاک کردن برنامه قبلی به دلیل اینکه برنامه فایلهایی روی ویندوز به جا میذاره موجب عدم نصب برنامه جدید یا اختلال در عملکرد اون میشه.بنابراین از آنجاییکه من این برنامه را روی هر دو نسخه ویندوز ایکس پی و 7 نصب کردم و بدون هیچ مشکلی کار کرد پیشنهاد میشود برای نصب آن ویندوز عوض کنید.
    در خصوص پاک شدن تاریخچه و ... باید بگم این نقطه ضعف از دید شما یک نقطه قوت برای بسیاری از کاربرانی است که دوست دارند بعد از ریست سیستم هیچ جای پایی از کارهایشان باقی نماند وانگهی در صورت تمایل میتونید تنظیمات برنامه را عوض کنید.
    و اما مهمترین امتیاز یک برنامه بهینه ساز سبکی و ریل تایم بودنش در بک گراند است که این برنامه چنین ویژگیهایی دارد و به نظر من از تون آپ خیلی بهتر است.

3. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    6
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    حرف شما کلا اصلا ابدا قبول ندارم تون اپ 2012 کارایی بالاتری نسبت به این نرم افزار دارد این نرم افزار ادواسند سیستم کار اپدیت انتی ویروس را پاک می کند سرعت سیستم را کند کرده ومحیط رجستر را بهم می ریزد بهتره که بهانه های الکی نیاورید نمی دانم ئیندوز خرابه انها همه الکی است فقط تون اپ 2012

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز اگر قرار باشد بعد از این برنامه برنامه دیگری را توصیه کنم مطمئنا نورتون را انتخاب میکنم.
    و اما اگر به اعتقاد شما این برنامه ویندوزتان را به هم ریخته و رجیستریها را پاک کرده پس چطور با پاک کردن آن و بدون نصب ویندوز و با نصب مجدد برنامه تون آپ مشکلات شما اصلاح شده؟؟؟
    تنها جوابی که میتونم بهتون بدم اینست که این برنامه مثل خیلی از برنامه های دیگر با نصب شدن در ویندوز تغییراتی در آن بوجود آورده به طوریکه اجازه نمیده برنامه دیگری با این مشخصات بتواند کارشو درست انجام بده.
    من این برنامه را در کنار مجموعه ای از محصولات این شرکت مدت زیادی است روی سیستم نصب دارم و تا امروز مشکلی نداشتم.
    در ضمن با نصب یک برنامه و نگاه کلی به آن نمیشود در مورد برنامه ای اظهار نظر کرد.
    شما مدتی است از تون آپ استفاده کردید و با آن و محیطش آشنایی دارید پس نمیتوان انتظار داشت به این راحتی به برنامه دیگری تغییر کنید.مسلما تغییر در هر شرایطی سخت است و حتی اگر این تغییر توام با شرایط بهتری باشد باز هم خیلیها در برابر آن مقاومت میکنند.
    دوست عزیز من پیشنهاد میکنم اگر سیستم دیگری در اختیار دارید که هنوز برنامه بهینه سازی روی آن نصب نکرده اید ابتدا این برنامه را روی آن نصب کنید و سپس نظر بدید.
    توضیحات کامل این برنامه در ابتدای این تایپیک به صورت اجمالی آمده.

6. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    اعتبار کاربر
    1

مجید جان من فروشگاه کامپیوتر دارم و تا کنون مقادیر زیادی از این نرم افزار را روی سیستم کاربران مختلف و مشتریان نصب کردم و خودم هم روی هر سه سیستم فروشگاه به روی هر دو نسخه ویندوز نصب کردم و تا الان هیچ مشکلی نداشتم و کاملا راضی هستم.
    بی جهت از برنامه ایراد نگیر و سعی کن قبل از اظهار نظر کاملا با آن آشنا بشی

8. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    293
    اعتبار کاربر
    1

کسی لینک دانلود این برنامه همراه با یک کرک و سریال بدون درد سر داره؟
    من غلام قمرم غیر قمر هیچ مگو....

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    macOS Sierra
    تشکر تشکر کرده 
    1,256
    تشکر تشکر شده 
    5,148
    اعتبار کاربر
    1

بفرمایید.نسخه ی 5
    فقط توجه داشته باشید که حتماً دسترسی به اینترنت را توسط فایروال از برنامه بگیرید.
    سریال به همراه برنامه در فایل متنی آمده است...
    [CENTER]پسورد فایل فشرده:forum.softgozar.com

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

ممنون از دست عزیزم
    خدمت دوستان عرض کنم بنده زمانی برنامه ای را معرفی یا استفاده از آنرا توصیه میکنم که خودم آن برنامه را استفاده کرده باشم و یا در حال استفاده از آن باشم.به این ترتیب چنانچه مشکلی هم برای دوستان پیش آید در توانم است تا حدودی پاسخگوی آن باشم.
    البته بنده در حال حاضر از این برنامه استفاده میکنم و استفاده از آنرا به دوستان هم توصیه میکنم.تا جاییکه بنده اطلاع دارم زمان نصب برنامه و استفاده از سریال برای فعال کردن لازم است دسترسی به اینترنت را قطع نمایید.لیکن بعد از آن بنده بدون اینکه در فایروال امکان دسترسی برنامه را به اینترنت قطع کنم دارم بدون مشکل از برنامه استفاده میکنم و تا امروز غیر فعال نشده.
    لازم به توضیح است برنامه های دیگری از همین شرکت وجود دارد که چنانچه آنها را در کنار این برنامه نصب کنید از لحاظ ساختاری به گونه ای هستند که با هم یکپارچه میشوند.لذا در هنگام نصب این برنامه و در انتهای عملیات نصب برنامه از شما میپرسد که این برنامه ها را هم میخواهید نصب شود یا خیر.چنانچه برنامه را موجود در هارد داشته باشید نصب میشود و در غیر اینصورت آنرا دانلود و نصب میکند.
    این برنامه ها بعضا رایگان هستند و فقط یکی از آنها که آنتی مالوار است پولیست که البته کیجن آنهم موجود است.این برنامه ها شامل موارد ذیل میباشد:
    Game Booster 3
    Smart Defrag 2
    IObit Malware Fighter
    این مجموعه بعد از نصب به صورت اتوماتیک و از پیش تعیین شده عملیات بهینه سازی و محافظت را انجام میدهند که البته تنظیمات آن قابل شخصی سازی نیز میباشد.بعد از نصب و کار کردن با این مجموعه واقعا سیستم ریلکسی پیدا میکنید.چنانچه سوالی در مورد این برنامه ها داشتید در صورت امکان و اطلاع حتما در خدمت هستم.لذا در صورتیکه نصب و تست نمودید خوشحال میشم نظرات شما را بدانم.

12. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ahmadkhalaj برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    293
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrus' pid='15052' dateline='1321891322
    بفرمایید.نسخه ی 5
    فقط توجه داشته باشید که حتماً دسترسی به اینترنت را توسط فایروال از برنامه بگیرید.
    سریال به همراه برنامه در فایل متنی آمده است...
    [CENTER]پسورد فایل فشرده:forum.softgozar.com

من محدود کردن برنامه ها توسط فایوال ویندوزو بلدم ولی اگه لطف کنید در موردفایروال کسپرسکی هم آموزش بدین ممنون میشم.
    من غلام قمرم غیر قمر هیچ مگو....

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    macOS Sierra
    تشکر تشکر کرده 
    1,256
    تشکر تشکر شده 
    5,148
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Kernel' pid='15066' dateline='1321902721
    من محدود کردن برنامه ها توسط فایوال ویندوزو بلدم ولی اگه لطف کنید در موردفایروال کسپرسکی هم آموزش بدین ممنون میشم.
    دوست عزیز برای اینکه نظم تاپیک برهم نخورد پاسختان را در مباحث کسپر دادم...

صفحه 2 از 24 اولیناولین 123412 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)