سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 26 اولیناولین 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 252

موضوع: مباحث AVG PC TuneUp(نام قدیم: TuneUp Utilities)

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    29
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض نحوه برداشتن گزینه های اضافی در سطل آشغال وویندوز

دوستان عزیز احتمالا بعد از نصب برنامه تیون آپ گزینه های اضافی رو بر روی دسکتاپ یا میز کارتون یا بر روی سطل آشغال یا بازیافت ویندوز دیدین مثل حذف کزدن امنیتی یا چند تکه کردن فایلها که همون شریدر نام گرفته و یا دیسک اسپیس شاید دوستان از این دو عبارت خوششون نیاد و دوست داشته باشن که حذفشون کنن تا همون استاندارد ویندوز باشه برای اینکه این دو گزینه رو از بین ببرید و یا یکی رو نگه دارید این مراحل رو برید و تیکهای اون رو بردارید :
    تیون آپ رو باز کنید و در روی صفحه اصلی برروی سیتینگ یا تنظیمات که در گوشه سمت راست بالا قرار گرفته کلیک کنین ووارد این مسیر یا این بخش بشید:

SetingGeneralIntegrattion
    ودر این قسمت گزینه Desktop برای حذف کردن برنامه تیون آپ و یک کلیک اون از روی دسکتاپ هست ...-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------گزینه دوم که Context menus نام گرفته برای راست کلیک موس در جاهای مختلف از ویندوز هست ...که گزینه اول برای چند تکه کردن فایلهاست ...
    گزینه دوم برای دیدن محتویات و فضاهای خالی بر روی یک درایو یا یک پوشه و...گزینه های دیگر هست ...

گزینه سوم برای اینکه فایلهایی رو که حذف کردید در شرایطی که نرم افزار بتونه فایلها رو برگردونه یعنی همون ریکاوری هست...
    هر کدوم رو دوست دارین فعال یا غیر فعال بکنین و همون لحظه نتیجه اونو چه در دسکتاپ و چه در سطل آشغال ویندوز ببینید ...

مدیریت سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    2,116
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض re: مباحث AVG PC TuneUp(نام قدیم: TuneUp Utilities)

[align=JUSTIFY]
    نقل قول نوشته اصلی توسط abedsmp' pid='4951' dateline='1304702632
    دوست عزیز سروش جان به اطلا عات مفید و آموزنده شما نیاز داریم وشما میتوانید اطلاعاتی از شرکت تون اپ و یا سایت تون آپ در اختیار من و کاربران قرار دهید همانند اطلاعاتی که برای هفت آنتی ویروس و بقیه نرم افزار ها در اختیار کاربران قرار دادید ...

خوب اومدم که اطلاعاتی رو که دوستمون خواستم ارائه بدم، البته ایشان خیلی وقت پیش اینو از بنده خواستن که متاسفانه به دلیل مشغبه زیاد فراموشم شده بود به هر حال عذر می خوام.

لوگوی رسمی کمپانی :
    [CENTER] [align=JUSTIFY]
    تصویری از کمپانی :
    [CENTER]
    [CENTER]تصویری از پکیج نرم افزار :

جناب آقای Tibor Schiemann بیش از 20 سال برای کمپانی های مختلف برنامه های امنیتی تهیه می کردن و تجربه 20 ساله در این زمینه دارند،ایشان در سال 1995 با شریک خود به نام Christoph Laumann تصمیم می گیرند که فعالیت های خود را نهادینه کنند و اقدام به تاسیس شرکت در کشور آلمان نمایند و تخصص خود را بر روی بهینه نمودن نگهداری سیستم های عامل متمرکز کنندو تا اینکه در سال 1996 موفق به ثبت شرکت و در سال 97 اولین محصول خود را به زبان آلمانی ارائه میکنند و در ظرف کمتر از 14 سال به یکی از بزرگنرین مکپانی های این زمینه تبدیل میشوند و هم اکنون 100 نیروی متخصص در این زمینه در شرکت ایشان مشغول به فعالیت می باشند.

مدیر عامل کمپانی : Tibor Schiemann
    سال تاسیس : 1996
    سایت رسمی سازنده نرم افزار

تصاویری از محیط نرم افزار :
    من سعی کردم از اکثر صفحه های نرم افزار تصویر قرار بدم تا دوستان در آینده تنها با اشاره به شماره عکس بتوانند به آموزش این نرم افزار بپردازند.

تصویر شماره 1 :

[CENTER]
    تصویر شماره 2 :

[CENTER]
    تصویر شماره 3 :

[CENTER]
    تصویر شماره 4 :

[CENTER]
    تصویر شماره 5 :

[CENTER]
    تصویر شماره 6 :

[CENTER]
    برای عضویت در انجمن تخصصی سافت گذر کلیک نمایید.

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,117
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض TuneUp Utilities 2011 v10.0.4010.20 Full • Inc Crack TE

[CENTER] [CENTER] [CENTER]دانلود بهترین برنامه برای بهینه کردن ویندوز [CENTER] [CENTER]

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    29
    اعتبار کاربر
    1

دوستان عزیز محبت کنین و این مسیر فایل رو هم به نرم افزار فایروال خود بدهید مثل اینکه زیاد به اینترنت علاقه دارد
    در مورد رتبه بندی ست ...
    C:Program FilesTUNEUP UTILITIES 2011TURatingSynch.exe

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,795
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض [split] بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)،

نقل قول نوشته اصلی توسط delbar88' pid='6176' dateline='1307172264
    کدوم قسمت تیون آپ ؟
    هم در تیون آپ و هم از طریق خود ویندوز به صورت تصویری اموزش دادم
    ابتدا System Control را باز کنید ( تیون آپ) سپس

در تیون آپ گزینه blue screen و در ویندوز تیک اتوماتیک را بردارید

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوستان :من خودم تجربه زیادی در رابطه با این برنامه های بهینه ساز ندارم اما با خیلی از افرادی که علاوه بر اینکه رشته تحصیلی انها نرم افزار بوده دارای تجربه هم بودند گاهی مشورت می کردم بسیاری از انها اعتقادی به این جور برنامه ها نداشتند و می گفتند خود این نرم افزارها باعث خرابی Windows میشه؟ حالا از دوستانی که تجربه عملی یا این طور بگم مشکلی که برای عزیزی پیش امده و این نرم افزارهای بهینه ساز توانستند مشکل به صورت قطعی برطرف نماید بیان کنند تا بحث کمی کاربردی تر بشه؟متشکرم.
    [CENTER]ا رزويم برات ا ين است :
    [CENTER]در ميا ن مردمي كه مي دوند براي زنده بودن ارام قدم برداري براي زندگي كردن

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    29
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط persian boy' pid='6182' dateline='1307177866
    سلام دوستان :من خودم تجربه زیادی در رابطه با این برنامه های بهینه ساز ندارم اما با خیلی از افرادی که علاوه بر اینکه رشته تحصیلی انها نرم افزار بوده دارای تجربه هم بودند گاهی مشورت می کردم بسیاری از انها اعتقادی به این جور برنامه ها نداشتند و می گفتند خود این نرم افزارها باعث خرابی Windows میشه؟ حالا از دوستانی که تجربه عملی یا این طور بگم مشکلی که برای عزیزی پیش امده و این نرم افزارهای بهینه ساز توانستند مشکل به صورت قطعی برطرف نماید بیان کنند تا بحث کمی کاربردی تر بشه؟متشکرم.
    دوست عزیز بهینه ساز با همه فرق داره ؟شما میتونی با این نرم افزار چهره ویندوز رو عوض کنی .قسمتهایی که نیاز به دانش رجیستری داره رو با این با یک تیک و آره یا نه اون عمل رو انجام بدی.شاید شما بخوای مسیر ویرایشگر رجیستری رو بری باید 50 تا کلید و زیر کلید رو بری ولی با این نه میتونید با چهار تا کلید مثلا بری؟

شما با ماشین سواری میری گردش هم تفریح میکنی و هم هوا رو آلوده میکنی .پس اصلا نباید استفاده کنی از وسیله نقلیه؟
    هر چیزی به اندازه خودش .شما با این میتونی یه کاری بکنی که ویندوز به هم بریزه و هم میتونی یه کاری بکنی ویندوزدر شرایط عالی به سر ببره...

8. تشکرها از این نوشته :

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,795
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط persian boy' pid='6182' dateline='1307177866

دوست عزیز اینطور که میگویند نیست
    بله در صورتی که نرم افزار بهینه ساز مناسبی نباشد و یا ان فرد روش صحیح استفاده از انرا نداند نه تنها کمک انسان نیست بلکه گاهی اوقات باعث مشکلاتی برای سیستم میشود

شما گفتید تجربه عملی:
    من از سال 2004 تا به الان ( هفت سال) دارم از نرم افزار TuneUp Utilities استفاده میکنم نه تنها این نرم افزار ( به قول بعضی ها ) ویندوز من را خراب کرده بلکه بسیار یار و یاور و Assistant بسیار پرقدرتی برای من بوده چه در زمینه ویروس کشی ،‌ چه در زمینه بهینه سازی سیستم ، چه در زمینه رفع مشکلات ، چه در زمینه گرافیک سیستم ، و هر زمینه ای که شما فکرش را بکنید

مشکلات بر طرف شده حد افل برای من توسط این نرم افزار خیلی زیاد هستند یکی از مواردی که در بالا هم ذکر کردم شناخت ویروس از طریق این نرم افزار هست که دو ابزار ان بسیار در این زمینه کار امد هستند
    همچنین افزایش سرعت بوت سیستم که خود مبحث جداگانه ای است

التبه من یک نظریه ای دارم این است که این گونه نرم افزارها بیشتر جلوگیری از مشکل میکنند تا اینکه مشکل بوجود امده را برطرف کنند البته برداشت نشود که هیچگونه مشکلی را برطرف نمیکنند ولی جلوگیری از مشکل در اینگونه نرم افزارها قوی تر است

خودتان میتوانید این نرم افزار را امتحان کنید تا به قدرت ان پی ببرید

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

Icon15 re: مباحث AVG PC TuneUp(نام قدیم: TuneUp Utilities)

با تشکر از دوستان عزیز
    در نسخه TuneUp Utilities 2011 گزینه ای برای تغییر Boot Screen سیستم نیست و فقط میشه Logon Screen رو تغییر داد؛ اگه غیر ازینه دوستان راهنمایی بفرمایند.

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

این نرم افزار رو که نصب میکنم دستگاه scaner رو از کار میندازه,چند بارم امتحان کردم نرم افزار رو که پاک میکنم اسکنر بازم فعال میشه
    سیستم من ویندوز 7 و دستگاه 3کاره اسکنر,چاپگر,کپی hp deskjet 2050
    کسی میدونه مشکل چیه؟

صفحه 3 از 26 اولیناولین 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)