سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: بازگرداندن اطلاعات حافظه داخلی موبایل

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    159
    تشکر تشکر شده 
    63
    اعتبار کاربر
    1

Question بازگرداندن اطلاعات حافظه داخلی موبایل

سلاممن به اشتباه حافظه داخلی موبایلمو پاک کردم. الان می خوام داده هاشو (عکس، موزیک، شماره تلفن ها و ... ) و بازیابی کنم. امکانش هست یه نرم افزار خوب برای این کار معرفی کنید. ممنون :)
    در زندگی باید یاد بگیریم که استاد تغییر باشیم نه قربانی تقدیر. زیرا در بازی زندگی اگر عوض نشویم، تعویض میشویم...!

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    BitDefender
    تشکر تشکر کرده 
    1,609
    تشکر تشکر شده 
    966
    اعتبار کاربر
    1

سلام ببینید این مشکلتونا حل میکنهhttp://forum.softgozar.com/forum254/thread11868.html

3. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما ali hosein برای ارسال این پست سودمند:

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,487
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaiRoid نمایش پست ها
    سلاممن به اشتباه حافظه داخلی موبایلمو پاک کردم. الان می خوام داده هاشو (عکس، موزیک، شماره تلفن ها و ... ) و بازیابی کنم. امکانش هست یه نرم افزار خوب برای این کار معرفی کنید. ممنون :)
    ریکاوری کردن حافظه های داخلی گوشی یه مقدار سخت تر از کارت حافظه هست , به این لینک مراجعه کنید کامل توضیح داده شده .
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

5. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    159
    تشکر تشکر شده 
    63
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    ممنون از دوستانی که راهنمایی کردن.
    مشکللی که به وجود اومده اینه که من حافظه داخلی و از طریق سیستم عامل ویندوز فرمت کردم. اما الان کلا این حافظه داخلی از بین رفته. اصلا نیست.نه از طریق کامپیوتر و نه از طریق خوده موبایل نمی تونم بش دسترسی داشته باشم. من الان اصلا نمی دونم باید چیکار کنم. یعنی هیچ گزینه ای برای ریکاوری نیست.
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنید :)
    در زندگی باید یاد بگیریم که استاد تغییر باشیم نه قربانی تقدیر. زیرا در بازی زندگی اگر عوض نشویم، تعویض میشویم...!

ناظم بخش موبایل و تبلت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1,742
    تشکر تشکر شده 
    2,139
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    ممنون از دوستانی که راهنمایی کردن.
    مشکللی که به وجود اومده اینه که من حافظه داخلی و از طریق سیستم عامل ویندوز فرمت کردم. اما الان کلا این حافظه داخلی از بین رفته. اصلا نیست.نه از طریق کامپیوتر و نه از طریق خوده موبایل نمی تونم بش دسترسی داشته باشم. من الان اصلا نمی دونم باید چیکار کنم. یعنی هیچ گزینه ای برای ریکاوری نیست.
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنید :)
    درود دوست گرامی
    اول عرض کنم این کار شما کار درستی نبود که با کامپیوتر حافظه داخلی گوشی رو فرمت کنین، درسته این گزینه وجود داره ولی ترجیحا باید از خود گوشی برای فرمت و پاک کردن فایل ها استفاده میشد.
    در هنگام استفاده از فایل منیجر هیچ چیزی از sdcard مشاهده نکردید؟ گوشی روت شده؟ ورژن اندرویدتون چنده؟ مارک و مدل گوشیتون چیه؟
    لطفا به سوالات جواب بدید.
    با این اوصاف تمامی اطلاعات پاک شدند،درسته؟ مواردی مثل مخاطبین چطور؟ نوت های ذخیره شدهچطور؟
    -
    مموری کارد متصل شده به گوشی؟ اگر متصله ازش جدا کنید. گوشی رو ری استارت کنید، حالا چطور؟ باز هم همون مشکل؟ اگر بله ، کلید پاور را فشار بدین و بر روی power off لمس در حد چند ثانیه داشته باشید، از شما درخواست میشه که به safe mode بره دستگاه؟ شما قبول میکنید و گوشی ری استارت میشه، بعد برید از دوباره با فایل منیجر ببینید بازهم همون آش و همون کاسه؟ (روش safe mode رو تنها اگر فایل منیجر استوک دارید تست کنید وگرنه جواب نمیده).
    اگر باز هم هیچ تغییری رو مشاهده نکردید از دیتا های مورد نیازتون بکاپ تهیه کنید مدل مخاطبان، سپس گوشی رو reset کارخانه کنید. فعلا شما به سوالات و ذوش های گفته شده پاسخ بدید و عمل کنید نتیجه رو اعلام کنید.
    PC یه چیزِ دیگست :-)

8. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما arefgh96 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    159
    تشکر تشکر شده 
    63
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    ممنون از راهنماییتون.
    مدل گوشی هوآوی جی 6 است. ورژن اندروید هم 4.3. تمامی اطلاعات پاک نشده. یعنی لیست مخاطبین هست. تقریبا تمام کارهایی و که شما فرمودین و هم انجام دادم.
    یه پیامی که نوشت اینه که باید حافظه داخلی و unmount کنید. در این مورد اطلاعی دارین؟ درضمن من حافظه خارجی و هم فرمت می کنم اما پاک نمیشه.

10. تشکرها از این نوشته :

ناظم بخش موبایل و تبلت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1,742
    تشکر تشکر شده 
    2,139
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    ممنون از راهنماییتون.
    مدل گوشی هوآوی جی 6 است. ورژن اندروید هم 4.3. تمامی اطلاعات پاک نشده. یعنی لیست مخاطبین هست. تقریبا تمام کارهایی و که شما فرمودین و هم انجام دادم.
    یه پیامی که نوشت اینه که باید حافظه داخلی و unmount کنید. در این مورد اطلاعی دارین؟ درضمن من حافظه خارجی و هم فرمت می کنم اما پاک نمیشه.
    حافظه خارجی رو باید انمونت کنین و جدا کنین و بعد مراحل بالا رو انجام بدین، توجه کرده باشین گفتم باید مموری جدا بشه.
    اسکرین شات هم کمک میکنه، دکمه ولوم اپ و پاور رو نگه دارین تا اسکرین شات تهیه بشه.
    PC یه چیزِ دیگست :-)

12. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما arefgh96 برای ارسال این پست سودمند:

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •