سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 38

موضوع: درخواست اموزش رکاوری حافظه گوشی

اخراج شده
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    61
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط !!!۩♣JOHN♣۩!!! نمایش پست ها
    از نصب بودن درایور ها اطمینان حاصل کنید.برای گوشی های سونی نرم افزار خود سونی به نام pc companion کافیه.نصب کنید و گوشی رو متصل کنید تا شناسایی کنه بعد اقدام به استفاده از اون نرم افزار کنید.
    اگر نشد اون گزینه پایین سمت راست که نوشته can't find device رو بزنید ببینید چه جوابی میگیرید.

Sent from my D6502 using Tapatalk
    سلام ببخشید برنامه ای که گفته بودید بازم از قبل نصب کرده بودم
    این تصویر رو ببینید
    http://upir.ir/khordad94/guest/509.jpg

و همچنین روی اون گذینه ای که گفتید کلیک کردم can't find device با فیلتر شکن و بدون فیلتر شکن جواب یکی بوده تصویر زیر رو ببینید
    http://upir.ir/khordad94/guest/510.jpg

اخراج شده
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    61
    اعتبار کاربر
    0

سلام ببخشید وقتی میزنم با این نرم افزار کار کنم گوشیم رو هم میشناسه اما بعد برا این که بزنم رکاوری شروع بشه نمیتونم نمیدونم چرا رکاوری رو شروع نمیکنه اون تیک توی گوشیم هم فعال کردم برای اشکال زدایی usb اما بار هر نرم افزاری که کار میکنم نمیشه نرم افزار قبلی نشناخت این میشناسه اما دکمه رکاوری غیر فعال هست

البته اینم بگم که همون لطحه اول به اندازه 2 ثانیه خودش شروع میکنه به گشتن اما بعد لغو میشه و مثل تصویر زیر میشه

عکس زیر رو ببینید....

http://upir.ir/khordad94/guest/502.jpg

اخراج شده
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    61
    اعتبار کاربر
    0

یکی پیدا نمیشه منو راهنماییم کنه...؟؟؟

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

با عرض معذرت بخاطر تاخیر.
    من الان پیگیری کوچکی کردم متوجه شدم به روت نیاز داره.(dr.fone)
    روی عکس ها بذارید بعد ریکاوری بزنید.بازم نمیشه؟یعنی اینکه رو کلمه عکس ها در سمت چپ کلیک کنید.
    پس خودمم باید تستش کنم.

5. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

اخراج شده
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    61
    اعتبار کاربر
    0

با عرض معذرت بخاطر تاخیر.
    من الان پیگیری کوچکی کردم متوجه شدم به روت نیاز داره.(dr.fone)
    روی عکس ها بذارید بعد ریکاوری بزنید.بازم نمیشه؟یعنی اینکه رو کلمه عکس ها در سمت چپ کلیک کنید.
    پس خودمم باید تستش کنم.

روی عکس کلیک میکنم اما باز دکمه رکاوری فعال نمیشه برام

این کلیپ رو ببینید حجمش 3 مگابایت هست
    دانلود فایل Download Record mp4 از آپلود آی آر

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط alimorteza12 نمایش پست ها
    روی عکس کلیک میکنم اما باز دکمه رکاوری فعال نمیشه برام

این کلیپ رو ببینید حجمش 3 مگابایت هست
    دانلود فایل Download Record mp4 از آپلود آی آر

دیر پاسخ دادم کمی طول کشید تا نرم افزار رو دانلود کنم چون سرعتم خیلی پایینه.
    الان به عکس زیر نگاه کنید تا اینقدر برای من مشاهده شده و برگردونده فعلا امکانش نیست بذارم ادامه بده باید بذارم واسه فردا.تازه گوشی شما رو شناسایی میکنه واسه من شناسایی هم نمیکنه.عکس ها هم که برگردونده برای چندین ماه پیش هستند با اینکه کلی رام رو فول وایپ فلش زدم و یا حتی ریست فکتوری کردم.
    شما نرم افزار رو فعال نکرده بودید.طبق مراحلی که من رفتم پیش برید ببینید نتیجه میگیرید.
    نرم افزار رو نصب کنید و از طریق فایروال دسترسی به اینترنت رو ازش بگیرید بعد سریال رو وارد کنید باید اکتیو بشه و وارد بشه.بعد دستگاهتون بالای 20 درصد شارژ داشته باشه و اتصال وای فای رو قطع کنید.من روی ariplane mode هم گذاشتم.هر چند فکر نمیکنم تاثیری داشته باشه.بعد طبق مراحل پیش برید که خودش گفته.
    فقط قبل وارد تنظیمات گوشی بشید و وارد connectivity بشید.همونجایی که قابلیت اتصال به دسته پلی استیشن و ... قرار داره.اخرین گزینه usb connectivity رو بزنید و usb connetion mode رو روی دومی یا mass storage قرار بدید.(این مرحله رو در صورتی که خودش تغییر نداده انجام بدید)
    2015-08-25_23-58-27.png
    wondershare mobile go رو هم تست کردم چون چنین قابلیتی درونش هست اما تا 90 درصد که رسید سیستم هنگ کرد و ریستارت شد.
    dr.fone و همین نرم افزار که دارید تست میکنید هم مینویسه به روت احتیاج داره ولی فعلا که به بن بست نرسیدیم.

8. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش موبایل و تبلت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1,742
    تشکر تشکر شده 
    2,138
    اعتبار کاربر
    1

درود
    پیشنهاد بنده استفاده از نرم افزار disk digger هستش.نیازمند به روت داره.نرم افزار انچنان مطرحی نیست ولی عملکردش عالیه.
    اکر از wondershare استفاده نیکنید گزینه ی usb debugger ro faal konid.
    متاسفانه نمیتونم براتون تصویری قرار بدم،عدم تجهیزات :)).حافظه اینترنال گوشی جزو بدترین حافظه ها از جهت ریکاوری اطلاعاته،چرا که مدام سیستم در حال استفاده ازشه.به همین دلیل هم نباید انتظار ریکاوری اطلاعات در سطح بالا داشته باشید.هرچه هم سریع تر دست به کار بشید بهتره.
    موفق باشید.
    PC یه چیزِ دیگست :-)

10. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما arefgh96 برای ارسال این پست سودمند:

اخراج شده
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    61
    اعتبار کاربر
    0

دیر پاسخ دادم کمی طول کشید تا نرم افزار رو دانلود کنم چون سرعتم خیلی پایینه.
    الان به عکس زیر نگاه کنید تا اینقدر برای من مشاهده شده و برگردونده فعلا امکانش نیست بذارم ادامه بده باید بذارم واسه فردا.تازه گوشی شما رو شناسایی میکنه واسه من شناسایی هم نمیکنه.عکس ها هم که برگردونده برای چندین ماه پیش هستند با اینکه کلی رام رو فول وایپ فلش زدم و یا حتی ریست فکتوری کردم.
    شما نرم افزار رو فعال نکرده بودید.طبق مراحلی که من رفتم پیش برید ببینید نتیجه میگیرید.
    نرم افزار رو نصب کنید و از طریق فایروال دسترسی به اینترنت رو ازش بگیرید بعد سریال رو وارد کنید باید اکتیو بشه و وارد بشه.بعد دستگاهتون بالای 20 درصد شارژ داشته باشه و اتصال وای فای رو قطع کنید.من روی ariplane mode هم گذاشتم.هر چند فکر نمیکنم تاثیری داشته باشه.بعد طبق مراحل پیش برید که خودش گفته.
    فقط قبل وارد تنظیمات گوشی بشید و وارد connectivity بشید.همونجایی که قابلیت اتصال به دسته پلی استیشن و ... قرار داره.اخرین گزینه usb connectivity رو بزنید و usb connetion mode رو روی دومی یا mass storage قرار بدید.(این مرحله رو در صورتی که خودش تغییر نداده انجام بدید)
    2015-08-25_23-58-27.png
    wondershare mobile go رو هم تست کردم چون چنین قابلیتی درونش هست اما تا 90 درصد که رسید سیستم هنگ کرد و ریستارت شد.
    dr.fone و همین نرم افزار که دارید تست میکنید هم مینویسه به روت احتیاج داره ولی فعلا که به بن بست نرسیدیم.

سلام ممنون از راهنمایی شما اما این روشی که شما گفتید مال رکاوری مموری هست من میخوام حافظه گوشی رو رکاوری کنم نه مموری رو اطلاعات من توی حافظه گوشی بود نه توی مموری

دستگاه شما رو شناسایی نکرده چون شما توی قسمت نوع اتصال usb رو زدید فقط مموری و حافظه دستگاه و خود دستگاه اینجا کار بردی نداره وقتی گوشی رو روی این حالت بذاری همانند فلش مموری میمونه که خیلی راحت تر میشه با نرم افزار های دیگه رکاوریش کرد اما ملاک اینجا حافظه ذاخلی هست نه مموری شما اونجا نوع انتصال رو بذار روی حافظه تلفن نه این گذینه mass storage رو اون گذینه قرار بدید دستگاه تون رو شناسایی میکنه و برید برا رکاوری برایس حافظه داخلی دستگاه تون وقتی میخواید برید برا رکاوری حافظه داخلی با مشکل بر میخورید میبینید که نمیشه اگر امکانش هست منو بیشتر راهنمایی کنید که بتونم حافظه داخلی رو رکاوری کنم ممنون از شما

این تصویر رو ببینید.....

http://upir.ir/sh94/guest/60.jpg

12. تشکرها از این نوشته :

اخراج شده
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    61
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط arefgh96 نمایش پست ها
    درود
    پیشنهاد بنده استفاده از نرم افزار disk digger هستش.نیازمند به روت داره.نرم افزار انچنان مطرحی نیست ولی عملکردش عالیه.
    اکر از wondershare استفاده نیکنید گزینه ی usb debugger ro faal konid.
    متاسفانه نمیتونم براتون تصویری قرار بدم،عدم تجهیزات :)).حافظه اینترنال گوشی جزو بدترین حافظه ها از جهت ریکاوری اطلاعاته،چرا که مدام سیستم در حال استفاده ازشه.به همین دلیل هم نباید انتظار ریکاوری اطلاعات در سطح بالا داشته باشید.هرچه هم سریع تر دست به کار بشید بهتره.
    موفق باشید.

سلام ممنون از راهنمایی تون نرم افزاری که گفتید دانلود کردم اما باز این نرم افزاری که گفتید اطلاعات حافظه داخلی رکاوری نمیکنه فقط حافظه مموری رو رکاوری میکنه من حافظه داخلی گوشی رو میخوام نه مموری رو بازم ممنونم از راهنماییتون اگر بیشتر راهنمایی کنید توی این مورد تا بتوانم حافظه داخلی رو رکاوری کنم ازتون یه دنیا ممنون میشم دوست من....

14. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما alimorteza12 برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    3,786
    تشکر تشکر شده 
    3,914
    اعتبار کاربر
    1

alimorteza12@
    سلام
    برنامه ی داخل این لینک رو هم امتحان کنید.

رم -------------- مرورگرکروم

16. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما صهبا برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •