سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 44 از مجموع 44

موضوع: مباحث Auto Power-on & Shut-down

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط M-AUDIO نمایش پست ها
    با سلام.

حالا که متوجه شدید استفاده از uninstallerهای معمولی و cleanerها به دقت مانیتور کردن و اسکن دستی نیست، این راه حل رو به شما پیشنهاد می دم. برای همه نرم افزارهای دیگر هم صدق می کند.
    اما در مورد auto powerOn برای شما مانیتورش کردم. دستی پاک کنید و مسئولیتش هم با خودتان البته. لوگ رو خوب تمیز کردم پس اون پشه ها و کلیدهایی که بعلاوه سبز رنگ در کنارشون هست همگی توسط auto powerOn ایجاد شده اند. قبل از حذف دستی نرم افزار باید کاملا بسته باشد. موفق باشید.

فایل پیوست 15026

فایل پیوست 15027
    تشکر مشکل طوره دیگه حل شد.
    ویرایش توسط sazman1 : 05-09-2014 در ساعت 21:28

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Moralist! نمایش پست ها
    بنده برای دانلود شبانه از این برنامه استفاده می کنم.در برخی موارد که سیستم رو نمی تونه روشن کنه اگر هم به صورت Service راه اندازی بشه حتی اگر نرم افزار به صورت کامل بسته باشه باز هم در ساعت معین روشن می کنه.

هنگام خاموش کردن هم که از هر ده باری یک دفعه خاموش می کنه . این عکس رو نگاه نکید Task هایی است که من برای خاموش کردن گذاشتم که در اکثر مواقع عمل نمیکنه و نهایتا با jetaudio خاموش می کنم :)

فایل پیوست 15047

سلام.
    اگه مشکل در روشن کردن سیستم دارید به این نکته هم باید توجه بشه که سیستم باید Hibernate بشه تا این نرم افزار بتونه سیستم رو روشن کنه!این نکته رو بیشتر برای دوست عزیز sazman1 گفتم که فکر کنم مشکل در روشن کردن دارن وگرنه که شما مشکلی ندارید.

برای خاموش کردن هم بنده هیچ مشکلی با این نرم افزار ندارم و راحت خاموش میکنه؛اما اگه شما مشکل خاموش کردن دارید میتونید از تنظیمات خود IDM هم برای خاموش کردن استفاده کنید.

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

3. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوستان
    من هم با اين نرم افزار يه مشكل دارم.من دوتا تسك ميسازم يكي براي روشن كردن و يكي براي خاموش كردن. تسك اول خوبه كامپيوتر را روشن ميكنه ولي تسك دوم عمل نميكينه.نميدونم چه مشكلي داره؟اگه كسي ميدونه چه مشكلي هست ممنون ميشم راهنمايي كنه.

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    3
    اعتبار کاربر
    1

سلام. یه مشکل عجیب!!!!!!

از وقتی این برنامه رو نصب کردم وقتی سیستم رو hibernate میکنم به محض هایبرنیت شدن وخاموش شدن سیستم سریع روشن میشه!!!! فقط با هایبرنیت این مشکلو داره. حتی این برنامه رو پاک کردم ولی بازم این مشکل هست. چکار کنم واقعا؟؟؟؟؟

اینترنتو زیرو رو کردم سایتای خارجی کارایی که گفتن هم انجام دادم ولی فایده ای نداشت. دفه اول که برنامه رو نصب کردم خودش سیستمو خاموش کرد بعد ۲دقه روشن کرد مشکلی نداشت ولی الان که هایبرنیت میکنم سریعا خودش روشن میشه. هرچی که به لپ تاپم وصله هم کشیدم ولی فایده نداشت.

لطفا اساتید راهنمایی کنن

صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •