سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 6 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 51

موضوع: قویترین برنامه بازیابی اطلاعات (Recovery)

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,117
    اعتبار کاربر
    1

برنامه easy recovery و recover my file كار كردم و مورد قبول من شده شما هم امتحان كنيد

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ali68124 نمایش پست ها
    برنامه easy recovery و recover my file كار كردم و مورد قبول من شده شما هم امتحان كنيد
    دوست عزیز امتحان کردم همشون اسم فایل و اندازه اون رو میارن ولی فایل رو که ریکاور می کنی باز نمی شه. هر دوتا برنامه هایی که شما فرمودید رو هم امتحان کردم متاسفانه نشد که نشد...

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,247
    تشکر تشکر شده 
    10,950
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalcar نمایش پست ها
    دوست عزیز امتحان کردم همشون اسم فایل و اندازه اون رو میارن ولی فایل رو که ریکاور می کنی باز نمی شه. هر دوتا برنامه هایی که شما فرمودید رو هم امتحان کردم متاسفانه نشد که نشد...
    دوست عزیز

نرم افزاری که از آن برای بازیابی اطلاعات استفاده می کنید زیاد مهم نیست تقریبا همه نرم افزار های بازیابی عمل یکسانی رو انجام می دهند مساله مهم این است که بر روی محل فایل پاک شده در درایو مربوطه اطلاعات دیگری قرار نگرفته باشد تا امکان بازگردانی فایل بدون هیچ مشکلی وجود داشته باشد.

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط opera نمایش پست ها
    دوست عزیز

نرم افزاری که از آن برای بازیابی اطلاعات استفاده می کنید زیاد مهم نیست تقریبا همه نرم افزار های بازیابی عمل یکسانی رو انجام می دهند مساله مهم این است که بر روی محل فایل پاک شده در درایو مربوطه اطلاعات دیگری قرار نگرفته باشد تا امکان بازگردانی فایل بدون هیچ مشکلی وجود داشته باشد.
    سلام
    درسته. من سعی کردم در اون درایو مطلبی اضافه نکنم ولی قبل از مطالعه این تذکرات یک فایل زیپ دیگر که در آن شاخه بود را به جای دیگر در همان درایو کات کردم.
    ولی دیدم که بعضی از دوستان گفتند با بعضی از نرم افزارها کارکردند که حتی بعد از چندین بار اضافه و کم کردن مطلب در اون درایو تونستند فایل هاشونو برگردونن
    بعضی از نرم افزارهای قوی هم در اینجا نیست و از سایت های دیگر که گرفتم کرک نداره و آخر کار حال آدمو میگیره...

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,117
    اعتبار کاربر
    1

نرم افزار هاي ريكاوري 100% نيستن شما سي دي بوت برنامه active disk boot آخرين نسخه دانلود كنيد و از طريق بوت بيارين بالا وقتي آوردين يك سري برنامه ها هستن برنامه به نام active file recovery اونجا ريكاوري كنيد و امتحان كنيد يك قسمت داره تو تنظيمات تيك همه را بزنيد كه همه فايل ها را ريكاوري كند

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,247
    تشکر تشکر شده 
    10,950
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalcar نمایش پست ها
    سلام
    درسته. من سعی کردم در اون درایو مطلبی اضافه نکنم ولی قبل از مطالعه این تذکرات یک فایل زیپ دیگر که در آن شاخه بود را به جای دیگر در همان درایو کات کردم.
    ولی دیدم که بعضی از دوستان گفتند با بعضی از نرم افزارها کارکردند که حتی بعد از چندین بار اضافه و کم کردن مطلب در اون درایو تونستند فایل هاشونو برگردونن
    بعضی از نرم افزارهای قوی هم در اینجا نیست و از سایت های دیگر که گرفتم کرک نداره و آخر کار حال آدمو میگیره...
    دوست عزیز

1- در بخش نرم افزار و در قسمت بازیابی اطلاعات سایت سافت گذر نرم افزار هایی برای بازیابی اطلاعات وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید.

2- می توانید از نرم افزار موجود در آدرس زیر استفاده کنید که اینجانب خود قرار داده ام و سریال مورد نیاز برای نصب آن هم در همان صفحه موجود است :

3- به کرک هر کدام از نرم افزار های بازیابی اطلاعان نیاز داشتید در قسمت درخواست فعال ساز انجمن مطرح کنید تا کرک مورد نیاز توسط کاربران پیدا و ارایه شود.

4- تا جایی که اینجانب می دانم به صورت نرم افزاری امکان این که بعد از چندین بار اضافه و کم کردن مطلب در اون درایو بتوانید فایل دلخواه تان را بازیابی کنید تقریبا غیر ممکن است مگر این که به صورت سخت افزاری در بیرون و توسط شرکت هایی که اقدام به بازیابی اطلاعات می نمایند این کار صورت گیرد.

5- در ضمن اگر می توانید فایل مورد نظر رو بازیابی کنید اما نمی توانید آن را از حالت فشرده خارج کنید نرم افزار 7zip رو هم امتحان کنید این نرم افزار در این زمینه قوی تر از نرم افزار winrar بوده و فرمت rar رو هم پشتیبانی می کند.

موفق باشید.
    ویرایش توسط opera : 16-07-2012 در ساعت 09:55

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    دوستان عزیز بهترین برنامه ی بازگردانی پسورد و یا نشان دادن پسورد فایلهای فشرده(RAR) که یادمون رفته پسوردشونو چیه ؟ کسی برنامه ی خوبی سراغ داره؟یه سرچ کردم تو گوگل(برای انجمن سافت گذر) و این رو از توی سافت گذر پیدا کردم Passware Password Recovery Kit Professional 11.1 Build 4002 + Portable
    آیا برنامه ی بهتر از این هم هست که تست شده باشه توسط سایر عزیزان انجمن؟
    متاسفانه فایلهایی دارم مال خیلی وقت پیشن و پسورد همیشگی رو امتحان کردم دیدم نمیگیره و پسوردشون چیز دیگس..
    ممنون میشم.

+

چند نکته! :
    1- برنامه با بک سریال که توی محتویات فایل دانلود شده ی RAR موجود بود رجیستر میشه و همون تک سریال کافیه.(چون توی سایت چیز دیگری برای رجیستر کردنش نوشته بود)
    2- یه عکس پیوست میکنم از کارکرد CPU و RAM مادامی که دارم از این برنامه استفاده میکنم و داره پسورد از توی فایل میکشه بیرون! به نظرتون این عادیه؟؟
    ملاحظه بفرمایید :

و بعد هم زمان تقریبی برنامه رو برای پیدا کردن پسورد زده 3 ساعت . خورده ای! اونم روی این سیستم با این عظمت! من جدیدتریم گیمای روز دنیا رو روش با گرافیک Ultra نهایت زیبایی بازی میکنم (تازه 2 یا 3 تایی هم با هم اجرا میکنم برای تست وسطش Alt+Tab میزنم و کارای دیگه هم میکنم!) و یا برنامه های پردازشی فوق سنگین آخ نمیگه حالا تعجبم گرفته که این آخه مگه چیه؟!کرکی هم نیست که بگیم شاید نقص داره یا مثلا ویروسی باشه ! الان سیستم کلا کند شده و کل توان سی پی یو داره استفاده میشه..
    قویترین برنامه بازیابی اطلاعات (Recovery) تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg 124qr.jpg (360.5 کیلو بایت, 11 نمایش)
    ویرایش توسط Apollo11 : 01-08-2012 در ساعت 14:52

Raise Yourself To Help Mankind

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

https://youtu.be/tdXlYXZaHoI

8. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط apolo11engage نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز بهترین برنامه ی بازگردانی پسورد و یا نشان دادن پسورد فایلهای فشرده(RAR) که یادمون رفته پسوردشونو چیه ؟ کسی برنامه ی خوبی سراغ داره؟یه سرچ کردم تو گوگل(برای انجمن سافت گذر) و این رو از توی سافت گذر پیدا کردم Passware Password Recovery Kit Professional 11.1 Build 4002 + Portable
    آیا برنامه ی بهتر از این هم هست که تست شده باشه توسط سایر عزیزان انجمن؟
    متاسفانه فایلهایی دارم مال خیلی وقت پیشن و پسورد همیشگی رو امتحان کردم دیدم نمیگیره و پسوردشون چیز دیگس..
    ممنون میشم.
    برنامه Password Recovery Bundle هم در همین زمینه کار میکنه .
    تاحالا تست نکردم . بازیابی پسورد فایل ها خیلی طول میکشه واسه همین بنده بی خیال میشم معمولا .

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط king_of_chaf نمایش پست ها
    برنامه password recovery bundle هم در همین زمینه کار میکنه .
    تاحالا تست نکردم . بازیابی پسورد فایل ها خیلی طول میکشه واسه همین بنده بی خیال میشم معمولا .
    دوست عزیز بیخیال شدن زمانی خوبه که فایلت حیاتی نباشه و یا بدست آوردنش ضرورتی نداشته باشه ولی وقتی واقعا لازمش داری دیگه بحث فرق میکنه..
    ممنونم ببت معرفی برنامه،حالا باز اگه بعد از این همه مدت کارشو به خوبی انجام بده و پیدا کنه چیزی باز آدم دلش خوش میشه!ولی این همه وقت و کار کشیدن از پردازنده و بیهوده باشه واقعا ظلمه!

Raise Yourself To Help Mankind

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

https://youtu.be/tdXlYXZaHoI

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,247
    تشکر تشکر شده 
    10,950
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط apolo11engage نمایش پست ها
    دوست عزیز بیخیال شدن زمانی خوبه که فایلت حیاتی نباشه و یا بدست آوردنش ضرورتی نداشته باشه ولی وقتی واقعا لازمش داری دیگه بحث فرق میکنه..
    ممنونم ببت معرفی برنامه،حالا باز اگه بعد از این همه مدت کارشو به خوبی انجام بده و پیدا کنه چیزی باز آدم دلش خوش میشه!ولی این همه وقت و کار کشیدن از پردازنده و بیهوده باشه واقعا ظلمه!
    دوست عزیز

بدست آوردن پسورد معمولا جزو سخت ترین کار ها می باشد و اگر اخبار مربوط به شکستن پسورد ها را مطالعه کنید مشاهده خواهید کرد که برای شکستن پسورد ها حتی از ابررایانه ها کمک می گیرند و حتی شکستن رمز نگاری های پیشرفته برای ابررایانه ها هم کار سختی بوده و نیاز به مدت زمان قابل توجهی دارد.

12. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 6 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)