سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 22

موضوع: بازیابی پروژه های ساخته شده با برنامه AutoPlay.Media.Studio.v8.1

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    68
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    0

پیش فرض بازیابی پروژه های ساخته شده با برنامه AutoPlay.Media.Studio.v8.1

با سلام

پروژه ای را با این برنامه ساخته بودم که متاسفانه پاک شده ،برنامه ای هست که بتونم پروژمو ریکاوری کنم؟

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما abbas-t برای ارسال این پست سودمند:

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,259
    تشکر تشکر شده 
    4,273
    اعتبار کاربر
    1

ینی چی پاک شد؟
    منظورت اینه که سورس اش (با پسوند .autoplay) حذف شد؟
    دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی Visual Studio C#.NET
    فیلم آموزش کامل Autoplay Media Studio

وقتی انسان ، حیوان هست ، پس قیمت میتونی براش بذاری ولی وقتی انسان حَیّ متاله هست که قیمت نداره ، بها داره. "دکتر حسن عباسی"

4. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما SajjadKhati برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    68
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjadKhati نمایش پست ها
    ینی چی پاک شد؟
    منظورت اینه که سورس اش (با پسوند .autoplay) حذف شد؟
    با سلام
    بله دوست عزیز

6. تشکرها از این نوشته :

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    508
    تشکر تشکر شده 
    1,178
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas-t نمایش پست ها
    با سلام

پروژه ای را با این برنامه ساخته بودم که متاسفانه پاک شده ،برنامه ای هست که بتونم پروژمو ریکاوری کنم؟
    سلام دوست عزیز

در صورتیکه برنامتون را به فابل اجرایی تبدیل کردین و فقط سورسش پاک شده ،
    میتونین با AutoPlay Media Studio Decompiler سورسش را بدست بیارین

نکته : این برنامه نسخه های 6 به بعد را پشتیبانی میکنه

اما در صورتیکه فایل اجراییش را هم پاک کردین باید از برنامه های ریکاوری فایل که در انجمن زیاد معرفی شدن استفاده کنید.
    بازیابی پروژه های ساخته شده با برنامه AutoPlay.Media.Studio.v8.1 فایل های پیوست شده
    با تمام خردمندان و صنعت گران و سیاست مداران بحث و گفتگو کردم ، همه گمان می کردند که دانایند ، اما هیچ چیز نمی دانستند و جاهلی بیش نبودند ، و دانستم که هر که میگوید چیزی بلدم مطمئنن دیگر نمی تواند آنرا فرا بگیرد ، اما بعد از عمری جهالت با مطالعه و جستجو و پرس و جو و تجربه مطمئن شدم که خودم یک چیز را می دانم و در آن شکی ندارم اینکه
    می دانم که هیچ نمی دانم
    سقراط حکیم

8. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Media Stream برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    68
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Media Stream نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

در صورتیکه برنامتون را به فابل اجرایی تبدیل کردین و فقط سورسش پاک شده ،
    میتونین با AutoPlay Media Studio Decompiler سورسش را بدست بیارین

نکته : این برنامه نسخه های 6 به بعد را پشتیبانی میکنه

اما در صورتیکه فایل اجراییش را هم پاک کردین باید از برنامه های ریکاوری فایل که در انجمن زیاد معرفی شدن استفاده کنید.
    با سلام وتشکر
    دوست عزیز من تنها چیزی که دارم ،یه فایل iso که از پروژه ساخته ام که باید روی سی دی یا فلش رایت کنم ،چون پروژه ام تمام نشده ،میخوام با بدست اوردن سورس از دست رفته پروژه را در برنامه باز کنم و تکمیلش کنم ،الان با داشتن فایل iso میتونم اینکارو انجام بدم؟

10. تشکرها از این نوشته :

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,259
    تشکر تشکر شده 
    4,273
    اعتبار کاربر
    1

من الان دقیق متوجه نشدم
    داخل فایل ایزو ، سورسش که پسوند .autoplay یا پسوند .apz داشته باشه ، هست؟
    اگه هست که هیچ . سورس رو داری دیگه
    اگه نیست ، که احتمالا این تاپیکت برا همین مشکله ، باید فایل اجرایی یا exe توش باشه و در این صورت با روشی که اوستا media stream گفت ، کدها رو برگردونی و تو پروژه ی جدید اون کدها رو کپی کنی
    دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی Visual Studio C#.NET
    فیلم آموزش کامل Autoplay Media Studio

وقتی انسان ، حیوان هست ، پس قیمت میتونی براش بذاری ولی وقتی انسان حَیّ متاله هست که قیمت نداره ، بها داره. "دکتر حسن عباسی"

12. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما SajjadKhati برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    508
    تشکر تشکر شده 
    1,178
    اعتبار کاربر
    1

با سلام وتشکر
    دوست عزیز من تنها چیزی که دارم ،یه فایل iso که از پروژه ساخته ام که باید روی سی دی یا فلش رایت کنم ،چون پروژه ام تمام نشده ،میخوام با بدست اوردن سورس از دست رفته پروژه را در برنامه باز کنم و تکمیلش کنم ،الان با داشتن فایل iso میتونم اینکارو انجام بدم؟

بله شما با داشتن فایل iso میتوانید فایلهای درون آنرا استخراج کرده و سپس سورس برنامه را از فایلهای استخراج شده بدست آورید.

اما قبل از آن توصیه میکنم که ابتدا نرم افزارهای ریکاوری که فایلهای پاک شده را بازگردانی میکنند را امتحان کنید ، چون به احتمال زیاد میتونن فایلهای شما را بازیابی کنن.

اما اگر از این راه به نتیجه نرسیدید میتونین از نرم افزارهای ویرایش و استخراج محتویات فایلهای iso مانند UltraISO Premium Edition و یا WinISO قایل exe را ذخیره کرده و بعد از اون با نرم افزاری که توی پست قبلی گذاشتم سورس برنامتون را بدست بیارین.

البته یک راه ساده ی دیگر هم برای استخراج فایل exe از فایل iso این است که از برنامه winrar استفاده کنید. برای اینکار کافیست روی فایل iso راست کلیک کرده و گزینه Extract را انتخاب کنید. ( البته این راه همیشه جواب نمیدهد)

هرچند که اکثر نرم افزارهای Auto Run (از جمله AutoPlay Media Studio) از امنیت بسیار ضعیفی برخوردارند و کرک کردن برنامه های ساخته شده با اونها ساده است ، اما امیدوارم که کسی از این مطالب برای کرک کردن نرم افزار دیگران استفاده نکنه.
    با تمام خردمندان و صنعت گران و سیاست مداران بحث و گفتگو کردم ، همه گمان می کردند که دانایند ، اما هیچ چیز نمی دانستند و جاهلی بیش نبودند ، و دانستم که هر که میگوید چیزی بلدم مطمئنن دیگر نمی تواند آنرا فرا بگیرد ، اما بعد از عمری جهالت با مطالعه و جستجو و پرس و جو و تجربه مطمئن شدم که خودم یک چیز را می دانم و در آن شکی ندارم اینکه
    می دانم که هیچ نمی دانم
    سقراط حکیم

14. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Media Stream برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    68
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Media Stream نمایش پست ها
    بله شما با داشتن فایل iso میتوانید فایلهای درون آنرا استخراج کرده و سپس سورس برنامه را از فایلهای استخراج شده بدست آورید.

اما قبل از آن توصیه میکنم که ابتدا نرم افزارهای ریکاوری که فایلهای پاک شده را بازگردانی میکنند را امتحان کنید ، چون به احتمال زیاد میتونن فایلهای شما را بازیابی کنن.

اما اگر از این راه به نتیجه نرسیدید میتونین از نرم افزارهای ویرایش و استخراج محتویات فایلهای iso مانند UltraISO Premium Edition و یا WinISO قایل exe را ذخیره کرده و بعد از اون با نرم افزاری که توی پست قبلی گذاشتم سورس برنامتون را بدست بیارین.

البته یک راه ساده ی دیگر هم برای استخراج فایل exe از فایل iso این است که از برنامه winrar استفاده کنید. برای اینکار کافیست روی فایل iso راست کلیک کرده و گزینه Extract را انتخاب کنید. ( البته این راه همیشه جواب نمیدهد)

هرچند که اکثر نرم افزارهای Auto Run (از جمله AutoPlay Media Studio) از امنیت بسیار ضعیفی برخوردارند و کرک کردن برنامه های ساخته شده با اونها ساده است ، اما امیدوارم که کسی از این مطالب برای کرک کردن نرم افزار دیگران استفاده نکنه.
    با winrar فایل iso را اکسترکت کردم ،سپس با برنامه vpad (برنامه ای که شما معرفی کردین)فایل exe را اکسترکت کردم و یه فایل به نام proj.dat با حجم صفر ویه فایل با نام My Project.iso.uibak ساخته شد ،که هیچ کدوم با برنامه media studio باز نمیشن.

iso.PNG

16. تشکرها از این نوشته :

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    508
    تشکر تشکر شده 
    1,178
    اعتبار کاربر
    1

با winrar فایل iso را اکسترکت کردم ،سپس با برنامه vpad (برنامه ای که شما معرفی کردین)فایل exe را اکسترکت کردم و یه فایل به نام proj.dat با حجم صفر ویه فایل با نام My Project.iso.uibak ساخته شد ،که هیچ کدوم با برنامه media studio باز نمیشن.

iso.PNG
    ابتدا مطمئن شوید که فایل exe سالم است و حجم آن صفر نیست ، اگر اینطور بود از نرم افزارهایی که در پست قبل ذکر شد برای اکستراکت فایل iso استفاده کنید.

سپس با استفاده از نرم افزار زیر فایل اجرایی را نیز اکستراکت کنید.

عنوان: AmsDec

نکته : این دیکامپایلر فقط سورس نسخه های سریالی اتوپلی ۸.۱ و ۸.۲ را اکستراکت میکند.

حالا فایلی با پسوند dat برای شما ساخته میشود که مسلما در AutoPlay Media Studio قابل باز شدن نیست ، اما میتوانید بایک ادیتور مثل NotePad آنرا باز کرده و سورس های برنامه ای که نوشته بودید را درون آن مشاهده کرده و از آن استفاده کنید.
    بازیابی پروژه های ساخته شده با برنامه AutoPlay.Media.Studio.v8.1 فایل های پیوست شده
    • نوع فایل: rar AmsDec.rar (308.3 کیلو بایت, 91 نمایش)
    می دانم که هیچ نمی دانم
    سقراط حکیم

18. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Media Stream برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    68
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    0

[QUOTE=Media Stream;99029]ابتدا مطمئن شوید که فایل exe سالم است و حجم آن صفر نیست ، اگر اینطور بود از نرم افزارهایی که در پست قبل ذکر شد برای اکستراکت فایل iso استفاده کنید.

سپس با استفاده از نرم افزار زیر فایل اجرایی را نیز اکستراکت کنید.

عنوان: AmsDec

نکته : این دیکامپایلر فقط سورس نسخه های سریالی اتوپلی ۸.۱ و ۸.۲ را اکستراکت میکند.

حالا فایلی با پسوند dat برای شما ساخته میشود که مسلما در AutoPlay Media Studio قابل باز شدن نیست ، اما میتوانید بایک ادیتور مثل NotePad آنرا باز کرده و سورس های برنامه ای که نوشته بودید را درون آن مشاهده کرده و از آن استفاده کنید.[/QUOTE

وقتی فایل exe را با این برنامه میخوام اکسترکت کنم ،برنامه پیام میده :برنامه قادر به استخراج سورس کد نمی باشد

20. تشکرها از این نوشته :

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)