سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 12 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 119

موضوع: مباحث Total Uninstall Pro

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr KING نمایش پست ها
    بله موافقم من قبلا با این کرک ها فعال کرده بودم همین نسخه رو
    ولی الان امتحان کردم دیگه نشد
    نسخه 6.2.0
    عجیبه
    بله دوست عزیز ، بنده ولی در مورد نسخه ی 6.2.1 صحبت میکردم و کلی چیز امتحان کردم واسش بیفایده بود (یعنی حوصله ندارم بیشتر واسش چیز پیدا کنمو بگردم) و زدم اونو با IOBit Uninstaller پاک کردم. من از این برنامه کلا چند سالیه استفاده میکنم که جزو همون برنامه های ASC بود و یکی دو روزیه ورژن جدیدش رو دانلود کرده بودم و ازش راضیم خیلی برنامه ی خوبیه.

Raise Yourself To Help Mankind

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

https://youtu.be/tdXlYXZaHoI

2. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Apollo11 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,266
    تشکر تشکر شده 
    10,965
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط moein.alimoradian نمایش پست ها
    با این کرک هم موقع استفاده از نرم افزار باید اینترنت رو قطع کرد ؟
    میشه یه توضیح کامل در مورد کرک کردن این نرم افزار بدید ؟
    من شنیدم میشه از طریق safe mode آپدیت اتوماتیک نرم افزار رو دستی (manual) کرد که دیگه
    موقع اتصال به اینترنت سریال رو باطل نکنه...
    چه فایلهایی باید در فایروال قرار بگیرن ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط apolo11engage نمایش پست ها
    میگم عزیزان میخواستم ببینم این برنامه چطوریه فقط و خودم دانلودش کردم به همراه کرکرش که یه فولدر License نامی بود و دو تا فابل داشت داخلش که باید کپیشون میکردم توی مسیر نصب برنامه.برنامه رو اجرا کردم و مشکلی نداره فقط در بخش about که باید زده باشه Registered نوشته Unregistered که یعنی رجیستر و فول نشده هست. آیا برای شمام با کرکهای موجود که تاحالا نصب کرده بودید همین مشکل بوده؟چون اینطوری فایده ای نداره و برنامه رجیستر نیست.

بنده اینهایی که عرض کردم در مورد نسخه ی 6.2.1 هست.الان اومدم از کرک اوپرای عزیز استفاده کردم و مراحل رو طی کردم برنامه فکر میکنم رجیستر شده ولی زبانش روسی شده انگاری یادم نیست کدوم منوش بود که زبان ها رو نشون میداد و میشد انتخاب کنی زبان برنامه رو!

آقا زبانشم پیدا کردم خودم.ولی نگاه میکنم میبینم فعال نشده کلا بیخیال..
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr KING نمایش پست ها
    بله موافقم من قبلا با این کرک ها فعال کرده بودم همین نسخه رو
    ولی الان امتحان کردم دیگه نشد
    نسخه 6.2.0
    عجیبه
    نقل قول نوشته اصلی توسط apolo11engage نمایش پست ها
    بله دوست عزیز ، بنده ولی در مورد نسخه ی 6.2.1 صحبت میکردم و کلی چیز امتحان کردم واسش بیفایده بود (یعنی حوصله ندارم بیشتر واسش چیز پیدا کنمو بگردم) و زدم اونو با IOBit Uninstaller پاک کردم. من از این برنامه کلا چند سالیه استفاده میکنم که جزو همون برنامه های ASC بود و یکی دو روزیه ورژن جدیدش رو دانلود کرده بودم و ازش راضیم خیلی برنامه ی خوبیه.
    دوستان عزیز

کرک این نرم افزار مورد بررسی قرار گرفت کرک مربوطه بر روی نسخه Total Uninstall Pro 6.2.1 به خوبی کار می کند اما برای کارکرد درست باید طبق دستور العمل گفته شده عمل کنید.

البته همان طور که می دانید نسخه total uninstall pro 6.2.2 هم منتشر شده است اما متاسفانه کرکی برای این نسخه فعلا ساخته نشده است.

و اما مراحل کرک نسخه total uninstall pro 6.2.1 :

کسانی که این نسخه را دارند بعد از نصب نرم افزار در حالت آفلاین باید نرم افزار مربوطه را در فایروال قرار دهند چرا که در غیر این صورت با اولین اتصال به اینترنت و حتی کرک نمودن نرم افزار سایت نرم افزار کرک شده بودن نرم افزار رو تشخیص و آن را از کار خواهد انداخت و فکر نمی کنم به این آسانی دوباره بتوان نرم افزار رو کرک کرد حتی با حذف و نصب دوباره نرم افزار و ...

بعد از نصب نرم افزار فایل License رو به محل نصب نرم افزار کپی خواهید کرد.

سپس فایل Program Options رو در مسیر زیر کپی و جایگزین فایل قبلی می کنید :

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Martau\Total Uninstall 6

البته این مسیر متعلق به ویندوز xp می باشد و در ویندوز 7 باید به دنبال پوشه Martau خواهید بود.
    در ضمن این مسیر در ویندوز xp به صورت پیش فرض مخفی (hidden) می باشد و برای مشاهده این مسیر باید پوشه هایتان را از حالت پیش فرض مخفی (hidden) خارج کنید.

سپس اگر نرم افزار رو باز کنید مشاهده خواهید کرد که نرم افزار به صورت کرک شده بوده و به خوبی کار می کند.

توجه : با تغییراتی که توسط اینجانب در فایل کرک اعمال شد زبان پیش فرض نرم افزار که بعد از کرک کردن روسی می شد به زبان انگلیسی تبدیل شد در ضمن فایل کرک جدید به پیوست می باشد و تصاویر مربوطه به پیوست می باشد.

و اما در مورد غیرفعال کردن آپدیت اتوماتیک نرم افزار باید بگم که با اعمال کرک این قابلیت خودبه خود غیرفعال می شود اما این گزینه تاثیری در ارتباط نرم افزار با سایت نرم افزار در حالت آنلاین ندارد و برای جلوگیری از خارج شدن فایل از حالت کرک باید حتما آن را در فایروال قرار دهید.

مباحث Total Uninstall Pro فایل های پیوست شده
    • نوع فایل: rar Lic.rar (185.2 کیلو بایت, 28 نمایش)
    ویرایش توسط opera : 28-10-2012 در ساعت 16:56

4. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

عضو متخصص
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9,558
    تشکر تشکر شده 
    11,810
    اعتبار کاربر
    1

Question چرا نرم افزار رجیستر نمی شود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_121 نمایش پست ها
    سلام
    برای من رجیستر نمی شه. ویندوز من 64 بیتی هست. فکر کنم علت رجیستر نشدن باشد.
    آیا کرک جدیدی وجود دارد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash_121 نمایش پست ها
    طبق روش گفته شده عمل می کنم ولی هنگام وارد کردن سریال برنامه ریست می شود و باز هم برنامه رجیستر نشده است. موقع وارد کردن سریال اگر به نت دسترسی نداشته باشم پی ام می دهد که حتما باید کانکت باشی تا رجیستر شود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط moein.alimoradian نمایش پست ها
    با این کرک هم موقع استفاده از نرم افزار باید اینترنت رو قطع کرد ؟
    میشه یه توضیح کامل در مورد کرک کردن این نرم افزار بدید ؟
    من شنیدم میشه از طریق safe mode آپدیت اتوماتیک نرم افزار رو دستی (manual) کرد که دیگه
    موقع اتصال به اینترنت سریال رو باطل نکنه...
    چه فایلهایی باید در فایروال قرار بگیرن ؟

با عرض سلام.
    دوستان گرامی بنده بیشتر از شما در این نرم افزار و استفاده از آن وقت صرف کرده ام
    اینجانب از این نرم افزار استفاده می کنم بدلیل اینکه بسیار قوی و انعطاف پذیر است و قابلیت مانیتور کردن سیستم را دارد و توضیحات دیگر هم که برایتان ترجمه کرده ام در پست های صفحه اول. اما خوب به مراتب کرکش هم سخت تر است.
    در ورژن های قبل از 6 قفل این نرم افزار به گونه ای بود که از ابتدا اتصال به سرور خودش را در هنگام وارد کردن سریال خواستار بود و تنها راهش استفاده از Loader بود نه سریال.
    در ورژن 6 به بالا نرم افزار یک تغییر کوچک گذاشت تا کاربر امکان یکبار استفاده از سریال بدون اتصال به سرور را داشته باشد اما پس از باطل شدن سریال به هر دلیلی برای رجیستر کردن بار دوم دوباره نرم افزار مانند ورژن های 6 به پایین می شود و همان آش و همان کاسه.
    راه هایی هم که در دستورالعمل کرک های ورژن 6 که تابحال دیدیم آمده هیچکدام جوابگو نخواهند بود زیرا نرم افزار اطلاعیه ی باطل شدن سریال خود را"""" جای دیگری """"در رجیستری یا سیستم ذخیره می کند نه مکان های پیشفرض خودش که برویم و آنها را جایگزین کنیم. دیگر Safemode و فایروال و اینها اثر نخواهند کرد.

پس دوستانی که می خواهند نرم افزار را نصب کنند پست شماره 5 در همین تاپیک را جدی بگیرند. آدرس هایی که قرار داده ام آدرس هایی بودند که ورژن 6.1 ویرایش 64بیتی نرم افزار قبل از باطل شدن در اینترنت چک کرد.
    حال بنده پس از باطل شدن ورژن 6.1 ویرایش 64 بیت (پرتابل). آن آدرس ها را به Hosts ویندوز اضافه کردم و ورژن 6.1 ویرایش 64بیت را دوباره اجرا کردم اما نرم افزار دیگر رجیستر نشد و همان آش و همان کاسه. سپس ورژن 6.1 ویرایش 32 بیت راجرا کردم (پرتابل را) و دیگر نرم افزار """نه اینترنت را چک کرد و نه باطل شد"" و مثل ساعت هم کار می کند.
    پس از اینجا می فهمیم که ویرایش های 32 بیت و 64 بیت در ورژن 6.1 اطلاعیه ی باطل شدن خود را در جاهای متفاوتی ذخیره می کنند که ما همچنان نمی دانیم کجا.
    در ضمن هیچ بعید نیست که نرم افزار ها در ورژن های جدید خود بیایند و قفل خود را تغییر دهند.

بگذریم.

عرض کنم این نرم افزار در محدوده ی کاری خودش قدرتمند تر از این حرف هاست که در ورژن 6 و هر آپدیت جدیدش پیشرفت چشمگیری کند پس داشتن آخرین آپدیت برای عزیزانی که کار با نرم افزار را بخوبی نمی دانند هیچ لزومی ندارد و نرم افزار کار اصلی خودش را با تنظیمات انعطاف پذیر خود از ورژن های خیلی قبل تر بخوبی انجام می دهد.

بنده که خودم این همه از این نرم افزار استفاده می کنم هنوز در ویندوز هفت ویرایش 64 خودم از نسخه ی 5.7 این نرم افزار استفاده می کنم (البته ورژن 6.2 هم بصورت پرتابل شده در اختیار دارم که از آن در ماشین مجازی استفاده می کنم برای مانیتور کردن برنامه هایی که قصد پرتابل کردنشان را دارم ). اما باز هم از 5.7 استفاده می کنم بدلیل اینکه کاری که ازش می خواهم را بخوبی برای من انجام می دهد.
    آموزش مانیتور کردن یک برنامه با Tu بصورت فیلم را هم به زودی قرار خواهم داد.

همه ی کسانی که برای اولین بار می خواهند Tu را نصب کنند قبل از هرکاری به این پست عمل کنند:
    تست شده تا ورژن 6.2.0

همه ی کسانی که Tu در سیستمشان باطل شده و رجیستر نمی شود می توانند از نسخه 5.7.0 استفاده کنند.
    البته استفاده از نرم افزارهای دیگر بغیر از Tu هم گزینه ی دیگری است که پیش روی شماست.
    آموزش مانیتورینگ (تخصص اصلی این نرم افزار) در پست بعدی

موفق باشید.
    ویرایش توسط M-AUDIO : 05-02-2014 در ساعت 00:34
    :)

6. کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما M-AUDIO برای ارسال این پست سودمند:

عضو متخصص
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9,558
    تشکر تشکر شده 
    11,810
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض آموزش قدم به قدم Monitoring با Total Uninstall pro

فیلم آموزش مانیتورینگ نرم افزارها با Tu از ابتدا تا انتها

سلام

اول از همه: یک توصیه دوستانه بکنم به عزیزانکه Tu یک نرم افزار All-in-one ،On-the-Go یا Plug-and-Play نیست. وقت می خواهد و تنظیم و شناخت از سیستم پس اگر بدنبال یک نرم افزار سریع و راحت می گردید علاوه بر قوی بودن راحت بگویم که Tu شما را ناامید خواهد کرد. هرچند که با مشاهده و "یادگیری" آموزش موجود در این فیلم ها استفاده از Tu را به هر نرم افزاری ترجیح خواهید داد.

بسیار خب.
    اینجانب از این نرم افزار بدلیل مُد های Uninstall آن استفاده نمی کنم و بلکه بدلیل سیستم مانیتورینگ آن استفاده می کنم.
    سیستم مانیتورینگ به این صورت است که شما ابتدا با Tu یک Snapshot از سیستمتان می گیرید. سپس نرم افزار جدیدی را که قصد نصبش را دارید نصب می کنید. سپس دوباره با Tu یک Snapshot از سیستم می گیرید. حال Tu دو Snapshot را باهم مقایسه می کند و هر تغییری که رخ داده باشد را در لوگ خود به اسم نرم افزار مربوطه ثبت می کند. حال شما می دانید که نرم افزار شما چه پوشه هایی در سیستمتان و چه کلید هایی در رجیستری سیستمتان ایجاد کرده است و هر زمان که خواستید می توانید نرم افزارتان را ""تمام و کمال"" پاک کنید. این راه، مطمئن ترین و بهترین راه برای پاک کردن کامل یک برنامه است.
    اما خب آیا ممکن است فایل هاو کلید های سیستمی نیز بپای نرم افزار ما ثبت بشوند؟ پاسخ بلی است. اما یکی دیگر از قابلیت های Tu قابلیت تنظیم آن می باشد که من به آن می گویم کالیبره کردن. یعنی شما می توانید کلیدهای سیستمی و نرم افزار های دیگرتان را به Tu نشان دهید تا Tu در Snapshot های خود آنها را اسکن و لحاظ "نکند". اینگونه احتمال خطا "بسیار بسیار" کم می شود.

مرور فیلم ها:
    01_-_Calibrating TU
    در این فیلم طی سه مرحله Tu را بصورت کامل کالیبره خواهیم کرد.
    مراحل:
    1-کار کردن با نرم افزار های فعلی موجود بر روی سیستم و باز و بسته کردن آنها تا جایی که می توانیم.
    2-ری استارت کردن ویندوز و باز هم کار کردن با برنامه های موجود.
    3-بی کار کذاشتن سیستم برای چندین دقیقه

پس از انجام مراحل دقیق در این فیلم با توجه به نوع ویندوزتان (ایکس پی، ویستا یا هفت) باید به مسیر تنظیمات Tu و قسمت های مشخص شده رفته و ببینید که کلید ها و پوشه های زیر درلیست مورد نظر
    (هم در تب Registry و هم در تب File System) وجود نداشته باشند (فقط خودشان - زیرمجموعه هایشان مهم نیست) پس اگر بودند باید ابتدا انتخاب شوند و سپس سمت راست دکمه ی Remove را بزنید تا کلید یا آدرس مورد نظر حذف بشود (عکس مورد نظر در پیوست های همین پست می باشد):

Registry Important Locations

کد HTML:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AppID\
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Installer\
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\MIME\
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Wow6432Node\CLSID\
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Wow6432Node\Interface\
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Applications\
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Interface\
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\App Paths\
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\PreApproved\
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders\
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UpgradeCodes\
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDLLs\
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\PreApproved\
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\services\
    {*ANY_USER_HKEY*}\Software\
    {*ANY_USER_HKEY*}\Software\Classes\
    {*ANY_USER_HKEY*}\Software\Classes\Applications\
    {*ANY_USER_HKEY*}\Software\Classes\Wow6432Node\CLSID\
    {*ANY_USER_HKEY*}\Software\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\
    {*ANY_USER_HKEY*}\Software\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\

HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\
    Windows Vista & 7 Important Locations
    کد HTML:
    C:\Program Files (x86)\
    C:\Program Files (x86)\Common Files\
    C:\Program Files\
    C:\ProgramData\
    C:\Users\{*ANY_USER_NAME*}\AppData\Local\
    C:\Users\{*ANY_USER_NAME*}\AppData\Local\temp\
    C:\Users\{*ANY_USER_NAME*}\AppData\Roaming\
    C:\Users\{*ANY_USER_NAME*}\AppData\LocalLow\
    C:\Windows\
    C:\Windows\System32\
    C:\Windows\SysWOW64\
    C:\Windows\Installer\
    Windows XP Important Locations
    کد HTML:
    C:\Documents and Settings\{*ANY_USER_NAME*}\Application Data\
    C:\Documents and Settings\{*ANY_USER_NAME*}\Local Settings\
    C:\Documents and Settings\{*ANY_USER_NAME*}\Local Settings\Temp\
    C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\
    C:\Documents and Settings\{*ANY_USER_NAME*}\My Documents\
    C:\Program Files\
    C:\Program Files\Common Files\
    C:\WINDOWS\
    C:\WINDOWS\system32\
    البته این آدرس ها در لیست Comparing Profiles زیرشاخه ی Default نیز نباید اضافه بشوند.
    یک مثال می زنم از زیر مجموعه هایی که عرض کردم مهم نیستند.
    بعنوان مثال آنتی ویروس Eset در سیستم بنده نصب است و مدام در این پوشه و این کلید تغییرات ایجاد می کند. پس باید آنرا Exclude کنم که در لیست تغییرات بعد از Snapshot ها اضافه نشود. بعد از Exclude کردن کلید و پوشه ی مورد نظر این گونه در لیست قرار می گیرند:
    کد HTML:
    C:\Users\{*ANY_USER_NAME*}\AppData\Local\eset
    کد HTML:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Eset
    همچنین بعد از چک کردن به نظرم یک مرحله دیگر سیستم را مانیتور کنید.
    02_-_Installing a Software

آموزش صحیح مانیتور کردن عملیات نصب یک نرم افزار.
    همانطور که مشاهده خواهید کرد بنده پس از نصب و قبل از گرفتن Snapshot دوم، نرم افزار مورد نظر را باز کردم و کمی با آن کار کردم و تنظیمات دلخواه را هم بر روی آن انجام دادم تا هرچیزی که می خواست بر روی سیستم ایجاد کند ایجاد بشود. بعد Snapshot دوم را گرفتم.
    البته باز هم ممکن است با کلید غیر مرتبط مواجه بشوید که خوب این هم با دقت Exclude کنید تا دیگر در اسکن های بعدی حضور نداشته باشد.

03_-_Uninstall Using Windows Add-Remove Programs
    در این فیلم به شما نشان دادم که Add-Remove خود ویندوز نرم افزار را بصورت کامل پاک نمی کند و قابل اتکا نیست.

04_-_Uninstall Using TU
    در این فیلم نرم افزار مانیتور شده را بصورت صحیح و کامل پاک کردیم.

05_-_Restoring TU Backup

در این فیلم نرم افزار پاک شده را در عرض کمتر از یک دقیقه با تمامی تنظیماتی که انجام داده بودیم بازگردانی کردیم. بله یک قابلیت دیگر Tu. حال خودتان می دانید که این قابلیت چقدر می تواند مفید باشد. (نصب و تنظیم یک نرم افزار سنگین تنها با یک کلیک و باسرعت بالا - البته احتیاج به توضیحات بیشتر دارد این قابلیت که در صورت درخواست عرض خواهم کرد خدمتتان)

دانلود 16 دقیقه فیلم های آموزشی با حجم 13 مگابایت از دو سرور متفاوت
    ***فیلم ها در چند پست بعد قرار گرفتند***
    موفق باشید.
    مباحث Total Uninstall Pro تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط M-AUDIO : 19-02-2014 در ساعت 23:23

8. کاربران : 10 تشکر کرده اند از شما M-AUDIO برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    6
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    لینک کرک از کار افتاده، لطفا اصلاح بفرمایید
    با تشکر

10. تشکرها از این نوشته :

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    6
    اعتبار کاربر
    1

مدیران گرامی خواهشاً لینک فیلم های آموزشی رو اصلاح بفرمایید ، سپاس بیکران ، از زحمات شما عزیزان

موفق باشید

12. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما amir_javadnia برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سیستم عامل
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    2,413
    تشکر تشکر شده 
    2,426
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_javadnia نمایش پست ها
    مدیران گرامی خواهشاً لینک فیلم های آموزشی رو اصلاح بفرمایید ، سپاس بیکران ، از زحمات شما عزیزان

موفق باشید
    صبر کنید رسیدگی خواهد شد

14. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Mahdinim برای ارسال این پست سودمند:

عضو متخصص
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9,558
    تشکر تشکر شده 
    11,810
    اعتبار کاربر
    1

با عرض سلام و خسته نباشید.
    از دست این آپلودسنترهای دائمی .

دوستان عزیز تمامی فیلم ها رو یکبار دیگر ضبط کردم و با کیفیت بیشتر فشرده کردم. مجموع مدت زمان فیلم های جدید 9دقیقه و 43ثانیه می باشد و مجموع حجم آنها پس از استخرج برابر با 8.22 مگابایت می باشد. برای راحتی شما فیلم ها رو پیوست کردم.
    عنوان: 01_-_Calibrating TU

عنوان: 02_-_Installing a Software

عنوان: 03_-_Uninstall Using Windows Add-Remove Programs

عنوان: 04_-_Uninstall Using TU

عنوان: 05_-_Restoring TU Backup

توجه مهم:
    1 - حتما همه ی فیلم ها رو دانلود کنید چون به هم مربوط هستند.
    2 - برای تماشای فیلم ها حتما از پلیرها و کدک پک های "به روز" استفاده کنید.
    3 - فیلم های قبلی 16 دقیقه بود و این فیلم ها 9دقیقه و خورده ای دلیلش این است که چون دیدم توضیحات فیلم اول یعنی Calibrating TU (توی پست قبلی بنده) کافی هست بنابراین فیلمش رو کوتاه تر گرفتم که خسته کننده نباشد.

در مورد این نرم افزار نکته های بیشتری در پست های بعدی عرض خواهم کرد.

موفق باشید .
    مباحث Total Uninstall Pro فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط M-AUDIO : 05-02-2014 در ساعت 00:45

16. کاربران : 10 تشکر کرده اند از شما M-AUDIO برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1,120
    تشکر تشکر شده 
    1,508
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوستان
    طبق چیزایی که تو تاپیک خوندم و پست های چناب M_audio به این نتیجه رسیدم که وقتی که total ورژن 6 به بالا کرکش باطل شه دیگه عملا درست بشو نخواهد بود!!!
    درسته؟؟؟
    یعنی هیچ کرکی وجود نداره که براش درست کار کنه؟؟؟؟؟
    کاش گل هاتو می سوزوندم
    کاش می رفتم نمی موندم
    اما موندم ...
    کاش یکم بارون بگیره
    کاش فراموشت کنم من
    اما دیره ...

18. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما غروب برای ارسال این پست سودمند:

محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    15
    اعتبار کاربر
    0

من نسخه ی 6.2.4 این برنامه رو از سایت سافت گذر دانلود و نصب کردم. واسه کرک کردن هم هر دو فایل رو در مسیرایی که ازم خواسته شده بود کپی کردم. برنامه به خوبی کار میکنه اما چنتا مشکل دارم.
    1. اینکه وقتی به اینترنت وصل باشم برنامه بعد از اجرا شدن بسته میشه.
    .2 وقتی میخوام برم تو تنظیمات برنامه، پیغام خطا میده.
    3. هر بار که برنامه رو میبندم چند ثانیه بعدش پیغام خطای ویندوز ظاهر میشه مبنی بر اینکه: برنامه ی Total Uninstall دچار مشکل شده و باید بسته بشه.
    هرچی هست زیر سر این فایله Program Options.xml چون وقتی اون رو کپی نمیکنم، با اینکه برنامه ریجستر نمیشه ولی خب این مشکلات رو نداره.

20. تشکرها از این نوشته :

صفحه 3 از 12 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)