سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: درخواست معرفی نرم افزار مشابه فتوشاپ

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    11
    اعتبار کاربر
    0

Question درخواست معرفی نرم افزار مشابه فتوشاپ

سلام. اگر امکانش هست یک نرم افزار مشخص کنید که مثل فتوشاپ این دو قابلیت و حتما داشته باشه:
    یکی تغییر سایز عکس و دیگری امکان ذخیره کردن عکس به صورت Save For A Web وجود داشته باشه. من از فتوشاپ فقط از همین دو قابلیتش استفاده می‌کنم و به دلیل اینکه خیلی نرم افزار سنگینی هست، ترجیح می‌دم که از فتوشاپ استفاده نکنم. ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید به اشتراک بذارید.
    «خوشبختی زمانی است که آنچه فکر می‌کنید، آنچه می‌گویید و آنچه عمل می‌کنید، همه هماهنگ باشد»
    ماهاتما گاندی

2. تشکرها از این نوشته :

ناظم بخش مولتی مدیا
    تشکر تشکر کرده 
    1,059
    تشکر تشکر شده 
    858
    اعتبار کاربر
    1

درود بر شما

راستش برنامه های زیادی هست که خودم هم باهاشون کارکردم و همه هم خودشون رو رقیب فتوشاپ میدونن اما براستی که درحد یک ادعا هستن اما یک زمانی برنامه Krita خیلی سروصدا به پا کرده بود و من کنجکاو شدم ببینم چطوری هست , زمان طولانی باهاش کارکردم ( اما نه به صورت حرفه ای تا جایی که با فتوشاپ مقایسش کنم باهاش کارکردم ) و میشه گفت این برنامه پتانسیل اینو داره که به رقیب فتوشاپ تبدیل بشه اما اگر از من بپرسی ( نظر شخصی ) هیچ چیز نمیتونه همانند فتوشاپ یک کارگاه نگاره باشه .

در زمانی که با این برنامه کار میکردم رنگ هاش خیلی مصنوعی بودن و پیوند خوبی هم میان لایه ها نبود و یکجورایی اشفته هست برنامش , که این رو هم بگم کمی با قسمت Animation برنامه کار کردم که براستی کامل هست . اما شما اگر میخوای جایگزینی برای فتوشاپ برگزینی این برنامه میتونه مناسب باشه

4. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Helper برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    11
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Helper نمایش پست ها
    درود بر شما

راستش برنامه های زیادی هست که خودم هم باهاشون کارکردم و همه هم خودشون رو رقیب فتوشاپ میدونن اما براستی که درحد یک ادعا هستن اما یک زمانی برنامه Krita خیلی سروصدا به پا کرده بود و من کنجکاو شدم ببینم چطوری هست , زمان طولانی باهاش کارکردم ( اما نه به صورت حرفه ای تا جایی که با فتوشاپ مقایسش کنم باهاش کارکردم ) و میشه گفت این برنامه پتانسیل اینو داره که به رقیب فتوشاپ تبدیل بشه اما اگر از من بپرسی ( نظر شخصی ) هیچ چیز نمیتونه همانند فتوشاپ یک کارگاه نگاره باشه .

در زمانی که با این برنامه کار میکردم رنگ هاش خیلی مصنوعی بودن و پیوند خوبی هم میان لایه ها نبود و یکجورایی اشفته هست برنامش , که این رو هم بگم کمی با قسمت Animation برنامه کار کردم که براستی کامل هست . اما شما اگر میخوای جایگزینی برای فتوشاپ برگزینی این برنامه میتونه مناسب باشه

ابتدا سپاس گذارم از راهنماییتون.
    اگر امکانش هست اسم چند نرم افزار دیگه رُ هم بگین. می‌خوام بدونم کدوم در سایت سافت گذر هست تا راحت‌تر دانلود کنم.
    درضمن همانطور که گفتم اصلا خوب بودن مد نظرم نیست. فقط می‌خوام اون دو گزینه رُ داشته باشه تا کارم راه بیفته. بنابراین هرچی کم حجم تر و سبک تر، بهتر. ممنون از شما.
    «خوشبختی زمانی است که آنچه فکر می‌کنید، آنچه می‌گویید و آنچه عمل می‌کنید، همه هماهنگ باشد»
    ماهاتما گاندی

6. تشکرها از این نوشته :

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,487
    اعتبار کاربر
    1

@SinaJEE
    درود .
    برنامه Light Image Resizer را تست کنید .
    با توجه به اینکه قابلیت توانایی کاهش حجم تصاویر برای استفاده در وب را داره , امکان داره بتونه کار شما را راه بندازه . بنده تست نکرده ام . کلا حجمش هم حدودا 7یا 8 مگی هست . البته اگه عبارت تغییر سایز تصاویر و ذخیره در وب را هم جستجو کنید , موارد بیشتری پیدا میکنید . مثلا VSO Image Resizer و ...
    ضمنا سعی کنید همیشه از نسخه های پرتابل برنامه ها استفاده کنید . شخصا بیشتر برنامه هام مخصوصا برنامه های پر حجم , پرتابل هستند .
    در خصوص فتوشاپ هم از Portable Adobe Photoshop CS 6 استفاده میکنم .
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

8. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •